Sanfrecce Hiroshima (K) 1-0 Nagano Parceiro (K): Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sanfrecce Hiroshima (K) 1–0 Nagano Parceiro (K) (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Sanfrecce Hiroshima (K) – Nagano Parceiro (K) maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Kanako Asakura 65' (Sanfrecce Hiroshima (K)).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Sanfrecce Hiroshima (K): Shuichi Akai · Nagano Parceiro (K): R. Hirose
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik — · xG —
Maç akışı
Sanfrecce Hiroshima (K) üstte · Nagano Parceiro (K) altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' sarı kart: Momoko Sayama (Sanfrecce Hiroshima (K))
- 61' oyuncu değişikliği: Nanao Chiku ↔ Yukino Inamura (Nagano Parceiro (K))
- 65' gol: Kanako Asakura (Sanfrecce Hiroshima (K))
- 72' oyuncu değişikliği: Sayaka Mitani ↔ Mayu Tsuneta (Nagano Parceiro (K))
- 80' oyuncu değişikliği: Yoshino Nakashima ↔ Miku Hayama (Sanfrecce Hiroshima (K))
- 80' oyuncu değişikliği: Ri Song A ↔ Hanano Koga (Sanfrecce Hiroshima (K))
- 80' oyuncu değişikliği: Chise Takizawa ↔ Rie Usui (Sanfrecce Hiroshima (K))
- 83' oyuncu değişikliği: Runa Shiotani ↔ Mika Machida (Nagano Parceiro (K))
- 84' oyuncu değişikliği: Mami Ueno ↔ Megumi Ito (Sanfrecce Hiroshima (K))
- 84' oyuncu değişikliği: Matsuura Meiko ↔ Koharu Tamai (Nagano Parceiro (K))
- 90+1' oyuncu değişikliği: Funa Yanase ↔ Eriko Goya (Sanfrecce Hiroshima (K))
Maç olayları
- Sanfrecce Hiroshima (K)Nagano Parceiro (K)
- Funa Yanase ↔ Eriko GoyaOyuncu değişikliği90+1'
- Mami Ueno ↔ Megumi ItoOyuncu değişikliği84'
- 84'Matsuura Meiko ↔ Koharu TamaiOyuncu değişikliği
- 83'Runa Shiotani ↔ Mika MachidaOyuncu değişikliği
- Yoshino Nakashima ↔ Miku HayamaOyuncu değişikliği80'
- Ri Song A ↔ Hanano KogaOyuncu değişikliği80'
- Chise Takizawa ↔ Rie UsuiOyuncu değişikliği80'
- 72'Sayaka Mitani ↔ Mayu TsunetaOyuncu değişikliği
- Gol Kanako Asakura 1–065'
- 61'Nanao Chiku ↔ Yukino InamuraOyuncu değişikliği
- Momoko SayamaSarı kart14'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %0 0/7 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %57 4/7 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/8 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %50 4/8 | %60 3/5 |
| Mağlubiyet | %50 4/8 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (8 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,29 (9 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,75 (6 gol) | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (12 gol) | 1,00 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %71 5/7 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %14 1/7 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 4/8 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %50 4/8 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %50 4/8 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %38 3/8 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Berabere | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Geride | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 2/8 | %20 1/5 |
| Berabere | %75 6/8 | %80 4/5 |
| Geride | %0 0/8 | %0 0/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sanfrecce Hiroshima (K) (7 maç)
Nagano Parceiro (K) (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sanfrecce Hiroshima (K) (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Nagano Parceiro (K) (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Kartlar
Sanfrecce Hiroshima (K)
Sarı 1 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,1)
Nagano Parceiro (K)
Sarı 4 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 08:00 TSİ itibarıyla · ligde 45 maç. Lig istatistikleri →
Sanfrecce Hiroshima (K) – Nagano Parceiro (K) ilk 11'ler
Sanfrecce Hiroshima (K) · 4-3-3
- 32I. HinahaK
- 18M. WatanabeD
- 4Kanako AsakuraD
- 6M. SayamaD14' sarı kart 14. dk
- 15N. FujiuD
- 23F. YanaseO90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 9M. UenoO84' oyundan çıktı 84. dk
- 8A. OgawaO
- 10C. TakizawaF80' oyundan çıktı 80. dk
- 30R. SongF80' oyundan çıktı 80. dk
- 11Y. NakashimaF80' oyundan çıktı 80. dk
- 27Rie UsuiO
- 3E. GoyaD90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 16M. HayamaO80' oyuna girdi 80. dk
- 7M. ItoO84' oyuna girdi 84. dk
- 29A. KasaharaO
- 28H. KogaF80' oyuna girdi 80. dk
- 14M. MatsumotoO
Teknik direktör: Shuichi Akai
Nagano Parceiro (K) · 4-3-3
- 1M. UmemuraK
- 17Miyu DaikoD
- 5Rei TachibanaD
- 25C. OkugawaD
- 34K. SuzukiD
- 15c. NanaoO61' oyundan çıktı 61. dk
- 27Ayaka OsajimaO
- 7S. MitaniO72' oyundan çıktı 72. dk
- 33M. YoshinoF
- 14Runa ShiotaniF
- 23Matsuura MeikoF
- 18Mika MachidaD
- 21Aina KakiuchiK
- 9Y. InamuraO61' oyuna girdi 61. dk
- 20Yura MatsuokaF
- 19T. KoharuF84' oyuna girdi 84. dk
- 24Yurina TsukazakiD
- 6Mayu TsunetaO
Teknik direktör: R. Hirose
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Sanfrecce Hiroshima (K) için son 4 maçın dökümü: 2G 0B 2M, atılan 6, yenilen 5. Son 5 maçta Nagano Parceiro (K) 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-8).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2021 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Sanfrecce Hiroshima (K) 5, Nagano Parceiro (K) 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Nisan 2026, Nagano Parceiro (K) 1-5 Sanfrecce Hiroshima (K).
- Form (son 5)
- MGGM – BBBMM
- H2H (G-B-M)
- 5-2-3 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,17 – 4,63 – 8,44
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sanfrecce Hiroshima (K) bu sezon 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,25 gol yedi; Nagano Parceiro (K) dış saha 4 maçta 0,75 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sanfrecce Hiroshima (K) %50, Nagano Parceiro (K) %50. İlk yarıyı önde kapatma: Sanfrecce Hiroshima (K) 2/4, Nagano Parceiro (K) 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,17, 0 – 4,63, 2 – 8,44. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,79, Üst 1,60. Karşılıklı Gol: Var 2,04, Yok 1,43.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 08:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Japonya · WE League puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Urawa Reds W | 6 | +10 | 15 |
| 2 | Tokyo Verdy Beleza W | 6 | +5 | 12 |
| 3 | JEF United W | 6 | +2 | 12 |
| 4 | Cerezo Osaka W | 6 | +3 | 11 |
| 5 | INAC Kobe Leonessa W | 7 | +1 | 10 |
| 6 | Sanfrecce Hiroshima W | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Nojima Stella W | 6 | -5 | 8 |
| 8 | Vegalta Sendai W | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Elfen Saitama W | 6 | -2 | 7 |
| 10 | Omiya Ardija Ventus W | 6 | -4 | 6 |
| 11 | Albirex Niigata W | 6 | -2 | 5 |
| 12 | Parceiro Nagano W | 7 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Urawa Reds W | 4 | +10 | 12 |
| 2 | Tokyo Verdy Beleza W | 3 | +3 | 6 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima W | 3 | +2 | 6 |
| 4 | JEF United W | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Nojima Stella W | 3 | -1 | 6 |
| 6 | INAC Kobe Leonessa W | 3 | 0 | 4 |
| 7 | Vegalta Sendai W | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Albirex Niigata W | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Elfen Saitama W | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Omiya Ardija Ventus W | 4 | -3 | 3 |
| 11 | Cerezo Osaka W | 3 | -1 | 2 |
| 12 | Parceiro Nagano W | 2 | -4 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cerezo Osaka W | 3 | +4 | 9 |
| 2 | Tokyo Verdy Beleza W | 3 | +2 | 6 |
| 3 | INAC Kobe Leonessa W | 4 | +1 | 6 |
| 4 | JEF United W | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Urawa Reds W | 2 | 0 | 3 |
| 6 | Omiya Ardija Ventus W | 2 | -1 | 3 |
| 7 | Vegalta Sendai W | 3 | -2 | 3 |
| 8 | Elfen Saitama W | 3 | -2 | 3 |
| 9 | Parceiro Nagano W | 5 | -2 | 3 |
| 10 | Sanfrecce Hiroshima W | 3 | -2 | 3 |
| 11 | Nojima Stella W | 3 | -4 | 2 |
| 12 | Albirex Niigata W | 3 | -2 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 22:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 22:14 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün WE League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
