Pogon Szczecin 4-3 Radomiak Radom: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Pogon Szczecin 4–3 Radomiak Radom (24 Ekim 2026). İlk yarı 2–2. Şut 9–16, isabetli şut 5–5, topa sahip olma %53–%47, korner 2–7.
Maç özeti
Pogon Szczecin – Radomiak Radom maçı 4-3 sona erdi; ilk yarı 2-2 tamamlandı. Goller: Dimitrios Keramitsis 17', Alessandro Riccio 45+3', Kamil Grosicki 49', 55' (Pogon Szczecin); Roberto Oliveira Alves 10' (pen.), Christos Donis 25', Jan Grzesik 74' (Radomiak Radom). xG: Pogon Szczecin 1,1 – 2,0 Radomiak Radom.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Pogon Szczecin: Óscar García · Radomiak Radom: John Carver
Maç akışı
Pogon Szczecin üstte · Radomiak Radom altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 2' sarı kart: Maciej Wojciechowski (Pogon Szczecin)
- 10' gol: Roberto Oliveira Alves (Radomiak Radom)
- 17' gol: Dimitrios Keramitsis (Pogon Szczecin)
- 25' gol: Christos Donis (Radomiak Radom)
- 37' oyuncu değişikliği: Benjamin Mendy ↔ Lukas Willen (Pogon Szczecin)
- 41' sarı kart: Dimitrios Keramitsis (Pogon Szczecin)
- 45' oyuncu değişikliği: Jan Bieganski ↔ Kamil Grosicki (Pogon Szczecin)
- 45+3' gol: Alessandro Riccio (Pogon Szczecin)
- 49' gol: Kamil Grosicki (Pogon Szczecin)
- 55' gol: Kamil Grosicki (Pogon Szczecin)
- 60' oyuncu değişikliği: Guilherme Luiz ↔ Bi Irié Fernand Gouré (Radomiak Radom)
- 60' oyuncu değişikliği: Rafał Wolski ↔ Lucas Lima Linhares (Radomiak Radom)
- 64' oyuncu değişikliği: Maciej Wojciechowski ↔ Kellyn Acosta (Pogon Szczecin)
- 73' oyuncu değişikliği: Christos Donis ↔ Ibrahima Camará (Radomiak Radom)
- 73' oyuncu değişikliği: Ronaldo Lumungo ↔ Che Nunnely (Radomiak Radom)
- 74' gol: Jan Grzesik (Radomiak Radom)
- 78' oyuncu değişikliği: Paul Omo Mukairu ↔ Isaiah·Eichie (Pogon Szczecin)
- 78' oyuncu değişikliği: Darko Churlinov ↔ Natan Lawa (Pogon Szczecin)
- 89' kırmızı kart: Ibrahima Camará (Radomiak Radom)
- 90+7' oyuncu değişikliği: Conrado ↔ Abdoul Tapsoba (Radomiak Radom)
Maç olayları
- Pogon SzczecinRadomiak Radom
- 90+7'Conrado ↔ Abdoul TapsobaOyuncu değişikliği
- 89'Ibrahima CamaráVAR: inceleme
- 89'Ibrahima CamaráKırmızı kart
- 85'Bi Irié Fernand GouréVAR: gol iptal
- Paul Omo Mukairu ↔ Isaiah·EichieOyuncu değişikliği78'
- Darko Churlinov ↔ Natan LawaOyuncu değişikliği78'
- 74'Gol Jan Grzesik 4–3Asist: Bi Irié Fernand Gouré
- 73'Christos Donis ↔ Ibrahima CamaráOyuncu değişikliği
- 73'Ronaldo Lumungo ↔ Che NunnelyOyuncu değişikliği
- Maciej Wojciechowski ↔ Kellyn AcostaOyuncu değişikliği64'
- 60'Guilherme Luiz ↔ Bi Irié Fernand GouréOyuncu değişikliği
- 60'Rafał Wolski ↔ Lucas Lima LinharesOyuncu değişikliği
- Gol Kamil Grosicki 4–255'
- Gol Kamil Grosicki 3–2Asist: Paul Omo Mukairu49'
- Gol Alessandro Riccio 2–245+3'
- Jan Bieganski ↔ Kamil GrosickiOyuncu değişikliği45'
- Dimitrios KeramitsisSarı kart41'
- Benjamin Mendy ↔ Lukas WillenOyuncu değişikliği37'
- 25'Gol Christos Donis 1–2
- Gol Dimitrios Keramitsis 1–117'
- 10'Penaltı golü Roberto Oliveira Alves 0–1Penaltı
- Maciej WojciechowskiSarı kart2'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 7/13 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,54 (20 gol)ligde 8. · lig ortalamasında | 2,00 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,15 (15 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,33 düşük | 1,14 (8 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (17 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,28 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,07 (29 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,59 yüksek | 2,57 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 17.–18. · lig ortalamasından 19 puan düşük | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %46 6/13ligde 15.–16. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14ligde 13.–14. · lig ortalamasından 8 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14ligde 7.–9. · lig ortalamasından 3 puan yüksek | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,5 | 8,1 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
| 10,5 Üst | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,2 | 12,1 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %31 4/13 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 9,9 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %71 5/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %69 9/13 | %71 5/7 |
| Geride | %8 1/13 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Geride | %36 5/14 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Pogon Szczecin (13 maç)
Radomiak Radom (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Pogon Szczecin (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 7 | 2 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Radomiak Radom (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 6 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 3 | 7 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Kartlar
Pogon Szczecin
Sarı 23 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Radomiak Radom
Sarı 28 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 121 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Pogon Szczecin: iç saha, 7 maç · Radomiak Radom: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Pogon Szczecin – Radomiak Radom ilk 11'ler
Pogon Szczecin · 4-2-3-1
- 77V. CojocaruK
- 4A. RiccioD45+3' gol 45+3. dk
- 13D. KeramitsisD17' gol 17. dk41' sarı kart 41. dk
- 41A. SzalaiD
- 23B. MendyD37' oyundan çıktı 37. dk
- 16P. DziczekO
- 6J. BiegańskiO45' oyundan çıktı 45. dk
- 21D. ChurlinovO78' oyundan çıktı 78. dk
- 35M. WojciechowskiO2' sarı kart 2. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 18P. MukairuO49' asist 49. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 22Jordi SánchezF
- 3K. AcostaO64' oyuna girdi 64. dk
- 10F. ČuićF
- 30J. CzaplinskiO
- 98M. DabrowskiK
- 11K. GrosickiO45' oyuna girdi 45. dk49' gol 49. dk55' gol 55. dk
- 47N. LawaO78' oyuna girdi 78. dk
- 17J. NsameF
- 29L. WillenD37' oyuna girdi 37. dk
- 9R. MolnárF
- 31Nikolaos Nestoras BotisK
- 20Isaiah·EichieD
Teknik direktör: Óscar García
Radomiak Radom · 4-2-3-1
- 1F. MajchrowiczK
- 24Z. OuattaraD
- 14S. KingueD
- 72F. KoperskiD
- 97ConradoD90+7' oyundan çıktı 90+7. dk
- 10R. AlvesO10' gol 10. dk
- 77C. DonisO25' gol 25. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 13J. GrzesikO74' gol 74. dk
- 27R. WolskiO60' oyundan çıktı 60. dk
- 90Ronaldo AfonsoO73' oyundan çıktı 73. dk
- 80Guilherme LuizF60' oyundan çıktı 60. dk
- 99B. GradeckiK
- 23K. KarasekO
- 82LuquinhasO60' oyuna girdi 60. dk
- 18ManuF
- 7C. NunnelyF73' oyuna girdi 73. dk
- 3K. SzcześniakD
- 15A. TapsobaF90+7' oyuna girdi 90+7. dk
- 11F. GouréF60' oyuna girdi 60. dk74' asist 74. dk
- 26Adrián DiéguezD
- 8I. CamaráO73' oyuna girdi 73. dk89' kırmızı kart 89. dk
- 31Cezary WołowiecK
Teknik direktör: John Carver
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Polonya · Ekstraklasa puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Pogon Szczecin son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 8 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Radomiak Radom son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 3 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2021 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Pogon Szczecin 4, Radomiak Radom 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Aralık 2025, Pogon Szczecin 2-2 Radomiak Radom.
- Sıralama
- 4. (21 p) – 16. (8 p)
- Form (son 5)
- GGGGB – MMMMB
- H2H (G-B-M)
- 4-2-4 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %40
- Korner ort. (maç)
- 9,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,55 – 3,47 – 3,98
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Pogon Szczecin iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 0,83 gol yedi; Radomiak Radom dış saha 5 maçta 0,40 attı, 2,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Pogon Szczecin %33, Radomiak Radom %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Pogon Szczecin %50, Radomiak Radom %40. İlk yarıyı önde kapatma: Pogon Szczecin 2/6, Radomiak Radom 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Pogon Szczecin 3,2, Radomiak Radom 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,3. Maç başına kart: Pogon Szczecin 1,8, Radomiak Radom 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,55, 0 – 3,47, 2 – 3,98. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,00, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,99.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %47; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 9,3; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 13:15 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Polonya · Ekstraklasa puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lech Poznan | 12 | +21 | 31 |
| 2 | Gornik Zabrze | 14 | +11 | 31 |
| 3 | Legia Warszawa | 13 | +12 | 24 |
| 4 | Pogon Szczecin | 13 | +5 | 24 |
| 5 | Wisla Krakow | 14 | +3 | 24 |
| 6 | Piast Gliwice | 14 | +4 | 22 |
| 7 | Zaglebie Lubin | 13 | +1 | 22 |
| 8 | GKS Katowice | 13 | +6 | 21 |
| 9 | Motor Lublin | 14 | -2 | 19 |
| 10 | Jagiellonia | 12 | -1 | 18 |
| 11 | Korona Kielce | 14 | -7 | 18 |
| 12 | Wisla Plock | 13 | -7 | 15 |
| 13 | Widzew Łódź | 14 | +1 | 14 |
| 14 | Radomiak Radom | 14 | -12 | 14 |
| 15 | Cracovia Krakow | 14 | -7 | 12 |
| 16 | Slask Wroclaw | 14 | -8 | 10 |
| 17 | Raków Częstochowa | 13 | -10 | 9 |
| 18 | Wieczysta Kraków | 14 | -10 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wisla Krakow | 7 | +9 | 21 |
| 2 | Lech Poznan | 7 | +16 | 19 |
| 3 | Zaglebie Lubin | 7 | +4 | 16 |
| 4 | GKS Katowice | 6 | +9 | 15 |
| 5 | Pogon Szczecin | 7 | +6 | 14 |
| 6 | Gornik Zabrze | 7 | +3 | 14 |
| 7 | Piast Gliwice | 7 | +5 | 13 |
| 8 | Legia Warszawa | 6 | +8 | 11 |
| 9 | Motor Lublin | 8 | -1 | 11 |
| 10 | Cracovia Krakow | 7 | 0 | 10 |
| 11 | Radomiak Radom | 7 | -1 | 10 |
| 12 | Slask Wroclaw | 7 | -1 | 9 |
| 13 | Korona Kielce | 7 | -2 | 9 |
| 14 | Jagiellonia | 6 | -3 | 9 |
| 15 | Widzew Łódź | 8 | +1 | 8 |
| 16 | Wisla Plock | 5 | +1 | 8 |
| 17 | Raków Częstochowa | 7 | -6 | 6 |
| 18 | Wieczysta Kraków | 5 | -1 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gornik Zabrze | 7 | +8 | 17 |
| 2 | Legia Warszawa | 7 | +4 | 13 |
| 3 | Lech Poznan | 5 | +5 | 12 |
| 4 | Pogon Szczecin | 6 | -1 | 10 |
| 5 | Jagiellonia | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Piast Gliwice | 7 | -1 | 9 |
| 7 | Korona Kielce | 7 | -5 | 9 |
| 8 | Motor Lublin | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Wisla Plock | 8 | -8 | 7 |
| 10 | Widzew Łódź | 6 | 0 | 6 |
| 11 | GKS Katowice | 7 | -3 | 6 |
| 12 | Zaglebie Lubin | 6 | -3 | 6 |
| 13 | Wieczysta Kraków | 9 | -9 | 4 |
| 14 | Radomiak Radom | 7 | -11 | 4 |
| 15 | Raków Częstochowa | 6 | -4 | 3 |
| 16 | Wisla Krakow | 7 | -6 | 3 |
| 17 | Cracovia Krakow | 7 | -7 | 2 |
| 18 | Slask Wroclaw | 7 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ekstraklasa'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
