← Maçlar
Arnavutluk · Superliga · 9. hafta28 Ekim 2026 · 15:30 TSİ

FK Vora 2-1 KF Vllaznia: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FK Vora
2–1İY 1–0
KF Vllaznia
Maç sonu

FK Vora 2–1 KF Vllaznia (28 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

FK Vora – KF Vllaznia maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: K. Kashari 17', D. Daka 85' (FK Vora); B. Balaj 90' (KF Vllaznia).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

FK Vora üstte · KF Vllaznia altta

01530İY607590 17' gol: K. Kashari (FK Vora)46' oyuncu değişikliği: S. Uldedaj ↔ A. Ara (KF Vllaznia)↔59' oyuncu değişikliği: B. Gjyla ↔ K. Dalipi (FK Vora)↔64' oyuncu değişikliği: K. Halabaku ↔ D. Daka (FK Vora)↔67' sarı kart: K. Dalipi (FK Vora)77' sarı kart: P. Bardhi (KF Vllaznia)78' oyuncu değişikliği: E. O. Nwokporo ↔ M. Tounkara (KF Vllaznia)↔78' oyuncu değişikliği: A. Mehmeti ↔ H. Marku (KF Vllaznia)↔83' oyuncu değişikliği: E. Murataj ↔ G. Kubazi (KF Vllaznia)↔84' sarı kart: B. Betoja (FK Vora)85' gol: D. Daka (FK Vora)88' sarı kart: D. Shehi (FK Vora)90' oyuncu değişikliği: C. Dros ↔ F. Latifi (KF Vllaznia)↔90' gol: B. Balaj (KF Vllaznia)90+1' oyuncu değişikliği: K. Kashari ↔ R. Marinaj (FK Vora)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 17' gol: K. Kashari (FK Vora)
  • 46' oyuncu değişikliği: S. Uldedaj ↔ A. Ara (KF Vllaznia)
  • 59' oyuncu değişikliği: B. Gjyla ↔ K. Dalipi (FK Vora)
  • 64' oyuncu değişikliği: K. Halabaku ↔ D. Daka (FK Vora)
  • 67' sarı kart: K. Dalipi (FK Vora)
  • 77' sarı kart: P. Bardhi (KF Vllaznia)
  • 78' oyuncu değişikliği: E. O. Nwokporo ↔ M. Tounkara (KF Vllaznia)
  • 78' oyuncu değişikliği: A. Mehmeti ↔ H. Marku (KF Vllaznia)
  • 83' oyuncu değişikliği: E. Murataj ↔ G. Kubazi (KF Vllaznia)
  • 84' sarı kart: B. Betoja (FK Vora)
  • 85' gol: D. Daka (FK Vora)
  • 88' sarı kart: D. Shehi (FK Vora)
  • 90' oyuncu değişikliği: C. Dros ↔ F. Latifi (KF Vllaznia)
  • 90' gol: B. Balaj (KF Vllaznia)
  • 90+1' oyuncu değişikliği: K. Kashari ↔ R. Marinaj (FK Vora)

Maç olayları

  1. FK VoraKF Vllaznia
  2. K. Kashari ↔ R. MarinajOyuncu değişikliği90+1'
  3. 90'C. Dros ↔ F. LatifiOyuncu değişikliği
  4. 90'Gol B. Balaj 2–1
  5. D. ShehiSarı kart88'
  6. Gol D. Daka 2–085'
  7. B. BetojaSarı kart84'
  8. 83'E. Murataj ↔ G. KubaziOyuncu değişikliği
  9. 78'E. O. Nwokporo ↔ M. TounkaraOyuncu değişikliği
  10. 78'A. Mehmeti ↔ H. MarkuOyuncu değişikliği
  11. 77'P. BardhiSarı kart
  12. K. DalipiSarı kart67'
  13. K. Halabaku ↔ D. DakaOyuncu değişikliği64'
  14. B. Gjyla ↔ K. DalipiOyuncu değişikliği59'
  15. 46'S. Uldedaj ↔ A. AraOyuncu değişikliği
  16. Gol K. Kashari 1–017'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FK Vora
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%30 3/10%40 2/5
Beraberlik%30 3/10%40 2/5
Mağlubiyet%40 4/10%20 1/5
KF Vllaznia
Toplam (11)Dış saha (5)
Galibiyet%27 3/11%0 0/5
Beraberlik%27 3/11%40 2/5
Mağlubiyet%45 5/11%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FK Vora
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,20 (12 gol)2,00 (10 gol)
Yediği gol / maç1,60 (16 gol)1,60 (8 gol)
KF Vllaznia
Toplam (11)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,09 (12 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç1,45 (16 gol)1,80 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FK Vora
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%60 6/10%100 5/5
1,5 Üst%80 8/10%100 5/5
2,5 Üst%50 5/10%80 4/5
3,5 Üst%40 4/10%60 3/5
Gol yememe%10 1/10%0 0/5
KF Vllaznia
Toplam (11)Dış saha (5)
KG Var%55 6/11%80 4/5
1,5 Üst%82 9/11%100 5/5
2,5 Üst%36 4/11%40 2/5
3,5 Üst%27 3/11%20 1/5
Gol yememe%27 3/11%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FK Vora
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%40 4/10%60 3/5
Berabere%40 4/10%40 2/5
Geride%20 2/10%0 0/5
KF Vllaznia
Toplam (11)Dış saha (5)
Önde%36 4/11%20 1/5
Berabere%18 2/11%20 1/5
Geride%45 5/11%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FK Vora (10 maç)

1/131/X11/20X/10X/X2X/222/102/X02/22

KF Vllaznia (11 maç)

1/131/X11/20X/10X/X1X/212/102/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FK Vora (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 2 2
31-45 2 2
46-60 1 1
61-75 2 4
76-90 3 6

KF Vllaznia (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 1 1
31-45 3 3
46-60 3 3
61-75 2 2
76-90 1 3

Kartlar

FK Vora

Sarı 33 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 3,3)

KF Vllaznia

Sarı 24 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 53 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Vora için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 6, yenilen 6. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Vllaznia Shkodër son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Vora 0, Vllaznia Shkodër 4 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Ağustos 2026, Vllaznia Shkodër 2-2 Vora.

Sıralama
9. (8 p) – 8. (8 p)
Form (son 5)
MGBBM – GMGMM
H2H (G-B-M)
0-3-4 (7 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%38 – %38
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,05 – 3,10 – 2,66
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Vora bu sezon 8 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi; Vllaznia Shkodër bu sezon 8 maçta 1,12 attı, 1,62 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %38, konukta %38. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vora %50, Vllaznia Shkodër %50. İlk yarıyı önde kapatma: Vora 3/8, Vllaznia Shkodër 3/8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,05, 0 – 3,10, 2 – 2,66. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,64, Üst 1,73. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,80.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 26 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Arnavutluk · Superliga puan durumu · Kategoria Superiore

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Egnatia Rrogozhinë 10802 209 +1124 GGMGG
2Teuta Durrës 11623 145 +920 GBMMM
3Dinamo Tirana 10523 1512 +317 MMGBB
4Tirana 11434 1515 015 GMBMG
5AF Elbasani 11353 1313 014 MBGGM
6Vora 10334 1216 -412 BGMGB
7Vllaznia Shkodër 11335 1216 -412 MGMBG
8Skenderbeu Korce 10253 1112 -111 MGGBB
9Laci 11326 1015 -511 MGBMM
10Partizani 11317 1221 -910 MMMGG
#TakımOGBMAYAVP
1Egnatia Rrogozhinë 5500 113 +815
2Tirana 6321 105 +511
3AF Elbasani 5320 85 +311
4Teuta Durrës 5311 72 +510
5Vllaznia Shkodër 6312 87 +110
6Dinamo Tirana 5302 76 +19
7Vora 5221 108 +28
8Laci 6213 57 -27
9Skenderbeu Korce 5131 55 06
10Partizani 5014 411 -71
#TakımOGBMAYAVP
1Teuta Durrës 6312 73 +410
2Egnatia Rrogozhinë 5302 96 +39
3Partizani 6303 810 -29
4Dinamo Tirana 5221 86 +28
5Skenderbeu Korce 5122 67 -15
6Laci 5113 58 -34
7Tirana 5113 510 -54
8Vora 5113 28 -64
9AF Elbasani 6033 58 -33
10Vllaznia Shkodër 5023 49 -52

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,05X3,1022,66

Çifte şans

1X1,24121,17X21,42

Karşılıklı gol

Var1,59Yok1,80

2,5 Alt / Üst

Alt1,64Üst1,73

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Superliga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.