Cukaricki 2-1 Radnicki Nis: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Cukaricki 2–1 Radnicki Nis (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 12–7, isabetli şut 5–2, topa sahip olma %58–%42, korner 5–6.
Paylaş
Maç özeti
Cukaricki – Radnicki Nis maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Đorđe Jovanović 64', Uros·Miladinovic 75' (Cukaricki); Aleksandar Vidovic 4' (Radnicki Nis). xG: Cukaricki 1,0 – 0,4 Radnicki Nis.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- FK Čukarički Stadion, Belgrade
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Cukaricki: M. Trajković · Radnicki Nis: N. Drinčić
Maç akışı
Cukaricki üstteRadnicki Nis altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dengeli · 4 şut · 0,5
- 16–30'Ev %65 · 2 şut · 0,1
- 31–45+'Ev %55 · 1 şut · 0,0
- 46–60'Ev %68 · 1 şut · 0,0
- 61–75'Ev %71 · 2 şut · 0,2
- 76–90+'Ev %68 · 5 şut · 0,4
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Cukaricki, Dep = Radnicki Nis.
Maç olayları
- CukarickiRadnicki Nis
- 90'Igor IvanovićSarı kart
- Lazar Marković ↔ Nemanja MiletićOyuncu değişikliği83'
- 80'Radomir MilosavljevićSarı kart
- 79'Franck Kanouté ↔ Miloš RoševićOyuncu değişikliği
- 79'Luka Izderic ↔ Luka BorovicOyuncu değişikliği
- Gol Uros·Miladinovic 2–1Asist: Sambou Sissoko75'
- Đorđe Jovanović ↔ Fiorin DurmishajOyuncu değişikliği72'
- karel mustmaa ↔ Nemanja RadonjićOyuncu değişikliği72'
- 67'Vukasin jovanovic ↔ stefan nikolicOyuncu değişikliği
- 67'Issah Abass ↔ Kwaku Bonsu OseiOyuncu değişikliği
- Gol Đorđe Jovanović 1–1Asist: Sambou Sissoko64'
- Andrej bajovic ↔ Uroš NikolićOyuncu değişikliği63'
- Lazar MarkovićVAR: gol iptal59'
- Andrej bajovicSarı kart56'
- 53'Franck KanoutéSarı kart
- Lazar MarkovićSarı kart45'
- 27'Marko MijailovićSarı kart
- 9'Uroš VitasSarı kart
- 4'Gol Aleksandar Vidovic 0–1
Cukaricki iç sahada (8 maç) · Radnicki Nis deplasmanda (8 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 25 maç (2016'dan beri)
8 Cukaricki12 berabere5 Radnicki Nis
- Cukaricki iç sahada 8 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Radnički Niš deplasmanda 8 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Cukaricki
Radnicki Nis
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %33 5/15 | %25 2/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %13 1/8 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %71 10/14 | %75 6/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,40 (21 gol) | 1,62 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (21 gol) | 1,25 (10 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,71 (10 gol) | 0,38 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,79 (25 gol) | 1,50 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 6/15 | %38 3/8 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14 | %25 2/8 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %50 4/8 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %0 0/8 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %25 2/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %53 8/15 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %38 3/8 |
| 10,5 Üst | %33 5/15 | %25 2/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %100 8/8 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %75 6/8 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %25 2/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,5 |
| 2,5 Üst | %93 14/15 | %100 8/8 |
| 3,5 Üst | %87 13/15 | %100 8/8 |
| 4,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 5,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,8 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %93 13/14 | %88 7/8 |
| 4,5 Üst | %71 10/14 | %75 6/8 |
| 5,5 Üst | %50 7/14 | %63 5/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 9,9 |
| 6,5 Üst | %73 11/15 | %100 8/8 |
| 7,5 Üst | %60 9/15 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %47 7/15 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %100 8/8 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %50 4/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %53 8/15 | %50 4/8 |
| Berabere | %13 2/15 | %13 1/8 |
| Geride | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %13 1/8 |
| Berabere | %29 4/14 | %50 4/8 |
| Geride | %50 7/14 | %38 3/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Cukaricki (15 maç)
Radnicki Nis (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Cukaricki (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 5 | 1 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 2 | 5 |
Radnicki Nis (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Kartlar
Cukaricki
Sarı 39 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,6)
Radnicki Nis
Sarı 47 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 3,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 100 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Cukaricki: iç saha, 8 maç · Radnicki Nis: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Cukaricki – Radnicki Nis ilk 11'ler
Cukaricki · 4-2-3-1
- 81V. ČarapićK
- 24N. StankovićD
- 23I. MaigaD
- 26M. ĐokovićD
- 3Z. ŠehovićD
- 14S. SissokoO64' asist 64. dk75' asist 75. dk
- 77A. BajovićO56' sarı kart 56. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 8L. MarkovićO45' sarı kart 45. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 18Karel MustmaaO72' oyundan çıktı 72. dk
- 10U. MiladinovićO75' gol 75. dk
- 99Đ. JovanovićF64' gol 64. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 25F. DurmishajF72' oyuna girdi 72. dk
- 4N. TomovićD
- 54Luka MatijasevicO
- 73N. MiletićD83' oyuna girdi 83. dk
- 27A. NanqueF
- 1Đ. NikolićK
- 72U. NikolićO63' oyuna girdi 63. dk
- 50M. PavkovF
- 87Mateja ProkopijevićO
- 28N. RadonjićO72' oyuna girdi 72. dk
- 51Remy Rees-DottinF
Teknik direktör: M. Trajković
Radnicki Nis · 4-2-3-1
- 94D. StanivukovićK
- 18S. VeličkovićD
- 4U. VitasD9' sarı kart 9. dk
- 2M. MijailovićD27' sarı kart 27. dk
- 20A. VidovićD4' gol 4. dk
- 22R. MilosavljevićO80' sarı kart 80. dk
- 6F. KanoutéO53' sarı kart 53. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 11I. IvanovićO90' sarı kart 90. dk
- 89Luka IzdericO79' oyundan çıktı 79. dk
- 7I. AbassO67' oyundan çıktı 67. dk
- 42V. JovanovićF67' oyundan çıktı 67. dk
- 5N. ZečevićD
- 71D. PetrovićD
- 19K. OseiF67' oyuna girdi 67. dk
- 70Stefan NikolicO67' oyuna girdi 67. dk
- 15D. KrajišnikO
- 25B. KovačevićD
- 12I. KostićK
- 28G. AriyibiF
- 14M. RoševićF79' oyuna girdi 79. dk
- 17Luka BorovicO
Teknik direktör: N. Drinčić
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiCukaricki
6. sıra · 22 puan · 15 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGGB
Radnicki Nis
13. sıra · 8 puan · 14 maç · averaj -15
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMM
- 28.10 Radnicki Nis 2–3 FK Partizan M
- 23.10 Radnicki Nis 0–2 Novi Pazar M
- 16.10 Radnik Surdulica 3–0 Radnicki Nis M
- 11.10 Radnicki Nis 1–4 Vojvodina M
- 03.10 Lokomotiv Sofia Hazırlık 4–1 Radnicki Nis M
- 20.09 FK Crvena Zvezda 3–0 Radnicki Nis M
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Cukaricki ile Radnicki Nis, Super Liga (Sırbistan) 15. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 17:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Cukaricki 7., Radnicki Nis 13.; iki takım arasında 11 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Cukaricki son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 9 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Radnicki Nis 0 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 5 kez kaybetti (gol: 3-15). Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 7. (19 p) – 13. (8 p)
- Form (son 5)
- BGGGB – MMMMM
- H2H (G-B-M)
- 8-12-5 (25 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %14
- Korner ort. (maç)
- 8,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,54 – 3,35 – 4,06
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 25 maçta galibiyetler Cukaricki 8 – Radnicki Nis 5; 12 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Temmuz 2026, Radnicki Nis 0-2 Cukaricki.
Gol istatistikleri
Cukaricki iç saha 7 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,29 gol yedi; Radnicki Nis dış saha 7 maçta 0,29 attı, 1,43 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Cukaricki %57, Radnicki Nis %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cukaricki %29, Radnicki Nis %14. İlk yarıyı önde kapatma: Cukaricki 4/7, Radnicki Nis 0/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Cukaricki 3,9, Radnicki Nis 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Cukaricki 2,9, Radnicki Nis 2,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,54, 0 – 3,35, 2 – 4,06. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,69, Üst 1,66. Karşılıklı Gol: Var 1,64, Yok 1,71.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %22; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Sırbistan · Super Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 14 | +31 | 40 |
| 2 | Vojvodina | 14 | +18 | 32 |
| 3 | Železničar Pančevo | 14 | +12 | 29 |
| 4 | IMT Novi Beograd | 15 | +6 | 23 |
| 5 | Radnicki 1923 | 15 | +3 | 23 |
| 6 | Cukaricki | 15 | 0 | 22 |
| 7 | Radnik Surdulica | 14 | +1 | 20 |
| 8 | Mladost Lucani | 14 | -7 | 18 |
| 9 | FK Partizan | 14 | 0 | 17 |
| 10 | Novi Pazar | 14 | -3 | 16 |
| 11 | OFK Beograd | 14 | -11 | 11 |
| 12 | Macva | 14 | -14 | 10 |
| 13 | Radnički Niš | 14 | -15 | 8 |
| 14 | Zemun | 15 | -21 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 7 | +21 | 21 |
| 2 | Vojvodina | 7 | +11 | 19 |
| 3 | Železničar Pančevo | 8 | +10 | 19 |
| 4 | Radnicki 1923 | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Radnik Surdulica | 7 | +7 | 15 |
| 6 | Cukaricki | 8 | +3 | 14 |
| 7 | IMT Novi Beograd | 7 | +5 | 11 |
| 8 | Novi Pazar | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Mladost Lucani | 7 | +2 | 10 |
| 10 | FK Partizan | 7 | +1 | 9 |
| 11 | Macva | 7 | -3 | 8 |
| 12 | OFK Beograd | 7 | -4 | 6 |
| 13 | Zemun | 8 | -6 | 6 |
| 14 | Radnički Niš | 6 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 7 | +10 | 19 |
| 2 | Vojvodina | 7 | +7 | 13 |
| 3 | IMT Novi Beograd | 8 | +1 | 12 |
| 4 | Železničar Pančevo | 6 | +2 | 10 |
| 5 | FK Partizan | 7 | -1 | 8 |
| 6 | Cukaricki | 7 | -3 | 8 |
| 7 | Radnicki 1923 | 8 | -5 | 8 |
| 8 | Mladost Lucani | 7 | -9 | 8 |
| 9 | Novi Pazar | 7 | -4 | 5 |
| 10 | Radnik Surdulica | 7 | -6 | 5 |
| 11 | OFK Beograd | 7 | -7 | 5 |
| 12 | Radnički Niš | 8 | -9 | 4 |
| 13 | Macva | 7 | -11 | 2 |
| 14 | Zemun | 7 | -15 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
Deplasman Alt/Üst 0.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
