Korona Kielce 0-2 Radomiak Radom: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Korona Kielce 0–2 Radomiak Radom (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 35–12, isabetli şut 11–3, topa sahip olma %53–%47, korner 20–3.
Paylaş
Maç özeti
Korona Kielce – Radomiak Radom maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Filip Koperski 69', Jan Grzesik 82' (Radomiak Radom). xG: Korona Kielce 2,4 – 1,1 Radomiak Radom.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Suzuki Arena, Kielce
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Korona Kielce: R. Kolendowicz · Radomiak Radom: John Carver
Maç akışı
Korona Kielce üstteRadomiak Radom altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %68 · 1 şut · 0,1
- 16–30'Ev %88 · 8 şut · 0,7
- 31–45+'Ev %70 · 4 şut · 0,2
- 46–60'Ev %87 · 9 şut · 0,7
- 61–75'Dep %60 · 5 şut · 0,7
- 76–90+'Ev %74 · 12 şut · 0,7
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Korona Kielce, Dep = Radomiak Radom.
Maç olayları
- Korona KielceRadomiak Radom
- Ariel Mosor ↔ Dawid BłanikOyuncu değişikliği90'
- 89'Lucas Lima Linhares ↔ kacper karasekOyuncu değişikliği
- 85'Zie Mohamed OuattaraKırmızı kart
- 82'Gol Jan Grzesik 0–2Asist: Lucas Lima Linhares
- Martin Remacle ↔ Daniel BakOyuncu değişikliği80'
- Marcel·Pieczek ↔ Konrad MatuszewskiOyuncu değişikliği80'
- Bartlomiej·SmolarczykSarı kart80'
- 75'Bi Irié Fernand Gouré ↔ Guilherme LuizOyuncu değişikliği
- Morgan Faßbender ↔ Michael AmeyawOyuncu değişikliği72'
- Patrik Hellebrand ↔ NonoOyuncu değişikliği72'
- 69'Gol Filip Koperski 0–1Asist: Jan Grzesik
- 68'Ronaldo Lumungo ↔ Che NunnelyOyuncu değişikliği
- 59'Filip KoperskiSarı kart
- Morgan FaßbenderSarı kart45+1'
- 45+1'Zie Mohamed OuattaraSarı kart
- 42'ConradoSarı kart
- 39'Roberto Oliveira AlvesSarı kart
- Martin RemacleSarı kart27'
- Patrik HellebrandSarı kart11'
Korona Kielce iç sahada (7 maç) · Radomiak Radom deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 13 maç (2020'den beri)
6 Korona Kielce2 berabere5 Radomiak Radom
- Korona Kielce iç sahada 7 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Radomiak Radom deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Korona Kielce, iç saha maçlarında 7 maçta yalnız 1 kez 2,5 üst bitti (%14).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Korona Kielce
Radomiak Radom
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (14 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,49 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (21 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasında | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (17 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,28 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,07 (29 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,59 yüksek | 2,57 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14ligde 16. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %29 4/14ligde 18. · lig ortalamasından 33 puan düşük | %14 1/7 |
| 3,5 Üst | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14ligde 13.–14. · lig ortalamasından 8 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14ligde 7.–9. · lig ortalamasından 3 puan yüksek | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,7 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,2 | 12,1 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %36 5/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Geride | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Geride | %36 5/14 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Korona Kielce (14 maç)
Radomiak Radom (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Korona Kielce (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 6 | 3 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 1 | 8 |
Radomiak Radom (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 6 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 3 | 7 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Kartlar
Korona Kielce
Sarı 23 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,6)
Radomiak Radom
Sarı 28 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 121 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Korona Kielce: iç saha, 7 maç · Radomiak Radom: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Korona Kielce – Radomiak Radom ilk 11'ler
Korona Kielce · 4-3-3
- 1X. DziekońskiK
- 71W. DługoszD
- 24B. SmolarczykD80' sarı kart 80. dk
- 2A. MosórD90' oyundan çıktı 90. dk
- 6M. PięczekD80' oyundan çıktı 80. dk
- 18P. HellebrandO11' sarı kart 11. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 8M. RemacleO27' sarı kart 27. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 35Kamil JakubczykO
- 30C. MenaF
- 14M. StępińskiF
- 22M. FaßbenderF45+1' sarı kart 45+1. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 19M. AmeyawO72' oyuna girdi 72. dk
- 99Daniel BakF80' oyuna girdi 80. dk
- 67N. BarczakD
- 7D. BłanikO90' oyuna girdi 90. dk
- 9S. DavidoviÄO
- 86Simon GustafsonO
- 87R. MamlaK
- 11K. MatuszewskiD80' oyuna girdi 80. dk
- 10NonoO72' oyuna girdi 72. dk
- 26Igor ChmielewskiD
Teknik direktör: R. Kolendowicz
Radomiak Radom · 4-1-4-1
- 1F. MajchrowiczK
- 24Z. OuattaraD45+1' sarı kart 45+1. dk85' kırmızı kart 85. dk
- 14S. KingueD
- 72F. KoperskiD59' sarı kart 59. dk69' gol 69. dk
- 97ConradoD42' sarı kart 42. dk
- 77C. DonisO
- 13J. GrzesikO69' asist 69. dk82' gol 82. dk
- 10R. AlvesO39' sarı kart 39. dk
- 82LuquinhasO82' asist 82. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 90Ronaldo AfonsoO68' oyundan çıktı 68. dk
- 11F. GouréF75' oyundan çıktı 75. dk
- 26Adrián DiéguezD
- 99B. GradeckiK
- 80Guilherme LuizF75' oyuna girdi 75. dk
- 23K. KarasekO89' oyuna girdi 89. dk
- 44W. KoptasK
- 18ManuF
- 7C. NunnelyF68' oyuna girdi 68. dk
- 27R. WolskiO
- 28Romário BaróO
- 21ElvesF
Teknik direktör: John Carver
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiKorona Kielce
11. sıra · 18 puan · 14 maç · averaj -7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGMM
- 02.11 Zaglebie Lubin 1–0 Korona Kielce M
- 29.10 Polonia Warszawa 2–1 Korona Kielce M
- 24.10 Korona Kielce 1–0 GKS Katowice G
- 18.10 Lech Poznan 6–1 Korona Kielce M
- 11.10 Pogon Szczecin 2–0 Korona Kielce M
Radomiak Radom
14. sıra · 14 puan · 14 maç · averaj -12
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMG
- 02.11 Radomiak Radom 3–1 Slask Wroclaw G
- 29.10 Avia Świdnik 2–1 Radomiak Radom M
- 24.10 Pogon Szczecin 4–3 Radomiak Radom M
- 19.10 Wisla Plock 1–0 Radomiak Radom M
- 12.10 Radomiak Radom 2–3 Motor Lublin M
Puan durumu 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 14:15: Ekstraklasa (Polonya) 14. haftasında ev sahibi Korona Kielce, konuk ekip Radomiak Radom. Puan tablosunda ev sahibi 11. sırada (18 puan), konuk ekip 15. sırada (11 puan).
Form (son 5 maç)
Korona Kielce son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 3 gol attı, 11 gol yedi. Radomiak Radom son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 9 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 11. (18 p) – 15. (11 p)
- Form (son 5)
- MMGMM – GMMMM
- H2H (G-B-M)
- 6-2-5 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %17 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,58 – 3,37 – 3,80
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Korona Kielce 6, Radomiak Radom 5 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Şubat 2026, Radomiak Radom 0-2 Korona Kielce.
Gol istatistikleri
Korona Kielce iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,17 gol yedi; Radomiak Radom dış saha 6 maçta 0,83 attı, 3,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %17, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Korona Kielce %67, Radomiak Radom %50. İlk yarıyı önde kapatma: Korona Kielce 2/6, Radomiak Radom 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Korona Kielce 6,2, Radomiak Radom 4,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,1. Maç başına kart: Korona Kielce 2,2, Radomiak Radom 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,58, 0 – 3,37, 2 – 3,80. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,87, Üst 1,51. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,89.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 10,1; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 22 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 13:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Polonya · Ekstraklasa puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lech Poznan | 12 | +21 | 31 |
| 2 | Gornik Zabrze | 14 | +11 | 31 |
| 3 | Legia Warszawa | 13 | +12 | 24 |
| 4 | Pogon Szczecin | 13 | +5 | 24 |
| 5 | Wisla Krakow | 14 | +3 | 24 |
| 6 | Piast Gliwice | 14 | +4 | 22 |
| 7 | Zaglebie Lubin | 13 | +1 | 22 |
| 8 | GKS Katowice | 13 | +6 | 21 |
| 9 | Motor Lublin | 14 | -2 | 19 |
| 10 | Jagiellonia | 12 | -1 | 18 |
| 11 | Korona Kielce | 14 | -7 | 18 |
| 12 | Wisla Plock | 13 | -7 | 15 |
| 13 | Widzew Łódź | 14 | +1 | 14 |
| 14 | Radomiak Radom | 14 | -12 | 14 |
| 15 | Cracovia Krakow | 14 | -7 | 12 |
| 16 | Slask Wroclaw | 14 | -8 | 10 |
| 17 | Raków Częstochowa | 13 | -10 | 9 |
| 18 | Wieczysta Kraków | 14 | -10 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wisla Krakow | 7 | +9 | 21 |
| 2 | Lech Poznan | 7 | +16 | 19 |
| 3 | Zaglebie Lubin | 7 | +4 | 16 |
| 4 | GKS Katowice | 6 | +9 | 15 |
| 5 | Pogon Szczecin | 7 | +6 | 14 |
| 6 | Gornik Zabrze | 7 | +3 | 14 |
| 7 | Piast Gliwice | 7 | +5 | 13 |
| 8 | Legia Warszawa | 6 | +8 | 11 |
| 9 | Motor Lublin | 8 | -1 | 11 |
| 10 | Cracovia Krakow | 7 | 0 | 10 |
| 11 | Radomiak Radom | 7 | -1 | 10 |
| 12 | Slask Wroclaw | 7 | -1 | 9 |
| 13 | Korona Kielce | 7 | -2 | 9 |
| 14 | Jagiellonia | 6 | -3 | 9 |
| 15 | Widzew Łódź | 8 | +1 | 8 |
| 16 | Wisla Plock | 5 | +1 | 8 |
| 17 | Raków Częstochowa | 7 | -6 | 6 |
| 18 | Wieczysta Kraków | 5 | -1 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gornik Zabrze | 7 | +8 | 17 |
| 2 | Legia Warszawa | 7 | +4 | 13 |
| 3 | Lech Poznan | 5 | +5 | 12 |
| 4 | Pogon Szczecin | 6 | -1 | 10 |
| 5 | Jagiellonia | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Piast Gliwice | 7 | -1 | 9 |
| 7 | Korona Kielce | 7 | -5 | 9 |
| 8 | Motor Lublin | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Wisla Plock | 8 | -8 | 7 |
| 10 | Widzew Łódź | 6 | 0 | 6 |
| 11 | GKS Katowice | 7 | -3 | 6 |
| 12 | Zaglebie Lubin | 6 | -3 | 6 |
| 13 | Wieczysta Kraków | 9 | -9 | 4 |
| 14 | Radomiak Radom | 7 | -11 | 4 |
| 15 | Raków Częstochowa | 6 | -4 | 3 |
| 16 | Wisla Krakow | 7 | -6 | 3 |
| 17 | Cracovia Krakow | 7 | -7 | 2 |
| 18 | Slask Wroclaw | 7 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Alt/Üst 3.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Çifte Şans
Alt/Üst 1.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 10.5
