Debreceni Eac 1-1 Cigand SE: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Debreceni Eac 1–1 Cigand SE (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Debreceni Eac – Cigand SE maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Debreceni Eac üstte · Cigand SE altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 54' gol (Debreceni Eac)
- 63' gol (Cigand SE)
Maç olayları
- Debreceni EacCigand SE
- 63'Gol 1–1
- Gol 1–054'
Debreceni Eac iç sahada (7 maç) · Cigand SE deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 7 maç (2023'ten beri)
3 Debreceni Eac4 berabere0 Cigand SE
- DEAC iç sahada 7 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Cigand SE deplasmanda bu sezon yenilmedi: 7 maçta 5 galibiyet, 2 beraberlik.
- DEAC, iç saha maçlarında 7 maçta 6 kez 2,5 üst bitti (%86).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 9/15 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %73 11/15 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %7 1/15 | %0 0/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,27 (34 gol) | 2,29 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (19 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,47 (37 gol) | 2,14 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,73 (11 gol) | 0,43 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %93 14/15 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %47 7/15 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 8/15 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %53 8/15 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %40 6/15 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %53 8/15 | %57 4/7 |
| Berabere | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Geride | %7 1/15 | %0 0/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %53 8/15 | %57 4/7 |
| Berabere | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Geride | %27 4/15 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Debreceni Eac (15 maç)
Cigand SE (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Debreceni Eac (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 8 | 5 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Cigand SE (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 5 | 1 |
| 76-90 | 4 | 0 |
Kartlar
Debreceni Eac
Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)
Cigand SE
Sarı 0 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 118 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiDebreceni Eac
4. sıra · 30 puan · 15 maç · averaj +15
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMG
- 31.10 Tiszaújváros 0–1 Debreceni Eac G
- 24.10 Debreceni Eac 0–3 Ózd Sajóvölgye M
- 17.10 Eger 1–3 Debreceni Eac G
- 10.10 Salgótarjáni BTC 1–4 Debreceni Eac G
- 03.10 Debreceni Eac 3–0 Füzesabony G
Cigand SE
2. sıra · 36 puan · 15 maç · averaj +26
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMG
- 31.10 Cigand SE 2–1 Füzesabony G
- 28.10 Cigand SE 1–2 Paks M
- 24.10 Diósgyőr II 0–3 Cigand SE G
- 17.10 Cigand SE 6–0 Hajdúnánás G
- 10.10 Mátészalka 0–1 Cigand SE G
Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Debreceni Eac ile Cigand SE, NB III - Northeast (Macaristan) karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 15:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 3. sırada (29 puan), konuk ekip 2. sırada (35 puan).
Form (son 5 maç)
Debreceni Eac için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 11, yenilen 5. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Cigand SE için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 13, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 3. (29 p) – 2. (35 p)
- Form (son 5)
- GMGGG – GMGGG
- H2H (G-B-M)
- 3-4-0 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %33
- iddaa MS 1-0-2
- 2,39 – 3,18 – 2,17
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Debreceni Eac 3, Cigand SE 0 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Nisan 2026, Debreceni Eac 1-1 Cigand SE.
Gol istatistikleri
Debreceni Eac iç saha 6 maçta maç başına 2,50 gol attı, 1,17 gol yedi; Cigand SE dış saha 6 maçta 2,33 attı, 0,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Debreceni Eac %100, Cigand SE %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Debreceni Eac %33, Cigand SE %33. İlk yarıyı önde kapatma: Debreceni Eac 4/6, Cigand SE 4/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,39, 0 – 3,18, 2 – 2,17. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,03, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,35, Yok 2,19.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 14:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Macaristan · NB III - Northeast puan durumu · Northeast
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ózd Sajóvölgye | 15 | +34 | 37 |
| 2 | Cigand SE | 15 | +26 | 36 |
| 3 | Debrecen II | 15 | +12 | 31 |
| 4 | DEAC | 15 | +15 | 30 |
| 5 | Gödöllő | 15 | +9 | 25 |
| 6 | Mátészalka | 15 | +7 | 23 |
| 7 | Kisvárda II | 15 | +4 | 22 |
| 8 | Tiszaújváros | 15 | -2 | 20 |
| 9 | Diósgyőr II | 14 | +2 | 19 |
| 10 | Füzesabony | 15 | -6 | 17 |
| 11 | Eger | 15 | -17 | 17 |
| 12 | Tiszafuredi VSE | 15 | -10 | 16 |
| 13 | Salgótarjáni BTC | 15 | -11 | 14 |
| 14 | Hajdúnánás | 14 | -17 | 14 |
| 15 | Tarpa | 14 | -20 | 10 |
| 16 | Nyiregyhaza II | 14 | -26 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gödöllő | 8 | +17 | 21 |
| 2 | Debrecen II | 8 | +15 | 21 |
| 3 | Cigand SE | 8 | +14 | 19 |
| 4 | Ózd Sajóvölgye | 7 | +21 | 18 |
| 5 | DEAC | 7 | +8 | 13 |
| 6 | Mátészalka | 7 | +7 | 11 |
| 7 | Tarpa | 9 | -3 | 10 |
| 8 | Eger | 7 | -4 | 10 |
| 9 | Tiszafuredi VSE | 8 | -5 | 10 |
| 10 | Hajdúnánás | 6 | +4 | 9 |
| 11 | Kisvárda II | 8 | +1 | 8 |
| 12 | Diósgyőr II | 6 | -1 | 8 |
| 13 | Füzesabony | 7 | -1 | 8 |
| 14 | Tiszaújváros | 7 | -5 | 7 |
| 15 | Salgótarjáni BTC | 8 | -7 | 7 |
| 16 | Nyiregyhaza II | 7 | -12 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ózd Sajóvölgye | 8 | +13 | 19 |
| 2 | Cigand SE | 7 | +12 | 17 |
| 3 | DEAC | 8 | +7 | 17 |
| 4 | Kisvárda II | 7 | +3 | 14 |
| 5 | Tiszaújváros | 8 | +3 | 13 |
| 6 | Mátészalka | 8 | 0 | 12 |
| 7 | Diósgyőr II | 8 | +3 | 11 |
| 8 | Debrecen II | 7 | -3 | 10 |
| 9 | Füzesabony | 8 | -5 | 9 |
| 10 | Salgótarjáni BTC | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Eger | 8 | -13 | 7 |
| 12 | Tiszafuredi VSE | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Hajdúnánás | 8 | -21 | 5 |
| 14 | Gödöllő | 7 | -8 | 4 |
| 15 | Nyiregyhaza II | 7 | -14 | 0 |
| 16 | Tarpa | 5 | -17 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
