← Maçlar
Japonya · WE League · 6. hafta25 Ekim 2026 · 07:00 TSİ

Omiya Ardija Ventus (K) 1-2 Cerezo Osaka Sakai (K): Maç Sonucu ve İstatistikleri

Omiya Ardija Ventus (K)
1–2İY 0–0
Cerezo Osaka Sakai (K)
Maç sonu

Omiya Ardija Ventus (K) 1–2 Cerezo Osaka Sakai (K) (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Omiya Ardija Ventus (K) – Cerezo Osaka Sakai (K) maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Hanon Nishio 90+1' (Omiya Ardija Ventus (K)); Miyuka Momono 50', Mahiro Asayama 67' (Cerezo Osaka Sakai (K)).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Omiya Ardija Ventus (K): R. Yanai · Cerezo Osaka Sakai (K): T. Matsuda

Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik — · xG —

Maç akışı

Omiya Ardija Ventus (K) üstte · Cerezo Osaka Sakai (K) altta

01530İY607590 45' oyuncu değişikliği: Haruna Oshima ↔ Minami Munakata (Omiya Ardija Ventus (K))↔45' oyuncu değişikliği: Natsumi Tago ↔ Hikari Miyamoto (Cerezo Osaka Sakai (K))↔50' gol: Miyuka Momono (Cerezo Osaka Sakai (K))66' oyuncu değişikliği: Minori Takahashi ↔ Minori Hayashi (Omiya Ardija Ventus (K))↔66' oyuncu değişikliği: Mai Kadowaki ↔ Tsuji Amiru (Omiya Ardija Ventus (K))↔67' gol: Mahiro Asayama (Cerezo Osaka Sakai (K))73' oyuncu değişikliği: Miyu Makino ↔ Yuna Takahashi (Omiya Ardija Ventus (K))↔86' oyuncu değişikliği: Serika Takawa ↔ Yuzuha Ikeda (Cerezo Osaka Sakai (K))↔87' oyuncu değişikliği: Reina Wakisaka ↔ Mino Tamamura (Cerezo Osaka Sakai (K))↔88' oyuncu değişikliği: Mahiro Asayama ↔ Haruka Kubota (Cerezo Osaka Sakai (K))↔88' oyuncu değişikliği: Asaki Wada ↔ Shuka Kitahara (Cerezo Osaka Sakai (K))↔90+1' gol: Hanon Nishio (Omiya Ardija Ventus (K))

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 45' oyuncu değişikliği: Haruna Oshima ↔ Minami Munakata (Omiya Ardija Ventus (K))
  • 45' oyuncu değişikliği: Natsumi Tago ↔ Hikari Miyamoto (Cerezo Osaka Sakai (K))
  • 50' gol: Miyuka Momono (Cerezo Osaka Sakai (K))
  • 66' oyuncu değişikliği: Minori Takahashi ↔ Minori Hayashi (Omiya Ardija Ventus (K))
  • 66' oyuncu değişikliği: Mai Kadowaki ↔ Tsuji Amiru (Omiya Ardija Ventus (K))
  • 67' gol: Mahiro Asayama (Cerezo Osaka Sakai (K))
  • 73' oyuncu değişikliği: Miyu Makino ↔ Yuna Takahashi (Omiya Ardija Ventus (K))
  • 86' oyuncu değişikliği: Serika Takawa ↔ Yuzuha Ikeda (Cerezo Osaka Sakai (K))
  • 87' oyuncu değişikliği: Reina Wakisaka ↔ Mino Tamamura (Cerezo Osaka Sakai (K))
  • 88' oyuncu değişikliği: Mahiro Asayama ↔ Haruka Kubota (Cerezo Osaka Sakai (K))
  • 88' oyuncu değişikliği: Asaki Wada ↔ Shuka Kitahara (Cerezo Osaka Sakai (K))
  • 90+1' gol: Hanon Nishio (Omiya Ardija Ventus (K))

Maç olayları

  1. Omiya Ardija Ventus (K)Cerezo Osaka Sakai (K)
  2. Gol Hanon Nishio 1–2Asist: Ruka Norimatsu90+1'
  3. 88'Mahiro Asayama ↔ Haruka KubotaOyuncu değişikliği
  4. 88'Asaki Wada ↔ Shuka KitaharaOyuncu değişikliği
  5. 87'Reina Wakisaka ↔ Mino TamamuraOyuncu değişikliği
  6. 86'Serika Takawa ↔ Yuzuha IkedaOyuncu değişikliği
  7. Miyu Makino ↔ Yuna TakahashiOyuncu değişikliği73'
  8. 67'Gol Mahiro Asayama 0–2
  9. Minori Takahashi ↔ Minori HayashiOyuncu değişikliği66'
  10. Mai Kadowaki ↔ Tsuji AmiruOyuncu değişikliği66'
  11. 50'Gol Miyuka Momono 0–1
  12. Haruna Oshima ↔ Minami MunakataOyuncu değişikliği45'
  13. 45'Natsumi Tago ↔ Hikari MiyamotoOyuncu değişikliği

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Omiya Ardija Ventus (K)
Toplam (7)İç saha (4)
Galibiyet%29 2/7%25 1/4
Beraberlik%0 0/7%0 0/4
Mağlubiyet%71 5/7%75 3/4
Cerezo Osaka Sakai (K)
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%50 4/8%75 3/4
Beraberlik%38 3/8%25 1/4
Mağlubiyet%13 1/8%0 0/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Omiya Ardija Ventus (K)
Toplam (7)İç saha (4)
Attığı gol / maç0,71 (5 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç1,43 (10 gol)1,50 (6 gol)
Cerezo Osaka Sakai (K)
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç2,00 (16 gol)2,25 (9 gol)
Yediği gol / maç1,12 (9 gol)1,25 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Omiya Ardija Ventus (K)
Toplam (7)İç saha (4)
KG Var%43 3/7%50 2/4
1,5 Üst%71 5/7%75 3/4
2,5 Üst%43 3/7%50 2/4
3,5 Üst%0 0/7%0 0/4
Gol yememe%14 1/7%0 0/4
Cerezo Osaka Sakai (K)
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%75 6/8%100 4/4
1,5 Üst%88 7/8%100 4/4
2,5 Üst%75 6/8%100 4/4
3,5 Üst%50 4/8%50 2/4
Gol yememe%13 1/8%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Omiya Ardija Ventus (K)
Toplam (7)İç saha (4)
Önde%0 0/7%0 0/4
Berabere%43 3/7%50 2/4
Geride%57 4/7%50 2/4
Cerezo Osaka Sakai (K)
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%50 4/8%50 2/4
Berabere%25 2/8%25 1/4
Geride%25 2/8%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Omiya Ardija Ventus (K) (7 maç)

1/101/X01/20X/11X/X0X/222/112/X02/23

Cerezo Osaka Sakai (K) (8 maç)

1/131/X11/20X/11X/X0X/212/102/X22/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Omiya Ardija Ventus (K) (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 0 1
31-45 0 2
46-60 2 2
61-75 1 2
76-90 2 2

Cerezo Osaka Sakai (K) (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 4 0
31-45 1 1
46-60 2 0
61-75 2 0
76-90 4 5

Kartlar

Omiya Ardija Ventus (K)

Sarı 2 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,3)

Cerezo Osaka Sakai (K)

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 08:00 TSİ itibarıyla · ligde 45 maç. Lig istatistikleri →

Omiya Ardija Ventus (K) – Cerezo Osaka Sakai (K) ilk 11'ler

Omiya Ardija Ventus (K) · 4-4-2

  1. 22M. ImamuraK
  2. 5Kirara IwashitaD
  3. 3R. KanehiraD
  4. 10R. NorimatsuD90+1' asist 90+1. dk
  5. 6M. SugisawaD
  6. 11H. OshimaO45' oyundan çıktı 45. dk
  7. 4M. TakahashiO66' oyundan çıktı 66. dk
  8. 27M. MakinoO73' oyundan çıktı 73. dk
  9. 34M. HamadaO
  10. 20Mai KadowakiF
  11. 9H. NishioF90+1' gol 90+1. dk
Yedekler
  • 15M. HayashiO66' oyuna girdi 66. dk
  • 1Yuria ItoK
  • 14M. MunakataO45' oyuna girdi 45. dk
  • 7H. NishizawaD
  • 2E. OchiaiD
  • 18Y. TakahashiF73' oyuna girdi 73. dk
  • 19Tsuji AmiruF

Teknik direktör: R. Yanai

Cerezo Osaka Sakai (K) · 4-5-1

  1. 27M. NishinakaK
  2. 5M. AsayamaD67' gol 67. dk88' oyundan çıktı 88. dk
  3. 17R. NakataniD
  4. 3H. YonedaD
  5. 7Y. OgikuboD
  6. 9A. WadaO88' oyundan çıktı 88. dk
  7. 11Saori TakaradaO
  8. 14S. TakawaO86' oyundan çıktı 86. dk
  9. 13M. MomonoO50' gol 50. dk
  10. 10R. WakisakaO87' oyundan çıktı 87. dk
  11. 20N. TagoF45' oyundan çıktı 45. dk
Yedekler
  • 15Amy YonedaO
  • 29Mino TamamuraO
  • 18H. MiyamotoO45' oyuna girdi 45. dk
  • 6Haruka KubotaD
  • 26S. KitaharaO88' oyuna girdi 88. dk
  • 21Ishida KokonaK
  • 28Yuzuha IkedaF

Teknik direktör: T. Matsuda

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Omiya Ardija Ventus (K) için son 4 maçın dökümü: 1G 0B 3M, atılan 2, yenilen 6. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 4 maçta Cerezo Osaka Sakai (K) 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-5).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Omiya Ardija Ventus (K) 3, Cerezo Osaka Sakai (K) 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Şubat 2026, Omiya Ardija Ventus (K) 1-0 Cerezo Osaka Sakai (K).

Form (son 5)
MGMM – BMGB
H2H (G-B-M)
3-0-3 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %75
iddaa MS 1-0-2
2,44 – 2,90 – 2,32
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Omiya Ardija Ventus (K) bu sezon 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 1,50 gol yedi; Cerezo Osaka Sakai (K) bu sezon 4 maçta 1,50 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Omiya Ardija Ventus (K) %25, Cerezo Osaka Sakai (K) %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Omiya Ardija Ventus (K) %25, Cerezo Osaka Sakai (K) %75. İlk yarıyı önde kapatma: Omiya Ardija Ventus (K) 0/4, Cerezo Osaka Sakai (K) 2/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,44, 0 – 2,90, 2 – 2,32. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,46, Üst 1,99. Karşılıklı Gol: Var 1,74, Yok 1,63.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 08:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · WE League puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Urawa Reds W 6501 144 +1015 GGMGG
2Tokyo Verdy Beleza W 6402 1510 +512 GMGGM
3JEF United W 6402 97 +212 MGGGG
4Cerezo Osaka W 6321 107 +311 GMBGG
5INAC Kobe Leonessa W 7313 1413 +110 BGGMM
6Sanfrecce Hiroshima W 6303 77 09 GGMGM
7Nojima Stella W 6222 611 -58 MMBGB
8Vegalta Sendai W 6213 911 -27 MMMGB
9Elfen Saitama W 6213 68 -27 GBGMM
10Omiya Ardija Ventus W 6204 48 -46 MGMMG
11Albirex Niigata W 6123 57 -25 GMBMM
12Parceiro Nagano W 7034 410 -63 BBBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Urawa Reds W 4400 122 +1012
2Tokyo Verdy Beleza W 3201 74 +36
3Sanfrecce Hiroshima W 3201 53 +26
4JEF United W 3201 54 +16
5Nojima Stella W 3201 34 -16
6INAC Kobe Leonessa W 3111 55 04
7Vegalta Sendai W 3111 55 04
8Albirex Niigata W 3111 33 04
9Elfen Saitama W 3111 33 04
10Omiya Ardija Ventus W 4103 36 -33
11Cerezo Osaka W 3021 34 -12
12Parceiro Nagano W 2002 15 -40
#TakımOGBMAYAVP
1Cerezo Osaka W 3300 73 +49
2Tokyo Verdy Beleza W 3201 86 +26
3INAC Kobe Leonessa W 4202 98 +16
4JEF United W 3201 43 +16
5Urawa Reds W 2101 22 03
6Omiya Ardija Ventus W 2101 12 -13
7Vegalta Sendai W 3102 46 -23
8Elfen Saitama W 3102 35 -23
9Parceiro Nagano W 5032 35 -23
10Sanfrecce Hiroshima W 3102 24 -23
11Nojima Stella W 3021 37 -42
12Albirex Niigata W 3012 24 -21

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 22:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 22:14 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,44X2,9022,32

Çifte şans

1X1,32121,20X21,28

Karşılıklı gol

Var1,74Yok1,63

2,5 Alt / Üst

Alt1,46Üst1,99

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün WE League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.