FK Vora 4-1 Partizani Tirana: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FK Vora 4–1 Partizani Tirana (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
FK Vora – Partizani Tirana maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
FK Vora üstte · Partizani Tirana altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 17' gol: B. Karrica (FK Vora)
- 30' sarı kart: B. Karrica (FK Vora)
- 50' gol (FK Vora)
- 62' gol: R. Human (Partizani Tirana)
- 73' gol (FK Vora)
- 80' sarı kart (Partizani Tirana)
- 83' sarı kart (Partizani Tirana)
- 84' sarı kart (FK Vora)
- 86' sarı kart (FK Vora)
- 90' sarı kart (Partizani Tirana)
- 90+1' gol (FK Vora)
Maç olayları
- FK VoraPartizani Tirana
- Gol 4–190+1'
- 90'Sarı kart
- Sarı kart86'
- Sarı kart84'
- 83'Sarı kart
- VAR: inceleme82'
- 80'Sarı kart
- Gol 3–173'
- 62'Gol R. Human 2–1
- Gol 2–050'
- B. KarricaSarı kart30'
- Gol B. Karrica 1–017'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %9 1/11 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %64 7/11 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (12 gol) | 2,00 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (16 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,09 (12 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,91 (21 gol) | 1,67 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10 | %100 5/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Geride | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Berabere | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Geride | %36 4/11 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FK Vora (10 maç)
Partizani Tirana (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FK Vora (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Partizani Tirana (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 1 | 7 |
Kartlar
FK Vora
Sarı 33 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 3,3)
Partizani Tirana
Sarı 21 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 53 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Vora 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-8). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Partizani Tirana için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 9, yenilen 12. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 5 maçta galibiyetler Vora 1 – Partizani Tirana 2; 2 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Mayıs 2026, Vora 1-3 Partizani Tirana.
- Sıralama
- 9. (5 p) – 10. (4 p)
- Form (son 5)
- BGBMM – MGMMG
- H2H (G-B-M)
- 1-2-2 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %83
- iddaa MS 1-0-2
- 1,83 – 3,17 – 3,09
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Vora bu sezon 6 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,83 gol yedi; Partizani Tirana bu sezon 6 maçta 1,33 attı, 2,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vora %50, Partizani Tirana %83. İlk yarıyı önde kapatma: Vora 2/6, Partizani Tirana 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,83, 0 – 3,17, 2 – 3,09. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,60, Üst 1,80. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,71.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 20:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arnavutluk · Superliga puan durumu · Kategoria Superiore
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Egnatia Rrogozhinë | 10 | +11 | 24 |
| 2 | Teuta Durrës | 11 | +9 | 20 |
| 3 | Dinamo Tirana | 10 | +3 | 17 |
| 4 | Tirana | 11 | 0 | 15 |
| 5 | AF Elbasani | 11 | 0 | 14 |
| 6 | Vora | 10 | -4 | 12 |
| 7 | Vllaznia Shkodër | 11 | -4 | 12 |
| 8 | Skenderbeu Korce | 10 | -1 | 11 |
| 9 | Laci | 11 | -5 | 11 |
| 10 | Partizani | 11 | -9 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Egnatia Rrogozhinë | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Tirana | 6 | +5 | 11 |
| 3 | AF Elbasani | 5 | +3 | 11 |
| 4 | Teuta Durrës | 5 | +5 | 10 |
| 5 | Vllaznia Shkodër | 6 | +1 | 10 |
| 6 | Dinamo Tirana | 5 | +1 | 9 |
| 7 | Vora | 5 | +2 | 8 |
| 8 | Laci | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Skenderbeu Korce | 5 | 0 | 6 |
| 10 | Partizani | 5 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Teuta Durrës | 6 | +4 | 10 |
| 2 | Egnatia Rrogozhinë | 5 | +3 | 9 |
| 3 | Partizani | 6 | -2 | 9 |
| 4 | Dinamo Tirana | 5 | +2 | 8 |
| 5 | Skenderbeu Korce | 5 | -1 | 5 |
| 6 | Laci | 5 | -3 | 4 |
| 7 | Tirana | 5 | -5 | 4 |
| 8 | Vora | 5 | -6 | 4 |
| 9 | AF Elbasani | 6 | -3 | 3 |
| 10 | Vllaznia Shkodër | 5 | -5 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Superliga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
