← Maçlar
Macaristan · NB III - Northeast25 Ekim 2026 · 13:00 TSİ

Kisvarda FC II 0-1 Debreceni VSC II: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Kisvarda FC II
0–1İY 0–1
Debreceni VSC II
Maç sonu

Kisvarda FC II 0–1 Debreceni VSC II (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Kisvarda FC II – Debreceni VSC II maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Kisvarda FC II üstte · Debreceni VSC II altta

01530İY607590 30' gol (Debreceni VSC II)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 30' gol (Debreceni VSC II)

Maç olayları

  1. Kisvarda FC IIDebreceni VSC II
  2. 30'Gol 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Kisvarda FC II
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%33 5/15%13 1/8
Beraberlik%47 7/15%63 5/8
Mağlubiyet%20 3/15%25 2/8
Debreceni VSC II
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%67 10/15%43 3/7
Beraberlik%7 1/15%14 1/7
Mağlubiyet%27 4/15%43 3/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Kisvarda FC II
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,40 (21 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç1,13 (17 gol)1,25 (10 gol)
Debreceni VSC II
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç2,40 (36 gol)1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç1,60 (24 gol)2,00 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Kisvarda FC II
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%60 9/15%75 6/8
1,5 Üst%80 12/15%88 7/8
2,5 Üst%33 5/15%38 3/8
3,5 Üst%27 4/15%25 2/8
Gol yememe%27 4/15%13 1/8
Debreceni VSC II
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%80 12/15%71 5/7
1,5 Üst%87 13/15%71 5/7
2,5 Üst%87 13/15%71 5/7
3,5 Üst%53 8/15%43 3/7
Gol yememe%20 3/15%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Kisvarda FC II
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%40 6/15%25 2/8
Berabere%33 5/15%38 3/8
Geride%27 4/15%38 3/8
Debreceni VSC II
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%47 7/15%29 2/7
Berabere%27 4/15%14 1/7
Geride%27 4/15%57 4/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Kisvarda FC II (15 maç)

1/141/X21/20X/11X/X4X/202/102/X12/23

Debreceni VSC II (15 maç)

1/171/X01/20X/12X/X1X/212/112/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Kisvarda FC II (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 3 4
31-45 4 2
46-60 4 0
61-75 2 2
76-90 1 5

Debreceni VSC II (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 3 2
31-45 5 2
46-60 4 1
61-75 3 4
76-90 1 4

Kartlar

Kisvarda FC II

Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Debreceni VSC II

Sarı 0 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 118 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Kisvárda II için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 9, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Debrecen II son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 13 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Kisvárda II 5 – Debrecen II 4; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Nisan 2026, Kisvárda II 4-1 Debrecen II.

Sıralama
6. (21 p) – 4. (22 p)
Form (son 5)
BGGBG – GGGGM
H2H (G-B-M)
5-3-4 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %80
iddaa MS 1-0-2
1,70 – 3,50 – 3,23
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Kisvárda II iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,33 gol yedi; Debrecen II dış saha 5 maçta 1,60 attı, 2,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Kisvárda II %50, Debrecen II %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kisvárda II %83, Debrecen II %80. İlk yarıyı önde kapatma: Kisvárda II 2/6, Debrecen II 0/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,70, 0 – 3,50, 2 – 3,23. Karşılıklı Gol: Var 1,32, Yok 2,35.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %82; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 20:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Macaristan · NB III - Northeast puan durumu · Northeast

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Ózd Sajóvölgye 151212 4612 +3437 GGGGB
2Cigand SE 151131 3711 +2636 GGGGB
3Debrecen II 151014 3624 +1231 GGGGG
4DEAC 15933 3419 +1530 GGMGB
5Gödöllő 15816 2516 +925 GMGMG
6Mátészalka 15654 2518 +723 MBGGM
7Kisvárda II 15573 2117 +422 GBMBM
8Tiszaújváros 15627 2022 -220 GMBMG
9Diósgyőr II 14545 2422 +219 MMGMM
10Füzesabony 15528 1622 -617 BMBMM
11Eger 15528 1532 -1717 BMMMM
12Tiszafuredi VSE 15519 1121 -1016 MBMGG
13Salgótarjáni BTC 15429 1223 -1114 MMGBB
14Hajdúnánás 14428 2239 -1714 MMMGB
15Tarpa 143110 1232 -2010 MMGMB
16Nyiregyhaza II 141112 1339 -264 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Gödöllő 8701 192 +1721
2Debrecen II 8701 2510 +1521
3Cigand SE 8611 228 +1419
4Ózd Sajóvölgye 7601 276 +2118
5DEAC 7412 168 +813
6Mátészalka 7322 147 +711
7Tarpa 9315 1114 -310
8Eger 7313 812 -410
9Tiszafuredi VSE 8314 611 -510
10Hajdúnánás 6303 139 +49
11Kisvárda II 8152 1110 +18
12Diósgyőr II 6222 910 -18
13Füzesabony 7223 89 -18
14Tiszaújváros 7214 611 -57
15Salgótarjáni BTC 8215 512 -77
16Nyiregyhaza II 7115 921 -124
#TakımOGBMAYAVP
1Ózd Sajóvölgye 8611 196 +1319
2Cigand SE 7520 153 +1217
3DEAC 8521 1811 +717
4Kisvárda II 7421 107 +314
5Tiszaújváros 8413 1411 +313
6Mátészalka 8332 1111 012
7Diósgyőr II 8323 1512 +311
8Debrecen II 7313 1114 -310
9Füzesabony 8305 813 -59
10Salgótarjáni BTC 7214 711 -47
11Eger 8215 720 -137
12Tiszafuredi VSE 7205 510 -56
13Hajdúnánás 8125 930 -215
14Gödöllő 7115 614 -84
15Nyiregyhaza II 7007 418 -140
16Tarpa 5005 118 -170

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,70X3,5023,23

Çifte şans

1X1,15121,13X21,62

Karşılıklı gol

Var1,32Yok2,35

3,5 Alt / Üst

Alt1,51Üst1,91

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.