NK Lucko 1-1 Grobnican: Maç Sonucu ve İstatistikleri
NK Lucko 1–1 Grobnican (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
NK Lucko – Grobnican maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: K. Kovacic 71' (NK Lucko); N. Kocevic 34' (Grobnican).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
NK Lucko üstte · Grobnican altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 34' gol: N. Kocevic (Grobnican)
- 71' gol: K. Kovacic (NK Lucko)
Maç olayları
- NK LuckoGrobnican
- Gol K. Kovacic 1–171'
- 34'Gol N. Kocevic 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (13 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,25 (15 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (18 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,17 (26 gol) | 2,40 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %42 5/12 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %0 0/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %0 0/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %29 2/7 |
| Berabere | %17 2/12 | %14 1/7 |
| Geride | %58 7/12 | %57 4/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %40 2/5 |
| Berabere | %17 2/12 | %20 1/5 |
| Geride | %42 5/12 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
NK Lucko (12 maç)
Grobnican (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
NK Lucko (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Grobnican (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 5 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 3 | 7 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 2 | 5 |
Kartlar
NK Lucko
Sarı 0 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,0)
Grobnican
Sarı 0 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Lucko 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-8). Son 5 maçta Grobnican 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 9-9).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Lucko 1, Grobnican 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 9 Mayıs 2026, Grobnican 2-2 Lucko.
- Sıralama
- 14. (9 p) – 12. (11 p)
- Form (son 5)
- BGMMM – GBMMG
- H2H (G-B-M)
- 1-1-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %44
- iddaa MS 1-0-2
- 1,81 – 3,28 – 3,04
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Lucko iç saha 5 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,40 gol yedi; Grobnican bu sezon 9 maçta 1,33 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Lucko %40, Grobnican %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Lucko %60, Grobnican %44. İlk yarıyı önde kapatma: Lucko 1/5, Grobnican 3/9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,81, 0 – 3,28, 2 – 3,04. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,89, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,45, Yok 2,00.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %52; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 23 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hırvatistan · Second NL puan durumu · Druga NL
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Uskok Klis | 11 | +17 | 27 |
| 2 | Jarun | 11 | +8 | 21 |
| 3 | Dugo Selo | 12 | +6 | 20 |
| 4 | Uljanik | 12 | 0 | 20 |
| 5 | Solin | 12 | +7 | 18 |
| 6 | Slavonija Požega | 12 | +2 | 18 |
| 7 | Bjelovar | 12 | +1 | 18 |
| 8 | Križevci | 12 | 0 | 18 |
| 9 | Hrvatski Dragovoljac | 12 | -1 | 17 |
| 10 | Inter Zapresic | 12 | -2 | 16 |
| 11 | Trnje | 12 | +1 | 15 |
| 12 | Zagora | 12 | 0 | 15 |
| 13 | Lucko | 12 | -2 | 13 |
| 14 | Grobničan Čavle | 12 | -8 | 12 |
| 15 | Varteks Varaždin | 12 | -11 | 8 |
| 16 | Koprivnica | 12 | -18 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavonija Požega | 7 | +5 | 15 |
| 2 | Uljanik | 7 | +6 | 14 |
| 3 | Solin | 7 | +7 | 12 |
| 4 | Dugo Selo | 6 | +5 | 12 |
| 5 | Trnje | 7 | +4 | 11 |
| 6 | Grobničan Čavle | 7 | 0 | 10 |
| 7 | Jarun | 5 | +4 | 9 |
| 8 | Uskok Klis | 4 | +4 | 9 |
| 9 | Lucko | 7 | -2 | 8 |
| 10 | Križevci | 7 | -3 | 8 |
| 11 | Bjelovar | 5 | +2 | 7 |
| 12 | Hrvatski Dragovoljac | 6 | -5 | 7 |
| 13 | Zagora | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Inter Zapresic | 4 | 0 | 5 |
| 15 | Varteks Varaždin | 4 | 0 | 4 |
| 16 | Koprivnica | 5 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Uskok Klis | 7 | +13 | 18 |
| 2 | Jarun | 6 | +4 | 12 |
| 3 | Bjelovar | 7 | -1 | 11 |
| 4 | Inter Zapresic | 8 | -2 | 11 |
| 5 | Hrvatski Dragovoljac | 6 | +4 | 10 |
| 6 | Križevci | 5 | +3 | 10 |
| 7 | Zagora | 5 | +3 | 9 |
| 8 | Dugo Selo | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Solin | 5 | 0 | 6 |
| 10 | Uljanik | 5 | -6 | 6 |
| 11 | Lucko | 5 | 0 | 5 |
| 12 | Trnje | 5 | -3 | 4 |
| 13 | Koprivnica | 7 | -11 | 4 |
| 14 | Varteks Varaždin | 8 | -11 | 4 |
| 15 | Slavonija Požega | 5 | -3 | 3 |
| 16 | Grobničan Čavle | 5 | -8 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Second NL'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
