BVV Barendrecht 4-1 Amsterdamsche FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
BVV Barendrecht 4–1 Amsterdamsche FC (17 Ekim 2026). İlk yarı 2–1.
Maç özeti
BVV Barendrecht – Amsterdamsche FC maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: A. Serghini 8', 76', F. Hooreman 33', M. Bakour 68' (BVV Barendrecht); A. Bensabouh 42' (Amsterdamsche FC).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
BVV Barendrecht üstte · Amsterdamsche FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 8' gol: A. Serghini (BVV Barendrecht)
- 15' sarı kart: O. Mrowicki (BVV Barendrecht)
- 33' gol: F. Hooreman (BVV Barendrecht)
- 41' sarı kart: E. Fortes (BVV Barendrecht)
- 42' gol: A. Bensabouh (Amsterdamsche FC)
- 46' oyuncu değişikliği: E. Fortes ↔ T. Bayram (BVV Barendrecht)
- 51' sarı kart (Amsterdamsche FC)
- 52' sarı kart: R. Fonseca (Amsterdamsche FC)
- 56' sarı kart: C. Claver (Amsterdamsche FC)
- 56' sarı kart: F. Hooreman (BVV Barendrecht)
- 60' sarı kart: T. Bayram (BVV Barendrecht)
- 62' oyuncu değişikliği: F. van der Linden ↔ T. Hovenkamp (Amsterdamsche FC)
- 62' oyuncu değişikliği: S. de Mooij ↔ G. de Jager (Amsterdamsche FC)
- 62' oyuncu değişikliği: M. Elstak ↔ J. Nsingi (Amsterdamsche FC)
- 63' oyuncu değişikliği: O. Mrowicki ↔ M. Bakour (BVV Barendrecht)
- 68' gol: M. Bakour (BVV Barendrecht)
- 71' oyuncu değişikliği: D. Monster ↔ N. Jouhri (BVV Barendrecht)
- 71' oyuncu değişikliği: I. Lee ↔ S. Ederveen (Amsterdamsche FC)
- 76' gol: A. Serghini (BVV Barendrecht)
- 78' oyuncu değişikliği: A. Bensabouh ↔ G. Markiet (Amsterdamsche FC)
- 83' oyuncu değişikliği: F. Hooreman ↔ M. El Mahdioui (BVV Barendrecht)
- 83' oyuncu değişikliği: A. Serghini ↔ J. Kieboom (BVV Barendrecht)
Maç olayları
- BVV BarendrechtAmsterdamsche FC
- F. Hooreman ↔ M. El MahdiouiOyuncu değişikliği83'
- A. Serghini ↔ J. KieboomOyuncu değişikliği83'
- 78'A. Bensabouh ↔ G. MarkietOyuncu değişikliği
- Gol A. Serghini 4–1Asist: F. Hooreman76'
- D. Monster ↔ N. JouhriOyuncu değişikliği71'
- 71'I. Lee ↔ S. EderveenOyuncu değişikliği
- Gol M. Bakour 3–1Asist: A. Serghini68'
- O. Mrowicki ↔ M. BakourOyuncu değişikliği63'
- 62'F. van der Linden ↔ T. HovenkampOyuncu değişikliği
- 62'S. de Mooij ↔ G. de JagerOyuncu değişikliği
- 62'M. Elstak ↔ J. NsingiOyuncu değişikliği
- T. BayramSarı kart60'
- 56'C. ClaverSarı kart
- F. HooremanSarı kart56'
- 52'R. FonsecaSarı kart
- 51'Sarı kart
- E. Fortes ↔ T. BayramOyuncu değişikliği46'
- 42'Gol A. Bensabouh 2–1
- E. FortesSarı kart41'
- Gol F. Hooreman 2–033'
- O. MrowickiSarı kart15'
- Gol A. Serghini 1–0Asist: E. Fortes8'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (21 gol) | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,58 (19 gol) | 1,83 (11 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (20 gol) | 2,17 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (24 gol) | 2,83 (17 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %0 0/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Geride | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Geride | %42 5/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
BVV Barendrecht (12 maç)
Amsterdamsche FC (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
BVV Barendrecht (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Amsterdamsche FC (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 2 | 7 |
Kartlar
BVV Barendrecht
Sarı 35 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,9)
Amsterdamsche FC
Sarı 17 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
BVV Barendrecht için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 9, yenilen 8. Son 5 maçta AFC Amsterdam 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 12-5).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 8 maçta galibiyetler BVV Barendrecht 2 – AFC Amsterdam 5; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Şubat 2026, BVV Barendrecht 2-0 AFC Amsterdam.
- Sıralama
- 7. (14 p) – 8. (13 p)
- Form (son 5)
- MGGGB – GMMGG
- H2H (G-B-M)
- 2-1-5 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 2,19 – 3,45 – 2,27
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
BVV Barendrecht iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 2,00 gol yedi; AFC Amsterdam dış saha 4 maçta 1,75 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: BVV Barendrecht %50, AFC Amsterdam %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: BVV Barendrecht %75, AFC Amsterdam %75. İlk yarıyı önde kapatma: BVV Barendrecht 1/4, AFC Amsterdam 2/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,19, 0 – 3,45, 2 – 2,27. Karşılıklı Gol: Var 1,28, Yok 2,48.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 14 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hollanda · Tweede Divisie puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Quick Boys | 12 | +25 | 31 |
| 2 | Ijsselmeervogels | 12 | +9 | 25 |
| 3 | Kozakken Boys | 12 | +16 | 24 |
| 4 | HHC | 12 | +7 | 24 |
| 5 | De Treffers | 12 | +14 | 22 |
| 6 | GVVV Veenendaal | 12 | +6 | 21 |
| 7 | RKAV Volendam | 12 | +3 | 21 |
| 8 | Barendrecht | 12 | +2 | 20 |
| 9 | Spakenburg | 12 | -1 | 17 |
| 10 | Sparta Rotterdam II | 12 | +4 | 14 |
| 11 | AFC Amsterdam | 12 | -4 | 14 |
| 12 | Katwijk | 12 | -9 | 14 |
| 13 | Almere City II | 12 | -3 | 13 |
| 14 | Rijnsburgse Boys | 12 | -12 | 13 |
| 15 | Koninklijke HFC | 12 | -5 | 12 |
| 16 | Hoek | 12 | -9 | 10 |
| 17 | Kloetinge | 12 | -16 | 7 |
| 18 | Rohda Raalte | 12 | -27 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Quick Boys | 6 | +21 | 18 |
| 2 | HHC | 6 | +4 | 13 |
| 3 | RKAV Volendam | 6 | +2 | 13 |
| 4 | De Treffers | 6 | +13 | 12 |
| 5 | GVVV Veenendaal | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Rijnsburgse Boys | 6 | +5 | 12 |
| 7 | Spakenburg | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Kozakken Boys | 6 | +6 | 10 |
| 9 | Ijsselmeervogels | 6 | +2 | 10 |
| 10 | Sparta Rotterdam II | 6 | +3 | 8 |
| 11 | Hoek | 6 | -1 | 8 |
| 12 | Koninklijke HFC | 6 | 0 | 7 |
| 13 | AFC Amsterdam | 6 | 0 | 7 |
| 14 | Barendrecht | 6 | -1 | 7 |
| 15 | Kloetinge | 6 | -4 | 4 |
| 16 | Katwijk | 6 | -7 | 4 |
| 17 | Almere City II | 6 | -8 | 3 |
| 18 | Rohda Raalte | 6 | -14 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ijsselmeervogels | 6 | +7 | 15 |
| 2 | Kozakken Boys | 6 | +10 | 14 |
| 3 | Quick Boys | 6 | +4 | 13 |
| 4 | Barendrecht | 6 | +3 | 13 |
| 5 | HHC | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Almere City II | 6 | +5 | 10 |
| 7 | De Treffers | 6 | +1 | 10 |
| 8 | Katwijk | 6 | -2 | 10 |
| 9 | GVVV Veenendaal | 6 | +1 | 9 |
| 10 | RKAV Volendam | 6 | +1 | 8 |
| 11 | AFC Amsterdam | 6 | -4 | 7 |
| 12 | Sparta Rotterdam II | 6 | +1 | 6 |
| 13 | Spakenburg | 6 | -4 | 6 |
| 14 | Koninklijke HFC | 6 | -5 | 5 |
| 15 | Kloetinge | 6 | -12 | 3 |
| 16 | Hoek | 6 | -8 | 2 |
| 17 | Rohda Raalte | 6 | -13 | 1 |
| 18 | Rijnsburgse Boys | 6 | -17 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Tweede Divisie'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
