Nürnberg 4-4 Wolfsburg: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Nürnberg 4–4 Wolfsburg (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.
Maç özeti
Nürnberg – Wolfsburg maçı 4-4 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %64 7/11 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %9 1/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %18 2/11 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,36 (26 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,90 yüksek | 2,50 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (13 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,29 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,36 (26 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,90 yüksek | 2,00 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (16 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında | 1,67 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 5.–7. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11ligde 5.–6. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 5.–7. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %55 6/11ligde 10.–12. · lig ortalamasında | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 11,5 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %100 6/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %67 4/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 13,4 | 13,8 |
| 7,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 9,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 10,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,4 | 11,7 |
| 6,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,9 | 11,3 |
| 6,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %55 6/11 | %50 3/6 |
| Geride | %9 1/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %64 7/11 | %50 3/6 |
| Berabere | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Geride | %9 1/11 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Nürnberg (11 maç)
Wolfsburg (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Nürnberg (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 5 | 0 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Wolfsburg (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 2 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 7 | 3 |
Kartlar
Nürnberg
Sarı 22 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,0)
Wolfsburg
Sarı 24 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 96 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Nürnberg: iç saha, 6 maç · Wolfsburg: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · 2. Bundesliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 11 | +16 | 31 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 11 | +13 | 24 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 11 | +3 | 21 |
| 4 | VfL Wolfsburg | 11 | +10 | 19 |
| 5 | 1. FC Magdeburg | 10 | +8 | 17 |
| 6 | Arminia Bielefeld | 11 | +2 | 17 |
| 7 | 1. FC Heidenheim | 10 | -1 | 15 |
| 8 | FC St. Pauli | 10 | 0 | 12 |
| 9 | SpVgg Greuther Fürth | 11 | -6 | 12 |
| 10 | Energie Cottbus | 11 | -2 | 11 |
| 11 | Eintracht Braunschweig | 11 | -2 | 11 |
| 12 | VfL Bochum | 10 | -3 | 11 |
| 13 | VfL Osnabrück | 11 | -4 | 11 |
| 14 | Dynamo Dresden | 11 | -5 | 11 |
| 15 | Hannover 96 | 10 | -6 | 11 |
| 16 | Karlsruher SC | 10 | -8 | 11 |
| 17 | SV Darmstadt 98 | 11 | -12 | 9 |
| 18 | Holstein Kiel | 11 | -3 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 5 | +7 | 15 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 6 | +8 | 13 |
| 3 | 1. FC Magdeburg | 5 | +8 | 12 |
| 4 | VfL Wolfsburg | 5 | +8 | 11 |
| 5 | Arminia Bielefeld | 5 | +6 | 11 |
| 6 | 1. FC Heidenheim | 5 | +4 | 11 |
| 7 | 1. FC Kaiserslautern | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Dynamo Dresden | 5 | +4 | 9 |
| 9 | SV Darmstadt 98 | 6 | +2 | 9 |
| 10 | Karlsruher SC | 6 | -1 | 9 |
| 11 | Hannover 96 | 5 | +1 | 8 |
| 12 | Eintracht Braunschweig | 6 | 0 | 8 |
| 13 | Holstein Kiel | 6 | +2 | 7 |
| 14 | FC St. Pauli | 5 | 0 | 7 |
| 15 | SpVgg Greuther Fürth | 5 | 0 | 7 |
| 16 | VfL Osnabrück | 6 | -1 | 7 |
| 17 | Energie Cottbus | 5 | 0 | 5 |
| 18 | VfL Bochum | 5 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 6 | +9 | 16 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 5 | +5 | 11 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 6 | 0 | 11 |
| 4 | VfL Bochum | 5 | 0 | 9 |
| 5 | VfL Wolfsburg | 6 | +2 | 8 |
| 6 | Energie Cottbus | 6 | -2 | 6 |
| 7 | Arminia Bielefeld | 6 | -4 | 6 |
| 8 | 1. FC Magdeburg | 5 | 0 | 5 |
| 9 | FC St. Pauli | 5 | 0 | 5 |
| 10 | SpVgg Greuther Fürth | 6 | -6 | 5 |
| 11 | VfL Osnabrück | 5 | -3 | 4 |
| 12 | 1. FC Heidenheim | 5 | -5 | 4 |
| 13 | Eintracht Braunschweig | 5 | -2 | 3 |
| 14 | Hannover 96 | 5 | -7 | 3 |
| 15 | Karlsruher SC | 4 | -7 | 2 |
| 16 | Dynamo Dresden | 6 | -9 | 2 |
| 17 | Holstein Kiel | 5 | -5 | 1 |
| 18 | SV Darmstadt 98 | 5 | -14 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 2. Bundesliga'da oynanan diğer maçlar
- 14:00 Darmstadt 98 3–1 E. Cottbus
- 14:00 Magdeburg 3–0 Hannover 96
- 14:00 Osnabruck 1–1 Dynamo Dresden
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
