Tirana 1-0 Teuta: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Tirana 1–0 Teuta (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Tirana – Teuta maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: E. Daci 87' (Tirana).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Arena Kombetare, Tirana
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Tirana üstte · Teuta altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 23' sarı kart: D. Wotlai (Teuta)
- 46' oyuncu değişikliği: E. Arifi ↔ A. Toli (Teuta)
- 49' sarı kart: M. Boci (Teuta)
- 57' oyuncu değişikliği: K. Daci ↔ E. Mala (Teuta)
- 59' oyuncu değişikliği: T. Kis ↔ R. Xhixha (Tirana)
- 70' oyuncu değişikliği: O. Qerimaj ↔ E. Daci (Tirana)
- 70' oyuncu değişikliği: P. Stanic ↔ L. Vitija (Tirana)
- 70' oyuncu değişikliği: D. Wotlai ↔ I. Kukleci (Teuta)
- 77' oyuncu değişikliği: E. Meta ↔ H. H. Fresneda (Tirana)
- 77' oyuncu değişikliği: L. Vera ↔ B. Ilievski (Tirana)
- 78' oyuncu değişikliği: M. Boci ↔ P. Martelo (Teuta)
- 87' gol: E. Daci (Tirana)
Maç olayları
- TiranaTeuta
- Gol E. Daci 1–087'
- 78'M. Boci ↔ P. MarteloOyuncu değişikliği
- E. Meta ↔ H. H. FresnedaOyuncu değişikliği77'
- L. Vera ↔ B. IlievskiOyuncu değişikliği77'
- O. Qerimaj ↔ E. DaciOyuncu değişikliği70'
- P. Stanic ↔ L. VitijaOyuncu değişikliği70'
- 70'D. Wotlai ↔ I. KukleciOyuncu değişikliği
- T. Kis ↔ R. XhixhaOyuncu değişikliği59'
- 57'K. Daci ↔ E. MalaOyuncu değişikliği
- T. KisKaçan penaltı50'
- 49'M. BociSarı kart
- 46'E. Arifi ↔ A. ToliOyuncu değişikliği
- 23'D. WotlaiSarı kart
Tirana iç sahada (6 maç) · Teuta deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 38 maç (2018'den beri)
10 Tirana14 berabere14 Teuta
- Tirana iç sahada 6 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Teuta Durrës deplasmanda 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Teuta Durrës, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez 2,5 üst bitti (%17).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %55 6/11 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (15 gol) | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (15 gol) | 0,83 (5 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,27 (14 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,45 (5 gol) | 0,50 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %18 2/11 | %17 1/6 |
| 1,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %55 6/11 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Berabere | %45 5/11 | %67 4/6 |
| Geride | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Berabere | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Geride | %9 1/11 | %0 0/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Tirana (11 maç)
Teuta (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Tirana (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Teuta (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 4 | 0 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Kartlar
Tirana
Sarı 17 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 1,5)
Teuta
Sarı 34 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 3,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 53 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiTirana
4. sıra · 15 puan · 11 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMBM
- 01.11 Tirana 1–2 Egnatia Rrogozhinë M
- 29.10 Tirana 1–1 Dinamo Tirana B
- 24.10 Vllaznia Shkodër 2–0 Tirana M
- 17.10 Tirana 1–0 Laci G
- 11.10 Partizani 1–3 Tirana G
Teuta
2. sıra · 20 puan · 11 maç · averaj +9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBMM
- 02.11 Teuta 0–1 Partizani M
- 29.10 Egnatia Rrogozhinë 1–0 Teuta M
- 24.10 Teuta 0–0 AF Elbasani B
- 16.10 Dinamo Tirana 0–2 Teuta G
- 10.10 Teuta 2–0 Skenderbeu Korce G
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 15:30: Superliga (Arnavutluk) 11. haftasında ev sahibi Tirana, konuk ekip Teuta. Puan tablosunda ev sahibi 5. sırada (12 puan), konuk ekip 2. sırada (20 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Tirana 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-6). Teuta için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 4, yenilen 2. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 5. (12 p) – 2. (20 p)
- Form (son 5)
- MBMGG – MMBGG
- H2H (G-B-M)
- 10-14-14 (38 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %20
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %20
- iddaa MS 1-0-2
- 2,70 – 2,86 – 2,10
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 38 maçta galibiyetler Tirana 10 – Teuta 14; 14 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Ağustos 2026, Teuta 3-1 Tirana.
Gol istatistikleri
Tirana iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,00 gol yedi; Teuta dış saha 5 maçta 1,40 attı, 0,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tirana %60, Teuta %20. İlk yarıyı önde kapatma: Tirana 1/5, Teuta 3/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,70, 0 – 2,86, 2 – 2,10. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,41, Üst 2,08. Karşılıklı Gol: Var 1,80, Yok 1,56.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 14:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Arnavutluk · Superliga puan durumu · Kategoria Superiore
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Egnatia Rrogozhinë | 10 | +11 | 24 |
| 2 | Teuta Durrës | 11 | +9 | 20 |
| 3 | Dinamo Tirana | 10 | +3 | 17 |
| 4 | Tirana | 11 | 0 | 15 |
| 5 | AF Elbasani | 11 | 0 | 14 |
| 6 | Vora | 10 | -4 | 12 |
| 7 | Vllaznia Shkodër | 11 | -4 | 12 |
| 8 | Skenderbeu Korce | 10 | -1 | 11 |
| 9 | Laci | 11 | -5 | 11 |
| 10 | Partizani | 11 | -9 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Egnatia Rrogozhinë | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Tirana | 6 | +5 | 11 |
| 3 | AF Elbasani | 5 | +3 | 11 |
| 4 | Teuta Durrës | 5 | +5 | 10 |
| 5 | Vllaznia Shkodër | 6 | +1 | 10 |
| 6 | Dinamo Tirana | 5 | +1 | 9 |
| 7 | Vora | 5 | +2 | 8 |
| 8 | Laci | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Skenderbeu Korce | 5 | 0 | 6 |
| 10 | Partizani | 5 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Teuta Durrës | 6 | +4 | 10 |
| 2 | Egnatia Rrogozhinë | 5 | +3 | 9 |
| 3 | Partizani | 6 | -2 | 9 |
| 4 | Dinamo Tirana | 5 | +2 | 8 |
| 5 | Skenderbeu Korce | 5 | -1 | 5 |
| 6 | Laci | 5 | -3 | 4 |
| 7 | Tirana | 5 | -5 | 4 |
| 8 | Vora | 5 | -6 | 4 |
| 9 | AF Elbasani | 6 | -3 | 3 |
| 10 | Vllaznia Shkodër | 5 | -5 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 0.5
