Hırvatistan · Second NL · 12. hafta

Hrvatski Dragovoljac 2-0 Koprivnica: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 2–0 MS İY 2–0

Hrvatski Dragovoljac 2–0 Koprivnica (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Hrvatski Dragovoljac – Koprivnica maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: L. Peternac 17' (pen.), M. Petrovic (kendi kalesine) 20' (Hrvatski Dragovoljac).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Hrvatski Dragovoljac üstte · Koprivnica altta

01530İY607590 17' gol: L. Peternac (Hrvatski Dragovoljac)20' kendi kalesine gol: M. Petrovic (Hrvatski Dragovoljac)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 17' gol: L. Peternac (Hrvatski Dragovoljac)
  • 20' kendi kalesine gol: M. Petrovic (Hrvatski Dragovoljac)

Maç olayları

  1. Hrvatski DragovoljacKoprivnica
  2. Kendi kalesine gol M. Petrovic 2–0Kendi kalesine20'
  3. Penaltı golü L. Peternac 1–0Penaltı17'
Maç özeti

Ev sahibi

Hrvatski Dragovoljac

9. sıra · 17 puan

GMMBG

Deplasman

Koprivnica

16. sıra · 5 puan

BMMMM

Hrvatski Dragovoljac iç sahada (6 maç) · Koprivnica deplasmanda (7 maç), bu sezon

0,67 Gol atma maç başı 1,00
1,50 Gol yeme maç başı 2,57
%33 Gol yememe maçların %0
%17 KG Var maçların %43
%33 2.5 Üst maçların %43

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Hrvatski Dragovoljac iç sahada 6 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Koprivnica deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
  • Koprivnica, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Hrvatski Dragovoljac
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%42 5/12%33 2/6
Beraberlik%17 2/12%17 1/6
Mağlubiyet%42 5/12%50 3/6
Koprivnica
Toplam (12)Dış saha (7)
Galibiyet%8 1/12%14 1/7
Beraberlik%17 2/12%14 1/7
Mağlubiyet%75 9/12%71 5/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Hrvatski Dragovoljac
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,42 (17 gol)0,67 (4 gol)
Yediği gol / maç1,50 (18 gol)1,50 (9 gol)
Koprivnica
Toplam (12)Dış saha (7)
Attığı gol / maç0,83 (10 gol)1,00 (7 gol)
Yediği gol / maç2,33 (28 gol)2,57 (18 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Hrvatski Dragovoljac
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%42 5/12%17 1/6
1,5 Üst%75 9/12%67 4/6
2,5 Üst%50 6/12%33 2/6
3,5 Üst%33 4/12%17 1/6
Gol yememe%25 3/12%33 2/6
Koprivnica
Toplam (12)Dış saha (7)
KG Var%42 5/12%43 3/7
1,5 Üst%83 10/12%86 6/7
2,5 Üst%50 6/12%43 3/7
3,5 Üst%33 4/12%43 3/7
Gol yememe%0 0/12%0 0/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Hrvatski Dragovoljac
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%42 5/12%33 2/6
Berabere%17 2/12%33 2/6
Geride%42 5/12%33 2/6
Koprivnica
Toplam (12)Dış saha (7)
Önde%8 1/12%14 1/7
Berabere%42 5/12%29 2/7
Geride%50 6/12%57 4/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Hrvatski Dragovoljac (12 maç)

1/151/X01/20X/10X/X1X/212/102/X12/24

Koprivnica (12 maç)

1/111/X01/20X/10X/X1X/242/102/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Hrvatski Dragovoljac (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 3 2
31-45 4 2
46-60 2 6
61-75 1 1
76-90 3 1

Koprivnica (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 0 3
31-45 2 1
46-60 1 6
61-75 1 2
76-90 4 7

Kartlar

Hrvatski Dragovoljac

Sarı 0 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 0,0)

Koprivnica

Sarı 0 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Hrvatski Dragovoljac

9. sıra · 17 puan · 12 maç · averaj -1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMBG

  1. 31.10 Bjelovar 1–5 Hrvatski Dragovoljac G
  2. 24.10 Hrvatski Dragovoljac 1–1 Inter Zapresic B
  3. 17.10 Varteks Varaždin 3–0 Hrvatski Dragovoljac M
  4. 09.10 Hrvatski Dragovoljac 0–4 Uskok Klis M
  5. 03.10 Grobničan Čavle 1–4 Hrvatski Dragovoljac G
Deplasman

Koprivnica

16. sıra · 5 puan · 12 maç · averaj -18

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMMM

  1. 31.10 Koprivnica 0–1 Jarun M
  2. 24.10 Dugo Selo 2–0 Koprivnica M
  3. 17.10 Bjelovar 4–0 Koprivnica M
  4. 12.10 Koprivnica 1–2 Inter Zapresic M
  5. 03.10 Varteks Varaždin 1–1 Koprivnica B

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Hrvatski Dragovoljac ile Koprivnica, Second NL (Hırvatistan) 12. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 16:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 12. sırada (14 puan), konuk ekip 16. sırada (5 puan).

Form (son 5 maç)

Hrvatski Dragovoljac için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 10, yenilen 10. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Koprivnica 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 2-10). Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı.

Sıralama
12. (14 p) – 16. (5 p)
Form (son 5)
GBMMG – MMMMB
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,54 – 3,55 – 3,79
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Hrvatski Dragovoljac iç saha 5 maçta maç başına 0,40 gol attı, 1,80 gol yedi; Koprivnica dış saha 6 maçta 1,17 attı, 2,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hrvatski Dragovoljac %40, Koprivnica %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hrvatski Dragovoljac %20, Koprivnica %50. İlk yarıyı önde kapatma: Hrvatski Dragovoljac 1/5, Koprivnica 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,54, 0 – 3,55, 2 – 3,79. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,04, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,01.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %35; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 20 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Hırvatistan · Second NL puan durumu · Druga NL

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Uskok Klis 11902 258 +1727 GGGGG
2Jarun 11560 2214 +821 GBBGG
3Dugo Selo 12624 1610 +620 GMGBM
4Uljanik 12624 2222 020 GMMGG
5Solin 12534 2013 +718 BMGMG
6Slavonija Požega 12534 2220 +218 BGGMG
7Bjelovar 12534 2423 +118 MGBMM
8Križevci 12534 1616 018 MBBGG
9Hrvatski Dragovoljac 12525 1718 -117 MMBGG
10Inter Zapresic 12444 1719 -216 GBBGM
11Trnje 12435 1615 +115 MBMBM
12Zagora 12363 2626 015 BBBGM
13Lucko 12345 1315 -213 GBBMG
14Grobničan Čavle 12336 1826 -812 BGBMM
15Varteks Varaždin 12228 920 -118 MGMMM
16Koprivnica 12129 1028 -185 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Slavonija Požega 7502 1510 +515
2Uljanik 7421 1812 +614
3Solin 7331 147 +712
4Dugo Selo 6402 105 +512
5Trnje 7322 84 +411
6Grobničan Čavle 7313 1414 010
7Jarun 5230 139 +49
8Uskok Klis 4301 84 +49
9Lucko 7223 79 -28
10Križevci 7223 912 -38
11Bjelovar 5212 108 +27
12Hrvatski Dragovoljac 6213 49 -57
13Zagora 7133 1215 -36
14Inter Zapresic 4121 66 05
15Varteks Varaždin 4112 44 04
16Koprivnica 5014 310 -71
#TakımOGBMAYAVP
1Uskok Klis 7601 174 +1318
2Jarun 6330 95 +412
3Bjelovar 7322 1415 -111
4Inter Zapresic 8323 1113 -211
5Hrvatski Dragovoljac 6312 139 +410
6Križevci 5311 74 +310
7Zagora 5230 1411 +39
8Dugo Selo 6222 65 +18
9Solin 5203 66 06
10Uljanik 5203 410 -66
11Lucko 5122 66 05
12Trnje 5113 811 -34
13Koprivnica 7115 718 -114
14Varteks Varaždin 8116 516 -114
15Slavonija Požega 5032 710 -33
16Grobničan Čavle 5023 412 -82

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Hrvatski Dragovoljac1,54
X · Beraberlik3,55
2 · Koprivnica3,79

2,5 Alt / Üst

Alt2,04
Üst1,41

Karşılıklı gol

Var1,43
Yok2,01
Tüm marketler (5)

Çifte Şans

1 ve 01,081 ve 21,110 ve 21,75

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,4303,4521,82

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,25Üst2,51

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,96Üst1,46

Tek / Çift

Tek1,71Çift1,64

Aynı gün Second NL'da oynanan diğer maçlar