Japonya · WE League · 8. hafta

Nagano Parceiro (K) 2-2 Cerezo Osaka Sakai (K): Maç Sonucu ve İstatistikleri

Nagano Parceiro (K) 2–2 Cerezo Osaka Sakai (K) (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Nagano Parceiro (K) – Cerezo Osaka Sakai (K) maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Runa Shiotani 37', Koharu Tamai 84' (Nagano Parceiro (K)); Reina Wakisaka 66', Yuzuha Ikeda 90+2' (Cerezo Osaka Sakai (K)).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Minami Nagano Sports Park Stadyumu, Nagano
Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Nagano Parceiro (K): R. Hirose · Cerezo Osaka Sakai (K): T. Matsuda

Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik — · xG —

Maç akışı

Nagano Parceiro (K) üstte · Cerezo Osaka Sakai (K) altta

01530İY607590 37' gol: Runa Shiotani (Nagano Parceiro (K))45' oyuncu değişikliği: Serika Takawa ↔ Natsumi Tago (Cerezo Osaka Sakai (K))↔55' oyuncu değişikliği: Sayaka Mitani ↔ Nanao Chiku (Nagano Parceiro (K))↔55' oyuncu değişikliği: Mayu Tsuneta ↔ Koharu Tamai (Nagano Parceiro (K))↔66' gol: Reina Wakisaka (Cerezo Osaka Sakai (K))72' oyuncu değişikliği: Miyuka Momono ↔ Shuka Kitahara (Cerezo Osaka Sakai (K))↔73' oyuncu değişikliği: Yurara Hamada ↔ Matsuura Meiko (Nagano Parceiro (K))↔77' sarı kart: Ayaka Osajima (Nagano Parceiro (K))84' gol: Koharu Tamai (Nagano Parceiro (K))87' oyuncu değişikliği: Hikari Miyamoto ↔ Yuzuha Ikeda (Cerezo Osaka Sakai (K))↔87' oyuncu değişikliği: Mahiro Asayama ↔ Haruka Kubota (Cerezo Osaka Sakai (K))↔90+2' gol: Yuzuha Ikeda (Cerezo Osaka Sakai (K))

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 37' gol: Runa Shiotani (Nagano Parceiro (K))
  • 45' oyuncu değişikliği: Serika Takawa ↔ Natsumi Tago (Cerezo Osaka Sakai (K))
  • 55' oyuncu değişikliği: Sayaka Mitani ↔ Nanao Chiku (Nagano Parceiro (K))
  • 55' oyuncu değişikliği: Mayu Tsuneta ↔ Koharu Tamai (Nagano Parceiro (K))
  • 66' gol: Reina Wakisaka (Cerezo Osaka Sakai (K))
  • 72' oyuncu değişikliği: Miyuka Momono ↔ Shuka Kitahara (Cerezo Osaka Sakai (K))
  • 73' oyuncu değişikliği: Yurara Hamada ↔ Matsuura Meiko (Nagano Parceiro (K))
  • 77' sarı kart: Ayaka Osajima (Nagano Parceiro (K))
  • 84' gol: Koharu Tamai (Nagano Parceiro (K))
  • 87' oyuncu değişikliği: Hikari Miyamoto ↔ Yuzuha Ikeda (Cerezo Osaka Sakai (K))
  • 87' oyuncu değişikliği: Mahiro Asayama ↔ Haruka Kubota (Cerezo Osaka Sakai (K))
  • 90+2' gol: Yuzuha Ikeda (Cerezo Osaka Sakai (K))

Maç olayları

  1. Nagano Parceiro (K)Cerezo Osaka Sakai (K)
  2. 90+2'Gol Yuzuha Ikeda 2–2Asist: Asaki Wada
  3. 87'Hikari Miyamoto ↔ Yuzuha IkedaOyuncu değişikliği
  4. 87'Mahiro Asayama ↔ Haruka KubotaOyuncu değişikliği
  5. Gol Koharu Tamai 2–1Asist: Miyu Daiko84'
  6. Ayaka OsajimaSarı kart77'
  7. Yurara Hamada ↔ Matsuura MeikoOyuncu değişikliği73'
  8. 72'Miyuka Momono ↔ Shuka KitaharaOyuncu değişikliği
  9. 66'Gol Reina Wakisaka 1–1
  10. Sayaka Mitani ↔ Nanao ChikuOyuncu değişikliği55'
  11. Mayu Tsuneta ↔ Koharu TamaiOyuncu değişikliği55'
  12. 45'Serika Takawa ↔ Natsumi TagoOyuncu değişikliği
  13. Gol Runa Shiotani 1–037'
  14. 6'Serika TakawaKaçan penaltı
Maç özeti

Ev sahibi

Nagano Parceiro (K)

12. sıra · 3 puan

BBBMM

Deplasman

Cerezo Osaka Sakai (K)

4. sıra · 11 puan

MBGGG

Nagano Parceiro (K) iç sahada (3 maç) · Cerezo Osaka Sakai (K) deplasmanda (4 maç), bu sezon

1,00 Gol atma maç başı 2,25
2,33 Gol yeme maç başı 1,25
%0 Gol yememe maçların %0
%67 KG Var maçların %100
%67 2.5 Üst maçların %100

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 6 maç (2023'ten beri)

4 Nagano Parceiro (K)1 berabere1 Cerezo Osaka Sakai (K)

  • Parceiro Nagano W iç sahada bu sezon kazanamadı: 3 maçta 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.
  • Cerezo Osaka W deplasmanda bu sezon yenilmedi: 4 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik.
  • Parceiro Nagano W, iç saha maçlarında 3 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Sizce maçın oyuncusu kimdi?

Nagano Parceiro (K)

Cerezo Osaka Sakai (K)

Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Nagano Parceiro (K)
Toplam (8)İç saha (3)
Galibiyet%0 0/8%0 0/3
Beraberlik%50 4/8%33 1/3
Mağlubiyet%50 4/8%67 2/3
Cerezo Osaka Sakai (K)
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%50 4/8%75 3/4
Beraberlik%38 3/8%25 1/4
Mağlubiyet%13 1/8%0 0/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Nagano Parceiro (K)
Toplam (8)İç saha (3)
Attığı gol / maç0,75 (6 gol)1,00 (3 gol)
Yediği gol / maç1,50 (12 gol)2,33 (7 gol)
Cerezo Osaka Sakai (K)
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç2,00 (16 gol)2,25 (9 gol)
Yediği gol / maç1,12 (9 gol)1,25 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Nagano Parceiro (K)
Toplam (8)İç saha (3)
KG Var%50 4/8%67 2/3
1,5 Üst%50 4/8%67 2/3
2,5 Üst%50 4/8%67 2/3
3,5 Üst%38 3/8%67 2/3
Gol yememe%25 2/8%0 0/3
Cerezo Osaka Sakai (K)
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%75 6/8%100 4/4
1,5 Üst%88 7/8%100 4/4
2,5 Üst%75 6/8%100 4/4
3,5 Üst%50 4/8%50 2/4
Gol yememe%13 1/8%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Nagano Parceiro (K)
Toplam (8)İç saha (3)
Önde%25 2/8%33 1/3
Berabere%75 6/8%67 2/3
Geride%0 0/8%0 0/3
Cerezo Osaka Sakai (K)
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%50 4/8%50 2/4
Berabere%25 2/8%25 1/4
Geride%25 2/8%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Nagano Parceiro (K) (8 maç)

1/101/X21/20X/10X/X2X/242/102/X02/20

Cerezo Osaka Sakai (K) (8 maç)

1/131/X11/20X/11X/X0X/212/102/X22/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Nagano Parceiro (K) (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 1 1
31-45 4 1
46-60 0 2
61-75 0 3
76-90 1 4

Cerezo Osaka Sakai (K) (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 4 0
31-45 1 1
46-60 2 0
61-75 2 0
76-90 4 5

Kartlar

Nagano Parceiro (K)

Sarı 4 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,5)

Cerezo Osaka Sakai (K)

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 08:00 TSİ itibarıyla · ligde 45 maç. Lig istatistikleri →

Nagano Parceiro (K) – Cerezo Osaka Sakai (K) ilk 11'ler

Nagano Parceiro (K) · 4-3-3

  1. 1M. UmemuraK
  2. 17Miyu DaikoD
  3. 5Rei TachibanaD
  4. 25C. OkugawaD
  5. 34K. SuzukiD
  6. 6Mayu TsunetaO
  7. 27Ayaka OsajimaO
  8. 7S. MitaniO55' oyundan çıktı 55. dk
  9. 33M. YoshinoF
  10. 14Runa ShiotaniF
  11. 35Y. HamadaF73' oyundan çıktı 73. dk
Yedekler
  • 15c. NanaoD55' oyuna girdi 55. dk
  • 21Aina KakiuchiK
  • 10E. KitagawaF
  • 20Yura MatsuokaF
  • 23Matsuura MeikoF
  • 19T. KoharuF55' oyuna girdi 55. dk84' gol 84. dk
  • 24Yurina TsukazakiD

Teknik direktör: R. Hirose

Cerezo Osaka Sakai (K) · 4-1-4-1

  1. 27M. NishinakaK
  2. 5M. AsayamaD87' oyundan çıktı 87. dk
  3. 17R. NakataniD
  4. 3H. YonedaD
  5. 7Y. OgikuboD
  6. 18H. MiyamotoO87' oyundan çıktı 87. dk
  7. 9A. WadaO90+2' asist 90+2. dk
  8. 11Saori TakaradaO
  9. 13M. MomonoO72' oyundan çıktı 72. dk
  10. 10R. WakisakaO66' gol 66. dk
  11. 14S. TakawaF45' oyundan çıktı 45. dk
Yedekler
  • 15Amy YonedaO
  • 16Maia TakeuchiF
  • 20N. TagoF45' oyuna girdi 45. dk
  • 6Haruka KubotaD
  • 26S. KitaharaO72' oyuna girdi 72. dk
  • 21Ishida KokonaK
  • 28Yuzuha IkedaF

Teknik direktör: T. Matsuda

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Nagano Parceiro (K)

12. sıra · 3 puan · 7 maç · averaj -6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBBMM

  1. 28.10 Nagano Parceiro (K) 0–1 Omiya Ardija Ventus W M
  2. 25.10 Sanfrecce Hiroshima W 1–0 Nagano Parceiro (K) M
  3. 17.10 Albirex Niigata W 0–0 Nagano Parceiro (K) B
  4. 05.09 Elfen Saitama W 0–0 Nagano Parceiro (K) B
  5. 02.09 INAC Kobe Leonessa W 2–2 Nagano Parceiro (K) B
Deplasman

Cerezo Osaka Sakai (K)

4. sıra · 11 puan · 6 maç · averaj +3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGGG

  1. 01.11 Cerezo Osaka Sakai (K) 4–0 Elfen Saitama W G
  2. 28.10 Tokyo Verdy Beleza W 1–2 Cerezo Osaka Sakai (K) G
  3. 25.10 Omiya Ardija Ventus W 1–2 Cerezo Osaka Sakai (K) G
  4. 18.10 Cerezo Osaka Sakai (K) 2–2 Nojima Stella W B
  5. 05.09 Cerezo Osaka Sakai (K) 0–1 Sanfrecce Hiroshima W M

Puan durumu 28.10.2026 22:14 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

WE League (Japonya) 8. hafta programında Nagano Parceiro (K) – Cerezo Osaka Sakai (K) maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 08:00 oynanacak. Sıralamada Nagano Parceiro (K) 12., Cerezo Osaka Sakai (K) 4.; iki takım arasında 8 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Nagano Parceiro (K) 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 2-4). Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Cerezo Osaka Sakai (K) son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
12. (3 p) – 4. (11 p)
Form (son 5)
MMBBB – GGGBM
H2H (G-B-M)
4-1-1 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %71
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %71
iddaa MS 1-0-2
4,51 – 3,39 – 1,48
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Nagano Parceiro (K) 4, Cerezo Osaka Sakai (K) 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Mayıs 2026, Cerezo Osaka Sakai (K) 1-1 Nagano Parceiro (K).

Gol istatistikleri

Nagano Parceiro (K) bu sezon 7 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,43 gol yedi; Cerezo Osaka Sakai (K) bu sezon 7 maçta 2,00 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %43, konukta %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Nagano Parceiro (K) %43, Cerezo Osaka Sakai (K) %71. İlk yarıyı önde kapatma: Nagano Parceiro (K) 1/7, Cerezo Osaka Sakai (K) 4/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,51, 0 – 3,39, 2 – 1,48. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,58, Üst 1,77. Karşılıklı Gol: Var 1,78, Yok 1,58.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %57; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 9 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 07:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · WE League puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Urawa Reds W 6501 144 +1015 GGMGG
2Tokyo Verdy Beleza W 6402 1510 +512 GMGGM
3JEF United W 6402 97 +212 MGGGG
4Cerezo Osaka W 6321 107 +311 GMBGG
5INAC Kobe Leonessa W 7313 1413 +110 BGGMM
6Sanfrecce Hiroshima W 6303 77 09 GGMGM
7Nojima Stella W 6222 611 -58 MMBGB
8Vegalta Sendai W 6213 911 -27 MMMGB
9Elfen Saitama W 6213 68 -27 GBGMM
10Omiya Ardija Ventus W 6204 48 -46 MGMMG
11Albirex Niigata W 6123 57 -25 GMBMM
12Parceiro Nagano W 7034 410 -63 BBBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Urawa Reds W 4400 122 +1012
2Tokyo Verdy Beleza W 3201 74 +36
3Sanfrecce Hiroshima W 3201 53 +26
4JEF United W 3201 54 +16
5Nojima Stella W 3201 34 -16
6INAC Kobe Leonessa W 3111 55 04
7Vegalta Sendai W 3111 55 04
8Albirex Niigata W 3111 33 04
9Elfen Saitama W 3111 33 04
10Omiya Ardija Ventus W 4103 36 -33
11Cerezo Osaka W 3021 34 -12
12Parceiro Nagano W 2002 15 -40
#TakımOGBMAYAVP
1Cerezo Osaka W 3300 73 +49
2Tokyo Verdy Beleza W 3201 86 +26
3INAC Kobe Leonessa W 4202 98 +16
4JEF United W 3201 43 +16
5Urawa Reds W 2101 22 03
6Omiya Ardija Ventus W 2101 12 -13
7Vegalta Sendai W 3102 46 -23
8Elfen Saitama W 3102 35 -23
9Parceiro Nagano W 5032 35 -23
10Sanfrecce Hiroshima W 3102 24 -23
11Nojima Stella W 3021 37 -42
12Albirex Niigata W 3012 24 -21

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 22:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 22:14 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 22:14 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Nagano Parceiro (K)4,51
X · Beraberlik3,39
2 · Cerezo Osaka Sakai (K)1,48

2,5 Alt / Üst

Alt1,58
Üst1,77

Karşılıklı gol

Var1,78
Yok1,58
Tüm marketler (5)

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,9203,1122,45

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,70Üst1,64

Ev Sahibi Alt/Üst 0.5

Alt1,92Üst1,49

Çifte Şans

1 ve 01,841 ve 21,120 ve 2–

Tek / Çift

Tek1,70Çift1,65

Aynı gün WE League'de oynanan diğer maçlar