Real Salt Lake 1-1 San Jose Earthquakes: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Real Salt Lake 1–1 San Jose Earthquakes (15 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 22–16, isabetli şut 8–2, topa sahip olma %51–%49, korner 5–5.
Maç özeti
Real Salt Lake – San Jose Earthquakes maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Luc De Fougerolles 79' (Real Salt Lake); Jack Jasinski 90+4' (San Jose Earthquakes). xG: Real Salt Lake 2,0 – 1,2 San Jose Earthquakes.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Real Salt Lake: P. Mastroeni · San Jose Earthquakes: B. Arena
Maç akışı
Real Salt Lake üstte · San Jose Earthquakes altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 45' oyuncu değişikliği: Paul Marie ↔ Eduard Löwen (San Jose Earthquakes)
- 57' oyuncu değişikliği: Dominik Marczuk ↔ Chadwick Zachary Booth (Real Salt Lake)
- 59' oyuncu değişikliği: Nick Fernandez ↔ Timo Werner (San Jose Earthquakes)
- 59' oyuncu değişikliği: Beau Leroux ↔ Jack Jasinski (San Jose Earthquakes)
- 68' oyuncu değişikliği: Jamar Ricketts ↔ Vitor Costa (San Jose Earthquakes)
- 74' oyuncu değişikliği: Saba Lobjanidze ↔ Aiden Hezarkhani (Real Salt Lake)
- 74' oyuncu değişikliği: Sergi Solans ↔ Ariath Piol (Real Salt Lake)
- 79' gol: Luc De Fougerolles (Real Salt Lake)
- 82' oyuncu değişikliği: Luc De Fougerolles ↔ DeAndre Yedlin (Real Salt Lake)
- 83' oyuncu değişikliği: Max Floriani ↔ Luka Jovanovic (San Jose Earthquakes)
- 90+1' sarı kart: Ariath Piol (Real Salt Lake)
- 90+4' gol: Jack Jasinski (San Jose Earthquakes)
Maç olayları
- Real Salt LakeSan Jose Earthquakes
- 90+4'Gol Jack Jasinski 1–1
- Ariath PiolSarı kart90+1'
- 83'Max Floriani ↔ Luka JovanovicOyuncu değişikliği
- Luc De Fougerolles ↔ DeAndre YedlinOyuncu değişikliği82'
- Gol Luc De Fougerolles 1–0Asist: Juan Sanabria79'
- Saba Lobjanidze ↔ Aiden HezarkhaniOyuncu değişikliği74'
- Sergi Solans ↔ Ariath PiolOyuncu değişikliği74'
- 68'Jamar Ricketts ↔ Vitor CostaOyuncu değişikliği
- 59'Nick Fernandez ↔ Timo WernerOyuncu değişikliği
- 59'Beau Leroux ↔ Jack JasinskiOyuncu değişikliği
- Dominik Marczuk ↔ Chadwick Zachary BoothOyuncu değişikliği57'
- 45'Paul Marie ↔ Eduard LöwenOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 12/33 | %56 9/16 |
| Beraberlik | %18 6/33 | %19 3/16 |
| Mağlubiyet | %45 15/33 | %25 4/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 14/33 | %44 7/16 |
| Beraberlik | %30 10/33 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %27 9/33 | %25 4/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,55 (51 gol) | 1,94 (31 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,55 (51 gol) | 1,31 (21 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,70 (56 gol) | 1,62 (26 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (48 gol) | 1,38 (22 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 23/33 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %94 31/33 | %100 16/16 |
| 2,5 Üst | %70 23/33 | %69 11/16 |
| 3,5 Üst | %27 9/33 | %25 4/16 |
| Gol yememe | %12 4/33 | %25 4/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 22/33 | %69 11/16 |
| 1,5 Üst | %82 27/33 | %75 12/16 |
| 2,5 Üst | %58 19/33 | %50 8/16 |
| 3,5 Üst | %45 15/33 | %44 7/16 |
| Gol yememe | %21 7/33 | %19 3/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %79 26/33 | %81 13/16 |
| 8,5 Üst | %67 22/33 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %55 18/33 | %50 8/16 |
| 10,5 Üst | %48 16/33 | %44 7/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %72 23/32 | %73 11/15 |
| 8,5 Üst | %66 21/32 | %60 9/15 |
| 9,5 Üst | %59 19/32 | %53 8/15 |
| 10,5 Üst | %50 16/32 | %40 6/15 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %82 27/33 | %75 12/16 |
| 3,5 Üst | %73 24/33 | %63 10/16 |
| 4,5 Üst | %48 16/33 | %31 5/16 |
| 5,5 Üst | %30 10/33 | %19 3/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %72 23/32 | %53 8/15 |
| 3,5 Üst | %66 21/32 | %53 8/15 |
| 4,5 Üst | %44 14/32 | %33 5/15 |
| 5,5 Üst | %25 8/32 | %20 3/15 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 11,1 |
| 6,5 Üst | %82 27/33 | %94 15/16 |
| 7,5 Üst | %76 25/33 | %94 15/16 |
| 8,5 Üst | %73 24/33 | %94 15/16 |
| 9,5 Üst | %55 18/33 | %81 13/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %78 25/32 | %73 11/15 |
| 7,5 Üst | %66 21/32 | %60 9/15 |
| 8,5 Üst | %53 17/32 | %47 7/15 |
| 9,5 Üst | %50 16/32 | %40 6/15 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 11/33 | %38 6/16 |
| Berabere | %42 14/33 | %38 6/16 |
| Geride | %24 8/33 | %25 4/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 12/33 | %31 5/16 |
| Berabere | %36 12/33 | %63 10/16 |
| Geride | %27 9/33 | %6 1/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Real Salt Lake (33 maç)
San Jose Earthquakes (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Real Salt Lake (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 5 |
| 16-30 | 9 | 8 |
| 31-45 | 7 | 5 |
| 46-60 | 7 | 9 |
| 61-75 | 6 | 8 |
| 76-90 | 8 | 10 |
San Jose Earthquakes (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 14 | 7 |
| 16-30 | 7 | 8 |
| 31-45 | 8 | 7 |
| 46-60 | 9 | 8 |
| 61-75 | 7 | 3 |
| 76-90 | 11 | 15 |
Kartlar
Real Salt Lake
Sarı 74 · Kırmızı 1 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
San Jose Earthquakes
Sarı 73 · Kırmızı 2 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 499 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Real Salt Lake: iç saha, 16 maç · San Jose Earthquakes: dış saha, 15 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Real Salt Lake – San Jose Earthquakes ilk 11'ler
Real Salt Lake · 3-4-2-1
- 1Rafael CabralK
- 44L. De FougerollesD79' gol 79. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 26P. QuintonD
- 3K. HenryD
- 11D. MarczukO57' oyundan çıktı 57. dk
- 92N. CaliskanO
- 6S. SpieringsO
- 8J. SanabriaO79' asist 79. dk
- 9M. GuilavoguiO
- 12S. LobzhanidzeO74' oyundan çıktı 74. dk
- 22S. SolansF74' oyundan çıktı 74. dk
- 23Chadwick Zachary BoothO57' oyuna girdi 57. dk
- 25Colin GuskeO
- 39A. HezarkhaniF74' oyuna girdi 74. dk
- 29S. JunquaD
- 98A. KatránisD
- 34L. MoisaO
- 19A. PiolF74' oyuna girdi 74. dk90+1' sarı kart 90+1. dk
- 31M. StajduharK
- 2D. YedlinD82' oyuna girdi 82. dk
Teknik direktör: P. Mastroeni
San Jose Earthquakes · 5-3-2
- 1A. GunnK
- 3P. MarieD45' oyundan çıktı 45. dk
- 25M. FlorianiD83' oyundan çıktı 83. dk
- 4D. RomneyD
- 18R. RobertsD
- 2J. RickettsD68' oyundan çıktı 68. dk
- 6I. HarkesO
- 20N. FernandezO59' oyundan çıktı 59. dk
- 34Beau LerouxO59' oyundan çıktı 59. dk
- 19P. JuddF
- 7O. BoudaF
- 14R. VieiraO
- 23E. LöwenO45' oyuna girdi 45. dk
- 9L. JovanovićF83' oyuna girdi 83. dk
- 17Jack JasinskiD59' oyuna girdi 59. dk90+4' gol 90+4. dk
- 36E. EdwardsK
- 87Vítor CostaD68' oyuna girdi 68. dk
- 21N. BuckO
- 11T. WernerF59' oyuna girdi 59. dk
- 5D. MunieD
Teknik direktör: B. Arena
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
ABD · Major League Soccer puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Real Salt Lake 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 4-9). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. San Jose Earthquakes son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 10 gol attı, 6 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 19 maçta galibiyetler Real Salt Lake 7 – San Jose Earthquakes 9; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Temmuz 2025, Real Salt Lake 2-1 San Jose Earthquakes.
- Sıralama
- 11. (32 p) – 4. (46 p)
- Form (son 5)
- MGMMM – BGBGG
- H2H (G-B-M)
- 7-3-9 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %71
- Korner ort. (maç)
- 10,4
- iddaa MS 1-0-2
- 1,83 – 3,70 – 3,19
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Real Salt Lake iç saha 14 maçta maç başına 1,93 gol attı, 1,43 gol yedi; San Jose Earthquakes dış saha 14 maçta 1,79 attı, 1,29 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Real Salt Lake %57, San Jose Earthquakes %71. İlk yarıyı önde kapatma: Real Salt Lake 5/14, San Jose Earthquakes 5/14.
Korner ve kart
Maç başına korner: Real Salt Lake 4,9, San Jose Earthquakes 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: Real Salt Lake 1,9, San Jose Earthquakes 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,83, 0 – 3,70, 2 – 3,19. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,50, Üst 1,37. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,54.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %61; KG var ortalaması %64; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 12:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
ABD · Major League Soccer puan durumu · Western Conference
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vancouver Whitecaps | 34 | +40 | 64 |
| 2 | FC Dallas | 33 | +9 | 55 |
| 3 | San Jose Earthquakes | 33 | +8 | 52 |
| 4 | St. Louis City | 33 | +10 | 51 |
| 5 | Houston Dynamo | 33 | +1 | 51 |
| 6 | Los Angeles FC | 33 | +13 | 47 |
| 7 | Los Angeles Galaxy | 33 | -6 | 44 |
| 8 | Portland Timbers | 33 | -1 | 43 |
| 9 | Colorado Rapids | 33 | -1 | 43 |
| 10 | Seattle Sounders | 33 | -3 | 43 |
| 11 | Real Salt Lake | 33 | 0 | 42 |
| 12 | Minnesota United FC | 33 | -4 | 41 |
| 13 | San Diego | 33 | -5 | 38 |
| 14 | Austin | 33 | -21 | 34 |
| 15 | Sporting Kansas City | 33 | -42 | 23 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vancouver Whitecaps | 17 | +28 | 35 |
| 2 | Colorado Rapids | 17 | +12 | 33 |
| 3 | Los Angeles FC | 17 | +14 | 31 |
| 4 | St. Louis City | 17 | +13 | 31 |
| 5 | Portland Timbers | 17 | +9 | 31 |
| 6 | Real Salt Lake | 16 | +10 | 30 |
| 7 | FC Dallas | 16 | +7 | 29 |
| 8 | Houston Dynamo | 16 | +5 | 29 |
| 9 | Los Angeles Galaxy | 17 | +5 | 27 |
| 10 | San Jose Earthquakes | 17 | +4 | 26 |
| 11 | Seattle Sounders | 16 | +2 | 25 |
| 12 | San Diego | 16 | +8 | 23 |
| 13 | Minnesota United FC | 16 | +1 | 19 |
| 14 | Austin | 16 | -1 | 18 |
| 15 | Sporting Kansas City | 17 | -11 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vancouver Whitecaps | 17 | +12 | 29 |
| 2 | San Jose Earthquakes | 16 | +4 | 26 |
| 3 | FC Dallas | 17 | +2 | 26 |
| 4 | Houston Dynamo | 17 | -4 | 22 |
| 5 | Minnesota United FC | 17 | -5 | 22 |
| 6 | St. Louis City | 16 | -3 | 20 |
| 7 | Seattle Sounders | 17 | -5 | 18 |
| 8 | Los Angeles Galaxy | 16 | -11 | 17 |
| 9 | Los Angeles FC | 16 | -1 | 16 |
| 10 | Austin | 17 | -20 | 16 |
| 11 | San Diego | 17 | -13 | 15 |
| 12 | Portland Timbers | 16 | -10 | 12 |
| 13 | Real Salt Lake | 17 | -10 | 12 |
| 14 | Colorado Rapids | 16 | -13 | 10 |
| 15 | Sporting Kansas City | 16 | -31 | 9 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Major League Soccer'de oynanan diğer maçlar
- 02:30 Columbus Crew 3–1 Charlotte FC
- 02:30 DC United 2–1 New York Red Bulls
- 02:30 FC Cincinnati 2–3 New England Revolution
- 02:30 Inter Miami CF 2–0 New York City
- 02:30 Montreal Impact 0–3 Atlanta United
- 02:30 Toronto FC 3–3 Orlando City
- 03:30 Chicago Fire 1–3 Philadelphia Union
- 03:30 FC Dallas 1–0 Seattle Sounders
- 03:30 Nashville SC 4–0 Kansas City
- 03:30 Saint Louis City SC 0–0 Vancouver Whitecaps
- 04:30 Colorado Rapids 2–2 Minnesota United
- 05:30 LA Galaxy 2–0 Portland Timbers
- 05:30 Los Angeles FC 3–1 Austin FC
- 05:30 San Diego FC 3–3 Houston Dynamo
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
