← Maçlar
Polonya · Ekstraklasa · 13. hafta2 Kasım 2026 · 20:00 TSİ

Radomiak Radom 3-1 Slask Wroclaw: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Radomiak Radom
3–1İY 1–1
Slask Wroclaw
Maç sonu

Radomiak Radom 3–1 Slask Wroclaw (2 Kasım 2026). İlk yarı 1–1. Şut 22–12, isabetli şut 10–4, topa sahip olma %58–%42, korner 9–7.

Maç özeti

Radomiak Radom – Slask Wroclaw maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Christos Donis 5', Jan Grzesik 49', 71' (Radomiak Radom); Przemyslaw Banaszak 6' (Slask Wroclaw). xG: Radomiak Radom 2,4 – 2,3 Slask Wroclaw.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Radomiak Radom: John Carver · Slask Wroclaw: A. Šimundža

Maç akışı

Radomiak Radom üstteSlask Wroclaw altta

0'45'90' 5' gol: Christos Donis (Radomiak Radom)⚽6' gol: Przemyslaw Banaszak (Slask Wroclaw)⚽21' sarı kart: Abdoul Tapsoba (Radomiak Radom)45+6' sarı kart: Dominik Szala (Slask Wroclaw)49' gol: Jan Grzesik (Radomiak Radom)⚽50' sarı kart: Jan Grzesik (Radomiak Radom)60' oyuncu değişikliği: Karol Linetty ↔ Eniss Shabani (Slask Wroclaw)↔60' oyuncu değişikliği: Piotr Samiec-Talar ↔ Adam Ciućka (Slask Wroclaw)↔60' oyuncu değişikliği: Malaly Dembele ↔ Leltsin Jeronimo Semedo Camoes (Slask Wroclaw)↔66' sarı kart: Leltsin Jeronimo Semedo Camoes (Slask Wroclaw)71' gol: Jan Grzesik (Radomiak Radom)⚽74' oyuncu değişikliği: Abdoul Tapsoba ↔ Guilherme Luiz (Radomiak Radom)↔74' oyuncu değişikliği: Lucas Lima Linhares ↔ Rafał Wolski (Radomiak Radom)↔77' oyuncu değişikliği: Grzegorz Tomasiewicz ↔ Jorge Yriarte (Slask Wroclaw)↔77' oyuncu değişikliği: Przemyslaw Banaszak ↔ luka marjanac (Slask Wroclaw)↔83' oyuncu değişikliği: Jan Grzesik ↔ Che Nunnely (Radomiak Radom)↔90+1' oyuncu değişikliği: Ronaldo Lumungo ↔ Bi Irié Fernand Gouré (Radomiak Radom)↔90+3' sarı kart: Jorge Yriarte (Slask Wroclaw)

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Dep %72 · 4 şut · 1,3
  2. 16–30'Dep %60 · 4 şut · 0,6
  3. 31–45+'Ev %85 · 11 şut · 1,1
  4. 46–60'Ev %63 · 2 şut · 0,4
  5. 61–75'Ev %76 · 1 şut · 0,5
  6. 76–90+'Dengeli · 3 şut · 0,1

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Radomiak Radom, Dep = Slask Wroclaw.

Maç olayları

  1. Radomiak RadomSlask Wroclaw
  2. 90+3'Jorge YriarteSarı kart
  3. Ronaldo Lumungo ↔ Bi Irié Fernand GouréOyuncu değişikliği90+1'
  4. Jan Grzesik ↔ Che NunnelyOyuncu değişikliği83'
  5. 77'Przemyslaw Banaszak ↔ luka marjanacOyuncu değişikliği
  6. 77'Grzegorz Tomasiewicz ↔ Jorge YriarteOyuncu değişikliği
  7. Lucas Lima Linhares ↔ Rafał WolskiOyuncu değişikliği74'
  8. Abdoul Tapsoba ↔ Guilherme LuizOyuncu değişikliği74'
  9. Gol Jan Grzesik 3–1Asist: Lucas Lima Linhares71'
  10. 66'Leltsin Jeronimo Semedo CamoesSarı kart
  11. 60'Malaly Dembele ↔ Leltsin Jeronimo Semedo CamoesOyuncu değişikliği
  12. 60'Piotr Samiec-Talar ↔ Adam CiućkaOyuncu değişikliği
  13. 60'Karol Linetty ↔ Eniss ShabaniOyuncu değişikliği
  14. Jan GrzesikSarı kart50'
  15. Gol Jan Grzesik 2–149'
  16. 45+6'Dominik SzalaSarı kart
  17. Abdoul TapsobaSarı kart21'
  18. 6'Gol Przemyslaw Banaszak 1–1Asist: Malaly Dembele
  19. Gol Christos Donis 1–0Asist: Conrado5'

Maç istatistikleri

Radomiak RadomSlask Wroclaw
58%Topa sahip olma42%
2,37Beklenen gol (xG)2,31
22Toplam şut12
10İsabetli şut4
9İsabetsiz şut4
3Engellenen şut4
14Ceza sahası içi şut8
8Ceza sahası dışı şut4
9Korner7
1Ofsayt0
11Faul14
2Sarı kart3
0Kırmızı kart0
3Kurtarış7
492Pas353
410İsabetli pas268

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Radomiak Radom
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%29 4/14%43 3/7
Beraberlik%14 2/14%14 1/7
Mağlubiyet%57 8/14%43 3/7
Slask Wroclaw
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%14 2/14%0 0/7
Beraberlik%29 4/14%14 1/7
Mağlubiyet%57 8/14%86 6/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Radomiak Radom
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,21 (17 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,28 düşük1,43 (10 gol)
Yediği gol / maç2,07 (29 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,59 yüksek1,57 (11 gol)
Slask Wroclaw
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,21 (17 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,28 düşük1,14 (8 gol)
Yediği gol / maç1,79 (25 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,31 yüksek2,14 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Radomiak Radom
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%57 8/14ligde 13.–14. · lig ortalamasından 8 puan düşük%71 5/7
1,5 Üst%79 11/14%86 6/7
2,5 Üst%64 9/14ligde 7.–9. · lig ortalamasından 3 puan yüksek%71 5/7
3,5 Üst%50 7/14%43 3/7
Gol yememe%21 3/14%14 1/7
Slask Wroclaw
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%79 11/14ligde 2.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek%100 7/7
1,5 Üst%86 12/14%100 7/7
2,5 Üst%71 10/14ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek%86 6/7
3,5 Üst%29 4/14%29 2/7
Gol yememe%21 3/14%0 0/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Radomiak Radom
Toplam (14)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)12,212,3
7,5 Üst%79 11/14%71 5/7
8,5 Üst%64 9/14%57 4/7
9,5 Üst%57 8/14%57 4/7
10,5 Üst%57 8/14%57 4/7
Slask Wroclaw
Toplam (14)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)9,911,4
7,5 Üst%71 10/14%86 6/7
8,5 Üst%64 9/14%71 5/7
9,5 Üst%57 8/14%71 5/7
10,5 Üst%43 6/14%71 5/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Radomiak Radom
Toplam (14)İç saha (7)
Maç başı kart5,15,6
2,5 Üst%93 13/14%100 7/7
3,5 Üst%50 7/14%57 4/7
4,5 Üst%50 7/14%57 4/7
5,5 Üst%36 5/14%43 3/7
Slask Wroclaw
Toplam (14)Dış saha (7)
Maç başı kart4,13,9
2,5 Üst%86 12/14%86 6/7
3,5 Üst%64 9/14%57 4/7
4,5 Üst%50 7/14%43 3/7
5,5 Üst%14 2/14%0 0/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Radomiak Radom
Toplam (14)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut9,610,4
6,5 Üst%79 11/14%86 6/7
7,5 Üst%71 10/14%71 5/7
8,5 Üst%64 9/14%71 5/7
9,5 Üst%57 8/14%71 5/7
Slask Wroclaw
Toplam (14)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut8,99,1
6,5 Üst%79 11/14%86 6/7
7,5 Üst%64 9/14%57 4/7
8,5 Üst%43 6/14%43 3/7
9,5 Üst%36 5/14%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Radomiak Radom
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%21 3/14%29 2/7
Berabere%43 6/14%43 3/7
Geride%36 5/14%29 2/7
Slask Wroclaw
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%36 5/14%57 4/7
Berabere%29 4/14%14 1/7
Geride%36 5/14%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Radomiak Radom (14 maç)

1/111/X01/22X/13X/X2X/212/102/X02/25

Slask Wroclaw (14 maç)

1/111/X11/23X/11X/X2X/212/102/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Radomiak Radom (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 6
16-30 2 3
31-45 1 5
46-60 3 7
61-75 5 4
76-90 2 1

Slask Wroclaw (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 1 2
31-45 3 3
46-60 0 4
61-75 1 4
76-90 6 6

Kartlar

Radomiak Radom

Sarı 28 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,0)

Slask Wroclaw

Sarı 27 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 121 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Radomiak Radom: iç saha, 7 maç · Slask Wroclaw: dış saha, 7 maç

Radomiak RadomSlask Wroclaw
%50,4Topa sahip olma%42,1
1,78Beklenen gol (xG)1,41
16,6Toplam şut10,7
5,1İsabetli şut3,3
10,6Ceza sahası içi şut7,1
7,6Korner4,0
405Pas352
%82Pas isabeti%77
3,3Kurtarış4,0
13,7Faul13,0
0,4Ofsayt0,6
1,9Sarı kart2,1
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,95Rakibin xG'si1,94
15,6Rakibin şutu19,0
5,3Rakibin isabetli şutu5,9
4,7Rakibin korneri7,4

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Radomiak Radom – Slask Wroclaw ilk 11'ler

Radomiak Radom · 4-3-3

  1. 1F. MajchrowiczK
  2. 24Z. OuattaraD
  3. 14S. KingueD
  4. 72F. KoperskiD
  5. 97ConradoD5' asist 5. dk
  6. 10R. AlvesO
  7. 77C. DonisO5' gol 5. dk
  8. 82LuquinhasO71' asist 71. dk74' oyundan çıktı 74. dk
  9. 13J. GrzesikF49' gol 49. dk50' sarı kart 50. dk71' gol 71. dk+1
  10. 15A. TapsobaF21' sarı kart 21. dk74' oyundan çıktı 74. dk
  11. 90Ronaldo AfonsoF90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
Yedekler
  • 18ManuF
  • 26Adrián DiéguezD
  • 11F. GouréF90+1' oyuna girdi 90+1. dk
  • 99B. GradeckiK
  • 23K. KarasekO
  • 44W. KoptasK
  • 7C. NunnelyF83' oyuna girdi 83. dk
  • 80Guilherme LuizF74' oyuna girdi 74. dk
  • 28Romário BaróO
  • 27R. WolskiO74' oyuna girdi 74. dk
  • 21ElvesF

Teknik direktör: John Carver

Slask Wroclaw · 5-3-2

  1. 1K. NiemczyckiK
  2. 21A. Timossi AnderssonD
  3. 2D. SzalaD45+6' sarı kart 45+6. dk
  4. 5L. BaD
  5. 44M. MalecD
  6. 27Jan JurčecD
  7. 7P. Samiec-TalarO60' oyundan çıktı 60. dk
  8. 20G. TomasiewiczO77' oyundan çıktı 77. dk
  9. 17K. LinettyO60' oyundan çıktı 60. dk
  10. 10M. DembéléF6' asist 6. dk60' oyundan çıktı 60. dk
  11. 19P. BanaszakF6' gol 6. dk77' oyundan çıktı 77. dk
Yedekler
  • 26A. ZulewskiD
  • 15J. YriarteO77' oyuna girdi 77. dk90+3' sarı kart 90+3. dk
  • 25M. SzromnikK
  • 77E. ShabaniO60' oyuna girdi 60. dk
  • 9Ieltsin CamõesF60' oyuna girdi 60. dk66' sarı kart 66. dk
  • 11L. MarjanacF77' oyuna girdi 77. dk
  • 8Marc LlinaresD
  • 4M. DijakovicD
  • 88A. CiuckaO60' oyuna girdi 60. dk
  • 18K. BorysO

Teknik direktör: A. Šimundža

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Radomiak Radom için son 5 maçın dökümü: 0G 0B 5M, atılan 7, yenilen 15. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Slask Wroclaw için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 7, yenilen 11. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 9 maçta galibiyetler Radomiak Radom 3 – Slask Wroclaw 3; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Şubat 2025, Radomiak Radom 1-1 Slask Wroclaw.

Sıralama
17. (8 p) – 15. (9 p)
Form (son 5)
MMMMM – MGMMM
H2H (G-B-M)
3-3-3 (9 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %83
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %100
Korner ort. (maç)
11,2
iddaa MS 1-0-2
1,76 – 3,30 – 3,18
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Radomiak Radom iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,67 gol yedi; Slask Wroclaw dış saha 6 maçta 1,17 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Radomiak Radom %67, Slask Wroclaw %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Radomiak Radom %67, Slask Wroclaw %100. İlk yarıyı önde kapatma: Radomiak Radom 2/6, Slask Wroclaw 4/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Radomiak Radom 7,3, Slask Wroclaw 3,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,2. Maç başına kart: Radomiak Radom 1,8, Slask Wroclaw 2,0.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,76, 0 – 3,30, 2 – 3,18. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,02, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,12.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %83; maç başına toplam korner ortalaması 11,2; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 26 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 01:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Polonya · Ekstraklasa puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Lech Poznan 121011 3211 +2131 GGGGG
2Gornik Zabrze 14941 2312 +1131 GBBBG
3Legia Warszawa 13661 2311 +1224 GGBMB
4Pogon Szczecin 13733 2015 +524 GGGMM
5Wisla Krakow 14734 2219 +324 MBGMG
6Piast Gliwice 14644 2420 +422 GBGBB
7Zaglebie Lubin 13643 1615 +122 MMGBG
8GKS Katowice 13706 2519 +621 GGMMG
9Motor Lublin 14545 2224 -219 GGBGG
10Jagiellonia 12606 1718 -118 MMMGG
11Korona Kielce 14536 1421 -718 MMGMM
12Wisla Plock 13436 1421 -715 MGMBM
13Widzew Łódź 14284 2019 +114 MBBMG
14Radomiak Radom 14428 1729 -1214 MMMGG
15Cracovia Krakow 14338 1623 -712 GBMMM
16Slask Wroclaw 14248 1725 -810 MMGMB
17Raków Częstochowa 133010 1929 -109 MMGMG
18Wieczysta Kraków 142210 1828 -108 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Wisla Krakow 7700 145 +921
2Lech Poznan 7610 204 +1619
3Zaglebie Lubin 7511 84 +416
4GKS Katowice 6501 167 +915
5Pogon Szczecin 7421 148 +614
6Gornik Zabrze 7421 118 +314
7Piast Gliwice 7412 1712 +513
8Legia Warszawa 6321 135 +811
9Motor Lublin 8323 1213 -111
10Cracovia Krakow 7313 1010 010
11Radomiak Radom 7313 1011 -110
12Slask Wroclaw 7232 910 -19
13Korona Kielce 7232 79 -29
14Jagiellonia 6303 69 -39
15Widzew Łódź 8152 1110 +18
16Wisla Plock 5221 65 +18
17Raków Częstochowa 7205 1218 -66
18Wieczysta Kraków 5113 78 -14
#TakımOGBMAYAVP
1Gornik Zabrze 7520 124 +817
2Legia Warszawa 7340 106 +413
3Lech Poznan 5401 127 +512
4Pogon Szczecin 6312 67 -110
5Jagiellonia 6303 119 +29
6Piast Gliwice 7232 78 -19
7Korona Kielce 7304 712 -59
8Motor Lublin 6222 1011 -18
9Wisla Plock 8215 816 -87
10Widzew Łódź 6132 99 06
11GKS Katowice 7205 912 -36
12Zaglebie Lubin 6132 811 -36
13Wieczysta Kraków 9117 1120 -94
14Radomiak Radom 7115 718 -114
15Raków Częstochowa 6105 711 -43
16Wisla Krakow 7034 814 -63
17Cracovia Krakow 7025 613 -72
18Slask Wroclaw 7016 815 -71

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,76X3,3023,18

Çifte şans

1X1,16121,15X21,57

Karşılıklı gol

Var1,40Yok2,12

1,5 Alt / Üst

Alt4,01Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,02Üst1,44

3,5 Alt / Üst

Alt1,36Üst2,21

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ekstraklasa'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.