Brezilya · Serie B · 37. hafta

Goias – Ponte Preta

Başlamasına 19 sa 29 dk Başlamadı

Goias – Ponte Preta: 9 Kasım 01:15, Brezilya · Serie B, 37. hafta. Bu sezon Goias evinde 18 maçta 10 galibiyet, 2 beraberlik, 6 mağlubiyet; Ponte Preta deplasmanda 18 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 17 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %44; KG var ortalaması %30; maç başına toplam korner ortalaması 11,0; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 14 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Estádio da Serrinha, Goiania

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiGoiasPonte Preta
Lig sırası7. · 55 puan20. · 15 puan
Form (son 5)GGBGGMMBBM
Gol (attığı – yediği, ort.)1,00 – 1,000,44 – 2,78
2,5 Üst biten%39%50
Karşılıklı gol%33%28
Gol yemediği%33%0
Aralarında (G-B-M)2-3-2 (7 maç, Goias bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Goias iç sahada (18 maç), Ponte Preta deplasmanda (18 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Goias iç sahada (18 maç) · Ponte Preta deplasmanda (18 maç), bu sezon

1,00 Gol atma maç başı 0,44
1,00 Gol yeme maç başı 2,78
%33 Gol yememe maçların %0
%33 KG Var maçların %28
%39 2.5 Üst maçların %50

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Goias iç sahada 18 maçta 10 galibiyet, 2 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
  • Ponte Preta deplasmanda 18 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 17 mağlubiyet aldı.
  • Ponte Preta, deplasman maçlarında 18 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Goias

7. sıra · 55 puan · 36 maç · averaj -3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBGG

  1. 02.11 Goias 2–1 CRB G
  2. 27.10 Ceara 0–2 Goias G
  3. 19.10 Goias 0–0 Nautico Recife B
  4. 11.10 Operario-PR 0–2 Goias G
  5. 06.10 Goias 2–1 Athletic Club G
Deplasman

Ponte Preta

20. sıra · 15 puan · 36 maç · averaj -57

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBBM

  1. 30.10 Criciuma 2–0 Ponte Preta M
  2. 24.10 Ponte Preta 2–2 Fortaleza EC B
  3. 16.10 Ponte Preta 1–1 Atletico Goianiense B
  4. 12.10 Novorizontino 5–1 Ponte Preta M
  5. 07.10 Ponte Preta 0–2 Juventude M

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Goias 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 8-2). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Ponte Preta son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 12 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 7 maçta galibiyetler Goias 2 – Ponte Preta 2; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Temmuz 2026, Ponte Preta 1-2 Goias.

Gol istatistikleri

Goias iç saha 18 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Ponte Preta dış saha 18 maçta 0,44 attı, 2,78 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %39, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Goias %33, Ponte Preta %28. İlk yarıyı önde kapatma: Goias 5/18, Ponte Preta 1/18.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Goias 5,8, Ponte Preta 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,0. Maç başına kart: Goias 2,8, Ponte Preta 3,0.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %44; KG var ortalaması %30; maç başına toplam korner ortalaması 11,0; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 14 gol yediler.

Sıralama
7. (55 p) – 20. (15 p)
Form (son 5)
GGBGG – MBBMM
H2H (G-B-M)
2-3-2 (7 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%39 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %28
Korner ort. (maç)
11,0

Veri: 8 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Goias
Toplam (36)İç saha (18)
Galibiyet%44 16/36%56 10/18
Beraberlik%19 7/36%11 2/18
Mağlubiyet%36 13/36%33 6/18
Ponte Preta
Toplam (36)Dış saha (18)
Galibiyet%8 3/36%6 1/18
Beraberlik%17 6/36%0 0/18
Mağlubiyet%75 27/36%94 17/18

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Goias
Toplam (36)İç saha (18)
Attığı gol / maç1,06 (38 gol)1,00 (18 gol)
Yediği gol / maç1,14 (41 gol)1,00 (18 gol)
Ponte Preta
Toplam (36)Dış saha (18)
Attığı gol / maç0,58 (21 gol)0,44 (8 gol)
Yediği gol / maç2,17 (78 gol)2,78 (50 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Goias
Toplam (36)İç saha (18)
KG Var%39 14/36%33 6/18
1,5 Üst%67 24/36%56 10/18
2,5 Üst%36 13/36%39 7/18
3,5 Üst%17 6/36%11 2/18
Gol yememe%28 10/36%33 6/18
Ponte Preta
Toplam (36)Dış saha (18)
KG Var%42 15/36%28 5/18
1,5 Üst%86 31/36%94 17/18
2,5 Üst%42 15/36%50 9/18
3,5 Üst%22 8/36%28 5/18
Gol yememe%8 3/36%0 0/18

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Goias
Toplam (36)İç saha (18)
Maçta toplam korner (ort.)10,511,6
7,5 Üst%77 27/35%89 16/18
8,5 Üst%74 26/35%83 15/18
9,5 Üst%57 20/35%72 13/18
10,5 Üst%51 18/35%61 11/18
Ponte Preta
Toplam (36)Dış saha (18)
Maçta toplam korner (ort.)10,810,4
7,5 Üst%81 29/36%78 14/18
8,5 Üst%72 26/36%61 11/18
9,5 Üst%67 24/36%50 9/18
10,5 Üst%44 16/36%39 7/18

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Goias
Toplam (36)İç saha (18)
Maç başı kart4,54,3
2,5 Üst%81 29/36%78 14/18
3,5 Üst%56 20/36%56 10/18
4,5 Üst%39 14/36%33 6/18
5,5 Üst%33 12/36%28 5/18
Ponte Preta
Toplam (36)Dış saha (18)
Maç başı kart5,75,0
2,5 Üst%94 34/36%89 16/18
3,5 Üst%81 29/36%67 12/18
4,5 Üst%78 28/36%61 11/18
5,5 Üst%56 20/36%44 8/18

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Goias
Toplam (36)İç saha (18)
Maç başı isabetli şut8,37,7
6,5 Üst%72 26/36%67 12/18
7,5 Üst%61 22/36%56 10/18
8,5 Üst%47 17/36%39 7/18
9,5 Üst%28 10/36%22 4/18
Ponte Preta
Toplam (36)Dış saha (18)
Maç başı isabetli şut9,610,5
6,5 Üst%86 31/36%89 16/18
7,5 Üst%75 27/36%83 15/18
8,5 Üst%61 22/36%78 14/18
9,5 Üst%47 17/36%56 10/18

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Goias
Toplam (36)İç saha (18)
Önde%33 12/36%28 5/18
Berabere%42 15/36%39 7/18
Geride%25 9/36%33 6/18
Ponte Preta
Toplam (36)Dış saha (18)
Önde%19 7/36%6 1/18
Berabere%25 9/36%28 5/18
Geride%56 20/36%67 12/18

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Goias (36 maç)

1/181/X31/21X/17X/X3X/252/112/X12/27

Ponte Preta (36 maç)

1/121/X41/21X/11X/X2X/262/102/X02/220

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Goias (34 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 6 3
31-45 6 8
46-60 6 4
61-75 4 10
76-90 10 10

Ponte Preta (35 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 8
16-30 3 10
31-45 12 18
46-60 3 11
61-75 1 8
76-90 1 21

Kartlar

Goias

Sarı 80 · Kırmızı 6 (36 maç · maç başı sarı 2,2)

Ponte Preta

Sarı 105 · Kırmızı 15 (36 maç · maç başı sarı 2,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Goias: iç saha, 18 maç · Ponte Preta: dış saha, 18 maç

GoiasPonte Preta
%52,6Topa sahip olma%38,0
1,21Beklenen gol (xG)0,71
15,6Toplam şut8,6
4,2İsabetli şut2,8
8,7Ceza sahası içi şut4,7
5,8Korner3,2
445Pas292
%85Pas isabeti%75
2,4Kurtarış5,1
13,2Faul14,7
1,7Ofsayt1,0
2,6Sarı kart2,6
0,17Kırmızı kart0,44

Rakiplerine izin verdikleri

1,03Rakibin xG'si2,19
13,3Rakibin şutu20,9
3,4Rakibin isabetli şutu7,7
5,7Rakibin korneri7,3

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Brezilya · Serie B puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Novorizontino 3720107 6632 +3470 GBGGG
2Juventude 3618117 4725 +2265 GBBGB
3Vila Nova 361899 5238 +1463 BGBMB
4Criciuma 3618810 3830 +862 MGGMG
5Fortaleza EC 3716147 4433 +1162 BGBBM
6CRB 3616713 5451 +355 GBMGM
7Goias 3616713 3841 -355 GGBGG
8Atletico Goianiense 3614139 4233 +955 MBBMB
9Sport Recife 37141310 5042 +855 BMGBM
10Operario-PR 3715913 4950 -154 MMGMG
11São Bernardo 37141013 5242 +1052 BMGGM
12Botafogo SP 3714914 4539 +651 GGGBG
13Cuiaba 36111411 3330 +347 BMMMM
14Athletic Club 36111411 4241 +147 MBBMG
15Nautico Recife 36121014 4046 -646 MMBMG
16Ceara 36111015 3846 -843 GMBMM
17Avai 3711719 3547 -1240 GBMMG
18Londrina 378821 4558 -1332 BGMMM
19America Mineiro 367524 2655 -2926 MMGGG
20Ponte Preta 363627 2178 -5715 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Vila Nova 181251 3515 +2041
2Novorizontino 191243 3517 +1840
3Juventude 181152 288 +2038
4Criciuma 181143 2110 +1137
5Fortaleza EC 18981 2716 +1135
6Sport Recife 18972 3019 +1134
7CRB 181035 3320 +1333
8Atletico Goianiense 18954 2715 +1232
9Operario-PR 19955 2724 +332
10Goias 181026 1818 032
11Nautico Recife 18936 2017 +330
12Botafogo SP 19847 3123 +828
13Cuiaba 18774 2012 +828
14Ceara 18846 2221 +128
15Athletic Club 18765 2319 +427
16Avai 19757 1919 026
17São Bernardo 18567 2221 +121
18Londrina 18558 2523 +220
19America Mineiro 185310 1422 -818
20Ponte Preta 182610 1328 -1512
#TakımOGBMAYAVP
1São Bernardo 19946 3021 +931
2Novorizontino 18864 3115 +1630
3Juventude 18765 1917 +227
4Fortaleza EC 19766 1717 027
5Criciuma 18747 1720 -325
6Botafogo SP 18657 1416 -223
7Goias 18657 2023 -323
8Atletico Goianiense 18585 1518 -323
9Operario-PR 18648 2226 -422
10Vila Nova 18648 1723 -622
11CRB 18648 2131 -1022
12Sport Recife 19568 2023 -321
13Athletic Club 18486 1922 -320
14Cuiaba 18477 1318 -519
15Nautico Recife 18378 2029 -916
16Ceara 18369 1625 -915
17Avai 184212 1628 -1214
18Londrina 193313 2035 -1512
19America Mineiro 182214 1233 -218
20Ponte Preta 181017 850 -423

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Goias–
X · Beraberlik7,30
2 · Ponte Preta16,80

2,5 Alt / Üst

Alt2,49
Üst1,26

Karşılıklı gol

Var2,13
Yok1,38
Tüm marketler (18)

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,42Üst2,03

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,59Üst1,76

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var2,611 ve Yok1,470 ve Var11,300 ve Yok23,252 ve Var36,002 ve Yok34,50

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,67Yok–

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt1,92Üst1,49

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,08Üst3,67

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,55Eşit3,662.1,89

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 1.5

Alt1,40Üst2,08

Alt/Üst 3.5

Alt1,56Üst1,81

1. Yarı Sonucu

11,2703,02212,60

2. Yarı Sonucu

11,2203,45211,80

Handikaplı Maç Sonucu -2

11,7703,5422,47

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 2–0 ve 24,05

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var17,35Üst ve Var2,41Alt ve Yok2,92Üst ve Yok2,43

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var9,931 ve Yok1,400 ve Var10,750 ve Yok3,882 ve Var36,002 ve Yok13,90

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,140 ve 22,25

Toplam Gol

0-1 gol5,712-3 gol2,064-5 gol2,556+ gol5,66

Tek / Çift

Tek1,67Çift1,67