San Jose Earthquakes 1-1 Nashville SC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
San Jose Earthquakes 1–1 Nashville SC (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 14–6, isabetli şut 2–4, topa sahip olma %47–%53, korner 4–0.
Maç özeti
San Jose Earthquakes – Nashville SC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Preston Judd 70' (San Jose Earthquakes); Hany Mukhtar 34' (Nashville SC). xG: San Jose Earthquakes 0,8 – 0,4 Nashville SC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- San Jose Earthquakes: B. Arena · Nashville SC: B. Callaghan
Maç akışı
San Jose Earthquakes üstte · Nashville SC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 28' sarı kart: Shakur Mohammed (Nashville SC)
- 34' gol: Hany Mukhtar (Nashville SC)
- 39' sarı kart: Beau Leroux (San Jose Earthquakes)
- 45' oyuncu değişikliği: Shakur Mohammed ↔ Elias Saad (Nashville SC)
- 45+3' sarı kart: Preston Judd (San Jose Earthquakes)
- 67' oyuncu değişikliği: Timo Werner ↔ Ousseni Bouda (San Jose Earthquakes)
- 70' gol: Preston Judd (San Jose Earthquakes)
- 72' oyuncu değişikliği: Daniel Lovitz ↔ Reed Baker-Whiting (Nashville SC)
- 72' oyuncu değişikliği: Patrick Yazbek ↔ Edvard Sandvik Tagseth (Nashville SC)
- 76' oyuncu değişikliği: Preston Judd ↔ Paul Marie (San Jose Earthquakes)
- 76' oyuncu değişikliği: Jamar Ricketts ↔ Nick Fernandez (San Jose Earthquakes)
- 79' oyuncu değişikliği: Cristian Espinoza ↔ Warren Madrigal (Nashville SC)
- 86' oyuncu değişikliği: Jack Jasinski ↔ Max Floriani (San Jose Earthquakes)
- 86' oyuncu değişikliği: Ronaldo Vieira ↔ Ian Harkes (San Jose Earthquakes)
- 90' sarı kart: Ian Harkes (San Jose Earthquakes)
Maç olayları
- San Jose EarthquakesNashville SC
- Ian HarkesSarı kart90'
- Jack Jasinski ↔ Max FlorianiOyuncu değişikliği86'
- Ronaldo Vieira ↔ Ian HarkesOyuncu değişikliği86'
- 79'Cristian Espinoza ↔ Warren MadrigalOyuncu değişikliği
- Preston Judd ↔ Paul MarieOyuncu değişikliği76'
- Jamar Ricketts ↔ Nick FernandezOyuncu değişikliği76'
- 72'Daniel Lovitz ↔ Reed Baker-WhitingOyuncu değişikliği
- 72'Patrick Yazbek ↔ Edvard Sandvik TagsethOyuncu değişikliği
- Gol Preston Judd 1–1Asist: Eduard Löwen70'
- Timo Werner ↔ Ousseni BoudaOyuncu değişikliği67'
- Preston JuddSarı kart45+3'
- 45'Shakur Mohammed ↔ Elias SaadOyuncu değişikliği
- Beau LerouxSarı kart39'
- 34'Gol Hany Mukhtar 0–1
- 28'Shakur MohammedSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 14/33 | %41 7/17 |
| Beraberlik | %30 10/33 | %29 5/17 |
| Mağlubiyet | %27 9/33 | %29 5/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 22/33 | %44 7/16 |
| Beraberlik | %24 8/33 | %38 6/16 |
| Mağlubiyet | %9 3/33 | %19 3/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,70 (56 gol) | 1,76 (30 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (48 gol) | 1,53 (26 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,09 (69 gol) | 1,31 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,76 (25 gol) | 0,69 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 22/33 | %65 11/17 |
| 1,5 Üst | %82 27/33 | %88 15/17 |
| 2,5 Üst | %58 19/33 | %65 11/17 |
| 3,5 Üst | %45 15/33 | %47 8/17 |
| Gol yememe | %21 7/33 | %24 4/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 15/33 | %38 6/16 |
| 1,5 Üst | %70 23/33 | %56 9/16 |
| 2,5 Üst | %58 19/33 | %38 6/16 |
| 3,5 Üst | %42 14/33 | %19 3/16 |
| Gol yememe | %48 16/33 | %50 8/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %72 23/32 | %71 12/17 |
| 8,5 Üst | %66 21/32 | %71 12/17 |
| 9,5 Üst | %59 19/32 | %65 11/17 |
| 10,5 Üst | %50 16/32 | %59 10/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %61 20/33 | %50 8/16 |
| 8,5 Üst | %58 19/33 | %50 8/16 |
| 9,5 Üst | %48 16/33 | %44 7/16 |
| 10,5 Üst | %36 12/33 | %38 6/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %72 23/32 | %88 15/17 |
| 3,5 Üst | %66 21/32 | %76 13/17 |
| 4,5 Üst | %44 14/32 | %53 9/17 |
| 5,5 Üst | %25 8/32 | %29 5/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %61 20/33 | %75 12/16 |
| 3,5 Üst | %36 12/33 | %50 8/16 |
| 4,5 Üst | %27 9/33 | %38 6/16 |
| 5,5 Üst | %12 4/33 | %19 3/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 10,5 |
| 6,5 Üst | %78 25/32 | %82 14/17 |
| 7,5 Üst | %66 21/32 | %71 12/17 |
| 8,5 Üst | %53 17/32 | %59 10/17 |
| 9,5 Üst | %50 16/32 | %59 10/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 7,5 |
| 6,5 Üst | %67 22/33 | %50 8/16 |
| 7,5 Üst | %64 21/33 | %44 7/16 |
| 8,5 Üst | %58 19/33 | %38 6/16 |
| 9,5 Üst | %36 12/33 | %25 4/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 12/33 | %41 7/17 |
| Berabere | %36 12/33 | %12 2/17 |
| Geride | %27 9/33 | %47 8/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %48 16/33 | %38 6/16 |
| Berabere | %42 14/33 | %56 9/16 |
| Geride | %9 3/33 | %6 1/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
San Jose Earthquakes (33 maç)
Nashville SC (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
San Jose Earthquakes (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 14 | 7 |
| 16-30 | 7 | 8 |
| 31-45 | 8 | 7 |
| 46-60 | 9 | 8 |
| 61-75 | 7 | 3 |
| 76-90 | 11 | 15 |
Nashville SC (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 1 |
| 16-30 | 13 | 4 |
| 31-45 | 10 | 3 |
| 46-60 | 9 | 3 |
| 61-75 | 8 | 5 |
| 76-90 | 16 | 3 |
Kartlar
San Jose Earthquakes
Sarı 73 · Kırmızı 2 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
Nashville SC
Sarı 54 · Kırmızı 1 (33 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 499 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
San Jose Earthquakes: iç saha, 17 maç · Nashville SC: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
San Jose Earthquakes – Nashville SC ilk 11'ler
San Jose Earthquakes · 5-3-2
- 1A. GunnK
- 17Jack JasinskiD86' oyundan çıktı 86. dk
- 5D. MunieD
- 4D. RomneyD
- 18R. RobertsD
- 2J. RickettsD76' oyundan çıktı 76. dk
- 34Beau LerouxO39' sarı kart 39. dk
- 14R. VieiraO86' oyundan çıktı 86. dk
- 23E. LöwenO70' asist 70. dk
- 19P. JuddF45+3' sarı kart 45+3. dk70' gol 70. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 11T. WernerF67' oyundan çıktı 67. dk
- 25M. FlorianiD86' oyuna girdi 86. dk
- 36E. EdwardsK
- 87Vítor CostaD
- 20N. FernandezO76' oyuna girdi 76. dk
- 6I. HarkesO86' oyuna girdi 86. dk90' sarı kart 90. dk
- 7O. BoudaF67' oyuna girdi 67. dk
- 3P. MarieD76' oyuna girdi 76. dk
- 21N. BuckO
- 9L. JovanovićF
Teknik direktör: B. Arena
Nashville SC · 4-2-3-1
- 99B. SchwakeK
- 31A. NajarD
- 4J. PalaciosD
- 3M. WoledziD
- 2D. LovitzD72' oyundan çıktı 72. dk
- 8P. YazbekO72' oyundan çıktı 72. dk
- 16M. CorcoranO
- 7C. EspinozaO79' oyundan çıktı 79. dk
- 10H. MukhtarO34' gol 34. dk
- 14S. MohammedO28' sarı kart 28. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 9S. SurridgeF
- 6B. AcostaO
- 22J. BauerD
- 41W. MadrigalF79' oyuna girdi 79. dk
- 5J. MaherD
- 19A. MuylO
- 1J. WillisK
- 20E. TagsethO72' oyuna girdi 72. dk
- 11E. SaadF45' oyuna girdi 45. dk
- 27R. Baker-WhitingD72' oyuna girdi 72. dk
Teknik direktör: B. Callaghan
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
ABD · Major League Soccer puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
San Jose Earthquakes son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 8 gol attı, 5 gol yedi. Nashville SC son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 15 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: San Jose Earthquakes 0, Nashville SC 0 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Nisan 2024, Nashville SC 1-1 San Jose Earthquakes.
- Sıralama
- 4. (47 p) – 1. (66 p)
- Form (son 5)
- BBGBG – GGGGB
- H2H (G-B-M)
- 0-4-0 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %64 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %36
- Korner ort. (maç)
- 10,2
- iddaa MS 1-0-2
- 3,29 – 3,63 – 1,78
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
San Jose Earthquakes iç saha 14 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,57 gol yedi; Nashville SC dış saha 14 maçta 1,29 attı, 0,71 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %64, konukta %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: San Jose Earthquakes %57, Nashville SC %36. İlk yarıyı önde kapatma: San Jose Earthquakes 6/14, Nashville SC 5/14.
Korner ve kart
Maç başına korner: San Jose Earthquakes 7,9, Nashville SC 4,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: San Jose Earthquakes 2,4, Nashville SC 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,29, 0 – 3,63, 2 – 1,78. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,31, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,39, Yok 2,36.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %46; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 23 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 02:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Major League Soccer'de oynanan diğer maçlar
- 02:30 Atlanta United 1–3 Inter Miami CF
- 02:30 New England Revolution 1–0 Chicago Fire
- 02:30 New York City 1–1 Los Angeles FC
- 02:30 New York Red Bulls 0–2 Toronto FC
- 02:30 Orlando City 4–1 DC United
- 03:30 Austin FC 1–2 Vancouver Whitecaps
- 03:30 Houston Dynamo 2–2 FC Dallas
- 03:30 Kansas City 1–3 Real Salt Lake
- 05:30 LA Galaxy 2–2 San Diego FC
- 05:30 Portland Timbers 0–0 Colorado Rapids
- 05:30 Seattle Sounders 1–1 Montreal Impact
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
