Minnesota United 3-2 Saint Louis City SC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Minnesota United 3–2 Saint Louis City SC (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–2. Şut 27–15, isabetli şut 11–6, topa sahip olma %45–%55, korner 6–7.
Maç özeti
Minnesota United – Saint Louis City SC maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Aziel Jackson 49', Kelvin Yeboah 68', Marcus Caldeira 86' (Minnesota United); Rafael Navarro Leal 4', Sang-bin Jung 10' (Saint Louis City SC). xG: Minnesota United 2,5 – 1,2 Saint Louis City SC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Minnesota United: C. Knowles · Saint Louis City SC: Y. Damet
Maç akışı
Minnesota United üstte · Saint Louis City SC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 4' gol: Rafael Navarro Leal (Saint Louis City SC)
- 10' gol: Sang-bin Jung (Saint Louis City SC)
- 24' sarı kart: Aziel Jackson (Minnesota United)
- 26' sarı kart: Miguel Perez (Saint Louis City SC)
- 45' oyuncu değişikliği: Dante Polvara ↔ Daniel Edelman (Saint Louis City SC)
- 45' oyuncu değişikliği: Tomas Totland ↔ Rafael Santos (Saint Louis City SC)
- 49' gol: Aziel Jackson (Minnesota United)
- 51' sarı kart: Sang-bin Jung (Saint Louis City SC)
- 68' gol: Kelvin Yeboah (Minnesota United)
- 69' oyuncu değişikliği: Sang-bin Jung ↔ Lukas MacNaughton (Saint Louis City SC)
- 69' oyuncu değişikliği: Simon Becher ↔ Damion Downs (Saint Louis City SC)
- 70' oyuncu değişikliği: Mauricio González Carabalí ↔ Marcus Caldeira (Minnesota United)
- 79' oyuncu değişikliği: Aziel Jackson ↔ Joaquín Pereyra (Minnesota United)
- 82' oyuncu değişikliği: Mykhi Joyner ↔ Tomas Ostrak (Saint Louis City SC)
- 86' gol: Marcus Caldeira (Minnesota United)
- 90' sarı kart: Jefferson Abel Díaz Beleño (Minnesota United)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Cherrion Valerius ↔ Michael Boxall (Minnesota United)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Kelvin Yeboah ↔ Tomás Chancalay (Minnesota United)
Maç olayları
- Minnesota UnitedSaint Louis City SC
- Cherrion Valerius ↔ Michael BoxallOyuncu değişikliği90+2'
- Kelvin Yeboah ↔ Tomás ChancalayOyuncu değişikliği90+2'
- Jefferson Abel Díaz BeleñoSarı kart90'
- Gol Marcus Caldeira 3–2Asist: Joaquín Pereyra86'
- 82'Mykhi Joyner ↔ Tomas OstrakOyuncu değişikliği
- Aziel Jackson ↔ Joaquín PereyraOyuncu değişikliği79'
- Mauricio González Carabalí ↔ Marcus CaldeiraOyuncu değişikliği70'
- 69'Sang-bin Jung ↔ Lukas MacNaughtonOyuncu değişikliği
- 69'Simon Becher ↔ Damion DownsOyuncu değişikliği
- Gol Kelvin Yeboah 2–2Asist: Mauricio González Carabalí68'
- 51'Sang-bin JungSarı kart
- Gol Aziel Jackson 1–2Asist: Kelvin Yeboah49'
- 45'Dante Polvara ↔ Daniel EdelmanOyuncu değişikliği
- 45'Tomas Totland ↔ Rafael SantosOyuncu değişikliği
- 26'Miguel PerezSarı kart
- Aziel JacksonSarı kart24'
- 10'Gol Sang-bin Jung 0–2Asist: Rafael Navarro Leal
- 4'Gol Rafael Navarro Leal 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 10/33 | %25 4/16 |
| Beraberlik | %33 11/33 | %44 7/16 |
| Mağlubiyet | %36 12/33 | %31 5/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 14/33 | %31 5/16 |
| Beraberlik | %27 9/33 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %30 10/33 | %38 6/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,61 (53 gol) | 1,38 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,73 (57 gol) | 1,31 (21 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,76 (58 gol) | 1,38 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (48 gol) | 1,56 (25 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 24/33 | %63 10/16 |
| 1,5 Üst | %79 26/33 | %69 11/16 |
| 2,5 Üst | %67 22/33 | %50 8/16 |
| 3,5 Üst | %48 16/33 | %38 6/16 |
| Gol yememe | %18 6/33 | %25 4/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 22/33 | %63 10/16 |
| 1,5 Üst | %85 28/33 | %94 15/16 |
| 2,5 Üst | %58 19/33 | %50 8/16 |
| 3,5 Üst | %42 14/33 | %38 6/16 |
| Gol yememe | %15 5/33 | %13 2/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %76 25/33 | %75 12/16 |
| 8,5 Üst | %73 24/33 | %69 11/16 |
| 9,5 Üst | %55 18/33 | %56 9/16 |
| 10,5 Üst | %42 14/33 | %44 7/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 10,6 |
| 7,5 Üst | %76 25/33 | %81 13/16 |
| 8,5 Üst | %73 24/33 | %75 12/16 |
| 9,5 Üst | %55 18/33 | %63 10/16 |
| 10,5 Üst | %48 16/33 | %56 9/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %73 24/33 | %63 10/16 |
| 3,5 Üst | %61 20/33 | %56 9/16 |
| 4,5 Üst | %24 8/33 | %19 3/16 |
| 5,5 Üst | %12 4/33 | %19 3/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %85 28/33 | %75 12/16 |
| 3,5 Üst | %73 24/33 | %69 11/16 |
| 4,5 Üst | %36 12/33 | %38 6/16 |
| 5,5 Üst | %21 7/33 | %25 4/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %82 27/33 | %81 13/16 |
| 7,5 Üst | %79 26/33 | %75 12/16 |
| 8,5 Üst | %73 24/33 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %64 21/33 | %50 8/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %85 28/33 | %88 14/16 |
| 7,5 Üst | %79 26/33 | %81 13/16 |
| 8,5 Üst | %52 17/33 | %56 9/16 |
| 9,5 Üst | %39 13/33 | %44 7/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 7/33 | %19 3/16 |
| Berabere | %27 9/33 | %25 4/16 |
| Geride | %52 17/33 | %56 9/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %48 16/33 | %44 7/16 |
| Berabere | %33 11/33 | %38 6/16 |
| Geride | %18 6/33 | %19 3/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Minnesota United (33 maç)
Saint Louis City SC (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Minnesota United (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 11 |
| 16-30 | 5 | 10 |
| 31-45 | 7 | 7 |
| 46-60 | 7 | 7 |
| 61-75 | 14 | 4 |
| 76-90 | 10 | 11 |
Saint Louis City SC (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 9 | 5 |
| 16-30 | 9 | 2 |
| 31-45 | 12 | 8 |
| 46-60 | 10 | 12 |
| 61-75 | 6 | 9 |
| 76-90 | 9 | 12 |
Kartlar
Minnesota United
Sarı 67 · Kırmızı 1 (33 maç · maç başı sarı 2,0)
Saint Louis City SC
Sarı 67 · Kırmızı 3 (33 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 499 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Minnesota United: iç saha, 16 maç · Saint Louis City SC: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Minnesota United – Saint Louis City SC ilk 11'ler
Minnesota United · 3-4-1-2
- 12D. CallenderK
- 52Cherrion ValeriusD90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 28J. DíazD90' sarı kart 90. dk
- 23M. DugganD
- 21B. HlongwaneO
- 25N. TriantisO
- 20W. TrappO
- 13A. MarkanichO
- 18M. GonzalezO68' asist 68. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 16A. JacksonF24' sarı kart 24. dk49' gol 49. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 9K. YeboahF49' asist 49. dk68' gol 68. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 5N. RomeroD
- 94Kayne RizvanovichK
- 26J. PereyraO79' oyuna girdi 79. dk86' asist 86. dk
- 11M. MaloneF
- 30O. GeneO
- 3K. DuncanD
- 8T. ChancalayF90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 22Marcus CaldeiraF70' oyuna girdi 70. dk86' gol 86. dk
- 15M. BoxallD90+2' oyuna girdi 90+2. dk
Teknik direktör: C. Knowles
Saint Louis City SC · 3-4-1-2
- 1R. BürkiK
- 99J. OrozcoD
- 32T. BaumgartlD
- 27F. FallD
- 59M. JoynerO82' oyundan çıktı 82. dk
- 21D. PolvaraO45' oyundan çıktı 45. dk
- 28M. PerezO26' sarı kart 26. dk
- 14T. TotlandO45' oyundan çıktı 45. dk
- 77Jeong Sang-BinO10' gol 10. dk51' sarı kart 51. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 11S. BecherF69' oyundan çıktı 69. dk
- 9Rafael NavarroF4' gol 4. dk10' asist 10. dk
- 20Rafael SantosD45' oyuna girdi 45. dk
- 18C. BrunetO
- 42D. DownsF69' oyuna girdi 69. dk
- 24D. EdelmanO45' oyuna girdi 45. dk
- 19C. HolseF
- 39B. LundtK
- 5L. MacNaughtonD69' oyuna girdi 69. dk
- 23A. MățanO
- 7T. OstrákO82' oyuna girdi 82. dk
Teknik direktör: Y. Damet
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
ABD · Major League Soccer puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Minnesota United 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 9-14). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta St. Louis City 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 16-5). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Minnesota United 6 – St. Louis City 2; 0 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,33 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Eylül 2026, St. Louis City 4-2 Minnesota United.
- Sıralama
- 13. (31 p) – 2. (51 p)
- Form (son 5)
- BBMMM – BGGGG
- H2H (G-B-M)
- 6-0-2 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %64
- Korner ort. (maç)
- 10,3
- iddaa MS 1-0-2
- 2,36 – 3,47 – 2,33
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Minnesota United iç saha 14 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,29 gol yedi; St. Louis City dış saha 14 maçta 1,43 attı, 1,36 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %43, konukta %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Minnesota United %57, St. Louis City %64. İlk yarıyı önde kapatma: Minnesota United 3/14, St. Louis City 6/14.
Korner ve kart
Maç başına korner: Minnesota United 5,2, St. Louis City 4,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,3. Maç başına kart: Minnesota United 2,1, St. Louis City 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,36, 0 – 3,47, 2 – 2,33. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,38, Üst 1,39. Karşılıklı Gol: Var 1,34, Yok 2,54.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %61; maç başına toplam korner ortalaması 10,3; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 15 Ekim 2026 08:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
ABD · Major League Soccer puan durumu · Western Conference
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vancouver Whitecaps | 34 | +40 | 64 |
| 2 | FC Dallas | 33 | +9 | 55 |
| 3 | San Jose Earthquakes | 33 | +8 | 52 |
| 4 | St. Louis City | 33 | +10 | 51 |
| 5 | Houston Dynamo | 33 | +1 | 51 |
| 6 | Los Angeles FC | 33 | +13 | 47 |
| 7 | Los Angeles Galaxy | 33 | -6 | 44 |
| 8 | Portland Timbers | 33 | -1 | 43 |
| 9 | Colorado Rapids | 33 | -1 | 43 |
| 10 | Seattle Sounders | 33 | -3 | 43 |
| 11 | Real Salt Lake | 33 | 0 | 42 |
| 12 | Minnesota United FC | 33 | -4 | 41 |
| 13 | San Diego | 33 | -5 | 38 |
| 14 | Austin | 33 | -21 | 34 |
| 15 | Sporting Kansas City | 33 | -42 | 23 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vancouver Whitecaps | 17 | +28 | 35 |
| 2 | Colorado Rapids | 17 | +12 | 33 |
| 3 | Los Angeles FC | 17 | +14 | 31 |
| 4 | St. Louis City | 17 | +13 | 31 |
| 5 | Portland Timbers | 17 | +9 | 31 |
| 6 | Real Salt Lake | 16 | +10 | 30 |
| 7 | FC Dallas | 16 | +7 | 29 |
| 8 | Houston Dynamo | 16 | +5 | 29 |
| 9 | Los Angeles Galaxy | 17 | +5 | 27 |
| 10 | San Jose Earthquakes | 17 | +4 | 26 |
| 11 | Seattle Sounders | 16 | +2 | 25 |
| 12 | San Diego | 16 | +8 | 23 |
| 13 | Minnesota United FC | 16 | +1 | 19 |
| 14 | Austin | 16 | -1 | 18 |
| 15 | Sporting Kansas City | 17 | -11 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vancouver Whitecaps | 17 | +12 | 29 |
| 2 | San Jose Earthquakes | 16 | +4 | 26 |
| 3 | FC Dallas | 17 | +2 | 26 |
| 4 | Houston Dynamo | 17 | -4 | 22 |
| 5 | Minnesota United FC | 17 | -5 | 22 |
| 6 | St. Louis City | 16 | -3 | 20 |
| 7 | Seattle Sounders | 17 | -5 | 18 |
| 8 | Los Angeles Galaxy | 16 | -11 | 17 |
| 9 | Los Angeles FC | 16 | -1 | 16 |
| 10 | Austin | 17 | -20 | 16 |
| 11 | San Diego | 17 | -13 | 15 |
| 12 | Portland Timbers | 16 | -10 | 12 |
| 13 | Real Salt Lake | 17 | -10 | 12 |
| 14 | Colorado Rapids | 16 | -13 | 10 |
| 15 | Sporting Kansas City | 16 | -31 | 9 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Major League Soccer'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
