← Maçlar
Güney Kore · K League 131 Ekim 2026 · 10:30 TSİ

Gwangju FC 1-1 Gimcheon Sangmu FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Gwangju FC
1–1İY 0–0
Gimcheon Sangmu FC
Maç sonu

Gwangju FC 1–1 Gimcheon Sangmu FC (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 9–15, isabetli şut 1–8, topa sahip olma %44–%56, korner 2–4.

Maç özeti

Gwangju FC – Gimcheon Sangmu FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: John Iredale 76' (Gwangju FC); Kim In-gyun 64' (Gimcheon Sangmu FC).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Gwangju FC: Jeong-kyu Lee · Gimcheon Sangmu FC: Seung-jin Joo

Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Gwangju FC üstte · Gimcheon Sangmu FC altta

01530İY607590 26' oyuncu değişikliği: Teun van Grunsven ↔ Ahn Young-Kyu (Gwangju FC)↔29' sarı kart: Kwon Sung-yun (Gwangju FC)37' oyuncu değişikliği: Ha Seung-un ↔ Moon Min-Seo (Gwangju FC)↔45' oyuncu değişikliği: Kang Min-geu ↔ Jung Jae-min (Gimcheon Sangmu FC)↔45' oyuncu değişikliği: João Pedro Reginaldo ↔ Lee Min-Ki (Gwangju FC)↔61' oyuncu değişikliği: Kang Ju-Hyeok ↔ Kim In-gyun (Gimcheon Sangmu FC)↔64' gol: Kim In-gyun (Gimcheon Sangmu FC)76' gol: John Iredale (Gwangju FC)82' oyuncu değişikliği: Lee Sang-heon ↔ Roh Kyung-Ho (Gimcheon Sangmu FC)↔88' oyuncu değişikliği: Hong Yun-sang ↔ Yoon Jae-Seok (Gimcheon Sangmu FC)↔88' oyuncu değişikliği: Park Jin-Seong ↔ Park Min-Seo (Gimcheon Sangmu FC)↔88' oyuncu değişikliği: Choi Kyoung-Rok ↔ Ju Se-Jong (Gwangju FC)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 26' oyuncu değişikliği: Teun van Grunsven ↔ Ahn Young-Kyu (Gwangju FC)
  • 29' sarı kart: Kwon Sung-yun (Gwangju FC)
  • 37' oyuncu değişikliği: Ha Seung-un ↔ Moon Min-Seo (Gwangju FC)
  • 45' oyuncu değişikliği: Kang Min-geu ↔ Jung Jae-min (Gimcheon Sangmu FC)
  • 45' oyuncu değişikliği: João Pedro Reginaldo ↔ Lee Min-Ki (Gwangju FC)
  • 61' oyuncu değişikliği: Kang Ju-Hyeok ↔ Kim In-gyun (Gimcheon Sangmu FC)
  • 64' gol: Kim In-gyun (Gimcheon Sangmu FC)
  • 76' gol: John Iredale (Gwangju FC)
  • 82' oyuncu değişikliği: Lee Sang-heon ↔ Roh Kyung-Ho (Gimcheon Sangmu FC)
  • 88' oyuncu değişikliği: Hong Yun-sang ↔ Yoon Jae-Seok (Gimcheon Sangmu FC)
  • 88' oyuncu değişikliği: Park Jin-Seong ↔ Park Min-Seo (Gimcheon Sangmu FC)
  • 88' oyuncu değişikliği: Choi Kyoung-Rok ↔ Ju Se-Jong (Gwangju FC)

Maç olayları

  1. Gwangju FCGimcheon Sangmu FC
  2. 88'Hong Yun-sang ↔ Yoon Jae-SeokOyuncu değişikliği
  3. 88'Park Jin-Seong ↔ Park Min-SeoOyuncu değişikliği
  4. Choi Kyoung-Rok ↔ Ju Se-JongOyuncu değişikliği88'
  5. 82'Lee Sang-heon ↔ Roh Kyung-HoOyuncu değişikliği
  6. Gol John Iredale 1–1Asist: Adriel D'Avila Ba Loua76'
  7. 64'Gol Kim In-gyun 0–1Asist: Hong Yun-sang
  8. 61'Kang Ju-Hyeok ↔ Kim In-gyunOyuncu değişikliği
  9. 45'Kang Min-geu ↔ Jung Jae-minOyuncu değişikliği
  10. João Pedro Reginaldo ↔ Lee Min-KiOyuncu değişikliği45'
  11. Ha Seung-un ↔ Moon Min-SeoOyuncu değişikliği37'
  12. Kwon Sung-yunSarı kart29'
  13. Teun van Grunsven ↔ Ahn Young-KyuOyuncu değişikliği26'

Maç istatistikleri

Gwangju FCGimcheon Sangmu FC
44%Topa sahip olma56%
9Toplam şut15
1İsabetli şut8
8İsabetsiz şut7
0Engellenen şut0
2Korner4
1Sarı kart0
0Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Gwangju FC
Toplam (35)İç saha (18)
Galibiyet%9 3/35%11 2/18
Beraberlik%40 14/35%33 6/18
Mağlubiyet%51 18/35%56 10/18
Gimcheon Sangmu FC
Toplam (35)Dış saha (18)
Galibiyet%17 6/35%22 4/18
Beraberlik%57 20/35%56 10/18
Mağlubiyet%26 9/35%22 4/18

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Gwangju FC
Toplam (35)İç saha (18)
Attığı gol / maç0,91 (32 gol)0,94 (17 gol)
Yediği gol / maç2,03 (71 gol)1,94 (35 gol)
Gimcheon Sangmu FC
Toplam (35)Dış saha (18)
Attığı gol / maç1,00 (35 gol)1,06 (19 gol)
Yediği gol / maç1,20 (42 gol)1,06 (19 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Gwangju FC
Toplam (35)İç saha (18)
KG Var%51 18/35%56 10/18
1,5 Üst%74 26/35%67 12/18
2,5 Üst%51 18/35%44 8/18
3,5 Üst%37 13/35%28 5/18
Gol yememe%14 5/35%11 2/18
Gimcheon Sangmu FC
Toplam (35)Dış saha (18)
KG Var%60 21/35%56 10/18
1,5 Üst%74 26/35%72 13/18
2,5 Üst%34 12/35%28 5/18
3,5 Üst%20 7/35%22 4/18
Gol yememe%26 9/35%33 6/18

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Gwangju FC
Toplam (16)İç saha (8)
Maçta toplam korner (ort.)6,86,5
7,5 Üst%38 6/16%38 3/8
8,5 Üst%25 4/16%25 2/8
9,5 Üst%13 2/16%0 0/8
10,5 Üst%6 1/16%0 0/8
Gimcheon Sangmu FC
Toplam (20)Dış saha (12)
Maçta toplam korner (ort.)8,79,3
7,5 Üst%65 13/20%67 8/12
8,5 Üst%55 11/20%58 7/12
9,5 Üst%40 8/20%50 6/12
10,5 Üst%15 3/20%25 3/12

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Gwangju FC
Toplam (16)İç saha (8)
Maç başı kart3,43,8
2,5 Üst%69 11/16%75 6/8
3,5 Üst%31 5/16%38 3/8
4,5 Üst%25 4/16%38 3/8
5,5 Üst%19 3/16%25 2/8
Gimcheon Sangmu FC
Toplam (20)Dış saha (12)
Maç başı kart3,23,3
2,5 Üst%70 14/20%75 9/12
3,5 Üst%30 6/20%33 4/12
4,5 Üst%15 3/20%17 2/12
5,5 Üst%10 2/20%17 2/12

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Gwangju FC
Toplam (16)İç saha (8)
Maç başı isabetli şut9,28,9
6,5 Üst%69 11/16%63 5/8
7,5 Üst%56 9/16%50 4/8
8,5 Üst%50 8/16%38 3/8
9,5 Üst%38 6/16%25 2/8
Gimcheon Sangmu FC
Toplam (20)Dış saha (12)
Maç başı isabetli şut7,86,8
6,5 Üst%70 14/20%58 7/12
7,5 Üst%55 11/20%33 4/12
8,5 Üst%35 7/20%17 2/12
9,5 Üst%20 4/20%8 1/12

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Gwangju FC
Toplam (35)İç saha (18)
Önde%9 3/35%0 0/18
Berabere%57 20/35%72 13/18
Geride%34 12/35%28 5/18
Gimcheon Sangmu FC
Toplam (35)Dış saha (18)
Önde%20 7/35%17 3/18
Berabere%60 21/35%67 12/18
Geride%20 7/35%17 3/18

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Gwangju FC (35 maç)

1/111/X11/21X/12X/X12X/262/102/X12/211

Gimcheon Sangmu FC (35 maç)

1/121/X51/20X/14X/X14X/232/102/X12/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Gwangju FC (33 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 7
16-30 1 10
31-45 6 10
46-60 5 16
61-75 6 7
76-90 5 16

Gimcheon Sangmu FC (34 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 4
16-30 5 2
31-45 5 9
46-60 3 6
61-75 10 9
76-90 8 9

Kartlar

Gwangju FC

Sarı 73 · Kırmızı 3 (35 maç · maç başı sarı 2,1)

Gimcheon Sangmu FC

Sarı 67 · Kırmızı 4 (35 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 206 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Gwangju FC: iç saha, 8 maç · Gimcheon Sangmu FC: dış saha, 12 maç

Gwangju FCGimcheon Sangmu FC
%46,4Topa sahip olma%53,9
1,45Beklenen gol (xG)0,67
11,5Toplam şut10,2
3,3İsabetli şut3,3
5,4Ceza sahası içi şut5,3
3,3Korner5,3
439Pas477
%83Pas isabeti%83
2,8Kurtarış2,3
11,7Faul13,6
1,5Ofsayt1,1
2,0Sarı kart2,1
0,00Kırmızı kart0,08

Rakiplerine izin verdikleri

1,97Rakibin xG'si2,29
13,8Rakibin şutu12,5
5,6Rakibin isabetli şutu3,5
3,3Rakibin korneri4,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Gwangju FC – Gimcheon Sangmu FC ilk 11'ler

Gwangju FC · 4-4-2

  1. 23Kim Dong-HwaK
  2. 22Kwon Sung-YunD29' sarı kart 29. dk
  3. 4T. van GrunsvenD26' oyundan çıktı 26. dk
  4. 39Min Sang-GiD
  5. 17João PedroD45' oyundan çıktı 45. dk
  6. 40Shin Chang-MooO
  7. 10Choi Kyoung-RokO88' oyundan çıktı 88. dk
  8. 14Yu Je-HoO
  9. 9Ha Seung-UnO37' oyundan çıktı 37. dk
  10. 50A. Ba LouaF76' asist 76. dk
  11. 18J. IredaleF76' gol 76. dk
Yedekler
  • 6Ahn Young-KyuD26' oyuna girdi 26. dk
  • 16Jung Ji-HunO
  • 8Ju Se-JongO88' oyuna girdi 88. dk
  • 1Kim Kyeong-MinK
  • 3Lee Min-GiD45' oyuna girdi 45. dk
  • 88Moon Min-seoO37' oyuna girdi 37. dk
  • 33Park Won-JaeD
  • 37Lee Yong-JickO
  • 21Kim Jong-SukO

Teknik direktör: Jeong-kyu Lee

Gimcheon Sangmu FC · 4-4-2

  1. 51Ahn Joon-SooK
  2. 2Min Kyeong-hyeonD
  3. 45Byeon Jun-SooD
  4. 5Kim Min-KyuD
  5. 33Park Jin-SeongD88' oyundan çıktı 88. dk
  6. 50Kang Ju-HyeokO61' oyundan çıktı 61. dk
  7. 55Park Tae-JunO
  8. 56Lee Kang-HyunO
  9. 48Hong Yun-SangO64' asist 64. dk88' oyundan çıktı 88. dk
  10. 47Lee Sang-HeonF82' oyundan çıktı 82. dk
  11. 49M. KangF45' oyundan çıktı 45. dk
Yedekler
  • 57Jeong Jae-MinF45' oyuna girdi 45. dk
  • 21Kim In-GyunF61' oyuna girdi 61. dk64' gol 64. dk
  • 62Kim Jin-HoD
  • 41Park Man-HoK
  • 44Park Min-SeoD88' oyuna girdi 88. dk
  • 53Roh Kyung-HoO82' oyuna girdi 82. dk
  • 54Yoon Jae-SeokD88' oyuna girdi 88. dk
  • 68Heo YoolF
  • 46Chung Ma-HoO

Teknik direktör: Seung-jin Joo

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Gwangju FC son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 12 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Gimcheon Sangmu FC son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 7 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Gwangju FC 3 – Gimcheon Sangmu FC 5; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Eylül 2026, Gimcheon Sangmu FC 2-2 Gwangju FC.

Sıralama
12. (21 p) – 10. (34 p)
Form (son 5)
GMGBB – MBMGB
H2H (G-B-M)
3-5-5 (13 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%47 – %29
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%53 – %53
Korner ort. (maç)
8,1
iddaa MS 1-0-2
2,67 – 3,23 – 2,18
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Gwangju FC iç saha 17 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,00 gol yedi; Gimcheon Sangmu FC dış saha 17 maçta 1,06 attı, 1,06 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Gwangju FC %47, Gimcheon Sangmu FC %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gwangju FC %53, Gimcheon Sangmu FC %53. İlk yarıyı önde kapatma: Gwangju FC 0/17, Gimcheon Sangmu FC 3/17.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Gwangju FC 3,4, Gimcheon Sangmu FC 5,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,1. Maç başına kart: Gwangju FC 2,1, Gimcheon Sangmu FC 2,4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,67, 0 – 3,23, 2 – 2,18. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,86, Üst 1,66. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 2,05.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %53; maç başına toplam korner ortalaması 8,1; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 26 Ekim 2026 13:41 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Güney Kore · K League 1 puan durumu · K-League: Regular season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Seoul 332076 6129 +3267 GMGBB
2Ulsan Hyundai FC 3315612 5247 +551 GMMGB
3Daejeon Citizen 33131010 5341 +1249 BBGGG
4Jeonbuk Motors 3312129 4333 +1048 MBMGB
5Gangwon FC 3311157 4030 +1048 MBGBB
6Incheon United 33121011 4335 +846 BBGBG
7Jeju United FC 33121011 3937 +246 BGMMM
8FC Anyang 33101310 4048 -843 BGGBB
9Pohang Steelers 3311913 3039 -942 BGMBB
10Gimcheon Sangmu FC 335199 3341 -834 BGMBM
11Bucheon FC 1995 3371115 3247 -1532 BMMMM
12Gwangju FC 3331218 3069 -3921 BBGMG
#TakımOGBMAYAVP
1FC Seoul 16943 2714 +1331
2Ulsan Hyundai FC 17926 3026 +429
3Jeonbuk Motors 16835 2619 +727
4Incheon United 17746 2317 +625
5Gangwon FC 17593 2014 +624
6Daejeon Citizen 17665 2422 +224
7Jeju United FC 17575 1818 022
8FC Anyang 16466 1828 -1018
9Pohang Steelers 14446 611 -516
10Bucheon FC 1995 18378 1829 -1116
11Gimcheon Sangmu FC 161105 1523 -813
12Gwangju FC 172510 1634 -1811
#TakımOGBMAYAVP
1FC Seoul 171133 3415 +1936
2Pohang Steelers 19757 2428 -426
3Daejeon Citizen 16745 2919 +1025
4FC Anyang 17674 2220 +225
5Gangwon FC 16664 2016 +424
6Jeju United FC 16736 2119 +224
7Ulsan Hyundai FC 16646 2221 +122
8Jeonbuk Motors 17494 1714 +321
9Incheon United 16565 2018 +221
10Gimcheon Sangmu FC 17494 1818 021
11Bucheon FC 1995 15447 1418 -416
12Gwangju FC 16178 1435 -2110

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,67X3,2322,18

Çifte şans

1X1,45121,21X21,30

Karşılıklı gol

Var1,53Yok2,05

1,5 Alt / Üst

Alt3,69Üst1,15

2,5 Alt / Üst

Alt1,86Üst1,66

3,5 Alt / Üst

Alt1,28Üst2,75

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün K League 1'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.