← Maçlar
Güney Afrika · 1st Division · 8. hafta23 Ekim 2026 · 16:30 TSİ

Hope FC 1-0 The Bees FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Hope FC
1–0İY 0–0
The Bees FC
Maç sonu

Hope FC 1–0 The Bees FC (23 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Hope FC – The Bees FC maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Hope FC
Toplam (10)İç saha (6)
Galibiyet%60 6/10%67 4/6
Beraberlik%20 2/10%17 1/6
Mağlubiyet%20 2/10%17 1/6
The Bees FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%20 2/10%0 0/5
Beraberlik%10 1/10%20 1/5
Mağlubiyet%70 7/10%80 4/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Hope FC
Toplam (10)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,00 (10 gol)0,83 (5 gol)
Yediği gol / maç0,50 (5 gol)0,50 (3 gol)
The Bees FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,50 (5 gol)0,20 (1 gol)
Yediği gol / maç1,10 (11 gol)1,40 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Hope FC
Toplam (10)İç saha (6)
KG Var%20 2/10%17 1/6
1,5 Üst%40 4/10%33 2/6
2,5 Üst%10 1/10%0 0/6
3,5 Üst%0 0/10%0 0/6
Gol yememe%60 6/10%67 4/6
The Bees FC
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%20 2/10%20 1/5
1,5 Üst%40 4/10%40 2/5
2,5 Üst%20 2/10%20 1/5
3,5 Üst%10 1/10%20 1/5
Gol yememe%30 3/10%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Hope FC
Toplam (10)İç saha (6)
Önde%22 2/9%0 0/6
Berabere%44 4/9%67 4/6
Geride%33 3/9%33 2/6
The Bees FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%0 0/9%0 0/5
Berabere%67 6/9%60 3/5
Geride%33 3/9%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Hope FC (9 maç)

1/121/X01/20X/14X/X0X/202/102/X12/22

The Bees FC (9 maç)

1/101/X01/20X/11X/X1X/242/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Hope FC (0 maç)

The Bees FC (1 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 1
31-45 0 0
46-60 0 0
61-75 0 0
76-90 0 0

Kartlar

Hope FC

The Bees FC

Sarı 2 · Kırmızı 0 (1 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Hope FC için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 3, yenilen 4. Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. The Bees için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 2, yenilen 7. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Hope FC bu sezon 6 maçta maç başına 0,67 gol attı, 0,67 gol yedi; The Bees bu sezon 7 maçta 0,43 attı, 1,43 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hope FC %0, The Bees %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hope FC %17, The Bees %29. İlk yarıyı önde kapatma: Hope FC 1/5, The Bees 0/6.

Form (son 5)
BGMGM – MMGMM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %29
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%17 – %29
iddaa MS 1-0-2
1,63 – 2,90 – 4,39
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,63, 0 – 2,90, 2 – 4,39. Karşılıklı Gol: Var 2,08, Yok 1,42.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %14; KG var ortalaması %23; son 5 maçta toplam 5 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 16:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Güney Afrika · 1st Division puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Magesi 8620 124 +820 GBBGG
2Cape Town City 8521 148 +617 GBGGG
3Casric Stars 8512 96 +316 GGMGB
4Hungry Lions 8431 115 +615 GBGGG
5Lerumo Lions 8422 116 +514 MMBGG
6Upington City 8422 1310 +314 GBMGG
7Hope FC 8422 65 +114 MGBBG
8Highbury 8332 87 +112 MBBMB
9Gomora United FC 8323 1112 -111 MBGMM
10NWU FC 8242 56 -110 BBBGG
11Leicesterfield 8314 812 -410 GGMMM
12Midlands Wanderers 8224 56 -18 BMGBM
13University of Pretoria 8224 810 -28 BBGMM
14Orbit College 8035 410 -63 BMBMM
15The Bees 8107 311 -83 MGMMM
16Venda FC 8017 414 -101 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Hungry Lions 4310 72 +510
2Casric Stars 4310 62 +410
3Hope FC 5311 43 +110
4Magesi 4220 42 +28
5Cape Town City 3210 63 +37
6Upington City 4211 75 +27
7Gomora United FC 4202 78 -16
8Leicesterfield 5203 37 -46
9NWU FC 4121 33 05
10Lerumo Lions 3111 32 +14
11Highbury 4112 23 -14
12Midlands Wanderers 4112 23 -14
13University of Pretoria 4112 24 -24
14The Bees 4103 24 -23
15Orbit College 4022 46 -22
16Venda FC 4013 49 -51
#TakımOGBMAYAVP
1Magesi 4400 82 +612
2Lerumo Lions 5311 84 +410
3Cape Town City 5311 85 +310
4Highbury 4220 64 +28
5Upington City 4211 65 +17
6Casric Stars 4202 34 -16
7Hungry Lions 4121 43 +15
8Gomora United FC 4121 44 05
9NWU FC 4121 23 -15
10University of Pretoria 4112 66 04
11Leicesterfield 3111 55 04
12Midlands Wanderers 4112 33 04
13Hope FC 3111 22 04
14Orbit College 4013 04 -41
15Venda FC 4004 05 -50
16The Bees 4004 17 -60

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:25 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,63X2,9024,39

Çifte şans

1X1,06121,19X21,68

Karşılıklı gol

Var2,08Yok1,42

1,5 Alt / Üst

Alt2,25Üst1,35

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1st Division'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.