Lommel SK 2-0 KAA Gent: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Lommel SK 2–0 KAA Gent (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 16–14, isabetli şut 7–4, topa sahip olma %59–%41, korner 3–5.
Maç özeti
Lommel SK – KAA Gent maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: J. Talvitie 82', D. Gordic 87' (Lommel SK). xG: Lommel SK 1,3 – 1,3 KAA Gent.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Lommel SK üstte · KAA Gent altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 38' sarı kart: M. Delorge (KAA Gent)
- 38' sarı kart: R. De Mil (KAA Gent)
- 57' oyuncu değişikliği: M. Delorge ↔ L. Benes (KAA Gent)
- 57' oyuncu değişikliği: A. Kadri ↔ T. De Vlieger (KAA Gent)
- 62' oyuncu değişikliği: T. Gooijer ↔ N. Rommens (Lommel SK)
- 67' oyuncu değişikliği: S. Appuah ↔ J. Talvitie (Lommel SK)
- 71' oyuncu değişikliği: M. Dean ↔ J. Vergara (KAA Gent)
- 76' oyuncu değişikliği: T. Reyners ↔ D. Gordic (Lommel SK)
- 76' oyuncu değişikliği: S. Nypan ↔ I. Dada-Mascoll (Lommel SK)
- 82' gol: J. Talvitie (Lommel SK)
- 84' sarı kart: T. De Vlieger (KAA Gent)
- 85' oyuncu değişikliği: L. Lopes ↔ E. H. Seck (KAA Gent)
- 85' oyuncu değişikliği: S. Van Der Heyden ↔ A. Omgba (KAA Gent)
- 87' gol: D. Gordic (Lommel SK)
- 90' sarı kart: T. Araujo (KAA Gent)
Maç olayları
- Lommel SKKAA Gent
- 90'T. AraujoSarı kart
- Gol D. Gordic 2–0Asist: L. Schoofs87'
- 85'L. Lopes ↔ E. H. SeckOyuncu değişikliği
- 85'S. Van Der Heyden ↔ A. OmgbaOyuncu değişikliği
- 84'T. De VliegerSarı kart
- Gol J. Talvitie 1–0Asist: D. Gordic82'
- T. Reyners ↔ D. GordicOyuncu değişikliği76'
- S. Nypan ↔ I. Dada-MascollOyuncu değişikliği76'
- 71'M. Dean ↔ J. VergaraOyuncu değişikliği
- S. Appuah ↔ J. TalvitieOyuncu değişikliği67'
- T. Gooijer ↔ N. RommensOyuncu değişikliği62'
- 57'M. Delorge ↔ L. BenesOyuncu değişikliği
- 57'A. Kadri ↔ T. De VliegerOyuncu değişikliği
- 38'M. DelorgeSarı kart
- 38'R. De MilSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %80 8/10 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %10 1/10 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (15 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,26 düşük | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (13 gol)ligde 5.–6. · lig ortalamasından 0,42 düşük | 0,40 (2 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,90 (19 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,28 yüksek | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,60 (6 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 1,00 düşük | 0,80 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 4/11ligde 13.–15. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %0 0/5 |
| 1,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %45 5/11ligde 17.–18. · lig ortalamasından 20 puan düşük | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 4/10ligde 12. · lig ortalamasından 8 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10ligde 16. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %50 5/10 | %40 2/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,6 | 10,6 |
| 7,5 Üst | %100 11/11 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,5 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 2,8 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
| 4,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %9 1/11 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 2,8 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| 4,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Berabere | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Geride | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Geride | %0 0/10 | %0 0/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Lommel SK (11 maç)
KAA Gent (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Lommel SK (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 4 | 2 |
KAA Gent (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Kartlar
Lommel SK
Sarı 12 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,1)
KAA Gent
Sarı 17 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Lommel SK: iç saha, 5 maç · KAA Gent: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Lommel SK – KAA Gent ilk 11'ler
Lommel SK · 4-2-3-1
- 23Matthias PieklakK
- 2Jason van DuivenD
- 3Timothy EyomaD
- 4Shawn AdewoyeD
- 47Tristan GooijerD62' oyundan çıktı 62. dk
- 41Sverre NypanO76' oyundan çıktı 76. dk
- 6Joey PelupessyO
- 10Tom ReynersO76' oyundan çıktı 76. dk
- 15Lucas SchoofsO87' asist 87. dk
- 11Stredair AppuahO67' oyundan çıktı 67. dk
- 9Don-Angelo KonaduF
- 1Nikola IvezićK
- 14Jesper TolinssonD
- 17Emile VandecraenD
- 44Isaiah Dada-MascollO76' oyuna girdi 76. dk
- 7Juho TalvitieF67' oyuna girdi 67. dk82' gol 82. dk
- 22Đorđe GordićO76' oyuna girdi 76. dk82' asist 82. dk87' gol 87. dk
- 8Nicolas RommensO62' oyuna girdi 62. dk
- 46Niek CorthoutsF
- 73Alexander ReumersF
KAA Gent · 3-4-2-1
- 33Davy RoefK
- 57Matties VolckaertD
- 3Maksim PaskotsiD
- 44Siebe Van der HeydenD85' oyundan çıktı 85. dk
- 45Hyllarion GooreO
- 22Leonardo LopesO85' oyundan çıktı 85. dk
- 17Mathias DelorgeO38' sarı kart 38. dk57' oyundan çıktı 57. dk
- 20Tiago AraújoO90' sarı kart 90. dk
- 37Abdelkahar KadriF57' oyundan çıktı 57. dk
- 11Momodou SonkoF
- 21Max DeanF71' oyundan çıktı 71. dk
- 31Bas EversK
- 30Kjell PeersmanK
- 39Abdul AyindeD
- 56Mamadou DialloD
- 35Gilles De MeyerD
- 27Tibe De VliegerO57' oyuna girdi 57. dk84' sarı kart 84. dk
- 14Kyrell WilsonF
- 10Aimé OmgbaO85' oyuna girdi 85. dk
- 8László BénesO57' oyuna girdi 57. dk
- 47Josué VergaraF71' oyuna girdi 71. dk
- 59El Hadji SeckF85' oyuna girdi 85. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Belçika · Jupiler Pro League puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Lommel United 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-7). Son 5 maçta KAA Gent 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-5). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Lommel United 0 – KAA Gent 1; 0 beraberlik var. Son maç: 1 Aralık 2021, Lommel United 0-2 KAA Gent.
- Sıralama
- 8. (12 p) – 3. (25 p)
- Form (son 5)
- BMGGB – GMBGG
- H2H (G-B-M)
- 0-0-1 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,2
- iddaa MS 1-0-2
- 4,07 – 3,48 – 1,64
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Lommel United iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,50 gol yedi; KAA Gent dış saha 4 maçta 2,00 attı, 0,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Lommel United %0, KAA Gent %50. İlk yarıyı önde kapatma: Lommel United 1/4, KAA Gent 3/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Lommel United 3,5, KAA Gent 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: Lommel United 1,0, KAA Gent 1,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,07, 0 – 3,48, 2 – 1,64. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,91, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,96.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %25; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 18:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Belçika · Jupiler Pro League puan durumu · Pro League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 10 | +18 | 27 |
| 2 | Charleroi | 11 | +13 | 27 |
| 3 | Union St. Gilloise | 10 | +22 | 26 |
| 4 | Gent | 10 | +13 | 25 |
| 5 | Anderlecht | 10 | +2 | 19 |
| 6 | Lommel United | 11 | +2 | 16 |
| 7 | Genk | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Standard Liege | 11 | +2 | 15 |
| 9 | KVC Westerlo | 11 | -4 | 14 |
| 10 | OH Leuven | 11 | -5 | 12 |
| 11 | KV Mechelen | 11 | -7 | 12 |
| 12 | Zulte Waregem | 10 | -4 | 11 |
| 13 | Antwerp | 11 | -6 | 11 |
| 14 | SK Beveren | 11 | -10 | 10 |
| 15 | Cercle Brugge | 11 | -8 | 9 |
| 16 | St. Truiden | 10 | -3 | 8 |
| 17 | RAAL La Louvière | 11 | -11 | 7 |
| 18 | Kortrijk | 10 | -18 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 5 | +10 | 15 |
| 2 | Gent | 5 | +9 | 15 |
| 3 | Genk | 5 | +9 | 13 |
| 4 | Anderlecht | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Charleroi | 5 | +7 | 12 |
| 6 | Union St. Gilloise | 5 | +11 | 11 |
| 7 | Standard Liege | 6 | +5 | 11 |
| 8 | SK Beveren | 5 | +3 | 9 |
| 9 | OH Leuven | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Antwerp | 6 | -1 | 8 |
| 11 | KVC Westerlo | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Lommel United | 5 | +4 | 7 |
| 13 | RAAL La Louvière | 6 | +1 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 5 | -3 | 7 |
| 15 | Zulte Waregem | 5 | 0 | 6 |
| 16 | St. Truiden | 5 | -2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Kortrijk | 5 | -8 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Charleroi | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Club Brugge KV | 5 | +8 | 12 |
| 4 | Gent | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Lommel United | 6 | -2 | 9 |
| 6 | KVC Westerlo | 5 | -2 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 5 | -6 | 6 |
| 8 | Cercle Brugge | 6 | -4 | 5 |
| 9 | KV Mechelen | 6 | -4 | 5 |
| 10 | Zulte Waregem | 5 | -4 | 5 |
| 11 | St. Truiden | 5 | -1 | 4 |
| 12 | Standard Liege | 5 | -3 | 4 |
| 13 | OH Leuven | 5 | -5 | 4 |
| 14 | Antwerp | 5 | -5 | 3 |
| 15 | Genk | 5 | -5 | 2 |
| 16 | Kortrijk | 5 | -10 | 1 |
| 17 | SK Beveren | 6 | -13 | 1 |
| 18 | RAAL La Louvière | 5 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Jupiler Pro League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
