← Maçlar
Dünya · Konferans Ligi22 Ekim 2026 · 22:00 TSİ

Braga 2-0 KAA Gent: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Braga
2–0İY 1–0
KAA Gent
Maç sonu

Braga 2–0 KAA Gent (22 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 19–9, isabetli şut 7–1, topa sahip olma %53–%47, korner 5–3.

Maç özeti

Braga – KAA Gent maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: V. Gomez 3', G. Martinez 76' (Braga). xG: Braga 1,8 – 0,4 KAA Gent.

Goller ve kartlar

Maç akışı

Braga üstte · KAA Gent altta

01530İY607590 3' gol: V. Gomez (Braga)27' sarı kart: A. Barisic (Braga)32' sarı kart: M. Paskotsi (KAA Gent)41' sarı kart: T. Sa (Braga)41' oyuncu değişikliği: M. Balikwisha ↔ L. Benes (KAA Gent)↔61' oyuncu değişikliği: J. Milosevic ↔ M. Dorgeles (Braga)↔64' oyuncu değişikliği: H. Goore ↔ E. H. Seck (KAA Gent)↔64' oyuncu değişikliği: M. Delorge ↔ L. Lopes (KAA Gent)↔71' oyuncu değişikliği: Gabriel Silva ↔ G. Martinez (Braga)↔71' oyuncu değişikliği: Gorby ↔ D. E. Tiknaz (Braga)↔76' gol: G. Martinez (Braga)82' oyuncu değişikliği: M. Sonko ↔ G. De Meyer (KAA Gent)↔82' oyuncu değişikliği: M. Paskotsi ↔ K. Wilson (KAA Gent)↔89' oyuncu değişikliği: R. Horta ↔ D. Huseinbasic (Braga)↔89' oyuncu değişikliği: A. Barisic ↔ Sergio Barcia (Braga)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 3' gol: V. Gomez (Braga)
  • 27' sarı kart: A. Barisic (Braga)
  • 32' sarı kart: M. Paskotsi (KAA Gent)
  • 41' sarı kart: T. Sa (Braga)
  • 41' oyuncu değişikliği: M. Balikwisha ↔ L. Benes (KAA Gent)
  • 61' oyuncu değişikliği: J. Milosevic ↔ M. Dorgeles (Braga)
  • 64' oyuncu değişikliği: H. Goore ↔ E. H. Seck (KAA Gent)
  • 64' oyuncu değişikliği: M. Delorge ↔ L. Lopes (KAA Gent)
  • 71' oyuncu değişikliği: Gabriel Silva ↔ G. Martinez (Braga)
  • 71' oyuncu değişikliği: Gorby ↔ D. E. Tiknaz (Braga)
  • 76' gol: G. Martinez (Braga)
  • 82' oyuncu değişikliği: M. Sonko ↔ G. De Meyer (KAA Gent)
  • 82' oyuncu değişikliği: M. Paskotsi ↔ K. Wilson (KAA Gent)
  • 89' oyuncu değişikliği: R. Horta ↔ D. Huseinbasic (Braga)
  • 89' oyuncu değişikliği: A. Barisic ↔ Sergio Barcia (Braga)

Maç olayları

  1. BragaKAA Gent
  2. R. Horta ↔ D. HuseinbasicOyuncu değişikliği89'
  3. A. Barisic ↔ Sergio BarciaOyuncu değişikliği89'
  4. 82'M. Sonko ↔ G. De MeyerOyuncu değişikliği
  5. 82'M. Paskotsi ↔ K. WilsonOyuncu değişikliği
  6. Gol G. Martinez 2–0Asist: V. Gomez76'
  7. Gabriel Silva ↔ G. MartinezOyuncu değişikliği71'
  8. Gorby ↔ D. E. TiknazOyuncu değişikliği71'
  9. 64'H. Goore ↔ E. H. SeckOyuncu değişikliği
  10. 64'M. Delorge ↔ L. LopesOyuncu değişikliği
  11. J. Milosevic ↔ M. DorgelesOyuncu değişikliği61'
  12. T. SaSarı kart41'
  13. 41'M. Balikwisha ↔ L. BenesOyuncu değişikliği
  14. 32'M. PaskotsiSarı kart
  15. A. BarisicSarı kart27'
  16. Gol V. Gomez 1–0Asist: Gorby3'

Maç istatistikleri

BragaKAA Gent
53%Topa sahip olma47%
1,83Beklenen gol (xG)0,44
19Toplam şut9
7İsabetli şut1
8İsabetsiz şut6
4Engellenen şut2
7Ceza sahası içi şut3
12Ceza sahası dışı şut6
5Korner3
1Ofsayt1
11Faul9
2Sarı kart1
1Kurtarış6
519Pas465
454İsabetli pas394
87%Pas isabeti85%

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Braga
Toplam (3)İç saha (1)
Galibiyet%33 1/3%100 1/1
Beraberlik%33 1/3%0 0/1
Mağlubiyet%33 1/3%0 0/1
KAA Gent
Toplam (3)Dış saha (2)
Galibiyet%33 1/3%0 0/2
Beraberlik%33 1/3%50 1/2
Mağlubiyet%33 1/3%50 1/2

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Braga
Toplam (3)İç saha (1)
Attığı gol / maç0,67 (2 gol)2,00 (2 gol)
Yediği gol / maç1,00 (3 gol)0,00 (0 gol)
KAA Gent
Toplam (3)Dış saha (2)
Attığı gol / maç0,33 (1 gol)0,00 (0 gol)
Yediği gol / maç0,67 (2 gol)1,00 (2 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Braga
Toplam (3)İç saha (1)
KG Var%0 0/3%0 0/1
1,5 Üst%67 2/3%100 1/1
2,5 Üst%33 1/3%0 0/1
3,5 Üst%0 0/3%0 0/1
Gol yememe%67 2/3%100 1/1
KAA Gent
Toplam (3)Dış saha (2)
KG Var%0 0/3%0 0/2
1,5 Üst%33 1/3%50 1/2
2,5 Üst%0 0/3%0 0/2
3,5 Üst%0 0/3%0 0/2
Gol yememe%67 2/3%50 1/2

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Braga
Toplam (3)İç saha (1)
Maçta toplam korner (ort.)8,09,0
7,5 Üst%67 2/3%100 1/1
8,5 Üst%67 2/3%100 1/1
9,5 Üst%0 0/3%0 0/1
10,5 Üst%0 0/3%0 0/1
KAA Gent
Toplam (3)Dış saha (2)
Maçta toplam korner (ort.)10,79,5
7,5 Üst%100 3/3%100 2/2
8,5 Üst%100 3/3%100 2/2
9,5 Üst%67 2/3%50 1/2
10,5 Üst%33 1/3%0 0/2

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Braga
Toplam (3)İç saha (1)
Maç başı kart2,73,0
2,5 Üst%67 2/3%100 1/1
3,5 Üst%33 1/3%0 0/1
4,5 Üst%0 0/3%0 0/1
5,5 Üst%0 0/3%0 0/1
KAA Gent
Toplam (3)Dış saha (2)
Maç başı kart3,33,0
2,5 Üst%100 3/3%100 2/2
3,5 Üst%33 1/3%0 0/2
4,5 Üst%0 0/3%0 0/2
5,5 Üst%0 0/3%0 0/2

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Braga
Toplam (3)İç saha (1)
Maç başı isabetli şut10,011,0
6,5 Üst%67 2/3%100 1/1
7,5 Üst%67 2/3%100 1/1
8,5 Üst%67 2/3%100 1/1
9,5 Üst%67 2/3%100 1/1
KAA Gent
Toplam (3)Dış saha (2)
Maç başı isabetli şut6,77,5
6,5 Üst%33 1/3%50 1/2
7,5 Üst%33 1/3%50 1/2
8,5 Üst%33 1/3%50 1/2
9,5 Üst%33 1/3%50 1/2

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Braga
Toplam (3)İç saha (1)
Önde%33 1/3%100 1/1
Berabere%67 2/3%0 0/1
Geride%0 0/3%0 0/1
KAA Gent
Toplam (3)Dış saha (2)
Önde%0 0/3%0 0/2
Berabere%67 2/3%50 1/2
Geride%33 1/3%50 1/2

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Braga (3 maç)

1/111/X01/20X/10X/X1X/212/102/X02/20

KAA Gent (3 maç)

1/101/X01/20X/11X/X1X/202/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Braga (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 0 0
31-45 0 0
46-60 0 1
61-75 0 0
76-90 1 2

KAA Gent (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 0 0
31-45 0 0
46-60 0 0
61-75 0 0
76-90 1 1

Kartlar

Braga

Sarı 4 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 1,3)

KAA Gent

Sarı 5 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 54 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Braga: tüm maçlar, 3 maç · KAA Gent: tüm maçlar, 3 maç

BragaKAA Gent
%53,0Topa sahip olma%49,0
1,67Beklenen gol (xG)1,34
17,7Toplam şut17,7
6,3İsabetli şut2,7
11,0Ceza sahası içi şut10,3
5,3Korner7,0
507Pas495
%86Pas isabeti%87
2,7Kurtarış2,7
13,3Faul10,0
2,0Ofsayt0,7
1,3Sarı kart1,7
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,02Rakibin xG'si0,87
10,7Rakibin şutu10,7
3,7Rakibin isabetli şutu4,0
2,7Rakibin korneri3,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Braga – KAA Gent ilk 11'ler

Braga · 4-4-2

  1. 31Bernardo FontesK
  2. 2Victor GómezD3' gol 3. dk76' asist 76. dk
  3. 14Gustaf LagerbielkeD
  4. 37Adrian Leon BarišićD27' sarı kart 27. dk89' oyundan çıktı 89. dk
  5. 26Bright Arrey-MbiD
  6. 10Pau VíctorO
  7. 8João MoutinhoO
  8. 29Jean-Baptiste GorbyO3' asist 3. dk71' oyundan çıktı 71. dk
  9. 11Gabriel SilvaO71' oyundan çıktı 71. dk
  10. 21Ricardo HortaF89' oyundan çıktı 89. dk
  11. 17Jovan MiloševićF61' oyundan çıktı 61. dk
Yedekler

KAA Gent · 4-2-3-1

  1. 33Davy RoefK
  2. 3Maksim PaskotsiD32' sarı kart 32. dk82' oyundan çıktı 82. dk
  3. 16Christian BurgessD
  4. 44Siebe Van der HeydenD
  5. 20Tiago AraújoD
  6. 17Mathias DelorgeO64' oyundan çıktı 64. dk
  7. 27Tibe De VliegerO
  8. 45Hyllarion GooreO64' oyundan çıktı 64. dk
  9. 7Michel Ange BalikwishaO41' oyundan çıktı 41. dk
  10. 11Momodou SonkoO82' oyundan çıktı 82. dk
  11. 75Ibrahima CisseF
Yedekler

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Braga 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 3-8). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti. KAA Gent son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 9 gol attı, 5 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2016 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Braga 0, KAA Gent 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 24 Kasım 2016, KAA Gent 2-2 Braga.

Sıralama
35. (0 p) – 13. (3 p)
Form (son 5)
MMMBG – BGGGB
H2H (G-B-M)
0-1-0 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%29 – %14
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %29
Korner ort. (maç)
8,8
iddaa MS 1-0-2
1,69 – 3,32 – 4,02
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Braga bu sezon 7 maçta maç başına 1,14 gol attı, 0,43 gol yedi; KAA Gent bu sezon 7 maçta 0,86 attı, 0,43 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Braga %29, KAA Gent %14. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Braga %0, KAA Gent %29. İlk yarıyı önde kapatma: Braga 3/7, KAA Gent 3/7.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Braga 5,2, KAA Gent 6,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Braga 1,2, KAA Gent 1,6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,69, 0 – 3,32, 2 – 4,02. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,57, Üst 1,98. Karşılıklı Gol: Var 1,87, Yok 1,65.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %22; KG var ortalaması %14; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 22 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Dünya · Konferans Ligi puan durumu · UEFA Conference League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Lugano 3300 114 +79 GGG
2Panathinaikos 3300 93 +69 GGG
3Twente 3300 82 +69 GGG
4Monaco 3300 71 +69 GGG
5Brighton 3210 50 +57 GBG
6Brann 3210 73 +47 GGB
7FC Copenhagen 3210 73 +47 GBG
8Universitatea Craiova 3210 62 +47 BGG
9Mjallby AIF 3210 51 +47 GBG
10St. Truiden 3210 41 +37 GGB
11Ajax 3201 93 +66 MGG
12Trabzonspor 3201 63 +36 GGM
13HNK Hajduk Split 3201 32 +16 GGM
14SC Freiburg 3201 45 -16 GMG
15FK Crvena Zvezda 3111 66 04 MBG
16Atalanta 3111 44 04 GMB
17SC Braga 3111 23 -14 MGB
18Gent 3111 12 -14 GMB
19Riga 3030 33 03 BBB
20FC Thun 3102 33 03 MMG
21Borac Banja Luka 3102 34 -13 MGM
22Lincoln Red Imps 3102 36 -33 MMG
23FK Jablonec 3021 34 -12 MBB
24Aarhus 3021 12 -12 MBB
25FC Nordsjaelland 3021 35 -22 BBM
26Egnatia Rrogozhinë 3021 24 -22 BBM
27Kairat 3021 37 -42 BMB
28CSKA Sofia 3012 46 -21 MBM
29FC Iberia 1999 3012 25 -31 MBM
30Pafos 3012 37 -41 MBM
31Getafe 3012 37 -41 BMM
32Heart Of Midlothian 3012 26 -41 BMM
33KuPS 3012 26 -41 MMB
34FC Midtjylland 3012 28 -61 BMM
35Inter Club d'Escaldes 3003 27 -50 MMM
36Kauno Žalgiris 3003 111 -100 MMM
#TakımOGBMAYAVP
1Monaco 2200 50 +56
2FC Lugano 2200 62 +46
3FC Copenhagen 2200 51 +46
4Mjallby AIF 2200 40 +46
5Twente 2200 41 +36
6Panathinaikos 2200 42 +26
7Atalanta 2110 42 +24
8St. Truiden 2110 31 +24
9Universitatea Craiova 2110 31 +24
10FK Crvena Zvezda 2110 43 +14
11Brighton 1100 40 +43
12Ajax 1100 20 +23
13Borac Banja Luka 1100 20 +23
14SC Braga 1100 20 +23
15FC Thun 2101 32 +13
16SC Freiburg 1100 32 +13
17Brann 1100 21 +13
18HNK Hajduk Split 1100 21 +13
19Trabzonspor 2101 21 +13
20Gent 1100 10 +13
21Lincoln Red Imps 2101 24 -23
22Riga 2020 22 02
23Aarhus 2020 11 02
24FC Nordsjaelland 1010 22 01
25Egnatia Rrogozhinë 1010 11 01
26FC Iberia 1999 1010 11 01
27Heart Of Midlothian 1010 11 01
28Pafos 1010 11 01
29FK Jablonec 1010 00 01
30KuPS 2011 24 -21
31CSKA Sofia 1001 12 -10
32Inter Club d'Escaldes 1001 13 -20
33Kauno Žalgiris 1001 14 -30
34Getafe 2002 26 -40
35Kairat 1001 15 -40
36FC Midtjylland 2002 17 -60
#TakımOGBMAYAVP
1Brann 2110 52 +34
2Brighton 2110 10 +14
3Ajax 2101 73 +43
4Panathinaikos 1100 51 +43
5FC Lugano 1100 52 +33
6Twente 1100 41 +33
7Trabzonspor 1100 42 +23
8Universitatea Craiova 1100 31 +23
9Monaco 1100 21 +13
10St. Truiden 1100 10 +13
11HNK Hajduk Split 2101 11 03
12SC Freiburg 2101 13 -23
13Kairat 2020 22 02
14FC Copenhagen 1010 22 01
15FC Midtjylland 1010 11 01
16Getafe 1010 11 01
17Mjallby AIF 1010 11 01
18Riga 1010 11 01
19CSKA Sofia 2011 34 -11
20FK Jablonec 2011 34 -11
21Egnatia Rrogozhinë 2011 13 -21
22FC Nordsjaelland 2011 13 -21
23Gent 2011 02 -21
24SC Braga 2011 03 -31
25FK Crvena Zvezda 1001 23 -10
26Lincoln Red Imps 1001 12 -10
27Aarhus 1001 01 -10
28FC Thun 1001 01 -10
29Atalanta 1001 02 -20
30KuPS 1001 02 -20
31Borac Banja Luka 2002 14 -30
32FC Iberia 1999 2002 14 -30
33Inter Club d'Escaldes 2002 14 -30
34Pafos 2002 26 -40
35Heart Of Midlothian 2002 15 -40
36Kauno Žalgiris 2002 07 -70

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 06.11.2026 02:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,69X3,3224,02

Çifte şans

1X1,13121,20X21,79

Karşılıklı gol

Var1,87Yok1,65

1,5 Alt / Üst

Alt2,87Üst1,26

2,5 Alt / Üst

Alt1,57Üst1,98

3,5 Alt / Üst

Alt1,16Üst3,66

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Konferans Ligi'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.