← Maçlar
Arnavutluk · Superliga · 10. hafta1 Kasım 2026 · 20:30 TSİ

Af Elbasani 2-1 KF Laci: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Af Elbasani
2–1İY 1–1
KF Laci
Maç sonu

Af Elbasani 2–1 KF Laci (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Af Elbasani – KF Laci maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: A. Mazari 12', 67' (Af Elbasani); A. Traore 8' (KF Laci).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Af Elbasani üstte · KF Laci altta

01530İY607590 8' gol: A. Traore (KF Laci)12' gol: A. Mazari (Af Elbasani)32' sarı kart: E. Gjini (Af Elbasani)33' sarı kart: A. Nikaj (Af Elbasani)58' oyuncu değişikliği: K. Ajazi ↔ L. Doukouo (KF Laci)↔58' oyuncu değişikliği: F. Azizi ↔ E. Stafa (KF Laci)↔58' oyuncu değişikliği: E. Samuel ↔ G. Gamarra (KF Laci)↔63' oyuncu değişikliği: K. Lleshi ↔ I. Diallo (Af Elbasani)↔67' gol: A. Mazari (Af Elbasani)77' oyuncu değişikliği: M. Wague ↔ A. Kasa (Af Elbasani)↔78' sarı kart: H. Nerguti (KF Laci)85' oyuncu değişikliği: L. Tresa ↔ E. Lukoki Mateso (Af Elbasani)↔85' oyuncu değişikliği: A. Nikaj ↔ A. Lleshi (Af Elbasani)↔90+5' sarı kart: A. Kasa (Af Elbasani)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 8' gol: A. Traore (KF Laci)
  • 12' gol: A. Mazari (Af Elbasani)
  • 32' sarı kart: E. Gjini (Af Elbasani)
  • 33' sarı kart: A. Nikaj (Af Elbasani)
  • 58' oyuncu değişikliği: K. Ajazi ↔ L. Doukouo (KF Laci)
  • 58' oyuncu değişikliği: F. Azizi ↔ E. Stafa (KF Laci)
  • 58' oyuncu değişikliği: E. Samuel ↔ G. Gamarra (KF Laci)
  • 63' oyuncu değişikliği: K. Lleshi ↔ I. Diallo (Af Elbasani)
  • 67' gol: A. Mazari (Af Elbasani)
  • 77' oyuncu değişikliği: M. Wague ↔ A. Kasa (Af Elbasani)
  • 78' sarı kart: H. Nerguti (KF Laci)
  • 85' oyuncu değişikliği: L. Tresa ↔ E. Lukoki Mateso (Af Elbasani)
  • 85' oyuncu değişikliği: A. Nikaj ↔ A. Lleshi (Af Elbasani)
  • 90+5' sarı kart: A. Kasa (Af Elbasani)

Maç olayları

  1. Af ElbasaniKF Laci
  2. A. KasaSarı kart90+5'
  3. L. Tresa ↔ E. Lukoki MatesoOyuncu değişikliği85'
  4. A. Nikaj ↔ A. LleshiOyuncu değişikliği85'
  5. 78'H. NergutiSarı kart
  6. M. Wague ↔ A. KasaOyuncu değişikliği77'
  7. Gol A. Mazari 2–167'
  8. K. Lleshi ↔ I. DialloOyuncu değişikliği63'
  9. 58'K. Ajazi ↔ L. DoukouoOyuncu değişikliği
  10. 58'F. Azizi ↔ E. StafaOyuncu değişikliği
  11. 58'E. Samuel ↔ G. GamarraOyuncu değişikliği
  12. A. NikajSarı kart33'
  13. E. GjiniSarı kart32'
  14. Gol A. Mazari 1–112'
  15. 8'Gol A. Traore 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Af Elbasani
Toplam (11)İç saha (5)
Galibiyet%27 3/11%60 3/5
Beraberlik%45 5/11%40 2/5
Mağlubiyet%27 3/11%0 0/5
KF Laci
Toplam (11)Dış saha (5)
Galibiyet%27 3/11%20 1/5
Beraberlik%18 2/11%20 1/5
Mağlubiyet%55 6/11%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Af Elbasani
Toplam (11)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,18 (13 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç1,18 (13 gol)1,00 (5 gol)
KF Laci
Toplam (11)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,91 (10 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç1,36 (15 gol)1,60 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Af Elbasani
Toplam (11)İç saha (5)
KG Var%82 9/11%100 5/5
1,5 Üst%82 9/11%100 5/5
2,5 Üst%55 6/11%60 3/5
3,5 Üst%9 1/11%0 0/5
Gol yememe%9 1/11%0 0/5
KF Laci
Toplam (11)Dış saha (5)
KG Var%55 6/11%80 4/5
1,5 Üst%73 8/11%80 4/5
2,5 Üst%36 4/11%60 3/5
3,5 Üst%18 2/11%20 1/5
Gol yememe%18 2/11%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Af Elbasani
Toplam (11)İç saha (5)
Önde%18 2/11%20 1/5
Berabere%55 6/11%40 2/5
Geride%27 3/11%40 2/5
KF Laci
Toplam (11)Dış saha (5)
Önde%9 1/11%20 1/5
Berabere%64 7/11%60 3/5
Geride%27 3/11%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Af Elbasani (11 maç)

1/111/X11/20X/11X/X3X/222/112/X12/21

KF Laci (11 maç)

1/111/X01/20X/12X/X1X/242/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Af Elbasani (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 3 3
31-45 4 5
46-60 1 1
61-75 2 1
76-90 2 2

KF Laci (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 1 3
31-45 0 0
46-60 1 2
61-75 4 1
76-90 2 6

Kartlar

Af Elbasani

Sarı 22 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,0)

KF Laci

Sarı 22 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 53 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

AF Elbasani son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 6 gol yedi. Laci son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: AF Elbasani 2, Laci 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 1,80 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Ağustos 2026, Laci 1-1 AF Elbasani.

Sıralama
6. (11 p) – 5. (11 p)
Form (son 5)
GBMBB – BGMMG
H2H (G-B-M)
2-2-1 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %75
iddaa MS 1-0-2
1,63 – 3,22 – 3,79
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

AF Elbasani iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Laci dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: AF Elbasani %100, Laci %75. İlk yarıyı önde kapatma: AF Elbasani 1/4, Laci 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,63, 0 – 3,22, 2 – 3,79. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,87. Karşılıklı Gol: Var 1,78, Yok 1,61.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %88; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Arnavutluk · Superliga puan durumu · Kategoria Superiore

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Egnatia Rrogozhinë 10802 209 +1124 GGMGG
2Teuta Durrës 11623 145 +920 GBMMM
3Dinamo Tirana 10523 1512 +317 MMGBB
4Tirana 11434 1515 015 GMBMG
5AF Elbasani 11353 1313 014 MBGGM
6Vora 10334 1216 -412 BGMGB
7Vllaznia Shkodër 11335 1216 -412 MGMBG
8Skenderbeu Korce 10253 1112 -111 MGGBB
9Laci 11326 1015 -511 MGBMM
10Partizani 11317 1221 -910 MMMGG
#TakımOGBMAYAVP
1Egnatia Rrogozhinë 5500 113 +815
2Tirana 6321 105 +511
3AF Elbasani 5320 85 +311
4Teuta Durrës 5311 72 +510
5Vllaznia Shkodër 6312 87 +110
6Dinamo Tirana 5302 76 +19
7Vora 5221 108 +28
8Laci 6213 57 -27
9Skenderbeu Korce 5131 55 06
10Partizani 5014 411 -71
#TakımOGBMAYAVP
1Teuta Durrës 6312 73 +410
2Egnatia Rrogozhinë 5302 96 +39
3Partizani 6303 810 -29
4Dinamo Tirana 5221 86 +28
5Skenderbeu Korce 5122 67 -15
6Laci 5113 58 -34
7Tirana 5113 510 -54
8Vora 5113 28 -64
9AF Elbasani 6033 58 -33
10Vllaznia Shkodër 5023 49 -52

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,63X3,2223,79

Çifte şans

1X1,10121,16X21,68

Karşılıklı gol

Var1,78Yok1,61

2,5 Alt / Üst

Alt1,53Üst1,87

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Superliga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.