Vllaznia Shkodër 1-0 AF Elbasani: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Vllaznia Shkodër 1–0 AF Elbasani (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.
Paylaş
Maç özeti
Vllaznia Shkodër – AF Elbasani maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: S. Uldedaj 45' (Vllaznia Shkodër).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Loro Borici Stadyumu
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Vllaznia Shkodër üstte · AF Elbasani altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 27' sarı kart: E. Musta (Vllaznia Shkodër)
- 45' gol: S. Uldedaj (Vllaznia Shkodër)
- 46' oyuncu değişikliği: M. Wague ↔ B. Lila (AF Elbasani)
- 46' oyuncu değişikliği: B. Gjeli ↔ K. Kasa (AF Elbasani)
- 57' sarı kart: S. Uldedaj (Vllaznia Shkodër)
- 58' oyuncu değişikliği: S. Uldedaj ↔ K. Qato (Vllaznia Shkodër)
- 65' oyuncu değişikliği: L. Tresa ↔ R. Hebaj (AF Elbasani)
- 65' oyuncu değişikliği: F. Antovski ↔ A. Kasa (AF Elbasani)
- 73' oyuncu değişikliği: E. O. Nwokporo ↔ A. Mehmeti (Vllaznia Shkodër)
- 85' sarı kart: H. Marku (Vllaznia Shkodër)
- 88' oyuncu değişikliği: B. Balaj ↔ D. Perez (Vllaznia Shkodër)
- 88' oyuncu değişikliği: E. Murataj ↔ G. Kubazi (Vllaznia Shkodër)
- 88' oyuncu değişikliği: E. Gjini ↔ I. Ifeanyi (AF Elbasani)
- 90+3' sarı kart (Vllaznia Shkodër)
Maç olayları
- Vllaznia ShkodërAF Elbasani
- Sarı kart90+3'
- B. Balaj ↔ D. PerezOyuncu değişikliği88'
- E. Murataj ↔ G. KubaziOyuncu değişikliği88'
- 88'E. Gjini ↔ I. IfeanyiOyuncu değişikliği
- H. MarkuSarı kart85'
- E. O. Nwokporo ↔ A. MehmetiOyuncu değişikliği73'
- 65'L. Tresa ↔ R. HebajOyuncu değişikliği
- 65'F. Antovski ↔ A. KasaOyuncu değişikliği
- S. Uldedaj ↔ K. QatoOyuncu değişikliği58'
- S. UldedajSarı kart57'
- 46'M. Wague ↔ B. LilaOyuncu değişikliği
- 46'B. Gjeli ↔ K. KasaOyuncu değişikliği
- Gol S. Uldedaj 1–045'
- E. MustaSarı kart27'
Vllaznia Shkodër iç sahada (6 maç) · AF Elbasani deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 12 maç (2024'ten beri)
3 Vllaznia Shkodër6 berabere3 AF Elbasani
- Vllaznia Shkodër iç sahada 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- AF Elbasani deplasmanda bu sezon kazanamadı: 6 maçta 3 beraberlik, 3 mağlubiyet.
- AF Elbasani, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%17).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,09 (12 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (16 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,18 (13 gol) | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (13 gol) | 1,33 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %9 1/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %9 1/11 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Berabere | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Geride | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Berabere | %55 6/11 | %67 4/6 |
| Geride | %27 3/11 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Vllaznia Shkodër (11 maç)
AF Elbasani (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Vllaznia Shkodër (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 1 | 3 |
AF Elbasani (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Kartlar
Vllaznia Shkodër
Sarı 24 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,2)
AF Elbasani
Sarı 22 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 53 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiVllaznia Shkodër
7. sıra · 12 puan · 11 maç · averaj -4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGMB
- 01.11 Skenderbeu Korce 1–1 Vllaznia Shkodër B
- 28.10 Vora 2–1 Vllaznia Shkodër M
- 24.10 Vllaznia Shkodër 2–0 Tirana G
- 18.10 Egnatia Rrogozhinë 3–1 Vllaznia Shkodër M
- 11.10 Vllaznia Shkodër 1–0 Dinamo Tirana G
AF Elbasani
5. sıra · 14 puan · 11 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBGG
- 01.11 AF Elbasani 2–1 Laci G
- 28.10 AF Elbasani 2–1 Partizani G
- 24.10 Teuta Durrës 0–0 AF Elbasani B
- 17.10 Skenderbeu Korce 2–1 AF Elbasani M
- 10.10 AF Elbasani 1–1 Vora B
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 20:30: Superliga (Arnavutluk) 11. haftasında ev sahibi Vllaznia Shkodër, konuk ekip AF Elbasani. Puan tablosunda ev sahibi 9. sırada (9 puan), konuk ekip 4. sırada (14 puan).
Form (son 5 maç)
Vllaznia Shkodër için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 6, yenilen 6. AF Elbasani son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 5 gol yedi.
- Sıralama
- 9. (9 p) – 4. (14 p)
- Form (son 5)
- BMGMG – GGBMB
- H2H (G-B-M)
- 3-6-3 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %80
- iddaa MS 1-0-2
- 2,36 – 2,88 – 2,35
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Vllaznia Shkodër 3 – AF Elbasani 3; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Ağustos 2026, AF Elbasani 1-1 Vllaznia Shkodër.
Gol istatistikleri
Vllaznia Shkodër iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,40 gol yedi; AF Elbasani dış saha 5 maçta 1,00 attı, 1,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vllaznia Shkodër %40, AF Elbasani %80. İlk yarıyı önde kapatma: Vllaznia Shkodër 2/5, AF Elbasani 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,36, 0 – 2,88, 2 – 2,35. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,49, Üst 1,91. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,66.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %60; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 19:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Arnavutluk · Superliga puan durumu · Kategoria Superiore
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Egnatia Rrogozhinë | 10 | +11 | 24 |
| 2 | Teuta Durrës | 11 | +9 | 20 |
| 3 | Dinamo Tirana | 10 | +3 | 17 |
| 4 | Tirana | 11 | 0 | 15 |
| 5 | AF Elbasani | 11 | 0 | 14 |
| 6 | Vora | 10 | -4 | 12 |
| 7 | Vllaznia Shkodër | 11 | -4 | 12 |
| 8 | Skenderbeu Korce | 10 | -1 | 11 |
| 9 | Laci | 11 | -5 | 11 |
| 10 | Partizani | 11 | -9 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Egnatia Rrogozhinë | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Tirana | 6 | +5 | 11 |
| 3 | AF Elbasani | 5 | +3 | 11 |
| 4 | Teuta Durrës | 5 | +5 | 10 |
| 5 | Vllaznia Shkodër | 6 | +1 | 10 |
| 6 | Dinamo Tirana | 5 | +1 | 9 |
| 7 | Vora | 5 | +2 | 8 |
| 8 | Laci | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Skenderbeu Korce | 5 | 0 | 6 |
| 10 | Partizani | 5 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Teuta Durrës | 6 | +4 | 10 |
| 2 | Egnatia Rrogozhinë | 5 | +3 | 9 |
| 3 | Partizani | 6 | -2 | 9 |
| 4 | Dinamo Tirana | 5 | +2 | 8 |
| 5 | Skenderbeu Korce | 5 | -1 | 5 |
| 6 | Laci | 5 | -3 | 4 |
| 7 | Tirana | 5 | -5 | 4 |
| 8 | Vora | 5 | -6 | 4 |
| 9 | AF Elbasani | 6 | -3 | 3 |
| 10 | Vllaznia Shkodër | 5 | -5 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
1. Yarı Sonucu
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
1. Yarı Karşılıklı Gol
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Handikaplı Maç Sonucu 1
Aynı gün Superliga'da oynanan diğer maçlar
- 15:30 KF Laci 0–1 Partizani Tirana
- 15:30 KF Tirana 1–0 Teuta
