Macaristan · NB III - Northeast

Gödöllő 2-0 Kisvárda II: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 2–0 MS İY 1–0

Gödöllő 2–0 Kisvárda II (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Gödöllő – Kisvárda II maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Gödöllő üstte · Kisvárda II altta

01530İY607590 41' gol (Gödöllő)84' gol (Gödöllő)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 41' gol (Gödöllő)
  • 84' gol (Gödöllő)

Maç olayları

  1. GödöllőKisvárda II
  2. Gol 2–084'
  3. Gol 1–041'
Maç özeti

Ev sahibi

Gödöllő

5. sıra · 25 puan

BGMGM

Deplasman

Kisvárda II

7. sıra · 22 puan

GGBMB

Gödöllő iç sahada (8 maç) · Kisvárda II deplasmanda (7 maç), bu sezon

2,38 Gol atma maç başı 1,43
0,25 Gol yeme maç başı 1,00
%75 Gol yememe maçların %43
%13 KG Var maçların %43
%50 2.5 Üst maçların %29

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)

0 Gödöllő1 berabere1 Kisvárda II

  • Gödöllő iç sahada 8 maçta 7 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Kisvárda II deplasmanda 7 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Gödöllő, iç saha maçlarında 8 maçta yalnız 1 kez iki takım da gol attı (%13).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Gödöllő
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%53 8/15%88 7/8
Beraberlik%7 1/15%0 0/8
Mağlubiyet%40 6/15%13 1/8
Kisvárda II
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%33 5/15%57 4/7
Beraberlik%47 7/15%29 2/7
Mağlubiyet%20 3/15%14 1/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Gödöllő
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,67 (25 gol)2,38 (19 gol)
Yediği gol / maç1,07 (16 gol)0,25 (2 gol)
Kisvárda II
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,40 (21 gol)1,43 (10 gol)
Yediği gol / maç1,13 (17 gol)1,00 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Gödöllő
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%33 5/15%13 1/8
1,5 Üst%80 12/15%75 6/8
2,5 Üst%60 9/15%50 4/8
3,5 Üst%33 5/15%38 3/8
Gol yememe%40 6/15%75 6/8
Kisvárda II
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%60 9/15%43 3/7
1,5 Üst%80 12/15%71 5/7
2,5 Üst%33 5/15%29 2/7
3,5 Üst%27 4/15%29 2/7
Gol yememe%27 4/15%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Gödöllő
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%47 7/15%75 6/8
Berabere%27 4/15%25 2/8
Geride%27 4/15%0 0/8
Kisvárda II
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%40 6/15%57 4/7
Berabere%33 5/15%29 2/7
Geride%27 4/15%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Gödöllő (15 maç)

1/161/X11/20X/12X/X0X/222/102/X02/24

Kisvárda II (15 maç)

1/141/X21/20X/11X/X4X/202/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Gödöllő (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 7 1
31-45 2 2
46-60 2 1
61-75 2 4
76-90 6 1

Kisvárda II (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 3 4
31-45 4 2
46-60 4 0
61-75 2 2
76-90 1 5

Kartlar

Gödöllő

Sarı 0 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,0)

Kisvárda II

Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 118 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Gödöllő

5. sıra · 25 puan · 15 maç · averaj +9

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMGM

  1. 01.11 Debrecen II 2–1 Gödöllő M
  2. 24.10 Gödöllő 4–0 Nyiregyhaza II G
  3. 17.10 Tarpa 2–1 Gödöllő M
  4. 10.10 Gödöllő 3–0 Tiszafuredi VSE G
  5. 03.10 Cigand SE 2–2 Gödöllő B
Deplasman

Kisvárda II

7. sıra · 22 puan · 15 maç · averaj +4

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBMB

  1. 01.11 Kisvárda II 1–1 Salgótarjáni BTC B
  2. 25.10 Kisvárda II 0–1 Debrecen II M
  3. 18.10 Nyiregyhaza II 2–2 Kisvárda II B
  4. 11.10 Kisvárda II 3–0 Tarpa G
  5. 03.10 Tiszafuredi VSE 0–2 Kisvárda II G

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

NB III - Northeast (Macaristan) programında Gödöllő – Kisvárda II maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 13:00 oynanacak. Sıralamada Gödöllő 6., Kisvárda II 7.; iki takım arasında 0 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Gödöllő 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 11-6). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Kisvárda II son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 4 gol yedi.

Sıralama
6. (22 p) – 7. (22 p)
Form (son 5)
MGMGB – BMBGG
H2H (G-B-M)
0-1-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%14 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,97 – 3,11 – 2,73
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Gödöllő 0, Kisvárda II 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 24 Mayıs 2026, Gödöllő 1-1 Kisvárda II.

Gol istatistikleri

Gödöllő iç saha 7 maçta maç başına 2,43 gol attı, 0,29 gol yedi; Kisvárda II dış saha 6 maçta 1,67 attı, 0,83 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gödöllő %14, Kisvárda II %50. İlk yarıyı önde kapatma: Gödöllő 5/7, Kisvárda II 4/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,97, 0 – 3,11, 2 – 2,73. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,78, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 1,94.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %32; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 12:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Macaristan · NB III - Northeast puan durumu · Northeast

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Ózd Sajóvölgye 151212 4612 +3437 GGGGB
2Cigand SE 151131 3711 +2636 GGGGB
3Debrecen II 151014 3624 +1231 GGGGG
4DEAC 15933 3419 +1530 GGMGB
5Gödöllő 15816 2516 +925 GMGMG
6Mátészalka 15654 2518 +723 MBGGM
7Kisvárda II 15573 2117 +422 GBMBM
8Tiszaújváros 15627 2022 -220 GMBMG
9Diósgyőr II 14545 2422 +219 MMGMM
10Füzesabony 15528 1622 -617 BMBMM
11Eger 15528 1532 -1717 BMMMM
12Tiszafuredi VSE 15519 1121 -1016 MBMGG
13Salgótarjáni BTC 15429 1223 -1114 MMGBB
14Hajdúnánás 14428 2239 -1714 MMMGB
15Tarpa 143110 1232 -2010 MMGMB
16Nyiregyhaza II 141112 1339 -264 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Gödöllő 8701 192 +1721
2Debrecen II 8701 2510 +1521
3Cigand SE 8611 228 +1419
4Ózd Sajóvölgye 7601 276 +2118
5DEAC 7412 168 +813
6Mátészalka 7322 147 +711
7Tarpa 9315 1114 -310
8Eger 7313 812 -410
9Tiszafuredi VSE 8314 611 -510
10Hajdúnánás 6303 139 +49
11Kisvárda II 8152 1110 +18
12Diósgyőr II 6222 910 -18
13Füzesabony 7223 89 -18
14Tiszaújváros 7214 611 -57
15Salgótarjáni BTC 8215 512 -77
16Nyiregyhaza II 7115 921 -124
#TakımOGBMAYAVP
1Ózd Sajóvölgye 8611 196 +1319
2Cigand SE 7520 153 +1217
3DEAC 8521 1811 +717
4Kisvárda II 7421 107 +314
5Tiszaújváros 8413 1411 +313
6Mátészalka 8332 1111 012
7Diósgyőr II 8323 1512 +311
8Debrecen II 7313 1114 -310
9Füzesabony 8305 813 -59
10Salgótarjáni BTC 7214 711 -47
11Eger 8215 720 -137
12Tiszafuredi VSE 7205 510 -56
13Hajdúnánás 8125 930 -215
14Gödöllő 7115 614 -84
15Nyiregyhaza II 7007 418 -140
16Tarpa 5005 118 -170

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Gödöllő1,97
X · Beraberlik3,11
2 · Kisvárda II2,73

2,5 Alt / Üst

Alt1,78
Üst1,58

Karşılıklı gol

Var1,47
Yok1,94
Tüm marketler (12)

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,5503,6221,44

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,32Üst2,28

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,55Yok1,09

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,33Üst2,24

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,48Üst1,93

1. Yarı Sonucu

12,5102,0323,28

2. Yarı Sonucu

12,2902,4022,93

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,66Üst1,69

Çifte Şans

1 ve 01,211 ve 21,150 ve 21,43

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,141 ve 21,410 ve 21,25

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,55Üst1,82

Tek / Çift

Tek1,72Çift1,63

Aynı gün NB III - Northeast'ta oynanan diğer maçlar