Minnesota United – San Jose Earthquakes
Canlı
Maç bilgileri
- Stadyum
- Allianz Field, Sao Paulo
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Minnesota United: C. Knowles · San Jose Earthquakes: B. Arena
Canlı
Maç boyunca anlık güncellenir · Son güncelleme 04:49 TSİ
Minnesota United iç sahada (16 maç) · San Jose Earthquakes deplasmanda (16 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 21 maç (2017'den beri)
10 Minnesota United4 berabere7 San Jose Earthquakes
- Minnesota United FC iç sahada 16 maçta 4 galibiyet, 7 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- San Jose Earthquakes deplasmanda 16 maçta 7 galibiyet, 5 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- San Jose Earthquakes, deplasman maçlarında 16 maçta yalnız 3 kez kalesini gole kapattı (%19).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 10/33 | %25 4/16 |
| Beraberlik | %33 11/33 | %44 7/16 |
| Mağlubiyet | %36 12/33 | %31 5/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 14/33 | %44 7/16 |
| Beraberlik | %30 10/33 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %27 9/33 | %25 4/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,61 (53 gol) | 1,38 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,73 (57 gol) | 1,31 (21 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,70 (56 gol) | 1,62 (26 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (48 gol) | 1,38 (22 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 24/33 | %63 10/16 |
| 1,5 Üst | %79 26/33 | %69 11/16 |
| 2,5 Üst | %67 22/33 | %50 8/16 |
| 3,5 Üst | %48 16/33 | %38 6/16 |
| Gol yememe | %18 6/33 | %25 4/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 22/33 | %69 11/16 |
| 1,5 Üst | %82 27/33 | %75 12/16 |
| 2,5 Üst | %58 19/33 | %50 8/16 |
| 3,5 Üst | %45 15/33 | %44 7/16 |
| Gol yememe | %21 7/33 | %19 3/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %76 25/33 | %75 12/16 |
| 8,5 Üst | %73 24/33 | %69 11/16 |
| 9,5 Üst | %55 18/33 | %56 9/16 |
| 10,5 Üst | %42 14/33 | %44 7/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %72 23/32 | %73 11/15 |
| 8,5 Üst | %66 21/32 | %60 9/15 |
| 9,5 Üst | %59 19/32 | %53 8/15 |
| 10,5 Üst | %50 16/32 | %40 6/15 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %73 24/33 | %63 10/16 |
| 3,5 Üst | %61 20/33 | %56 9/16 |
| 4,5 Üst | %24 8/33 | %19 3/16 |
| 5,5 Üst | %12 4/33 | %19 3/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %72 23/32 | %53 8/15 |
| 3,5 Üst | %66 21/32 | %53 8/15 |
| 4,5 Üst | %44 14/32 | %33 5/15 |
| 5,5 Üst | %25 8/32 | %20 3/15 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %82 27/33 | %81 13/16 |
| 7,5 Üst | %79 26/33 | %75 12/16 |
| 8,5 Üst | %73 24/33 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %64 21/33 | %50 8/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %78 25/32 | %73 11/15 |
| 7,5 Üst | %66 21/32 | %60 9/15 |
| 8,5 Üst | %53 17/32 | %47 7/15 |
| 9,5 Üst | %50 16/32 | %40 6/15 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 7/33 | %19 3/16 |
| Berabere | %27 9/33 | %25 4/16 |
| Geride | %52 17/33 | %56 9/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 12/33 | %31 5/16 |
| Berabere | %36 12/33 | %63 10/16 |
| Geride | %27 9/33 | %6 1/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Minnesota United (33 maç)
San Jose Earthquakes (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Minnesota United (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 11 |
| 16-30 | 5 | 10 |
| 31-45 | 7 | 7 |
| 46-60 | 7 | 7 |
| 61-75 | 14 | 4 |
| 76-90 | 10 | 11 |
San Jose Earthquakes (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 14 | 7 |
| 16-30 | 7 | 8 |
| 31-45 | 8 | 7 |
| 46-60 | 9 | 8 |
| 61-75 | 7 | 3 |
| 76-90 | 11 | 15 |
Kartlar
Minnesota United
Sarı 67 · Kırmızı 1 (33 maç · maç başı sarı 2,0)
San Jose Earthquakes
Sarı 73 · Kırmızı 2 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:00 TSİ itibarıyla · ligde 499 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Minnesota United: iç saha, 16 maç · San Jose Earthquakes: dış saha, 15 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiMinnesota United
12. sıra · 41 puan · 33 maç · averaj -4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGBGG
- 02.11 Los Angeles FC 1–3 Minnesota United G
- 29.10 Minnesota United 3–1 Sporting Kansas City G
- 25.10 Houston Dynamo 0–0 Minnesota United B
- 17.10 Minnesota United 3–2 St. Louis City G
- 15.10 Colorado Rapids 2–2 Minnesota United B
San Jose Earthquakes
3. sıra · 52 puan · 33 maç · averaj +8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBMBG
- 31.10 San Jose Earthquakes 2–1 Real Salt Lake G
- 29.10 San Jose Earthquakes 2–2 Colorado Rapids B
- 25.10 FC Dallas 3–0 San Jose Earthquakes M
- 18.10 San Jose Earthquakes 1–1 Nashville SC B
- 15.10 Real Salt Lake 1–1 San Jose Earthquakes B
Puan durumu 02.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Puan durumu
ABD · Major League Soccer puan durumu · Western Conference
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vancouver Whitecaps | 33 | +38 | 61 |
| 2 | FC Dallas | 33 | +9 | 55 |
| 3 | San Jose Earthquakes | 33 | +8 | 52 |
| 4 | St. Louis City | 33 | +10 | 51 |
| 5 | Houston Dynamo | 33 | +1 | 51 |
| 6 | Los Angeles FC | 33 | +13 | 47 |
| 7 | Los Angeles Galaxy | 33 | -6 | 44 |
| 8 | Portland Timbers | 33 | -1 | 43 |
| 9 | Colorado Rapids | 33 | -1 | 43 |
| 10 | Seattle Sounders | 33 | -3 | 43 |
| 11 | Real Salt Lake | 33 | 0 | 42 |
| 12 | Minnesota United FC | 33 | -4 | 41 |
| 13 | San Diego | 33 | -5 | 38 |
| 14 | Austin | 33 | -21 | 34 |
| 15 | Sporting Kansas City | 33 | -42 | 23 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vancouver Whitecaps | 17 | +28 | 35 |
| 2 | Colorado Rapids | 17 | +12 | 33 |
| 3 | Los Angeles FC | 17 | +14 | 31 |
| 4 | St. Louis City | 17 | +13 | 31 |
| 5 | Portland Timbers | 17 | +9 | 31 |
| 6 | Real Salt Lake | 16 | +10 | 30 |
| 7 | FC Dallas | 16 | +7 | 29 |
| 8 | Houston Dynamo | 16 | +5 | 29 |
| 9 | Los Angeles Galaxy | 17 | +5 | 27 |
| 10 | San Jose Earthquakes | 17 | +4 | 26 |
| 11 | Seattle Sounders | 16 | +2 | 25 |
| 12 | San Diego | 16 | +8 | 23 |
| 13 | Minnesota United FC | 16 | +1 | 19 |
| 14 | Austin | 16 | -1 | 18 |
| 15 | Sporting Kansas City | 17 | -11 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vancouver Whitecaps | 16 | +10 | 26 |
| 2 | San Jose Earthquakes | 16 | +4 | 26 |
| 3 | FC Dallas | 17 | +2 | 26 |
| 4 | Houston Dynamo | 17 | -4 | 22 |
| 5 | Minnesota United FC | 17 | -5 | 22 |
| 6 | St. Louis City | 16 | -3 | 20 |
| 7 | Seattle Sounders | 17 | -5 | 18 |
| 8 | Los Angeles Galaxy | 16 | -11 | 17 |
| 9 | Los Angeles FC | 16 | -1 | 16 |
| 10 | Austin | 17 | -20 | 16 |
| 11 | San Diego | 17 | -13 | 15 |
| 12 | Portland Timbers | 16 | -10 | 12 |
| 13 | Real Salt Lake | 17 | -10 | 12 |
| 14 | Colorado Rapids | 16 | -13 | 10 |
| 15 | Sporting Kansas City | 16 | -31 | 9 |
Güncel değil Puan durumu 02.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 10:08 TSİ.
Puan durumu 02.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 3.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Toplam Gol
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 10.5
