Wolfsburg 2-0 Osnabruck: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Wolfsburg 2–0 Osnabruck (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 30–13, isabetli şut 7–4, topa sahip olma %64–%36, korner 8–3.
Maç özeti
Wolfsburg – Osnabruck maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Fabian Reese 30', Muhammed Damar 49' (Wolfsburg). xG: Wolfsburg 2,0 – 1,2 Osnabruck.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Wolfsburg: Tobias Strobl · Osnabruck: T. Schultz
Maç akışı
Wolfsburg üstte · Osnabruck altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 30' gol: Fabian Reese (Wolfsburg)
- 35' sarı kart: Jannik Müller (Osnabruck)
- 44' sarı kart: Muhammed Damar (Wolfsburg)
- 49' gol: Muhammed Damar (Wolfsburg)
- 63' oyuncu değişikliği: Bjarke Jacobsen ↔ Ismail Badjie (Osnabruck)
- 63' oyuncu değişikliği: Leonhard Luis Munst ↔ Leon Maximilian Flach (Osnabruck)
- 69' oyuncu değişikliği: Muhammed Damar ↔ Kento Shiogai (Wolfsburg)
- 75' oyuncu değişikliği: Jonathan Gómez ↔ Luca Raimund (Osnabruck)
- 76' oyuncu değişikliği: Daniel-Kofi Kyereh ↔ Bernd Riesselmann (Osnabruck)
- 80' oyuncu değişikliği: Robert Glatzel ↔ Bence Dárdai (Wolfsburg)
- 80' oyuncu değişikliği: Alexander Bernhardsson ↔ Alessio Besio (Wolfsburg)
- 85' oyuncu değişikliği: Maximilian Arnold ↔ Yannick Gerhardt (Wolfsburg)
- 89' oyuncu değişikliği: Robin Meißner ↔ Joel Abu Hanna (Osnabruck)
Maç olayları
- WolfsburgOsnabruck
- 89'Robin Meißner ↔ Joel Abu HannaOyuncu değişikliği
- Maximilian Arnold ↔ Yannick GerhardtOyuncu değişikliği85'
- Robert Glatzel ↔ Bence DárdaiOyuncu değişikliği80'
- Alexander Bernhardsson ↔ Alessio BesioOyuncu değişikliği80'
- 76'Daniel-Kofi Kyereh ↔ Bernd RiesselmannOyuncu değişikliği
- 75'Jonathan Gómez ↔ Luca RaimundOyuncu değişikliği
- Muhammed Damar ↔ Kento ShiogaiOyuncu değişikliği69'
- 63'Bjarke Jacobsen ↔ Ismail BadjieOyuncu değişikliği
- 63'Leonhard Luis Munst ↔ Leon Maximilian FlachOyuncu değişikliği
- Gol Muhammed Damar 2–0Asist: Fabian Reese49'
- Muhammed DamarSarı kart44'
- 35'Jannik MüllerSarı kart
- Gol Fabian Reese 1–030'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %55 6/11 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,36 (26 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,90 yüksek | 2,80 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (16 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,27 (14 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,19 düşük | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (18 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasından 0,17 yüksek | 1,80 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 5.–7. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %55 6/11ligde 10.–12. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11ligde 9.–11. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %55 6/11ligde 10.–12. · lig ortalamasında | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 13,4 | 12,8 |
| 7,5 Üst | %100 11/11 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %100 11/11 | %100 5/5 |
| 9,5 Üst | %100 11/11 | %100 5/5 |
| 10,5 Üst | %100 11/11 | %100 5/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,9 | 12,6 |
| 6,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,2 | 7,4 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %64 7/11 | %80 4/5 |
| Berabere | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Geride | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Berabere | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Geride | %45 5/11 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Wolfsburg (11 maç)
Osnabruck (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Wolfsburg (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 2 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 7 | 3 |
Osnabruck (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 4 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Kartlar
Wolfsburg
Sarı 24 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 2,2)
Osnabruck
Sarı 21 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 96 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Wolfsburg: iç saha, 5 maç · Osnabruck: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Wolfsburg – Osnabruck ilk 11'ler
Wolfsburg · 4-2-3-1
- 1T. WellenreutherK
- 26S. KumbediD
- 6H. WahlD
- 33CleitonD
- 21J. MæhleD
- 27M. ArnoldO85' oyundan çıktı 85. dk
- 5Vinicius SouzaO
- 17A. BernhardssonO80' oyundan çıktı 80. dk
- 20M. DamarO44' sarı kart 44. dk49' gol 49. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 11F. ReeseO30' gol 30. dk49' asist 49. dk
- 19R. GlatzelF80' oyundan çıktı 80. dk
- 8Bence DárdaiO80' oyuna girdi 80. dk
- 7K. ShiogaiF69' oyuna girdi 69. dk
- 2K. FischerD
- 37E. RexhbeçajO
- 31Y. GerhardtO85' oyuna girdi 85. dk
- 18J. AdjeteyD
- 30J. ZielińskiK
- 22M. AngelyD
- 23A. BesioF80' oyuna girdi 80. dk
Teknik direktör: Tobias Strobl
Osnabruck · 3-4-2-1
- 32J. KrumreyK
- 27R. FabinskiD
- 24J. MüllerD35' sarı kart 35. dk
- 25N. WiemannD
- 28K. FaberO
- 21A. BeckO
- 15B. JacobsenO63' oyundan çıktı 63. dk
- 42J. GómezO75' oyundan çıktı 75. dk
- 11R. MeißnerO89' oyundan çıktı 89. dk
- 8L. MünstO63' oyundan çıktı 63. dk
- 7D. KyerehF76' oyundan çıktı 76. dk
- 10I. BadjieO63' oyuna girdi 63. dk
- 20T. JanottaD
- 31P. KammerbauerO
- 17L. RaimundF75' oyuna girdi 75. dk
- 22B. RiesselmannF76' oyuna girdi 76. dk
- 1N. SauterK
- 26F. WagnerO
- 4J. Abu HannaD89' oyuna girdi 89. dk
- 18L. FlachO63' oyuna girdi 63. dk
Teknik direktör: T. Schultz
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Almanya · 2. Bundesliga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Wolfsburg 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 15-10). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Osnabruck için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 7, yenilen 7.
Gol istatistikleri
Wolfsburg iç saha 4 maçta maç başına 3,00 gol attı, 1,50 gol yedi; Osnabruck dış saha 4 maçta 1,50 attı, 1,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Wolfsburg %75, Osnabruck %75. İlk yarıyı önde kapatma: Wolfsburg 3/4, Osnabruck 1/4.
- Sıralama
- 4. (16 p) – 9. (11 p)
- Form (son 5)
- MBGBG – GMBBM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- Korner ort. (maç)
- 10,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,41 – 4,42 – 4,83
Devamını oku · Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Wolfsburg 7,2, Osnabruck 2,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,8. Maç başına kart: Wolfsburg 2,8, Osnabruck 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,41, 0 – 4,42, 2 – 4,83. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,78, Üst 1,28. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,39.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 10,8; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · 2. Bundesliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 11 | +16 | 31 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 11 | +13 | 24 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 11 | +3 | 21 |
| 4 | VfL Wolfsburg | 11 | +10 | 19 |
| 5 | 1. FC Magdeburg | 10 | +8 | 17 |
| 6 | Arminia Bielefeld | 11 | +2 | 17 |
| 7 | 1. FC Heidenheim | 10 | -1 | 15 |
| 8 | FC St. Pauli | 10 | 0 | 12 |
| 9 | SpVgg Greuther Fürth | 11 | -6 | 12 |
| 10 | Energie Cottbus | 11 | -2 | 11 |
| 11 | Eintracht Braunschweig | 11 | -2 | 11 |
| 12 | VfL Bochum | 10 | -3 | 11 |
| 13 | VfL Osnabrück | 11 | -4 | 11 |
| 14 | Dynamo Dresden | 11 | -5 | 11 |
| 15 | Hannover 96 | 10 | -6 | 11 |
| 16 | Karlsruher SC | 10 | -8 | 11 |
| 17 | SV Darmstadt 98 | 11 | -12 | 9 |
| 18 | Holstein Kiel | 11 | -3 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 5 | +7 | 15 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 6 | +8 | 13 |
| 3 | 1. FC Magdeburg | 5 | +8 | 12 |
| 4 | VfL Wolfsburg | 5 | +8 | 11 |
| 5 | Arminia Bielefeld | 5 | +6 | 11 |
| 6 | 1. FC Heidenheim | 5 | +4 | 11 |
| 7 | 1. FC Kaiserslautern | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Dynamo Dresden | 5 | +4 | 9 |
| 9 | SV Darmstadt 98 | 6 | +2 | 9 |
| 10 | Karlsruher SC | 6 | -1 | 9 |
| 11 | Hannover 96 | 5 | +1 | 8 |
| 12 | Eintracht Braunschweig | 6 | 0 | 8 |
| 13 | Holstein Kiel | 6 | +2 | 7 |
| 14 | FC St. Pauli | 5 | 0 | 7 |
| 15 | SpVgg Greuther Fürth | 5 | 0 | 7 |
| 16 | VfL Osnabrück | 6 | -1 | 7 |
| 17 | Energie Cottbus | 5 | 0 | 5 |
| 18 | VfL Bochum | 5 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 6 | +9 | 16 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 5 | +5 | 11 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 6 | 0 | 11 |
| 4 | VfL Bochum | 5 | 0 | 9 |
| 5 | VfL Wolfsburg | 6 | +2 | 8 |
| 6 | Energie Cottbus | 6 | -2 | 6 |
| 7 | Arminia Bielefeld | 6 | -4 | 6 |
| 8 | 1. FC Magdeburg | 5 | 0 | 5 |
| 9 | FC St. Pauli | 5 | 0 | 5 |
| 10 | SpVgg Greuther Fürth | 6 | -6 | 5 |
| 11 | VfL Osnabrück | 5 | -3 | 4 |
| 12 | 1. FC Heidenheim | 5 | -5 | 4 |
| 13 | Eintracht Braunschweig | 5 | -2 | 3 |
| 14 | Hannover 96 | 5 | -7 | 3 |
| 15 | Karlsruher SC | 4 | -7 | 2 |
| 16 | Dynamo Dresden | 6 | -9 | 2 |
| 17 | Holstein Kiel | 5 | -5 | 1 |
| 18 | SV Darmstadt 98 | 5 | -14 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 2. Bundesliga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
