Jeonbuk 3-2 Jeju United: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Jeonbuk 3–2 Jeju United (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 13–9, isabetli şut 6–5, topa sahip olma %48–%52, korner 2–5.
Maç özeti
Jeonbuk – Jeju United maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Tiago Orobó 32', 60', Kim Young-Bin 47' (Jeonbuk); Emerson Negueba 45+9' (pen.), 90+1' (pen.) (Jeju United).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Jeonbuk: Chung Jung-Yong · Jeju United: Sérgio Costa
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Jeonbuk üstte · Jeju United altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 23' sarı kart: Kwon Gi-min (Jeju United)
- 27' sarı kart: Lee Dong-Jun (Jeonbuk)
- 32' gol: Tiago Orobó (Jeonbuk)
- 45' oyuncu değişikliği: Lee Dong-Jun ↔ Seung-Woo Lee (Jeonbuk)
- 47' gol: Kim Young-Bin (Jeonbuk)
- 45+9' gol: Emerson Negueba (Jeju United)
- 60' gol: Tiago Orobó (Jeonbuk)
- 62' oyuncu değişikliği: Lee Chang-Min ↔ Eraldo Cinari (Jeju United)
- 68' oyuncu değişikliği: Kwon Gi-min ↔ Choi Byung-Wook (Jeju United)
- 68' oyuncu değişikliği: Park Chang-Jun ↔ Rim Chang-Woo (Jeju United)
- 70' sarı kart: Kim Ryun-sung (Jeju United)
- 73' oyuncu değişikliği: Kim Tae-hyeon ↔ Lee Sang-Myung (Jeonbuk)
- 74' oyuncu değişikliği: João Gamboa ↔ Cho Wi-Je (Jeonbuk)
- 74' oyuncu değişikliği: Lee Kun-hee ↔ Kim Shin-jin (Jeju United)
- 74' oyuncu değişikliği: Kim Ryun-sung ↔ Park Min-Jae (Jeju United)
- 81' sarı kart: Park Su-bin (Jeju United)
- 83' oyuncu değişikliği: Lee Yeong-jae ↔ Kim Jin-Gyu (Jeonbuk)
- 88' oyuncu değişikliği: Italo Vargas ↔ Vinicius Rodrigues Adelino Dos Santos (Jeonbuk)
- 90+1' gol: Emerson Negueba (Jeju United)
- 90+5' oyuncu değişikliği: Tiago Orobó ↔ Bruno Mota (Jeonbuk)
Maç olayları
- JeonbukJeju United
- Tiago Orobó ↔ Bruno MotaOyuncu değişikliği90+5'
- 90+1'Penaltı golü Emerson Negueba 3–2Penaltı
- Italo Vargas ↔ Vinicius Rodrigues Adelino Dos SantosOyuncu değişikliği88'
- Lee Yeong-jae ↔ Kim Jin-GyuOyuncu değişikliği83'
- 81'Park Su-binSarı kart
- João Gamboa ↔ Cho Wi-JeOyuncu değişikliği74'
- 74'Lee Kun-hee ↔ Kim Shin-jinOyuncu değişikliği
- 74'Kim Ryun-sung ↔ Park Min-JaeOyuncu değişikliği
- Kim Tae-hyeon ↔ Lee Sang-MyungOyuncu değişikliği73'
- 70'Kim Ryun-sungSarı kart
- 68'Kwon Gi-min ↔ Choi Byung-WookOyuncu değişikliği
- 68'Park Chang-Jun ↔ Rim Chang-WooOyuncu değişikliği
- 62'Lee Chang-Min ↔ Eraldo CinariOyuncu değişikliği
- Gol Tiago Orobó 3–1Asist: Seung-Woo Lee60'
- Gol Kim Young-Bin 2–1Asist: Lee Yeong-jae47'
- 45+9'Penaltı golü Emerson Negueba 1–1Penaltı
- Lee Dong-Jun ↔ Seung-Woo LeeOyuncu değişikliği45'
- Gol Tiago Orobó 1–0Asist: Lee Yeong-jae32'
- Lee Dong-JunSarı kart27'
- 23'Kwon Gi-minSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %35 12/34 | %47 8/17 |
| Beraberlik | %38 13/34 | %24 4/17 |
| Mağlubiyet | %26 9/34 | %29 5/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %34 12/35 | %41 7/17 |
| Beraberlik | %34 12/35 | %24 4/17 |
| Mağlubiyet | %31 11/35 | %35 6/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,26 (43 gol) | 1,53 (26 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,97 (33 gol) | 1,12 (19 gol) |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (41 gol) | 1,29 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (39 gol) | 1,18 (20 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 18/34 | %53 9/17 |
| 1,5 Üst | %68 23/34 | %71 12/17 |
| 2,5 Üst | %38 13/34 | %59 10/17 |
| 3,5 Üst | %24 8/34 | %35 6/17 |
| Gol yememe | %41 14/34 | %47 8/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 21/35 | %65 11/17 |
| 1,5 Üst | %71 25/35 | %71 12/17 |
| 2,5 Üst | %43 15/35 | %47 8/17 |
| 3,5 Üst | %17 6/35 | %24 4/17 |
| Gol yememe | %31 11/35 | %29 5/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (20) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,8 | 7,9 |
| 7,5 Üst | %65 13/20 | %60 6/10 |
| 8,5 Üst | %25 5/20 | %30 3/10 |
| 9,5 Üst | %15 3/20 | %10 1/10 |
| 10,5 Üst | %0 0/20 | %0 0/10 |
| Toplam (20) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 8,3 |
| 7,5 Üst | %65 13/20 | %70 7/10 |
| 8,5 Üst | %40 8/20 | %40 4/10 |
| 9,5 Üst | %35 7/20 | %30 3/10 |
| 10,5 Üst | %15 3/20 | %10 1/10 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (20) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %65 13/20 | %70 7/10 |
| 3,5 Üst | %50 10/20 | %40 4/10 |
| 4,5 Üst | %35 7/20 | %30 3/10 |
| 5,5 Üst | %15 3/20 | %0 0/10 |
| Toplam (20) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %90 18/20 | %90 9/10 |
| 3,5 Üst | %50 10/20 | %70 7/10 |
| 4,5 Üst | %30 6/20 | %40 4/10 |
| 5,5 Üst | %15 3/20 | %10 1/10 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (20) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %60 12/20 | %60 6/10 |
| 7,5 Üst | %55 11/20 | %50 5/10 |
| 8,5 Üst | %50 10/20 | %50 5/10 |
| 9,5 Üst | %45 9/20 | %50 5/10 |
| Toplam (20) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %75 15/20 | %70 7/10 |
| 7,5 Üst | %50 10/20 | %50 5/10 |
| 8,5 Üst | %45 9/20 | %40 4/10 |
| 9,5 Üst | %15 3/20 | %10 1/10 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 10/34 | %18 3/17 |
| Berabere | %56 19/34 | %71 12/17 |
| Geride | %15 5/34 | %12 2/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 10/35 | %35 6/17 |
| Berabere | %54 19/35 | %59 10/17 |
| Geride | %17 6/35 | %6 1/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Jeonbuk (34 maç)
Jeju United (35 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Jeonbuk (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 8 | 5 |
| 46-60 | 9 | 8 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 13 | 9 |
Jeju United (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 7 | 3 |
| 31-45 | 8 | 8 |
| 46-60 | 5 | 10 |
| 61-75 | 7 | 4 |
| 76-90 | 10 | 9 |
Kartlar
Jeonbuk
Sarı 66 · Kırmızı 0 (34 maç · maç başı sarı 1,9)
Jeju United
Sarı 64 · Kırmızı 4 (35 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 206 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Jeonbuk: iç saha, 10 maç · Jeju United: dış saha, 10 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Jeonbuk – Jeju United ilk 11'ler
Jeonbuk · 4-3-3
- 31Song Bum-KeunK
- 77Kim Tae-HyunD73' oyundan çıktı 73. dk
- 5Park Ji-SooD
- 2Kim Young-BinD47' gol 47. dk
- 66Choi Woo-JinD
- 28Lee Yeong-JaeO32' asist 32. dk47' asist 47. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 16João GamboaO74' oyundan çıktı 74. dk
- 13Kang Sang-YoonO
- 7Lee Dong-JunF27' sarı kart 27. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 9Tiago OrobóF32' gol 32. dk60' gol 60. dk90+5' oyundan çıktı 90+5. dk
- 95ItaloF88' oyundan çıktı 88. dk
- 4Cho Wi-JeD74' oyuna girdi 74. dk
- 11Kim Seung-SubF
- 97Kim Jin-GyuO83' oyuna girdi 83. dk
- 24Lee Sang-MyungD73' oyuna girdi 73. dk
- 10Lee Seung-WooO45' oyuna girdi 45. dk60' asist 60. dk
- 1Lee Ju-HyunK
- 6Maeng Seong-UngO
- 30DodozinhoO88' oyuna girdi 88. dk
- 99Bruno MotaF90+5' oyuna girdi 90+5. dk
Teknik direktör: Chung Jung-Yong
Jeju United · 4-4-2
- 1Kim Dong-JunK
- 17Yu In-SooD
- 2Tobias FigueiredoD
- 3J. CélestineD
- 40Kim Ryun-SeongD70' sarı kart 70. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 94Emerson NeguebaO45+9' gol 45+9. dk90+1' gol 90+1. dk
- 6Gi-min KwonO23' sarı kart 23. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 8Lee Chang-MinO62' oyundan çıktı 62. dk
- 7Chang-Jun ParkO68' oyundan çıktı 68. dk
- 10Lee Kun-HeeF74' oyundan çıktı 74. dk
- 33Park Su-BinF81' sarı kart 81. dk
- 41Kim Jae-WooD
- 24Choi Byung-WookO68' oyuna girdi 68. dk
- 13Chung WoonD
- 81Heo Ja-UngK
- 55Dong-hwi KangO
- 18Kim Sin-JinF74' oyuna girdi 74. dk
- 47Min-jae ParkF74' oyuna girdi 74. dk
- 23Rim Chang-WooD68' oyuna girdi 68. dk
- 22E. ÇinariF62' oyuna girdi 62. dk
Teknik direktör: Sérgio Costa
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Güney Kore · K League 1 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Jeonbuk 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-9). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Jeju United 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-4). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 27 kez karşılaştı: Jeonbuk 13, Jeju United 5 galibiyet aldı, 9 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Ağustos 2026, Jeonbuk 1-3 Jeju United.
- Sıralama
- 5. (44 p) – 4. (46 p)
- Form (son 5)
- MMBGM – MGBGB
- H2H (G-B-M)
- 13-9-5 (27 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %53 – %57
- Korner ort. (maç)
- 8,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,91 – 3,20 – 3,26
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Jeonbuk iç saha 15 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,13 gol yedi; Jeju United dış saha 14 maçta 1,29 attı, 0,93 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Jeonbuk %60, Jeju United %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Jeonbuk %53, Jeju United %57. İlk yarıyı önde kapatma: Jeonbuk 3/15, Jeju United 6/14.
Korner ve kart
Maç başına korner: Jeonbuk 4,4, Jeju United 3,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,1. Maç başına kart: Jeonbuk 2,0, Jeju United 1,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,91, 0 – 3,20, 2 – 3,26. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,70, Üst 1,81. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,85.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %52; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 8,1; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 14:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Güney Kore · K League 1 puan durumu · K-League: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 33 | +32 | 67 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 33 | +5 | 51 |
| 3 | Daejeon Citizen | 33 | +12 | 49 |
| 4 | Jeonbuk Motors | 33 | +10 | 48 |
| 5 | Gangwon FC | 33 | +10 | 48 |
| 6 | Incheon United | 33 | +8 | 46 |
| 7 | Jeju United FC | 33 | +2 | 46 |
| 8 | FC Anyang | 33 | -8 | 43 |
| 9 | Pohang Steelers | 33 | -9 | 42 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 33 | -8 | 34 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 33 | -15 | 32 |
| 12 | Gwangju FC | 33 | -39 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 16 | +13 | 31 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 17 | +4 | 29 |
| 3 | Jeonbuk Motors | 16 | +7 | 27 |
| 4 | Incheon United | 17 | +6 | 25 |
| 5 | Gangwon FC | 17 | +6 | 24 |
| 6 | Daejeon Citizen | 17 | +2 | 24 |
| 7 | Jeju United FC | 17 | 0 | 22 |
| 8 | FC Anyang | 16 | -10 | 18 |
| 9 | Pohang Steelers | 14 | -5 | 16 |
| 10 | Bucheon FC 1995 | 18 | -11 | 16 |
| 11 | Gimcheon Sangmu FC | 16 | -8 | 13 |
| 12 | Gwangju FC | 17 | -18 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 17 | +19 | 36 |
| 2 | Pohang Steelers | 19 | -4 | 26 |
| 3 | Daejeon Citizen | 16 | +10 | 25 |
| 4 | FC Anyang | 17 | +2 | 25 |
| 5 | Gangwon FC | 16 | +4 | 24 |
| 6 | Jeju United FC | 16 | +2 | 24 |
| 7 | Ulsan Hyundai FC | 16 | +1 | 22 |
| 8 | Jeonbuk Motors | 17 | +3 | 21 |
| 9 | Incheon United | 16 | +2 | 21 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 17 | 0 | 21 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 15 | -4 | 16 |
| 12 | Gwangju FC | 16 | -21 | 10 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün K League 1'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
