Tokyo Verdy Beleza (K) 1-2 Cerezo Osaka Sakai (K): Maç Sonucu ve İstatistikleri
Tokyo Verdy Beleza (K) 1–2 Cerezo Osaka Sakai (K) (28 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
Tokyo Verdy Beleza (K) – Cerezo Osaka Sakai (K) maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Yuzuho Shiokoshi 76' (Tokyo Verdy Beleza (K)); Serika Takawa 19', Asaki Wada 50' (Cerezo Osaka Sakai (K)).
Maç sonu
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Tokyo Verdy Beleza (K): N. Kusunose · Cerezo Osaka Sakai (K): T. Matsuda
Canlı
Maç boyunca anlık güncellenir · Son güncelleme 13:54 TSİ
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %63 5/8 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %0 0/8 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 4/8 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %13 1/8 | %0 0/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,12 (17 gol) | 2,25 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (12 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (16 gol) | 2,25 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,12 (9 gol) | 1,25 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %88 7/8 | %100 4/4 |
| 1,5 Üst | %88 7/8 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %88 7/8 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %50 4/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %0 0/8 | %0 0/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 1,5 Üst | %88 7/8 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %13 1/8 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 2/8 | %50 2/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Geride | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 4/8 | %50 2/4 |
| Berabere | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Geride | %25 2/8 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Tokyo Verdy Beleza (K) (8 maç)
Cerezo Osaka Sakai (K) (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Tokyo Verdy Beleza (K) (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 6 | 0 |
Cerezo Osaka Sakai (K) (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 4 | 0 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Kartlar
Tokyo Verdy Beleza (K)
Sarı 2 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,3)
Cerezo Osaka Sakai (K)
Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 08:00 TSİ itibarıyla · ligde 45 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Tokyo Verdy Beleza (K) 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 14-8). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Cerezo Osaka Sakai (K) için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 8, yenilen 6.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2024 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Tokyo Verdy Beleza (K) 4, Cerezo Osaka Sakai (K) 0 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 6 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Kasım 2025, Tokyo Verdy Beleza (K) 2-1 Cerezo Osaka Sakai (K).
- Form (son 5)
- GGMGG – GBMGB
- H2H (G-B-M)
- 4-2-0 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %80
- iddaa MS 1-0-2
- 1,42 – 3,81 – 4,65
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Tokyo Verdy Beleza (K) bu sezon 5 maçta maç başına 2,80 gol attı, 1,60 gol yedi; Cerezo Osaka Sakai (K) bu sezon 5 maçta 1,60 attı, 1,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Tokyo Verdy Beleza (K) %100, Cerezo Osaka Sakai (K) %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tokyo Verdy Beleza (K) %100, Cerezo Osaka Sakai (K) %80. İlk yarıyı önde kapatma: Tokyo Verdy Beleza (K) 1/5, Cerezo Osaka Sakai (K) 2/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,42, 0 – 3,81, 2 – 4,65. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,98, Üst 1,47. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 1,85.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %90; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 08:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Japonya · WE League puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Urawa Reds W | 6 | +10 | 15 |
| 2 | Tokyo Verdy Beleza W | 6 | +5 | 12 |
| 3 | JEF United W | 6 | +2 | 12 |
| 4 | Cerezo Osaka W | 6 | +3 | 11 |
| 5 | INAC Kobe Leonessa W | 7 | +1 | 10 |
| 6 | Sanfrecce Hiroshima W | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Nojima Stella W | 6 | -5 | 8 |
| 8 | Vegalta Sendai W | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Elfen Saitama W | 6 | -2 | 7 |
| 10 | Omiya Ardija Ventus W | 6 | -4 | 6 |
| 11 | Albirex Niigata W | 6 | -2 | 5 |
| 12 | Parceiro Nagano W | 7 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Urawa Reds W | 4 | +10 | 12 |
| 2 | Tokyo Verdy Beleza W | 3 | +3 | 6 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima W | 3 | +2 | 6 |
| 4 | JEF United W | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Nojima Stella W | 3 | -1 | 6 |
| 6 | INAC Kobe Leonessa W | 3 | 0 | 4 |
| 7 | Vegalta Sendai W | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Albirex Niigata W | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Elfen Saitama W | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Omiya Ardija Ventus W | 4 | -3 | 3 |
| 11 | Cerezo Osaka W | 3 | -1 | 2 |
| 12 | Parceiro Nagano W | 2 | -4 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cerezo Osaka W | 3 | +4 | 9 |
| 2 | Tokyo Verdy Beleza W | 3 | +2 | 6 |
| 3 | INAC Kobe Leonessa W | 4 | +1 | 6 |
| 4 | JEF United W | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Urawa Reds W | 2 | 0 | 3 |
| 6 | Omiya Ardija Ventus W | 2 | -1 | 3 |
| 7 | Vegalta Sendai W | 3 | -2 | 3 |
| 8 | Elfen Saitama W | 3 | -2 | 3 |
| 9 | Parceiro Nagano W | 5 | -2 | 3 |
| 10 | Sanfrecce Hiroshima W | 3 | -2 | 3 |
| 11 | Nojima Stella W | 3 | -4 | 2 |
| 12 | Albirex Niigata W | 3 | -2 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 22:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 22:14 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün WE League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
