← Maçlar
Macaristan · NB III - Northeast11 Ekim 2026 · 12:00 TSİ

Kisvarda FC II 3-0 Tarpa SC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Kisvarda FC II
3–0İY 2–0
Tarpa SC
Maç sonu

Kisvarda FC II 3–0 Tarpa SC (11 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

Kisvarda FC II – Tarpa SC maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Kisvarda FC II
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%33 5/15%13 1/8
Beraberlik%47 7/15%63 5/8
Mağlubiyet%20 3/15%25 2/8
Tarpa SC
Toplam (14)Dış saha (5)
Galibiyet%21 3/14%0 0/5
Beraberlik%7 1/14%0 0/5
Mağlubiyet%71 10/14%100 5/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Kisvarda FC II
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,40 (21 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç1,13 (17 gol)1,25 (10 gol)
Tarpa SC
Toplam (14)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,86 (12 gol)0,20 (1 gol)
Yediği gol / maç2,29 (32 gol)3,60 (18 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Kisvarda FC II
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%60 9/15%75 6/8
1,5 Üst%80 12/15%88 7/8
2,5 Üst%33 5/15%38 3/8
3,5 Üst%27 4/15%25 2/8
Gol yememe%27 4/15%13 1/8
Tarpa SC
Toplam (14)Dış saha (5)
KG Var%50 7/14%20 1/5
1,5 Üst%93 13/14%100 5/5
2,5 Üst%86 12/14%100 5/5
3,5 Üst%36 5/14%80 4/5
Gol yememe%7 1/14%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Kisvarda FC II
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%40 6/15%25 2/8
Berabere%33 5/15%38 3/8
Geride%27 4/15%38 3/8
Tarpa SC
Toplam (14)Dış saha (5)
Önde%21 3/14%0 0/5
Berabere%21 3/14%20 1/5
Geride%57 8/14%80 4/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Kisvarda FC II (15 maç)

1/141/X21/20X/11X/X4X/202/102/X12/23

Tarpa SC (14 maç)

1/121/X01/21X/11X/X0X/222/102/X12/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Kisvarda FC II (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 3 4
31-45 4 2
46-60 4 0
61-75 2 2
76-90 1 5

Tarpa SC (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 0 4
31-45 0 5
46-60 0 6
61-75 2 3
76-90 3 6

Kartlar

Kisvarda FC II

Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Tarpa SC

Sarı 0 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 118 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Macaristan · NB III - Northeast puan durumu · Northeast

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Ózd Sajóvölgye 151212 4612 +3437 GGGGB
2Cigand SE 151131 3711 +2636 GGGGB
3Debrecen II 151014 3624 +1231 GGGGG
4DEAC 15933 3419 +1530 GGMGB
5Gödöllő 15816 2516 +925 GMGMG
6Mátészalka 15654 2518 +723 MBGGM
7Kisvárda II 15573 2117 +422 GBMBM
8Tiszaújváros 15627 2022 -220 GMBMG
9Diósgyőr II 14545 2422 +219 MMGMM
10Füzesabony 15528 1622 -617 BMBMM
11Eger 15528 1532 -1717 BMMMM
12Tiszafuredi VSE 15519 1121 -1016 MBMGG
13Salgótarjáni BTC 15429 1223 -1114 MMGBB
14Hajdúnánás 14428 2239 -1714 MMMGB
15Tarpa 143110 1232 -2010 MMGMB
16Nyiregyhaza II 141112 1339 -264 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Gödöllő 8701 192 +1721
2Debrecen II 8701 2510 +1521
3Cigand SE 8611 228 +1419
4Ózd Sajóvölgye 7601 276 +2118
5DEAC 7412 168 +813
6Mátészalka 7322 147 +711
7Tarpa 9315 1114 -310
8Eger 7313 812 -410
9Tiszafuredi VSE 8314 611 -510
10Hajdúnánás 6303 139 +49
11Kisvárda II 8152 1110 +18
12Diósgyőr II 6222 910 -18
13Füzesabony 7223 89 -18
14Tiszaújváros 7214 611 -57
15Salgótarjáni BTC 8215 512 -77
16Nyiregyhaza II 7115 921 -124
#TakımOGBMAYAVP
1Ózd Sajóvölgye 8611 196 +1319
2Cigand SE 7520 153 +1217
3DEAC 8521 1811 +717
4Kisvárda II 7421 107 +314
5Tiszaújváros 8413 1411 +313
6Mátészalka 8332 1111 012
7Diósgyőr II 8323 1512 +311
8Debrecen II 7313 1114 -310
9Füzesabony 8305 813 -59
10Salgótarjáni BTC 7214 711 -47
11Eger 8215 720 -137
12Tiszafuredi VSE 7205 510 -56
13Hajdúnánás 8125 930 -215
14Gödöllő 7115 614 -84
15Nyiregyhaza II 7007 418 -140
16Tarpa 5005 118 -170

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,36X4,1225,17

Çifte şans

121,08X22,15

Karşılıklı gol

Var1,56Yok1,87

2,5 Alt / Üst

Alt2,11Üst1,43

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün NB III - Northeast'ta oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.