FK Vora 2-2 Dinamo Tirana: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FK Vora 2–2 Dinamo Tirana (2 Kasım 2026). İlk yarı 1–1.
Maç özeti
FK Vora – Dinamo Tirana maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: B. Gjyla 14', D. Daka 90+3' (FK Vora); M. Ayodeji 21', F. Farruku 75' (Dinamo Tirana).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
FK Vora üstte · Dinamo Tirana altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' gol: B. Gjyla (FK Vora)
- 21' gol: M. Ayodeji (Dinamo Tirana)
- 46' oyuncu değişikliği: S. Meta ↔ R. Silva-Richards (Dinamo Tirana)
- 46' oyuncu değişikliği: Lorran ↔ E. Hoxhallari (Dinamo Tirana)
- 60' oyuncu değişikliği: K. Kashari ↔ K. Dalipi (FK Vora)
- 62' oyuncu değişikliği: L. Vila ↔ F. Ruci (Dinamo Tirana)
- 67' oyuncu değişikliği: K. Halabaku ↔ K. Dionellis (FK Vora)
- 68' sarı kart: N. Aliji (Dinamo Tirana)
- 75' gol: F. Farruku (Dinamo Tirana)
- 76' oyuncu değişikliği: F. Farruku ↔ H. Berisha (Dinamo Tirana)
- 79' oyuncu değişikliği: B. Gjyla ↔ D. Trajkov (FK Vora)
- 79' oyuncu değişikliği: Pedro Clemente ↔ A. Folahan (FK Vora)
- 86' oyuncu değişikliği: K. Qefalija ↔ E. Qardaku (Dinamo Tirana)
- 89' sarı kart (FK Vora)
- 90' sarı kart: J. Vrapi (FK Vora)
- 90+3' gol: D. Daka (FK Vora)
- 90+4' sarı kart: D. Daka (FK Vora)
Maç olayları
- FK VoraDinamo Tirana
- D. DakaSarı kart90+4'
- Gol D. Daka 2–290+3'
- J. VrapiSarı kart90'
- Sarı kart89'
- 86'K. Qefalija ↔ E. QardakuOyuncu değişikliği
- B. Gjyla ↔ D. TrajkovOyuncu değişikliği79'
- Pedro Clemente ↔ A. FolahanOyuncu değişikliği79'
- 76'F. Farruku ↔ H. BerishaOyuncu değişikliği
- 75'Gol F. Farruku 1–2
- 68'N. AlijiSarı kart
- K. Halabaku ↔ K. DionellisOyuncu değişikliği67'
- 62'L. Vila ↔ F. RuciOyuncu değişikliği
- K. Kashari ↔ K. DalipiOyuncu değişikliği60'
- 46'S. Meta ↔ R. Silva-RichardsOyuncu değişikliği
- 46'Lorran ↔ E. HoxhallariOyuncu değişikliği
- 21'Gol M. Ayodeji 1–1
- Gol B. Gjyla 1–014'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (12 gol) | 2,00 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (16 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (15 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (12 gol) | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10 | %100 5/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Geride | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Geride | %30 3/10 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FK Vora (10 maç)
Dinamo Tirana (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FK Vora (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Dinamo Tirana (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 4 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Kartlar
FK Vora
Sarı 33 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 3,3)
Dinamo Tirana
Sarı 23 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 53 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Vora için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 8, yenilen 5. Son 5 maçta Dinamo Tirana 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-6).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Vora 3, Dinamo Tirana 7 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Ağustos 2026, Dinamo Tirana 0-1 Vora.
- Sıralama
- 8. (11 p) – 3. (16 p)
- Form (son 5)
- GMGBB – BGMMG
- H2H (G-B-M)
- 3-1-7 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 2,64 – 3,06 – 2,08
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Vora iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,50 gol yedi; Dinamo Tirana dış saha 4 maçta 1,50 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Vora %75, Dinamo Tirana %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vora %100, Dinamo Tirana %50. İlk yarıyı önde kapatma: Vora 3/4, Dinamo Tirana 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,64, 0 – 3,06, 2 – 2,08. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,62, Üst 1,77. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,78.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 2 Kasım 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arnavutluk · Superliga puan durumu · Kategoria Superiore
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Egnatia Rrogozhinë | 10 | +11 | 24 |
| 2 | Teuta Durrës | 11 | +9 | 20 |
| 3 | Dinamo Tirana | 10 | +3 | 17 |
| 4 | Tirana | 11 | 0 | 15 |
| 5 | AF Elbasani | 11 | 0 | 14 |
| 6 | Vora | 10 | -4 | 12 |
| 7 | Vllaznia Shkodër | 11 | -4 | 12 |
| 8 | Skenderbeu Korce | 10 | -1 | 11 |
| 9 | Laci | 11 | -5 | 11 |
| 10 | Partizani | 11 | -9 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Egnatia Rrogozhinë | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Tirana | 6 | +5 | 11 |
| 3 | AF Elbasani | 5 | +3 | 11 |
| 4 | Teuta Durrës | 5 | +5 | 10 |
| 5 | Vllaznia Shkodër | 6 | +1 | 10 |
| 6 | Dinamo Tirana | 5 | +1 | 9 |
| 7 | Vora | 5 | +2 | 8 |
| 8 | Laci | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Skenderbeu Korce | 5 | 0 | 6 |
| 10 | Partizani | 5 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Teuta Durrës | 6 | +4 | 10 |
| 2 | Egnatia Rrogozhinë | 5 | +3 | 9 |
| 3 | Partizani | 6 | -2 | 9 |
| 4 | Dinamo Tirana | 5 | +2 | 8 |
| 5 | Skenderbeu Korce | 5 | -1 | 5 |
| 6 | Laci | 5 | -3 | 4 |
| 7 | Tirana | 5 | -5 | 4 |
| 8 | Vora | 5 | -6 | 4 |
| 9 | AF Elbasani | 6 | -3 | 3 |
| 10 | Vllaznia Shkodër | 5 | -5 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Superliga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
