← Maçlar
Hırvatistan · Second NL · 11. hafta31 Ekim 2026 · 16:00 TSİ

NK Varteks 0-1 Uljanik: Maç Sonucu ve İstatistikleri

NK Varteks
0–1İY 0–1
Uljanik
Maç sonu

NK Varteks 0–1 Uljanik (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

NK Varteks – Uljanik maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: D. Rossi 32' (Uljanik).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

NK Varteks üstte · Uljanik altta

01530İY607590 32' gol: D. Rossi (Uljanik)89' sarı kart: V. Segovic (NK Varteks)89' kırmızı kart: V. Segovic (NK Varteks)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 32' gol: D. Rossi (Uljanik)
  • 89' sarı kart: V. Segovic (NK Varteks)
  • 89' kırmızı kart: V. Segovic (NK Varteks)

Maç olayları

  1. NK VarteksUljanik
  2. V. SegovicSarı kart89'
  3. V. SegovicKırmızı kart89'
  4. 32'Gol D. Rossi 0–1

Maç istatistikleri

NK VarteksUljanik
1Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

NK Varteks
Toplam (12)İç saha (4)
Galibiyet%17 2/12%25 1/4
Beraberlik%17 2/12%25 1/4
Mağlubiyet%67 8/12%50 2/4
Uljanik
Toplam (12)Dış saha (5)
Galibiyet%50 6/12%40 2/5
Beraberlik%17 2/12%0 0/5
Mağlubiyet%33 4/12%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

NK Varteks
Toplam (12)İç saha (4)
Attığı gol / maç0,75 (9 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,67 (20 gol)1,00 (4 gol)
Uljanik
Toplam (12)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,83 (22 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç1,83 (22 gol)2,00 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

NK Varteks
Toplam (12)İç saha (4)
KG Var%42 5/12%25 1/4
1,5 Üst%75 9/12%75 3/4
2,5 Üst%50 6/12%25 1/4
3,5 Üst%8 1/12%0 0/4
Gol yememe%8 1/12%25 1/4
Uljanik
Toplam (12)Dış saha (5)
KG Var%58 7/12%20 1/5
1,5 Üst%92 11/12%80 4/5
2,5 Üst%75 9/12%40 2/5
3,5 Üst%67 8/12%40 2/5
Gol yememe%17 2/12%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

NK Varteks
Toplam (12)İç saha (4)
Önde%25 3/12%50 2/4
Berabere%17 2/12%0 0/4
Geride%58 7/12%50 2/4
Uljanik
Toplam (12)Dış saha (5)
Önde%67 8/12%40 2/5
Berabere%0 0/12%0 0/5
Geride%33 4/12%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

NK Varteks (12 maç)

1/121/X11/20X/10X/X1X/212/102/X02/27

Uljanik (12 maç)

1/161/X21/20X/10X/X0X/202/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

NK Varteks (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 2
31-45 1 5
46-60 0 3
61-75 0 2
76-90 2 6

Uljanik (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 8 2
31-45 3 2
46-60 4 2
61-75 3 5
76-90 2 4

Kartlar

NK Varteks

Sarı 1 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 0,1)

Uljanik

Sarı 0 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Varteks Varaždin için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 5, yenilen 6. Son 5 maçta Uljanik 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 7-11).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Varteks Varaždin 1, Uljanik 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 2 Nisan 2026, Uljanik 3-0 Varteks Varaždin.

Sıralama
15. (8 p) – 8. (14 p)
Form (son 5)
MGMBB – MMGMB
H2H (G-B-M)
1-0-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %25
iddaa MS 1-0-2
2,33 – 3,21 – 2,26
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Varteks Varaždin bu sezon 10 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,70 gol yedi; Uljanik dış saha 4 maçta 0,75 attı, 2,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Varteks Varaždin %50, Uljanik %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Varteks Varaždin %40, Uljanik %25. İlk yarıyı önde kapatma: Varteks Varaždin 3/10, Uljanik 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,33, 0 – 3,21, 2 – 2,26. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,89, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,05.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %32; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 30 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hırvatistan · Second NL puan durumu · Druga NL

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Uskok Klis 11902 258 +1727 GGGGG
2Jarun 11560 2214 +821 GBBGG
3Dugo Selo 12624 1610 +620 GMGBM
4Uljanik 12624 2222 020 GMMGG
5Solin 12534 2013 +718 BMGMG
6Slavonija Požega 12534 2220 +218 BGGMG
7Bjelovar 12534 2423 +118 MGBMM
8Križevci 12534 1616 018 MBBGG
9Hrvatski Dragovoljac 12525 1718 -117 MMBGG
10Inter Zapresic 12444 1719 -216 GBBGM
11Trnje 12435 1615 +115 MBMBM
12Zagora 12363 2626 015 BBBGM
13Lucko 12345 1315 -213 GBBMG
14Grobničan Čavle 12336 1826 -812 BGBMM
15Varteks Varaždin 12228 920 -118 MGMMM
16Koprivnica 12129 1028 -185 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Slavonija Požega 7502 1510 +515
2Uljanik 7421 1812 +614
3Solin 7331 147 +712
4Dugo Selo 6402 105 +512
5Trnje 7322 84 +411
6Grobničan Čavle 7313 1414 010
7Jarun 5230 139 +49
8Uskok Klis 4301 84 +49
9Lucko 7223 79 -28
10Križevci 7223 912 -38
11Bjelovar 5212 108 +27
12Hrvatski Dragovoljac 6213 49 -57
13Zagora 7133 1215 -36
14Inter Zapresic 4121 66 05
15Varteks Varaždin 4112 44 04
16Koprivnica 5014 310 -71
#TakımOGBMAYAVP
1Uskok Klis 7601 174 +1318
2Jarun 6330 95 +412
3Bjelovar 7322 1415 -111
4Inter Zapresic 8323 1113 -211
5Hrvatski Dragovoljac 6312 139 +410
6Križevci 5311 74 +310
7Zagora 5230 1411 +39
8Dugo Selo 6222 65 +18
9Solin 5203 66 06
10Uljanik 5203 410 -66
11Lucko 5122 66 05
12Trnje 5113 811 -34
13Koprivnica 7115 718 -114
14Varteks Varaždin 8116 516 -114
15Slavonija Požega 5032 710 -33
16Grobničan Čavle 5023 412 -82

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,33X3,2122,26

Çifte şans

1X1,34121,16X21,32

Karşılıklı gol

Var1,43Yok2,05

2,5 Alt / Üst

Alt1,89Üst1,53

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Second NL'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.