Atlética Ponte Preta 1-1 Goianiense: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Atlética Ponte Preta 1–1 Goianiense (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 8–33, isabetli şut 5–6, topa sahip olma %19–%81, korner 1–18.
Maç özeti
Atlética Ponte Preta – Goianiense maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: David da Hora 42' (Atlética Ponte Preta); João Pedro 87' (Goianiense). xG: Atlética Ponte Preta 1,2 – 2,3 Goianiense.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Atlética Ponte Preta: Gilson Kleina · Goianiense: Roger
Maç akışı
Atlética Ponte Preta üstte · Goianiense altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 9' sarı kart: Sergio Palacios (Atlética Ponte Preta)
- 32' sarı kart: Junior Barreto (Goianiense)
- 38' sarı kart: Danilo Barcelos (Atlética Ponte Preta)
- 42' gol: David da Hora (Atlética Ponte Preta)
- 45' oyuncu değişikliği: Guilherme Costa Marques ↔ Matheuzinho (Goianiense)
- 45' oyuncu değişikliği: Leandro Vilela ↔ Bruno José (Goianiense)
- 51' sarı kart: Gustavo Coutinho Silva Lopes (Goianiense)
- 61' oyuncu değişikliği: Karl Cachoeira Della Vedova Júnior ↔ Ryan Henrique Pereira Andrade (Atlética Ponte Preta)
- 63' oyuncu değişikliği: Ewerthon Diogenes da Silva ↔ João Pedro (Goianiense)
- 73' sarı kart: Ryan Henrique Pereira Andrade (Atlética Ponte Preta)
- 74' oyuncu değişikliği: David da Hora ↔ Emanuell Silva Ferreira (Atlética Ponte Preta)
- 76' oyuncu değişikliği: Guilherme Lopes ↔ Yuri Henrique Da Silveira Alves (Goianiense)
- 84' sarı kart: Yuri Henrique Da Silveira Alves (Goianiense)
- 87' gol: João Pedro (Goianiense)
- 90' oyuncu değişikliği: Danilo ↔ Juan Rodrigues Leopoldino (Atlética Ponte Preta)
- 90' oyuncu değişikliği: Gustavo Telles ↔ Diego Monteiro Leao (Atlética Ponte Preta)
- 90+3' kırmızı kart: Ryan Henrique Pereira Andrade (Atlética Ponte Preta)
Maç olayları
- Atlética Ponte PretaGoianiense
- Ryan Henrique Pereira AndradeKırmızı kart90+3'
- Danilo ↔ Juan Rodrigues LeopoldinoOyuncu değişikliği90'
- Gustavo Telles ↔ Diego Monteiro LeaoOyuncu değişikliği90'
- 87'Gol João Pedro 1–1Asist: Bruno José
- 84'Yuri Henrique Da Silveira AlvesSarı kart
- 76'Guilherme Lopes ↔ Yuri Henrique Da Silveira AlvesOyuncu değişikliği
- David da Hora ↔ Emanuell Silva FerreiraOyuncu değişikliği74'
- Ryan Henrique Pereira AndradeSarı kart73'
- 63'Ewerthon Diogenes da Silva ↔ João PedroOyuncu değişikliği
- Karl Cachoeira Della Vedova Júnior ↔ Ryan Henrique Pereira AndradeOyuncu değişikliği61'
- 51'Gustavo Coutinho Silva LopesSarı kart
- 45'Guilherme Costa Marques ↔ MatheuzinhoOyuncu değişikliği
- 45'Leandro Vilela ↔ Bruno JoséOyuncu değişikliği
- Gol David da Hora 1–0Asist: Rodrigo Souza42'
- Danilo BarcelosSarı kart38'
- 32'Junior BarretoSarı kart
- Sergio PalaciosSarı kart9'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %8 3/36 | %11 2/18 |
| Beraberlik | %17 6/36 | %33 6/18 |
| Mağlubiyet | %75 27/36 | %56 10/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %39 14/36 | %28 5/18 |
| Beraberlik | %36 13/36 | %44 8/18 |
| Mağlubiyet | %25 9/36 | %28 5/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,58 (21 gol) | 0,72 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,17 (78 gol) | 1,56 (28 gol) |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (42 gol) | 0,83 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (33 gol) | 1,00 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 15/36 | %56 10/18 |
| 1,5 Üst | %86 31/36 | %78 14/18 |
| 2,5 Üst | %42 15/36 | %33 6/18 |
| 3,5 Üst | %22 8/36 | %17 3/18 |
| Gol yememe | %8 3/36 | %17 3/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 17/36 | %50 9/18 |
| 1,5 Üst | %64 23/36 | %56 10/18 |
| 2,5 Üst | %36 13/36 | %28 5/18 |
| 3,5 Üst | %14 5/36 | %11 2/18 |
| Gol yememe | %36 13/36 | %33 6/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 11,2 |
| 7,5 Üst | %81 29/36 | %83 15/18 |
| 8,5 Üst | %72 26/36 | %83 15/18 |
| 9,5 Üst | %67 24/36 | %83 15/18 |
| 10,5 Üst | %44 16/36 | %50 9/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,6 | 12,6 |
| 7,5 Üst | %89 32/36 | %94 17/18 |
| 8,5 Üst | %81 29/36 | %94 17/18 |
| 9,5 Üst | %78 28/36 | %94 17/18 |
| 10,5 Üst | %61 22/36 | %72 13/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 6,4 |
| 2,5 Üst | %94 34/36 | %100 18/18 |
| 3,5 Üst | %81 29/36 | %94 17/18 |
| 4,5 Üst | %78 28/36 | %94 17/18 |
| 5,5 Üst | %56 20/36 | %67 12/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %81 29/36 | %78 14/18 |
| 3,5 Üst | %67 24/36 | %67 12/18 |
| 4,5 Üst | %56 20/36 | %50 9/18 |
| 5,5 Üst | %44 16/36 | %33 6/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %86 31/36 | %83 15/18 |
| 7,5 Üst | %75 27/36 | %67 12/18 |
| 8,5 Üst | %61 22/36 | %44 8/18 |
| 9,5 Üst | %47 17/36 | %39 7/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %81 29/36 | %89 16/18 |
| 7,5 Üst | %58 21/36 | %61 11/18 |
| 8,5 Üst | %53 19/36 | %56 10/18 |
| 9,5 Üst | %39 14/36 | %44 8/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 7/36 | %33 6/18 |
| Berabere | %25 9/36 | %22 4/18 |
| Geride | %56 20/36 | %44 8/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %39 14/36 | %17 3/18 |
| Berabere | %39 14/36 | %50 9/18 |
| Geride | %22 8/36 | %33 6/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Atlética Ponte Preta (36 maç)
Goianiense (36 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Atlética Ponte Preta (35 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 8 |
| 16-30 | 3 | 10 |
| 31-45 | 12 | 18 |
| 46-60 | 3 | 11 |
| 61-75 | 1 | 8 |
| 76-90 | 1 | 21 |
Goianiense (36 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 4 |
| 16-30 | 8 | 2 |
| 31-45 | 9 | 9 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 7 | 7 |
| 76-90 | 9 | 7 |
Kartlar
Atlética Ponte Preta
Sarı 105 · Kırmızı 15 (36 maç · maç başı sarı 2,9)
Goianiense
Sarı 78 · Kırmızı 5 (36 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Atlética Ponte Preta: iç saha, 18 maç · Goianiense: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Atlética Ponte Preta – Goianiense ilk 11'ler
Atlética Ponte Preta · 4-1-4-1
- 30ViniciusK
- 32Felipe Di MauroD
- 23S. PalaciosD9' sarı kart 9. dk
- 15Gabriel Caran de OliveiraD
- 14Danilo BarcelosD38' sarı kart 38. dk
- 5Rodrigo SouzaO42' asist 42. dk
- 18David da HoraO42' gol 42. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 8KarlO61' oyundan çıktı 61. dk
- 35Gustavo LopesO90' oyundan çıktı 90. dk
- 19DaniloO
- 9BrandãoF
- 4Diego Monteiro LeaoD
- 17Nicolas SilvaO
- 13Guilherme Martins FerreiraO
- 2Ryan Henrique Pereira AndradeO
- 21Vitor Ribeiro FernandesF
- 6JuanD90' oyuna girdi 90. dk
- 16KawannD
- 7Emanuell Silva FerreiraF
- 1Guilherme VianaK
- 20Thevyn Dos Anjos SouzaF
Teknik direktör: Gilson Kleina
Goianiense · 4-2-3-1
- 1Paulo VítorK
- 2EwerthonD63' oyundan çıktı 63. dk
- 3J. BarretoD32' sarı kart 32. dk
- 4Adriano MartinsD
- 6Guilherme LopesD76' oyundan çıktı 76. dk
- 5Leandro VilelaO45' oyundan çıktı 45. dk
- 8NetinhoO
- 7Soares GeovanyO
- 10Guilherme MarquesO45' oyundan çıktı 45. dk
- 11Gustavo MaiaO
- 9Gustavo CoutinhoF51' sarı kart 51. dk
- 17PeixotoO
- 14GebsonD
- 18João PedroF63' oyuna girdi 63. dk87' gol 87. dk
- 20Bruno JoséO45' oyuna girdi 45. dk87' asist 87. dk
- 19MatheusinhoO45' oyuna girdi 45. dk
- 13Paulo HenriqueK76' oyuna girdi 76. dk84' sarı kart 84. dk
- 15CristianoO
- 16Henrique Freitas AlvesO
- 12Paulo HenriqueK
Teknik direktör: Roger
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Ponte Preta için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 2, yenilen 11. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Goianiense son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Ponte Preta 0, Goianiense 8 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,00 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Haziran 2026, Goianiense 2-0 Ponte Preta.
- Sıralama
- 20. (13 p) – 6. (53 p)
- Form (son 5)
- MMMMG – BMGGM
- H2H (G-B-M)
- 0-2-8 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %31 – %31
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- Korner ort. (maç)
- 11,2
- iddaa MS 1-0-2
- 8,38 – 4,73 – 1,17
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Ponte Preta iç saha 16 maçta maç başına 0,62 gol attı, 1,56 gol yedi; Goianiense dış saha 16 maçta 0,88 attı, 1,06 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %31, konukta %31. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ponte Preta %50, Goianiense %50. İlk yarıyı önde kapatma: Ponte Preta 4/16, Goianiense 3/16.
Korner ve kart
Maç başına korner: Ponte Preta 5,1, Goianiense 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,2. Maç başına kart: Ponte Preta 3,6, Goianiense 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 8,38, 0 – 4,73, 2 – 1,17. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,89, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,94, Yok 1,49.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %31; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 11,2; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 14 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Novorizontino | 37 | +34 | 70 |
| 2 | Juventude | 36 | +22 | 65 |
| 3 | Vila Nova | 36 | +14 | 63 |
| 4 | Criciuma | 36 | +8 | 62 |
| 5 | Fortaleza EC | 37 | +11 | 62 |
| 6 | CRB | 36 | +3 | 55 |
| 7 | Goias | 36 | -3 | 55 |
| 8 | Atletico Goianiense | 36 | +9 | 55 |
| 9 | Sport Recife | 37 | +8 | 55 |
| 10 | Operario-PR | 37 | -1 | 54 |
| 11 | São Bernardo | 37 | +10 | 52 |
| 12 | Botafogo SP | 37 | +6 | 51 |
| 13 | Cuiaba | 36 | +3 | 47 |
| 14 | Athletic Club | 36 | +1 | 47 |
| 15 | Nautico Recife | 36 | -6 | 46 |
| 16 | Ceara | 36 | -8 | 43 |
| 17 | Avai | 37 | -12 | 40 |
| 18 | Londrina | 37 | -13 | 32 |
| 19 | America Mineiro | 36 | -29 | 26 |
| 20 | Ponte Preta | 36 | -57 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vila Nova | 18 | +20 | 41 |
| 2 | Novorizontino | 19 | +18 | 40 |
| 3 | Juventude | 18 | +20 | 38 |
| 4 | Criciuma | 18 | +11 | 37 |
| 5 | Fortaleza EC | 18 | +11 | 35 |
| 6 | Sport Recife | 18 | +11 | 34 |
| 7 | CRB | 18 | +13 | 33 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | +12 | 32 |
| 9 | Operario-PR | 19 | +3 | 32 |
| 10 | Goias | 18 | 0 | 32 |
| 11 | Nautico Recife | 18 | +3 | 30 |
| 12 | Botafogo SP | 19 | +8 | 28 |
| 13 | Cuiaba | 18 | +8 | 28 |
| 14 | Ceara | 18 | +1 | 28 |
| 15 | Athletic Club | 18 | +4 | 27 |
| 16 | Avai | 19 | 0 | 26 |
| 17 | São Bernardo | 18 | +1 | 21 |
| 18 | Londrina | 18 | +2 | 20 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -8 | 18 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -15 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | São Bernardo | 19 | +9 | 31 |
| 2 | Novorizontino | 18 | +16 | 30 |
| 3 | Juventude | 18 | +2 | 27 |
| 4 | Fortaleza EC | 19 | 0 | 27 |
| 5 | Criciuma | 18 | -3 | 25 |
| 6 | Botafogo SP | 18 | -2 | 23 |
| 7 | Goias | 18 | -3 | 23 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | -3 | 23 |
| 9 | Operario-PR | 18 | -4 | 22 |
| 10 | Vila Nova | 18 | -6 | 22 |
| 11 | CRB | 18 | -10 | 22 |
| 12 | Sport Recife | 19 | -3 | 21 |
| 13 | Athletic Club | 18 | -3 | 20 |
| 14 | Cuiaba | 18 | -5 | 19 |
| 15 | Nautico Recife | 18 | -9 | 16 |
| 16 | Ceara | 18 | -9 | 15 |
| 17 | Avai | 18 | -12 | 14 |
| 18 | Londrina | 19 | -15 | 12 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -21 | 8 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -42 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
- 02:30 Recife 0–2 Fortaleza CE
- 22:30 Ceara CE 2–2 Juventude
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
