Wolfsburg 3-1 Heidenheim: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Wolfsburg 3–1 Heidenheim (17 Ekim 2026). İlk yarı 2–1. Şut 18–23, isabetli şut 9–9, topa sahip olma %58–%42, korner 8–8.
Maç özeti
Wolfsburg – Heidenheim maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: Alexander Bernhardsson 1', Robert Glatzel 45+1', Muhammed Damar 65' (Wolfsburg); Patrick Mainka 21' (Heidenheim). xG: Wolfsburg 1,4 – 2,0 Heidenheim.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Wolfsburg: Tobias Strobl · Heidenheim: F. Schmidt
Maç akışı
Wolfsburg üstte · Heidenheim altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 1' gol: Alexander Bernhardsson (Wolfsburg)
- 21' gol: Patrick Mainka (Heidenheim)
- 32' sarı kart: Hauke Wahl (Wolfsburg)
- 45' oyuncu değişikliği: Christian Conteh ↔ Marcel Costly (Heidenheim)
- 45+1' gol: Robert Glatzel (Wolfsburg)
- 58' sarı kart: Timon Wellenreuther (Wolfsburg)
- 62' sarı kart: Fabian Reese (Wolfsburg)
- 64' oyuncu değişikliği: Yannick Gerhardt ↔ Elvis Rexhbecaj (Wolfsburg)
- 65' gol: Muhammed Damar (Wolfsburg)
- 67' oyuncu değişikliği: Julian niehues ↔ Mathias Honsak (Heidenheim)
- 69' sarı kart: Michael Heule (Heidenheim)
- 80' oyuncu değişikliği: Paul Hennrich ↔ Yannik Wagner (Heidenheim)
- 80' oyuncu değişikliği: Fabian Reese ↔ Alessio Besio (Wolfsburg)
- 85' sarı kart: Alessio Besio (Wolfsburg)
- 89' oyuncu değişikliği: Mikkel Kaufmann ↔ Tim Siersleben (Heidenheim)
- 89' oyuncu değişikliği: Muhammed Damar ↔ Kento Shiogai (Wolfsburg)
- 89' oyuncu değişikliği: Alexander Bernhardsson ↔ Bence Dárdai (Wolfsburg)
Maç olayları
- WolfsburgHeidenheim
- 89'Mikkel Kaufmann ↔ Tim SierslebenOyuncu değişikliği
- Muhammed Damar ↔ Kento ShiogaiOyuncu değişikliği89'
- Alexander Bernhardsson ↔ Bence DárdaiOyuncu değişikliği89'
- Alessio BesioSarı kart85'
- 80'Paul Hennrich ↔ Yannik WagnerOyuncu değişikliği
- Fabian Reese ↔ Alessio BesioOyuncu değişikliği80'
- 69'Michael HeuleSarı kart
- 67'Julian niehues ↔ Mathias HonsakOyuncu değişikliği
- Gol Muhammed Damar 3–1Asist: Fabian Reese65'
- Yannick Gerhardt ↔ Elvis RexhbecajOyuncu değişikliği64'
- Fabian ReeseSarı kart62'
- Timon WellenreutherSarı kart58'
- Gol Robert Glatzel 2–1Asist: Joakim Maehle45+1'
- 45'Christian Conteh ↔ Marcel CostlyOyuncu değişikliği
- Hauke WahlSarı kart32'
- 21'Gol Patrick Mainka 1–1Asist: Jan Schoppner
- Gol Alexander Bernhardsson 1–0Asist: Vinicius de Souza Costa1'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,36 (26 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,90 yüksek | 2,80 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (16 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,70 (17 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,24 yüksek | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,80 (18 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,33 yüksek | 2,20 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 5.–7. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %55 6/11ligde 10.–12. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10ligde 3.–4. · lig ortalamasından 15 puan yüksek | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10ligde 7.–9. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 13,4 | 12,8 |
| 7,5 Üst | %100 11/11 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %100 11/11 | %100 5/5 |
| 9,5 Üst | %100 11/11 | %100 5/5 |
| 10,5 Üst | %100 11/11 | %100 5/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,5 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %80 8/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,9 | 12,6 |
| 6,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,1 | 13,4 |
| 6,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 9,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %64 7/11 | %80 4/5 |
| Berabere | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Geride | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Geride | %50 5/10 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Wolfsburg (11 maç)
Heidenheim (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Wolfsburg (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 2 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 7 | 3 |
Heidenheim (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kartlar
Wolfsburg
Sarı 24 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 2,2)
Heidenheim
Sarı 16 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 96 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Wolfsburg: iç saha, 5 maç · Heidenheim: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Wolfsburg – Heidenheim ilk 11'ler
Wolfsburg · 4-3-3
- 1T. WellenreutherK58' sarı kart 58. dk
- 26S. KumbediD
- 6H. WahlD32' sarı kart 32. dk
- 33CleitonD
- 21J. MæhleD45+1' asist 45+1. dk
- 31Y. GerhardtO64' oyundan çıktı 64. dk
- 5Vinicius SouzaO1' asist 1. dk
- 20M. DamarO65' gol 65. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 17A. BernhardssonF1' gol 1. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 19R. GlatzelF45+1' gol 45+1. dk
- 11F. ReeseF62' sarı kart 62. dk65' asist 65. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 30J. ZielińskiK
- 18J. AdjeteyD
- 22M. AngelyD
- 27M. ArnoldO
- 23A. BesioF80' oyuna girdi 80. dk85' sarı kart 85. dk
- 8Bence DárdaiO89' oyuna girdi 89. dk
- 2K. FischerD
- 37E. RexhbeçajO64' oyuna girdi 64. dk
- 7K. ShiogaiF89' oyuna girdi 89. dk
Teknik direktör: Tobias Strobl
Heidenheim · 4-4-2
- 33T. DähneK
- 22O. MhamdiD
- 6P. MainkaD21' gol 21. dk
- 19J. FöhrenbachD
- 27M. HeuleD69' sarı kart 69. dk
- 8P. HennrichO80' oyundan çıktı 80. dk
- 3J. SchöppnerO21' asist 21. dk
- 16J. NiehuesO67' oyundan çıktı 67. dk
- 10C. ContehO45' oyundan çıktı 45. dk
- 29M. KaufmannF89' oyundan çıktı 89. dk
- 18A. VogtF
- 41M. ZrilicO
- 38Y. WagnerF80' oyuna girdi 80. dk
- 4T. SierslebenD89' oyuna girdi 89. dk
- 28Adam KölleD
- 20L. KerberO
- 17M. HonsakF67' oyuna girdi 67. dk
- 1Frank FellerK
- 24M. CostlyF45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: F. Schmidt
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Almanya · 2. Bundesliga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Wolfsburg 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 17-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Heidenheim için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 6, yenilen 6.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Wolfsburg 4, Heidenheim 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Ocak 2026, Wolfsburg 1-1 Heidenheim.
- Sıralama
- 5. (12 p) – 3. (14 p)
- Form (son 5)
- BGGMB – BGMBG
- H2H (G-B-M)
- 4-2-1 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %57
- Korner ort. (maç)
- 12,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,58 – 3,96 – 3,92
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Wolfsburg bu sezon 7 maçta maç başına 2,71 gol attı, 1,71 gol yedi; Heidenheim bu sezon 7 maçta 2,00 attı, 1,71 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Wolfsburg %57, Heidenheim %57. İlk yarıyı önde kapatma: Wolfsburg 4/7, Heidenheim 3/7.
Korner ve kart
Maç başına korner: Wolfsburg 6,4, Heidenheim 4,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 12,6. Maç başına kart: Wolfsburg 2,1, Heidenheim 1,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,58, 0 – 3,96, 2 – 3,92. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,10, Üst 1,22. Karşılıklı Gol: Var 1,26, Yok 2,85.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %57; maç başına toplam korner ortalaması 12,6; son 5 maçta toplam 23 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 16 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · 2. Bundesliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 11 | +16 | 31 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 11 | +13 | 24 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 11 | +3 | 21 |
| 4 | VfL Wolfsburg | 11 | +10 | 19 |
| 5 | 1. FC Magdeburg | 10 | +8 | 17 |
| 6 | Arminia Bielefeld | 11 | +2 | 17 |
| 7 | 1. FC Heidenheim | 10 | -1 | 15 |
| 8 | FC St. Pauli | 10 | 0 | 12 |
| 9 | SpVgg Greuther Fürth | 11 | -6 | 12 |
| 10 | Energie Cottbus | 11 | -2 | 11 |
| 11 | Eintracht Braunschweig | 11 | -2 | 11 |
| 12 | VfL Bochum | 10 | -3 | 11 |
| 13 | VfL Osnabrück | 11 | -4 | 11 |
| 14 | Dynamo Dresden | 11 | -5 | 11 |
| 15 | Hannover 96 | 10 | -6 | 11 |
| 16 | Karlsruher SC | 10 | -8 | 11 |
| 17 | SV Darmstadt 98 | 11 | -12 | 9 |
| 18 | Holstein Kiel | 11 | -3 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 5 | +7 | 15 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 6 | +8 | 13 |
| 3 | 1. FC Magdeburg | 5 | +8 | 12 |
| 4 | VfL Wolfsburg | 5 | +8 | 11 |
| 5 | Arminia Bielefeld | 5 | +6 | 11 |
| 6 | 1. FC Heidenheim | 5 | +4 | 11 |
| 7 | 1. FC Kaiserslautern | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Dynamo Dresden | 5 | +4 | 9 |
| 9 | SV Darmstadt 98 | 6 | +2 | 9 |
| 10 | Karlsruher SC | 6 | -1 | 9 |
| 11 | Hannover 96 | 5 | +1 | 8 |
| 12 | Eintracht Braunschweig | 6 | 0 | 8 |
| 13 | Holstein Kiel | 6 | +2 | 7 |
| 14 | FC St. Pauli | 5 | 0 | 7 |
| 15 | SpVgg Greuther Fürth | 5 | 0 | 7 |
| 16 | VfL Osnabrück | 6 | -1 | 7 |
| 17 | Energie Cottbus | 5 | 0 | 5 |
| 18 | VfL Bochum | 5 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 6 | +9 | 16 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 5 | +5 | 11 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 6 | 0 | 11 |
| 4 | VfL Bochum | 5 | 0 | 9 |
| 5 | VfL Wolfsburg | 6 | +2 | 8 |
| 6 | Energie Cottbus | 6 | -2 | 6 |
| 7 | Arminia Bielefeld | 6 | -4 | 6 |
| 8 | 1. FC Magdeburg | 5 | 0 | 5 |
| 9 | FC St. Pauli | 5 | 0 | 5 |
| 10 | SpVgg Greuther Fürth | 6 | -6 | 5 |
| 11 | VfL Osnabrück | 5 | -3 | 4 |
| 12 | 1. FC Heidenheim | 5 | -5 | 4 |
| 13 | Eintracht Braunschweig | 5 | -2 | 3 |
| 14 | Hannover 96 | 5 | -7 | 3 |
| 15 | Karlsruher SC | 4 | -7 | 2 |
| 16 | Dynamo Dresden | 6 | -9 | 2 |
| 17 | Holstein Kiel | 5 | -5 | 1 |
| 18 | SV Darmstadt 98 | 5 | -14 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 2. Bundesliga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
