Hertha Berlin 2-1 Wolfsburg: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hertha Berlin 2–1 Wolfsburg (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–0. Şut 16–8, isabetli şut 6–3, topa sahip olma %53–%47, korner 10–3.
Paylaş
Maç özeti
Hertha Berlin – Wolfsburg maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Oluwaseun Adewumi 43', Deyovaisio Zeefuik 45+2' (Hertha Berlin); Kento Shiogai 47' (Wolfsburg). xG: Hertha Berlin 1,4 – 0,9 Wolfsburg.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Olympiastadion, Berlin
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Hertha Berlin: S. Leitl · Wolfsburg: Tobias Strobl
Maç akışı
Hertha Berlin üstteWolfsburg altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %76 · 4 şut · 0,3
- 16–30'Ev %81 · 3 şut · 0,3
- 31–45+'Ev %85 · 7 şut · 0,7
- 46–60'Dengeli · 4 şut · 0,8
- 61–75'Ev %65 · 1 şut · 0,0
- 76–90+'Ev %58 · 2 şut · 0,0
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Hertha Berlin, Dep = Wolfsburg.
Maç olayları
- Hertha BerlinWolfsburg
- 90+5'Tobias StroblSarı kart
- 90+4'Kento ShiogaiSarı kart
- Oluwaseun Adewumi ↔ Farid Alfa-RuprechtOyuncu değişikliği90+2'
- Deyovaisio Zeefuik ↔ Julian EitschbergerOyuncu değişikliği90+2'
- Oluwaseun AdewumiSarı kart90+1'
- Kevin Sessa ↔ Pascal KlemensOyuncu değişikliği90+1'
- 85'Vinicius de Souza Costa ↔ Alessio BesioOyuncu değişikliği
- Jón Dagur Þórsteinsson ↔ Selim TelibOyuncu değişikliği83'
- Gustaf NilssonSarı kart80'
- 76'Muhammed Damar ↔ Elvis RexhbecajOyuncu değişikliği
- 76'Alexander Bernhardsson ↔ Fraser HornbyOyuncu değişikliği
- Kevin SessaSarı kart74'
- Sebastian Gronning ↔ Gustaf NilssonOyuncu değişikliği60'
- 48'Vinicius de Souza CostaSarı kart
- 47'Gol Kento Shiogai 2–1
- Gol Deyovaisio Zeefuik 2–0Asist: Sebastian Gronning45+2'
- 45'Maximilian Arnold ↔ Kento ShiogaiOyuncu değişikliği
- Gol Oluwaseun Adewumi 1–043'
- 25'Robert Glatzel ↔ Mathys AngélyOyuncu değişikliği
- 22'Cleiton Santana dos SantosVAR: inceleme
- 22'Cleiton Santana dos SantosKırmızı kart
Hertha Berlin iç sahada (5 maç) · Wolfsburg deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 15 maç (2016'dan beri)
5 Hertha Berlin5 berabere5 Wolfsburg
- Hertha BSC iç sahada bu sezon yenilmedi: 5 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik.
- VfL Wolfsburg deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- VfL Wolfsburg, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%17).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Hertha Berlin
Wolfsburg
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %91 10/11 | %100 5/5 |
| Beraberlik | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %0 0/11 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %18 2/11 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,27 (25 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,81 yüksek | 2,20 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,82 (9 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,65 düşük | 0,80 (4 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,36 (26 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,90 yüksek | 2,00 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (16 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında | 1,67 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 5.–7. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %73 8/11ligde 2.–3. · lig ortalamasından 17 puan yüksek | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 5.–7. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %55 6/11ligde 10.–12. · lig ortalamasında | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 11,2 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 13,4 | 13,8 |
| 7,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 9,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 10,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %91 10/11 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,9 | 10,4 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,9 | 11,3 |
| 6,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Berabere | %64 7/11 | %60 3/5 |
| Geride | %0 0/11 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %64 7/11 | %50 3/6 |
| Berabere | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Geride | %9 1/11 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hertha Berlin (11 maç)
Wolfsburg (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hertha Berlin (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Wolfsburg (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 2 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 7 | 3 |
Kartlar
Hertha Berlin
Sarı 27 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 2,5)
Wolfsburg
Sarı 24 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 96 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Hertha Berlin: iç saha, 5 maç · Wolfsburg: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Hertha Berlin – Wolfsburg ilk 11'ler
Hertha Berlin · 4-2-3-1
- 35M. GersbeckK
- 42D. ZeefuikD45+2' gol 45+2. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 44L. GechterD
- 27N. KolbeD
- 22M. PedersenD
- 30P. SeguinO
- 8K. SessaO74' sarı kart 74. dk90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 19O. AdewumiO43' gol 43. dk90+1' sarı kart 90+1. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 23J. ÞorsteinssonO83' oyundan çıktı 83. dk
- 7J. BrekaloO
- 17S. GrønningF45+2' asist 45+2. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 41P. KlemensD90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 9G. NilssonF60' oyuna girdi 60. dk80' sarı kart 80. dk
- 18L. SchulerF
- 47Selim TelibO83' oyuna girdi 83. dk
- 20Farid Alfa-RuprechtF90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 2J. EitschbergerD90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 43T. GollerK
- 33S. GouramO
- 13Konstantin HeideK
Teknik direktör: S. Leitl
Wolfsburg · 4-3-3
- 1T. WellenreutherK
- 26S. KumbediD
- 6H. WahlD
- 33CleitonD22' kırmızı kart 22. dk
- 21J. MæhleD
- 27M. ArnoldO45' oyundan çıktı 45. dk
- 20M. DamarO76' oyundan çıktı 76. dk
- 5Vinicius SouzaO48' sarı kart 48. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 17A. BernhardssonF76' oyundan çıktı 76. dk
- 19R. GlatzelF25' oyundan çıktı 25. dk
- 11F. ReeseF
- 8Bence DárdaiO
- 2K. FischerD
- 31Y. GerhardtO
- 10F. HornbyF76' oyuna girdi 76. dk
- 37E. RexhbeçajO76' oyuna girdi 76. dk
- 7K. ShiogaiF45' oyuna girdi 45. dk47' gol 47. dk90+4' sarı kart 90+4. dk
- 30J. ZielińskiK
- 22M. AngelyD25' oyuna girdi 25. dk
- 23A. BesioF85' oyuna girdi 85. dk
Teknik direktör: Tobias Strobl
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiHertha Berlin
1. sıra · 31 puan · 11 maç · averaj +16
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGGG
- 31.10 1. FC Kaiserslautern 0–3 Hertha Berlin G
- 28.10 SSV Jeddeloh 0–2 Hertha Berlin G
- 24.10 Hertha Berlin 1–0 Arminia Bielefeld G
- 16.10 Holstein Kiel 0–0 Hertha Berlin B
- 11.10 Hertha Berlin 2–1 SpVgg Greuther Fürth G
Wolfsburg
4. sıra · 19 puan · 11 maç · averaj +10
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGBMG
- 31.10 Wolfsburg 2–0 VfL Osnabrück G
- 28.10 SC Freiburg 3–2 Wolfsburg M
- 23.10 VfL Bochum 1–1 Wolfsburg B
- 17.10 Wolfsburg 3–1 1. FC Heidenheim G
- 10.10 1. FC Nürnberg 4–4 Wolfsburg B
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
2. Bundesliga (Almanya) 11. hafta programında Hertha Berlin – Wolfsburg maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 22:30 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 1. sırada (28 puan), konuk ekip 4. sırada (19 puan).
Form (son 5 maç)
Hertha Berlin için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 8, yenilen 1. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Wolfsburg 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 12-9).
- Sıralama
- 1. (28 p) – 4. (19 p)
- Form (son 5)
- GGGBG – GMBGB
- H2H (G-B-M)
- 5-5-5 (15 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %60
- Korner ort. (maç)
- 12,4
- iddaa MS 1-0-2
- 1,92 – 3,70 – 2,77
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 15 kez karşılaştı: Hertha Berlin 5, Wolfsburg 5 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Ekim 2025, Wolfsburg 0-2 Hertha Berlin.
Gol istatistikleri
Hertha Berlin iç saha 4 maçta maç başına 2,25 gol attı, 0,75 gol yedi; Wolfsburg dış saha 5 maçta 2,20 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hertha Berlin %75, Wolfsburg %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hertha Berlin %75, Wolfsburg %60. İlk yarıyı önde kapatma: Hertha Berlin 1/4, Wolfsburg 3/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Hertha Berlin 4,8, Wolfsburg 6,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 12,4. Maç başına kart: Hertha Berlin 2,2, Wolfsburg 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,92, 0 – 3,70, 2 – 2,77. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,99, Üst 1,23. Karşılıklı Gol: Var 1,23, Yok 2,99.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %68; maç başına toplam korner ortalaması 12,4; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Almanya · 2. Bundesliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 11 | +16 | 31 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 11 | +13 | 24 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 11 | +3 | 21 |
| 4 | VfL Wolfsburg | 11 | +10 | 19 |
| 5 | 1. FC Magdeburg | 10 | +8 | 17 |
| 6 | Arminia Bielefeld | 11 | +2 | 17 |
| 7 | 1. FC Heidenheim | 10 | -1 | 15 |
| 8 | FC St. Pauli | 10 | 0 | 12 |
| 9 | SpVgg Greuther Fürth | 11 | -6 | 12 |
| 10 | Energie Cottbus | 11 | -2 | 11 |
| 11 | Eintracht Braunschweig | 11 | -2 | 11 |
| 12 | VfL Bochum | 10 | -3 | 11 |
| 13 | VfL Osnabrück | 11 | -4 | 11 |
| 14 | Dynamo Dresden | 11 | -5 | 11 |
| 15 | Hannover 96 | 10 | -6 | 11 |
| 16 | Karlsruher SC | 10 | -8 | 11 |
| 17 | SV Darmstadt 98 | 11 | -12 | 9 |
| 18 | Holstein Kiel | 11 | -3 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 5 | +7 | 15 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 6 | +8 | 13 |
| 3 | 1. FC Magdeburg | 5 | +8 | 12 |
| 4 | VfL Wolfsburg | 5 | +8 | 11 |
| 5 | Arminia Bielefeld | 5 | +6 | 11 |
| 6 | 1. FC Heidenheim | 5 | +4 | 11 |
| 7 | 1. FC Kaiserslautern | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Dynamo Dresden | 5 | +4 | 9 |
| 9 | SV Darmstadt 98 | 6 | +2 | 9 |
| 10 | Karlsruher SC | 6 | -1 | 9 |
| 11 | Hannover 96 | 5 | +1 | 8 |
| 12 | Eintracht Braunschweig | 6 | 0 | 8 |
| 13 | Holstein Kiel | 6 | +2 | 7 |
| 14 | FC St. Pauli | 5 | 0 | 7 |
| 15 | SpVgg Greuther Fürth | 5 | 0 | 7 |
| 16 | VfL Osnabrück | 6 | -1 | 7 |
| 17 | Energie Cottbus | 5 | 0 | 5 |
| 18 | VfL Bochum | 5 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 6 | +9 | 16 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 5 | +5 | 11 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 6 | 0 | 11 |
| 4 | VfL Bochum | 5 | 0 | 9 |
| 5 | VfL Wolfsburg | 6 | +2 | 8 |
| 6 | Energie Cottbus | 6 | -2 | 6 |
| 7 | Arminia Bielefeld | 6 | -4 | 6 |
| 8 | 1. FC Magdeburg | 5 | 0 | 5 |
| 9 | FC St. Pauli | 5 | 0 | 5 |
| 10 | SpVgg Greuther Fürth | 6 | -6 | 5 |
| 11 | VfL Osnabrück | 5 | -3 | 4 |
| 12 | 1. FC Heidenheim | 5 | -5 | 4 |
| 13 | Eintracht Braunschweig | 5 | -2 | 3 |
| 14 | Hannover 96 | 5 | -7 | 3 |
| 15 | Karlsruher SC | 4 | -7 | 2 |
| 16 | Dynamo Dresden | 6 | -9 | 2 |
| 17 | Holstein Kiel | 5 | -5 | 1 |
| 18 | SV Darmstadt 98 | 5 | -14 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
1. Yarı / Maç Sonucu
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Tek / Çift
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 5.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 10.5
