Wisla Plock 1-0 Radomiak Radom: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Wisla Plock 1–0 Radomiak Radom (19 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 5–17, isabetli şut 1–2, topa sahip olma %46–%54, korner 2–6.
Maç özeti
Wisla Plock – Radomiak Radom maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Jurica Pršir 15' (Wisla Plock). xG: Wisla Plock 0,5 – 1,1 Radomiak Radom.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Wisla Plock: A. Majewski · Radomiak Radom: John Carver
Maç akışı
Wisla Plock üstte · Radomiak Radom altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 15' gol: Jurica Pršir (Wisla Plock)
- 30' sarı kart: Steve Kingue (Radomiak Radom)
- 59' oyuncu değişikliği: Łukasz Sekulski ↔ Deni Jurić (Wisla Plock)
- 62' oyuncu değişikliği: Guilherme Luiz ↔ Bi Irié Fernand Gouré (Radomiak Radom)
- 62' oyuncu değişikliği: Lucas Lima Linhares ↔ Conrado (Radomiak Radom)
- 62' oyuncu değişikliği: Roberto Oliveira Alves ↔ Ibrahima Camará (Radomiak Radom)
- 63' sarı kart: Žan Rogelj (Wisla Plock)
- 68' oyuncu değişikliği: Ronaldo Lumungo ↔ Che Nunnely (Radomiak Radom)
- 70' oyuncu değişikliği: Jurica Pršir ↔ Olaf Kobacki (Wisla Plock)
- 70' oyuncu değişikliği: Samuel Akere ↔ Fabian Hiszpański (Wisla Plock)
- 83' oyuncu değişikliği: Olaf Kobacki ↔ Kyriakos Savvidis (Wisla Plock)
- 87' oyuncu değişikliği: Rafał Wolski ↔ Romário Baró (Radomiak Radom)
Maç olayları
- Wisla PlockRadomiak Radom
- 87'Rafał Wolski ↔ Romário BaróOyuncu değişikliği
- Olaf Kobacki ↔ Kyriakos SavvidisOyuncu değişikliği83'
- Jurica Pršir ↔ Olaf KobackiOyuncu değişikliği70'
- Samuel Akere ↔ Fabian HiszpańskiOyuncu değişikliği70'
- 68'Ronaldo Lumungo ↔ Che NunnelyOyuncu değişikliği
- Žan RogeljSarı kart63'
- 62'Guilherme Luiz ↔ Bi Irié Fernand GouréOyuncu değişikliği
- 62'Lucas Lima Linhares ↔ ConradoOyuncu değişikliği
- 62'Roberto Oliveira Alves ↔ Ibrahima CamaráOyuncu değişikliği
- Łukasz Sekulski ↔ Deni JurićOyuncu değişikliği59'
- 30'Steve KingueSarı kart
- Gol Jurica Pršir 1–015'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %20 1/5 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (14 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,41 düşük | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol)ligde 12. · lig ortalamasında | 1,00 (5 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (17 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,28 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,07 (29 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,59 yüksek | 2,57 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 17.–18. · lig ortalamasından 19 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %54 7/13ligde 14. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %40 2/5 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14ligde 13.–14. · lig ortalamasından 8 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14ligde 7.–9. · lig ortalamasından 3 puan yüksek | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %92 12/13 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %46 6/13 | %20 1/5 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,2 | 12,1 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %46 6/13 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %0 0/5 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 6,0 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %40 2/5 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %20 1/5 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %40 2/5 |
| Berabere | %23 3/13 | %20 1/5 |
| Geride | %38 5/13 | %40 2/5 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Geride | %36 5/14 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Wisla Plock (13 maç)
Radomiak Radom (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Wisla Plock (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 1 | 5 |
Radomiak Radom (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 6 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 3 | 7 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Kartlar
Wisla Plock
Sarı 22 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,7)
Radomiak Radom
Sarı 28 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 121 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Wisla Plock: iç saha, 5 maç · Radomiak Radom: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Wisla Plock – Radomiak Radom ilk 11'ler
Wisla Plock · 3-4-3
- 12R. LeszczyńskiK
- 4M. Haglind-SangréD
- 35M. KamińskiD
- 34Afonso SilvaD
- 21Ž. RogeljO63' sarı kart 63. dk
- 18J. PrširO15' gol 15. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 5Sidnei TavaresO
- 19D. GallapeniO
- 57S. AkereF70' oyundan çıktı 70. dk
- 20Ł. SekulskiF59' oyundan çıktı 59. dk
- 23P. KunF
- 41M. WięckowskiD
- 16F. HiszpańskiO70' oyuna girdi 70. dk
- 10S. HamulićF
- 26J. BurekK
- 9D. JurićF59' oyuna girdi 59. dk
- 7O. KobackiO70' oyuna girdi 70. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 91G. KuchkoO
- 44P. MisiakD
- 6K. PomorskiO
- 88K. SavvidīsO83' oyuna girdi 83. dk
Teknik direktör: A. Majewski
Radomiak Radom · 4-2-3-1
- 1F. MajchrowiczK
- 24Z. OuattaraD
- 14S. KingueD30' sarı kart 30. dk
- 72F. KoperskiD
- 13J. GrzesikD
- 10R. AlvesO62' oyundan çıktı 62. dk
- 77C. DonisO
- 90Ronaldo AfonsoO68' oyundan çıktı 68. dk
- 27R. WolskiO87' oyundan çıktı 87. dk
- 82LuquinhasO62' oyundan çıktı 62. dk
- 80Guilherme LuizF62' oyundan çıktı 62. dk
- 97ConradoD62' oyuna girdi 62. dk
- 8I. CamaráO62' oyuna girdi 62. dk
- 18ManuF
- 26Adrián DiéguezD
- 11F. GouréF62' oyuna girdi 62. dk
- 99B. GradeckiK
- 7C. NunnelyF68' oyuna girdi 68. dk
- 28Romário BaróO87' oyuna girdi 87. dk
- 3K. SzcześniakD
- 21ElvesF
Teknik direktör: John Carver
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Polonya · Ekstraklasa puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Wisla Plock son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 7 gol yedi. Radomiak Radom için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 4, yenilen 10. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2021 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: Wisla Plock 3, Radomiak Radom 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Nisan 2026, Wisla Plock 0-1 Radomiak Radom.
- Sıralama
- 13. (11 p) – 16. (8 p)
- Form (son 5)
- MGGBG – MMMBG
- H2H (G-B-M)
- 3-3-2 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %44 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,70 – 3,33 – 3,39
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Wisla Plock bu sezon 9 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,67 gol yedi; Radomiak Radom dış saha 4 maçta 0,50 attı, 3,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Wisla Plock %56, Radomiak Radom %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Wisla Plock %44, Radomiak Radom %50. İlk yarıyı önde kapatma: Wisla Plock 3/9, Radomiak Radom 1/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Wisla Plock 6,3, Radomiak Radom 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,8. Maç başına kart: Wisla Plock 1,6, Radomiak Radom 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,70, 0 – 3,33, 2 – 3,39. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,02, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,42, Yok 2,08.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %47; maç başına toplam korner ortalaması 10,8; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Polonya · Ekstraklasa puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lech Poznan | 12 | +21 | 31 |
| 2 | Gornik Zabrze | 14 | +11 | 31 |
| 3 | Legia Warszawa | 13 | +12 | 24 |
| 4 | Pogon Szczecin | 13 | +5 | 24 |
| 5 | Wisla Krakow | 14 | +3 | 24 |
| 6 | Piast Gliwice | 14 | +4 | 22 |
| 7 | Zaglebie Lubin | 13 | +1 | 22 |
| 8 | GKS Katowice | 13 | +6 | 21 |
| 9 | Motor Lublin | 14 | -2 | 19 |
| 10 | Jagiellonia | 12 | -1 | 18 |
| 11 | Korona Kielce | 14 | -7 | 18 |
| 12 | Wisla Plock | 13 | -7 | 15 |
| 13 | Widzew Łódź | 14 | +1 | 14 |
| 14 | Radomiak Radom | 14 | -12 | 14 |
| 15 | Cracovia Krakow | 14 | -7 | 12 |
| 16 | Slask Wroclaw | 14 | -8 | 10 |
| 17 | Raków Częstochowa | 13 | -10 | 9 |
| 18 | Wieczysta Kraków | 14 | -10 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wisla Krakow | 7 | +9 | 21 |
| 2 | Lech Poznan | 7 | +16 | 19 |
| 3 | Zaglebie Lubin | 7 | +4 | 16 |
| 4 | GKS Katowice | 6 | +9 | 15 |
| 5 | Pogon Szczecin | 7 | +6 | 14 |
| 6 | Gornik Zabrze | 7 | +3 | 14 |
| 7 | Piast Gliwice | 7 | +5 | 13 |
| 8 | Legia Warszawa | 6 | +8 | 11 |
| 9 | Motor Lublin | 8 | -1 | 11 |
| 10 | Cracovia Krakow | 7 | 0 | 10 |
| 11 | Radomiak Radom | 7 | -1 | 10 |
| 12 | Slask Wroclaw | 7 | -1 | 9 |
| 13 | Korona Kielce | 7 | -2 | 9 |
| 14 | Jagiellonia | 6 | -3 | 9 |
| 15 | Widzew Łódź | 8 | +1 | 8 |
| 16 | Wisla Plock | 5 | +1 | 8 |
| 17 | Raków Częstochowa | 7 | -6 | 6 |
| 18 | Wieczysta Kraków | 5 | -1 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gornik Zabrze | 7 | +8 | 17 |
| 2 | Legia Warszawa | 7 | +4 | 13 |
| 3 | Lech Poznan | 5 | +5 | 12 |
| 4 | Pogon Szczecin | 6 | -1 | 10 |
| 5 | Jagiellonia | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Piast Gliwice | 7 | -1 | 9 |
| 7 | Korona Kielce | 7 | -5 | 9 |
| 8 | Motor Lublin | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Wisla Plock | 8 | -8 | 7 |
| 10 | Widzew Łódź | 6 | 0 | 6 |
| 11 | GKS Katowice | 7 | -3 | 6 |
| 12 | Zaglebie Lubin | 6 | -3 | 6 |
| 13 | Wieczysta Kraków | 9 | -9 | 4 |
| 14 | Radomiak Radom | 7 | -11 | 4 |
| 15 | Raków Częstochowa | 6 | -4 | 3 |
| 16 | Wisla Krakow | 7 | -6 | 3 |
| 17 | Cracovia Krakow | 7 | -7 | 2 |
| 18 | Slask Wroclaw | 7 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
