Jeju United 1-1 Gwangju FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Jeju United 1–1 Gwangju FC (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–1. Şut 16–9, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %52–%48, korner 3–2.
Paylaş
Maç özeti
Jeju United – Gwangju FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Park Chang-Jun 45+1' (Jeju United); Ha Seung-un 2' (Gwangju FC).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Jeju World Cup Stadyumu, Seogwipo
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Jeju United: Sérgio Costa · Gwangju FC: Jeong-kyu Lee
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Jeju United üstteGwangju FC altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dengeli · 5 şut
- 16–30'Ev %56 · 2 şut
- 31–45+'Ev %70 · 5 şut
- 46–60'Dep %56 · 1 şut
- 61–75'Dengeli · 2 şut
- 76–90+'Ev %63 · 5 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Jeju United, Dep = Gwangju FC.
Maç olayları
- Jeju UnitedGwangju FC
- 85'Kwon Sung-yun ↔ Ju Se-JongOyuncu değişikliği
- 78'Ha Seung-un ↔ Kim Woo-JinOyuncu değişikliği
- Park Min-Jae ↔ Rim Chang-WooOyuncu değişikliği78'
- 78'Min Sang-gi ↔ Ahn Young-KyuOyuncu değişikliği
- 72'John Iredale ↔ Moon Min-SeoOyuncu değişikliği
- Emerson Negueba ↔ Eraldo CinariOyuncu değişikliği72'
- Tobias FigueiredoSarı kart67'
- 65'Yu Je-HoSarı kart
- Kim Shin-jin ↔ Lee Kun-heeOyuncu değişikliği63'
- Park Chang-Jun ↔ Shin Sang-EunOyuncu değişikliği63'
- Lee Chang-Min ↔ Kang Dong-HwiOyuncu değişikliği63'
- 58'Shin Chang-mooSarı kart
- Gol Park Chang-Jun 1–1Asist: Choi Byung-Wook45+1'
- 45'Kim Jong-Suk ↔ Yu Je-HoOyuncu değişikliği
- 2'Gol Ha Seung-un 0–1Asist: Shin Chang-moo
Jeju United iç sahada (18 maç) · Gwangju FC deplasmanda (17 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 17 maç (2021'den beri)
4 Jeju United6 berabere7 Gwangju FC
- Jeju United FC iç sahada 18 maçta 5 galibiyet, 8 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Gwangju FC deplasmanda 17 maçta 1 galibiyet, 8 beraberlik, 8 mağlubiyet aldı.
- Gwangju FC, deplasman maçlarında 17 maçta yalnız 3 kez kalesini gole kapattı (%18).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Jeju United
Gwangju FC
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %34 12/35 | %28 5/18 |
| Beraberlik | %34 12/35 | %44 8/18 |
| Mağlubiyet | %31 11/35 | %28 5/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %9 3/35 | %6 1/17 |
| Beraberlik | %40 14/35 | %47 8/17 |
| Mağlubiyet | %51 18/35 | %47 8/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (41 gol) | 1,06 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (39 gol) | 1,06 (19 gol) |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,91 (32 gol) | 0,88 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,03 (71 gol) | 2,12 (36 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 21/35 | %56 10/18 |
| 1,5 Üst | %71 25/35 | %72 13/18 |
| 2,5 Üst | %43 15/35 | %39 7/18 |
| 3,5 Üst | %17 6/35 | %11 2/18 |
| Gol yememe | %31 11/35 | %33 6/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %51 18/35 | %47 8/17 |
| 1,5 Üst | %74 26/35 | %82 14/17 |
| 2,5 Üst | %51 18/35 | %59 10/17 |
| 3,5 Üst | %37 13/35 | %47 8/17 |
| Gol yememe | %14 5/35 | %18 3/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (20) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 9,1 |
| 7,5 Üst | %65 13/20 | %60 6/10 |
| 8,5 Üst | %40 8/20 | %40 4/10 |
| 9,5 Üst | %35 7/20 | %40 4/10 |
| 10,5 Üst | %15 3/20 | %20 2/10 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 6,8 | 7,1 |
| 7,5 Üst | %38 6/16 | %38 3/8 |
| 8,5 Üst | %25 4/16 | %25 2/8 |
| 9,5 Üst | %13 2/16 | %25 2/8 |
| 10,5 Üst | %6 1/16 | %13 1/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (20) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %90 18/20 | %90 9/10 |
| 3,5 Üst | %50 10/20 | %30 3/10 |
| 4,5 Üst | %30 6/20 | %20 2/10 |
| 5,5 Üst | %15 3/20 | %20 2/10 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %69 11/16 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %31 5/16 | %25 2/8 |
| 4,5 Üst | %25 4/16 | %13 1/8 |
| 5,5 Üst | %19 3/16 | %13 1/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (20) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 7,9 |
| 6,5 Üst | %75 15/20 | %80 8/10 |
| 7,5 Üst | %50 10/20 | %50 5/10 |
| 8,5 Üst | %45 9/20 | %50 5/10 |
| 9,5 Üst | %15 3/20 | %20 2/10 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %69 11/16 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %56 9/16 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %50 8/16 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %38 6/16 | %50 4/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 10/35 | %22 4/18 |
| Berabere | %54 19/35 | %50 9/18 |
| Geride | %17 6/35 | %28 5/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %9 3/35 | %18 3/17 |
| Berabere | %57 20/35 | %41 7/17 |
| Geride | %34 12/35 | %41 7/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Jeju United (35 maç)
Gwangju FC (35 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Jeju United (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 7 | 3 |
| 31-45 | 8 | 8 |
| 46-60 | 5 | 10 |
| 61-75 | 7 | 4 |
| 76-90 | 10 | 9 |
Gwangju FC (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 7 |
| 16-30 | 1 | 10 |
| 31-45 | 6 | 10 |
| 46-60 | 5 | 16 |
| 61-75 | 6 | 7 |
| 76-90 | 5 | 16 |
Kartlar
Jeju United
Sarı 64 · Kırmızı 4 (35 maç · maç başı sarı 1,8)
Gwangju FC
Sarı 73 · Kırmızı 3 (35 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 206 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Jeju United: iç saha, 10 maç · Gwangju FC: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Jeju United – Gwangju FC ilk 11'ler
Jeju United · 4-4-2
- 1Kim Dong-JunK
- 47Min-jae ParkD78' oyundan çıktı 78. dk
- 2Tobias FigueiredoD67' sarı kart 67. dk
- 41Kim Jae-WooD
- 40Kim Ryun-SeongD
- 24Choi Byung-WookO45+1' asist 45+1. dk
- 33Park Su-BinO
- 8Lee Chang-MinO63' oyundan çıktı 63. dk
- 94Emerson NeguebaO72' oyundan çıktı 72. dk
- 18Kim Sin-JinF63' oyundan çıktı 63. dk
- 7Chang-Jun ParkF45+1' gol 45+1. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 22E. ÇinariF72' oyuna girdi 72. dk
- 81Heo Ja-UngK
- 6Gi-min KwonD
- 10Lee Kun-HeeF63' oyuna girdi 63. dk
- 23Rim Chang-WooD78' oyuna girdi 78. dk
- 11Shin Sang-EunF63' oyuna girdi 63. dk
- 3J. CélestineD
- 13Chung WoonD
- 55Dong-hwi KangO63' oyuna girdi 63. dk
Teknik direktör: Sérgio Costa
Gwangju FC · 4-4-2
- 23Kim Dong-HwaK
- 22Kwon Sung-YunD85' oyundan çıktı 85. dk
- 39Min Sang-GiD78' oyundan çıktı 78. dk
- 17João PedroD
- 3Lee Min-GiD
- 40Shin Chang-MooO2' asist 2. dk58' sarı kart 58. dk
- 10Choi Kyoung-RokO
- 21Kim Jong-SukO45' oyundan çıktı 45. dk
- 9Ha Seung-UnO2' gol 2. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 50A. Ba LouaF
- 18J. IredaleF72' oyundan çıktı 72. dk
- 16Jung Ji-HunO
- 8Ju Se-JongO85' oyuna girdi 85. dk
- 1Kim Kyeong-MinK
- 70Kim Woo-jinO78' oyuna girdi 78. dk
- 24Yong-hyuk KimD
- 88Moon Min-seoO72' oyuna girdi 72. dk
- 14Yu Je-HoO45' oyuna girdi 45. dk65' sarı kart 65. dk
- 66Bae Jin-WooD
- 6Ahn Young-KyuD78' oyuna girdi 78. dk
Teknik direktör: Jeong-kyu Lee
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiJeju United
7. sıra · 46 puan · 33 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMMB
- 01.11 Pohang Steelers 1–1 Jeju United B
- 24.10 Incheon United 3–1 Jeju United M
- 18.10 Jeonbuk Motors 3–2 Jeju United M
- 10.10 FC Seoul 2–1 Jeju United M
- 20.09 Gangwon FC 0–1 Jeju United G
Gwangju FC
12. sıra · 21 puan · 33 maç · averaj -39
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMGB
- 31.10 Gwangju FC 1–1 Gimcheon Sangmu FC B
- 24.10 Bucheon FC 1995 0–3 Gwangju FC G
- 18.10 Daejeon Citizen 3–2 Gwangju FC M
- 11.10 Gwangju FC 4–3 Ulsan Hyundai FC G
- 20.09 Jeonbuk Motors 2–2 Gwangju FC B
Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
K League 1 (Güney Kore) programında Jeju United – Gwangju FC maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 08:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 7. sırada (46 puan), konuk ekip 12. sırada (21 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Jeju United 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-9). Gwangju FC son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 12 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 7. (46 p) – 12. (21 p)
- Form (son 5)
- BMMMG – BGMGB
- H2H (G-B-M)
- 4-6-7 (17 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %41 – %62
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %53 – %44
- Korner ort. (maç)
- 8,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,79 – 3,34 – 3,42
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2021 yılından bu yana 17 kez karşılaştı: Jeju United 4, Gwangju FC 7 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Eylül 2026, Gwangju FC 0-1 Jeju United.
Gol istatistikleri
Jeju United iç saha 17 maçta maç başına 1,06 gol attı, 1,06 gol yedi; Gwangju FC dış saha 16 maçta 0,88 attı, 2,19 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %41, konukta %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Jeju United %53, Gwangju FC %44. İlk yarıyı önde kapatma: Jeju United 4/17, Gwangju FC 3/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Jeju United 3,4, Gwangju FC 1,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,5. Maç başına kart: Jeju United 1,7, Gwangju FC 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,79, 0 – 3,34, 2 – 3,42. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,85, Üst 1,64. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 1,97.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %52; KG var ortalaması %48; maç başına toplam korner ortalaması 8,5; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 07:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Güney Kore · K League 1 puan durumu · K-League: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 33 | +32 | 67 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 33 | +5 | 51 |
| 3 | Daejeon Citizen | 33 | +12 | 49 |
| 4 | Jeonbuk Motors | 33 | +10 | 48 |
| 5 | Gangwon FC | 33 | +10 | 48 |
| 6 | Incheon United | 33 | +8 | 46 |
| 7 | Jeju United FC | 33 | +2 | 46 |
| 8 | FC Anyang | 33 | -8 | 43 |
| 9 | Pohang Steelers | 33 | -9 | 42 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 33 | -8 | 34 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 33 | -15 | 32 |
| 12 | Gwangju FC | 33 | -39 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 16 | +13 | 31 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 17 | +4 | 29 |
| 3 | Jeonbuk Motors | 16 | +7 | 27 |
| 4 | Incheon United | 17 | +6 | 25 |
| 5 | Gangwon FC | 17 | +6 | 24 |
| 6 | Daejeon Citizen | 17 | +2 | 24 |
| 7 | Jeju United FC | 17 | 0 | 22 |
| 8 | FC Anyang | 16 | -10 | 18 |
| 9 | Pohang Steelers | 14 | -5 | 16 |
| 10 | Bucheon FC 1995 | 18 | -11 | 16 |
| 11 | Gimcheon Sangmu FC | 16 | -8 | 13 |
| 12 | Gwangju FC | 17 | -18 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 17 | +19 | 36 |
| 2 | Pohang Steelers | 19 | -4 | 26 |
| 3 | Daejeon Citizen | 16 | +10 | 25 |
| 4 | FC Anyang | 17 | +2 | 25 |
| 5 | Gangwon FC | 16 | +4 | 24 |
| 6 | Jeju United FC | 16 | +2 | 24 |
| 7 | Ulsan Hyundai FC | 16 | +1 | 22 |
| 8 | Jeonbuk Motors | 17 | +3 | 21 |
| 9 | Incheon United | 16 | +2 | 21 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 17 | 0 | 21 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 15 | -4 | 16 |
| 12 | Gwangju FC | 16 | -21 | 10 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (24)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Alt/Üst 3.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
1. Yarı / Maç Sonucu
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 0.5
