← Maçlar
Litvanya · 1 Lyga · 27. hafta17 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

FA Siauliai B 2-3 FK Garliava: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FA Siauliai B
2–3İY 1–1
FK Garliava
Maç sonu

FA Siauliai B 2–3 FK Garliava (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

FA Siauliai B – FK Garliava maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

FA Siauliai B üstte · FK Garliava altta

01530İY607590 15' gol (FK Garliava)45+1' gol (FA Siauliai B)58' gol (FK Garliava)62' gol (FK Garliava)90+1' gol (FA Siauliai B)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 15' gol (FK Garliava)
  • 45+1' gol (FA Siauliai B)
  • 58' gol (FK Garliava)
  • 62' gol (FK Garliava)
  • 90+1' gol (FA Siauliai B)

Maç olayları

  1. FA Siauliai BFK Garliava
  2. Gol 2–390+1'
  3. 62'Gol 1–3
  4. 58'Gol 1–2
  5. Gol 1–145+1'
  6. 15'Gol 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FA Siauliai B
Toplam (30)İç saha (15)
Galibiyet%13 4/30%13 2/15
Beraberlik%20 6/30%27 4/15
Mağlubiyet%67 20/30%60 9/15
FK Garliava
Toplam (30)Dış saha (15)
Galibiyet%27 8/30%20 3/15
Beraberlik%20 6/30%13 2/15
Mağlubiyet%53 16/30%67 10/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FA Siauliai B
Toplam (30)İç saha (15)
Attığı gol / maç1,17 (35 gol)1,13 (17 gol)
Yediği gol / maç2,43 (73 gol)2,13 (32 gol)
FK Garliava
Toplam (30)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,17 (35 gol)1,07 (16 gol)
Yediği gol / maç1,33 (40 gol)1,67 (25 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FA Siauliai B
Toplam (30)İç saha (15)
KG Var%63 19/30%60 9/15
1,5 Üst%83 25/30%80 12/15
2,5 Üst%67 20/30%67 10/15
3,5 Üst%57 17/30%53 8/15
Gol yememe%13 4/30%20 3/15
FK Garliava
Toplam (30)Dış saha (15)
KG Var%43 13/30%47 7/15
1,5 Üst%70 21/30%73 11/15
2,5 Üst%43 13/30%47 7/15
3,5 Üst%23 7/30%27 4/15
Gol yememe%17 5/30%7 1/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FA Siauliai B
Toplam (30)İç saha (15)
Önde%17 5/30%20 3/15
Berabere%47 14/30%47 7/15
Geride%37 11/30%33 5/15
FK Garliava
Toplam (30)Dış saha (15)
Önde%27 8/30%20 3/15
Berabere%47 14/30%60 9/15
Geride%27 8/30%20 3/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FA Siauliai B (30 maç)

1/131/X11/21X/11X/X4X/292/102/X12/210

FK Garliava (30 maç)

1/151/X11/22X/13X/X5X/262/102/X02/28

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FA Siauliai B (28 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 7
16-30 5 10
31-45 5 9
46-60 5 12
61-75 4 16
76-90 10 14

FK Garliava (26 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 8 4
16-30 2 8
31-45 5 5
46-60 9 4
61-75 6 5
76-90 3 10

Kartlar

FA Siauliai B

Sarı 0 · Kırmızı 0 (29 maç · maç başı sarı 0,0)

FK Garliava

Sarı 1 · Kırmızı 4 (29 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

FA Šiauliai II için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 11, yenilen 14. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Garliava 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-8).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 6 maçta galibiyetler FA Šiauliai II 1 – Garliava 2; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Mayıs 2026, Garliava 1-1 FA Šiauliai II.

Sıralama
15. (18 p) – 11. (26 p)
Form (son 5)
BGMMM – BGMMM
H2H (G-B-M)
1-3-2 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%62 – %42
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%62 – %42
iddaa MS 1-0-2
2,88 – 3,32 – 1,87
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

FA Šiauliai II iç saha 13 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,92 gol yedi; Garliava dış saha 12 maçta 0,83 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: FA Šiauliai II %62, Garliava %42. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: FA Šiauliai II %62, Garliava %42. İlk yarıyı önde kapatma: FA Šiauliai II 3/13, Garliava 3/12.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,88, 0 – 3,32, 2 – 1,87. Karşılıklı Gol: Var 1,33, Yok 2,32.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %52; KG var ortalaması %52; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 22 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 16:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Litvanya · 1 Lyga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Minija 302424 7922 +5774 MMGBG
2Babrungas 302352 5715 +4274 GGGBG
3Be1 NFA 301857 5232 +2059 GGBBM
4Žalgiris II 301659 4839 +953 GMGBG
5Tauras 301569 5642 +1451 BMGBG
6BFA 3015510 4742 +550 MMGBG
7Dainava 301398 4530 +1548 BGMGB
8Neptūną Klaipėda 3014313 3438 -445 MMMMB
9Atmosfera 3011811 4939 +1041 GGMBG
10Jonava 308814 3441 -732 MGMBB
11Garliava 308616 3540 -530 BGMBM
12Kauno Žalgiris II 309219 2952 -2329 BMGGM
13Transinvest 2 308517 3967 -2829 BGGBM
14Hegelmann II 308418 3766 -2928 GBMBB
15FA Šiauliai II 304620 3573 -3818 BMMMM
16Ekranas 305322 3068 -3818 BMGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Minija 151401 4210 +3242
2Babrungas 151320 335 +2841
3Be1 NFA 151032 2816 +1233
4BFA 151014 2716 +1131
5Tauras 15924 3319 +1429
6Žalgiris II 15924 2819 +929
7Dainava 15834 2313 +1027
8Neptūną Klaipėda 15816 1921 -225
9Atmosfera 15645 2416 +822
10Kauno Žalgiris II 15708 1820 -221
11Jonava 15474 2115 +619
12Garliava 15546 1915 +419
13Transinvest 2 15456 2328 -517
14Hegelmann II 15528 2329 -617
15FA Šiauliai II 15249 1732 -1510
16Ekranas 153111 1638 -2210
#TakımOGBMAYAVP
1Babrungas 151032 2410 +1433
2Minija 151023 3712 +2532
3Be1 NFA 15825 2416 +826
4Žalgiris II 15735 2020 024
5Tauras 15645 2323 022
6Dainava 15564 2217 +521
7Neptūną Klaipėda 15627 1517 -220
8Atmosfera 15546 2523 +219
9BFA 15546 2026 -619
10Jonava 154110 1326 -1313
11Transinvest 2 154011 1639 -2312
12Garliava 153210 1625 -911
13Hegelmann II 153210 1437 -2311
14Ekranas 152211 1430 -168
15Kauno Žalgiris II 152211 1132 -218
16FA Šiauliai II 152211 1841 -238

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,88X3,3221,87

Çifte şans

1X1,51121,15X21,20

Karşılıklı gol

Var1,33Yok2,32

3,5 Alt / Üst

Alt1,45Üst2,00

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1 Lyga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.