Egnatia Rrogozhinë – Vora
Egnatia Rrogozhinë – Vora: 8 Kasım 20:30, Arnavutluk · Superliga, 11. hafta. Bu sezon Egnatia Rrogozhinë evinde 5 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet; Vora deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 12 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Demrozi Stadyumu
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Egnatia Rrogozhinë | Vora |
|---|---|---|
| Lig sırası | 1. · 24 puan | 6. · 12 puan |
| Form (son 5) | BMGGM | BGMGB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 2,20 – 0,60 | 0,40 – 1,60 |
| 2,5 Üst biten | %80 | %20 |
| Karşılıklı gol | %60 | %20 |
| Gol yemediği | %40 | %20 |
| Aralarında (G-B-M) | 4-1-1 (6 maç, Egnatia Rrogozhinë bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Egnatia Rrogozhinë iç sahada (5 maç), Vora deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Egnatia Rrogozhinë iç sahada (5 maç) · Vora deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Egnatia Rrogozhinë iç sahada bu sezon yenilmedi: 5 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik.
- Vora deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Egnatia Rrogozhinë, iç saha maçlarında 5 maçta 4 kez 2,5 üst bitti (%80).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiEgnatia Rrogozhinë
1. sıra · 24 puan · 10 maç · averaj +11
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGGM
- 05.11 Universitatea Craiova 2–0 Egnatia Rrogozhinë M
- 01.11 Tirana 1–2 Egnatia Rrogozhinë G
- 29.10 Egnatia Rrogozhinë 1–0 Teuta Durrës G
- 25.10 Dinamo Tirana 2–1 Egnatia Rrogozhinë M
- 22.10 Aarhus 1–1 Egnatia Rrogozhinë B
Vora
6. sıra · 12 puan · 10 maç · averaj -4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMGB
- 02.11 Vora 2–2 Dinamo Tirana B
- 28.10 Vora 2–1 Vllaznia Shkodër G
- 24.10 Laci 1–0 Vora M
- 18.10 Vora 4–1 Partizani G
- 10.10 AF Elbasani 1–1 Vora B
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Egnatia Rrogozhinë 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-6). Vora için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 9, yenilen 6.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Egnatia Rrogozhinë 4 – Vora 1; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 31 Ağustos 2026, Vora 1-3 Egnatia Rrogozhinë.
Gol istatistikleri
Egnatia Rrogozhinë iç saha 5 maçta maç başına 2,20 gol attı, 0,60 gol yedi; Vora dış saha 5 maçta 0,40 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Egnatia Rrogozhinë %80, Vora %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Egnatia Rrogozhinë %60, Vora %20. İlk yarıyı önde kapatma: Egnatia Rrogozhinë 3/5, Vora 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,28, 0 – 4,02, 2 – 6,09. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,06, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,77.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 12 gol yediler.
- Sıralama
- 1. (24 p) – 6. (12 p)
- Form (son 5)
- MGGMB – BGMGB
- H2H (G-B-M)
- 4-1-1 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %20
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %20
- iddaa MS 1-0-2
- 1,28 – 4,02 – 6,09
Veri: 7 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %80 8/10 | %100 5/5 |
| Beraberlik | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (20 gol) | 2,20 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,90 (9 gol) | 0,60 (3 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (12 gol) | 0,40 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (16 gol) | 1,60 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10 | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %60 3/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Geride | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Geride | %20 2/10 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Egnatia Rrogozhinë (10 maç)
Vora (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Egnatia Rrogozhinë (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 7 | 0 |
Vora (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Kartlar
Egnatia Rrogozhinë
Sarı 23 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,3)
Vora
Sarı 33 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 3,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 53 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Arnavutluk · Superliga puan durumu · Kategoria Superiore
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Egnatia Rrogozhinë | 10 | +11 | 24 |
| 2 | Teuta Durrës | 11 | +9 | 20 |
| 3 | Dinamo Tirana | 10 | +3 | 17 |
| 4 | Tirana | 11 | 0 | 15 |
| 5 | AF Elbasani | 11 | 0 | 14 |
| 6 | Vora | 10 | -4 | 12 |
| 7 | Vllaznia Shkodër | 11 | -4 | 12 |
| 8 | Skenderbeu Korce | 10 | -1 | 11 |
| 9 | Laci | 11 | -5 | 11 |
| 10 | Partizani | 11 | -9 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Egnatia Rrogozhinë | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Tirana | 6 | +5 | 11 |
| 3 | AF Elbasani | 5 | +3 | 11 |
| 4 | Teuta Durrës | 5 | +5 | 10 |
| 5 | Vllaznia Shkodër | 6 | +1 | 10 |
| 6 | Dinamo Tirana | 5 | +1 | 9 |
| 7 | Vora | 5 | +2 | 8 |
| 8 | Laci | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Skenderbeu Korce | 5 | 0 | 6 |
| 10 | Partizani | 5 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Teuta Durrës | 6 | +4 | 10 |
| 2 | Egnatia Rrogozhinë | 5 | +3 | 9 |
| 3 | Partizani | 6 | -2 | 9 |
| 4 | Dinamo Tirana | 5 | +2 | 8 |
| 5 | Skenderbeu Korce | 5 | -1 | 5 |
| 6 | Laci | 5 | -3 | 4 |
| 7 | Tirana | 5 | -5 | 4 |
| 8 | Vora | 5 | -6 | 4 |
| 9 | AF Elbasani | 6 | -3 | 3 |
| 10 | Vllaznia Shkodër | 5 | -5 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
