Belçika · Jupiler Pro League · 11. hafta

KAA Gent – Kortrijk

Başlamasına 12 sa 16 dk Başlamadı

KAA Gent – Kortrijk: 8 Kasım 18:00, Belçika · Jupiler Pro League, 11. hafta. Bu sezon KAA Gent evinde 5 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet; Kortrijk deplasmanda 5 maçta 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %30; maç başına toplam korner ortalaması 8,4; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 16 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Planet Group Arena, Gent

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiKAA GentKortrijk
Lig sırası4. · 25 puan18. · 4 puan
Form (son 5)BMGMBGBMBM
Gol (attığı – yediği, ort.)2,20 – 0,400,20 – 2,20
2,5 Üst biten%60%60
Karşılıklı gol%40%20
Gol yemediği%60%0
Aralarında (G-B-M)11-2-5 (18 maç, KAA Gent bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: KAA Gent iç sahada (5 maç), Kortrijk deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

KAA Gent iç sahada (5 maç) · Kortrijk deplasmanda (5 maç), bu sezon

2,20 Gol atma maç başı 0,20
0,40 Gol yeme maç başı 2,20
%60 Gol yememe maçların %0
%40 KG Var maçların %20
%60 2.5 Üst maçların %60

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Gent iç sahada bu sezon yenilmedi: 5 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik.
  • Kortrijk deplasmanda bu sezon kazanamadı: 5 maçta 1 beraberlik, 4 mağlubiyet.
  • Kortrijk, deplasman maçlarında 5 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

KAA Gent

4. sıra · 25 puan · 10 maç · averaj +13

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGMB

  1. 05.11 KuPS 0–0 KAA Gent B
  2. 01.11 Lommel United 2–0 KAA Gent M
  3. 25.10 KAA Gent 4–0 Anderlecht G
  4. 22.10 SC Braga 2–0 KAA Gent M
  5. 18.10 Rochefort 3–3 KAA Gent B
Deplasman

Kortrijk

18. sıra · 4 puan · 10 maç · averaj -18

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMBM

  1. 04.11 Kortrijk 1–3 KV Mechelen M
  2. 31.10 Standard Liege 1–1 Kortrijk B
  3. 10.10 Genk 3–0 Kortrijk M
  4. 26.09 Heist 2–2 Kortrijk B
  5. 20.09 Kortrijk 1–0 SK Beveren G

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

KAA Gent için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 7, yenilen 7. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Kortrijk için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 5, yenilen 9.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 18 maçta galibiyetler KAA Gent 11 – Kortrijk 5; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Mart 2025, KAA Gent 1-2 Kortrijk.

Gol istatistikleri

KAA Gent iç saha 5 maçta maç başına 2,20 gol attı, 0,40 gol yedi; Kortrijk dış saha 5 maçta 0,20 attı, 2,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: KAA Gent %40, Kortrijk %20. İlk yarıyı önde kapatma: KAA Gent 2/5, Kortrijk 1/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): KAA Gent 4,4, Kortrijk 3,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,4. Maç başına kart: KAA Gent 1,8, Kortrijk 2,4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,33, 0 – 4,19, 2 – 6,09. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,91, Üst 1,59. Karşılıklı Gol: Var 1,77, Yok 1,70.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %30; maç başına toplam korner ortalaması 8,4; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 16 gol yediler.

Sıralama
4. (25 p) – 18. (4 p)
Form (son 5)
BMGMB – MBMBG
H2H (G-B-M)
11-2-5 (18 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %20
Korner ort. (maç)
8,4
iddaa MS 1-0-2
1,33 – 4,19 – 6,09

Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

KAA Gent
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%80 8/10%100 5/5
Beraberlik%10 1/10%0 0/5
Mağlubiyet%10 1/10%0 0/5
Kortrijk
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%10 1/10%0 0/5
Beraberlik%10 1/10%20 1/5
Mağlubiyet%80 8/10%80 4/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

KAA Gent
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,90 (19 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,28 yüksek2,20 (11 gol)
Yediği gol / maç0,60 (6 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 1,00 düşük0,40 (2 gol)
Kortrijk
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,40 (4 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 1,22 düşük0,20 (1 gol)
Yediği gol / maç2,20 (22 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,60 yüksek2,20 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

KAA Gent
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%40 4/10ligde 12. · lig ortalamasından 8 puan düşük%40 2/5
1,5 Üst%90 9/10%80 4/5
2,5 Üst%50 5/10ligde 16. · lig ortalamasından 15 puan düşük%60 3/5
3,5 Üst%10 1/10%20 1/5
Gol yememe%50 5/10%60 3/5
Kortrijk
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%30 3/10ligde 16.–18. · lig ortalamasından 18 puan düşük%20 1/5
1,5 Üst%80 8/10%80 4/5
2,5 Üst%60 6/10ligde 12.–14. · lig ortalamasından 5 puan düşük%60 3/5
3,5 Üst%20 2/10%0 0/5
Gol yememe%10 1/10%0 0/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

KAA Gent
Toplam (10)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)8,58,0
7,5 Üst%60 6/10%40 2/5
8,5 Üst%40 4/10%40 2/5
9,5 Üst%30 3/10%40 2/5
10,5 Üst%30 3/10%40 2/5
Kortrijk
Toplam (10)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)9,28,8
7,5 Üst%60 6/10%60 3/5
8,5 Üst%60 6/10%60 3/5
9,5 Üst%50 5/10%40 2/5
10,5 Üst%40 4/10%20 1/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

KAA Gent
Toplam (10)İç saha (5)
Maç başı kart3,44,0
2,5 Üst%50 5/10%60 3/5
3,5 Üst%30 3/10%40 2/5
4,5 Üst%30 3/10%40 2/5
5,5 Üst%30 3/10%40 2/5
Kortrijk
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı kart4,64,2
2,5 Üst%70 7/10%80 4/5
3,5 Üst%70 7/10%80 4/5
4,5 Üst%50 5/10%40 2/5
5,5 Üst%40 4/10%20 1/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

KAA Gent
Toplam (10)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut8,89,0
6,5 Üst%80 8/10%80 4/5
7,5 Üst%80 8/10%80 4/5
8,5 Üst%70 7/10%80 4/5
9,5 Üst%60 6/10%80 4/5
Kortrijk
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut8,68,8
6,5 Üst%80 8/10%80 4/5
7,5 Üst%70 7/10%60 3/5
8,5 Üst%50 5/10%40 2/5
9,5 Üst%40 4/10%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

KAA Gent
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%50 5/10%40 2/5
Berabere%50 5/10%60 3/5
Geride%0 0/10%0 0/5
Kortrijk
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%10 1/10%20 1/5
Berabere%40 4/10%0 0/5
Geride%50 5/10%80 4/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

KAA Gent (10 maç)

1/141/X11/20X/14X/X0X/212/102/X02/20

Kortrijk (10 maç)

1/101/X11/20X/11X/X0X/232/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

KAA Gent (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 1 0
31-45 4 2
46-60 2 1
61-75 1 0
76-90 5 2

Kortrijk (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 0 1
31-45 2 4
46-60 1 0
61-75 0 5
76-90 0 5

Kartlar

KAA Gent

Sarı 17 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,7)

Kortrijk

Sarı 23 · Kırmızı 4 (10 maç · maç başı sarı 2,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

KAA Gent: iç saha, 5 maç · Kortrijk: dış saha, 5 maç

KAA GentKortrijk
%43,0Topa sahip olma%41,4
1,34Beklenen gol (xG)0,90
12,4Toplam şut9,4
6,0İsabetli şut2,6
8,4Ceza sahası içi şut5,8
4,4Korner3,0
413Pas384
%83Pas isabeti%76
2,6Kurtarış4,2
11,0Faul12,8
1,4Ofsayt2,0
1,6Sarı kart2,2
0,20Kırmızı kart0,20

Rakiplerine izin verdikleri

0,83Rakibin xG'si2,35
10,8Rakibin şutu16,4
3,0Rakibin isabetli şutu6,2
3,6Rakibin korneri5,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Belçika · Jupiler Pro League puan durumu · Pro League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Club Brugge KV 10901 268 +1827 GGGGG
2Charleroi 11902 2613 +1327 GGMGG
3Union St. Gilloise 10820 297 +2226 GGBGG
4Gent 10811 196 +1325 BGGGM
5Anderlecht 10613 1311 +219 GGGMG
6Lommel United 11443 1513 +216 BGBGB
7Genk 10433 1814 +415 BMGGM
8Standard Liege 11434 1816 +215 MMMBG
9KVC Westerlo 11425 2630 -414 GGBMM
10OH Leuven 11335 1217 -512 GBBGG
11KV Mechelen 11335 1320 -712 BGGGM
12Zulte Waregem 10325 1216 -411 MMMMM
13Antwerp 11326 1824 -611 MMGMB
14SK Beveren 11317 1323 -1010 MMBMM
15Cercle Brugge 11236 1422 -89 MMMGG
16St. Truiden 10226 1821 -38 MMMMM
17RAAL La Louvière 11218 1324 -117 MMGMM
18Kortrijk 10118 422 -184 MGMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Club Brugge KV 5500 133 +1015
2Gent 5500 112 +915
3Genk 5410 134 +913
4Anderlecht 5410 102 +813
5Charleroi 5401 158 +712
6Union St. Gilloise 5320 143 +1111
7Standard Liege 6321 94 +511
8SK Beveren 5302 85 +39
9OH Leuven 6222 88 08
10Antwerp 6222 1213 -18
11KVC Westerlo 6222 1719 -28
12Lommel United 5212 62 +47
13RAAL La Louvière 6213 109 +17
14KV Mechelen 5212 811 -37
15Zulte Waregem 5203 88 06
16St. Truiden 5113 68 -24
17Cercle Brugge 5113 610 -44
18Kortrijk 5104 311 -83
#TakımOGBMAYAVP
1Union St. Gilloise 5500 154 +1115
2Charleroi 6501 115 +615
3Club Brugge KV 5401 135 +812
4Gent 5311 84 +410
5Lommel United 6231 911 -29
6KVC Westerlo 5203 911 -26
7Anderlecht 5203 39 -66
8Cercle Brugge 6123 812 -45
9KV Mechelen 6123 59 -45
10Zulte Waregem 5122 48 -45
11St. Truiden 5113 1213 -14
12Standard Liege 5113 912 -34
13OH Leuven 5113 49 -54
14Antwerp 5104 611 -53
15Genk 5023 510 -52
16Kortrijk 5014 111 -101
17SK Beveren 6015 518 -131
18RAAL La Louvière 5005 315 -120

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · KAA Gent1,33
X · Beraberlik4,19
2 · Kortrijk6,09

2,5 Alt / Üst

Alt1,91
Üst1,59

Karşılıklı gol

Var1,77
Yok1,70
Tüm marketler (26)

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,100 ve 22,40

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,39Üst2,32

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,48Yok1,07

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,051 ve Yok2,230 ve Var5,670 ve Yok13,702 ve Var12,102 ve Yok11,50

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,0303,3722,40

1. Yarı Sonucu

11,8002,3326,11

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,10Üst4,16

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet3,39Hayır1,17

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,80Eşit3,432.2,00

Alt/Üst 3.5

Alt1,30Üst2,64

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,26Üst2,80

2. Yarı Sonucu

11,6802,6825,41

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt3,590 ve Alt5,292 ve Alt12,601 ve Üst2,010 ve Üst16,552 ve Üst11,00

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,19Üst1,44

Alt/Üst 1.5

Alt3,79Üst1,13

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var8,57Üst ve Var2,17Alt ve Yok2,37Üst ve Yok5,42

1. Yarı / Maç Sonucu

1/11,891/017,251/236,000/14,060/06,190/213,002/123,252/019,752/210,90

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var12,951 ve Yok2,000 ve Var8,140 ve Yok3,062 ve Var36,002 ve Yok6,85

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,380 ve 21,66

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt2,18Üst1,44

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet17,90Hayır–

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt3,11Üst1,21

Toplam Gol

0-1 gol3,752-3 gol1,864-5 gol3,296+ gol11,35

Tek / Çift

Tek1,75Çift1,72

1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5

Alt1,76Üst1,62

Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 10.5

Alt1,54Üst1,87