FK Radnik Surdulica 3-0 FK Radnicki Nis: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FK Radnik Surdulica 3–0 FK Radnicki Nis (16 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 23–2, isabetli şut 10–1, topa sahip olma %67–%33, korner 7–3.
Maç özeti
FK Radnik Surdulica – FK Radnicki Nis maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Vukasin Bogdanovic 45' (pen.), Aleksandar Pejović 56', Martin Novakovic 90+3' (FK Radnik Surdulica). xG: FK Radnik Surdulica 2,5 – 0,2 FK Radnicki Nis.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FK Radnik Surdulica: Zoran Rendulic · FK Radnicki Nis: M. Nedic
Maç akışı
FK Radnik Surdulica üstte · FK Radnicki Nis altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 10' sarı kart: Franck Kanouté (FK Radnicki Nis)
- 15' kırmızı kart: Franck Kanouté (FK Radnicki Nis)
- 24' sarı kart: Martin Novakovic (FK Radnik Surdulica)
- 31' sarı kart: dorde petrovic (FK Radnicki Nis)
- 45' oyuncu değişikliği: Gboly Ariyibi ↔ Igor Ivanović (FK Radnicki Nis)
- 45' oyuncu değişikliği: dorde petrovic ↔ Marko Mijailović (FK Radnicki Nis)
- 45' oyuncu değişikliği: A. Shestyuk ↔ Kwaku Bonsu Osei (FK Radnicki Nis)
- 45' gol: Vukasin Bogdanovic (FK Radnik Surdulica)
- 56' gol: Aleksandar Pejović (FK Radnik Surdulica)
- 59' oyuncu değişikliği: Emmanuel Quarshie ↔ Luka Jovanović (FK Radnik Surdulica)
- 63' oyuncu değişikliği: Aleksandar Pejović ↔ Otabek Shukurov (FK Radnik Surdulica)
- 67' sarı kart: David Stojanovic (FK Radnik Surdulica)
- 75' oyuncu değişikliği: Radomir Milosavljević ↔ Damjan Krajisnik (FK Radnicki Nis)
- 78' sarı kart: Issah Abass (FK Radnicki Nis)
- 82' oyuncu değişikliği: Tijan Sohna ↔ Filip Zunic (FK Radnik Surdulica)
- 82' oyuncu değişikliği: Vukasin Bogdanovic ↔ Luka Žorić (FK Radnik Surdulica)
- 84' sarı kart: Luka Jovanović (FK Radnik Surdulica)
- 87' oyuncu değişikliği: Luka Izderic ↔ stefan nikolic (FK Radnicki Nis)
- 90+3' gol: Martin Novakovic (FK Radnik Surdulica)
Maç olayları
- FK Radnik SurdulicaFK Radnicki Nis
- Gol Martin Novakovic 3–0Asist: Luka Jovanović90+3'
- 87'Luka Izderic ↔ stefan nikolicOyuncu değişikliği
- Luka JovanovićSarı kart84'
- Tijan Sohna ↔ Filip ZunicOyuncu değişikliği82'
- Vukasin Bogdanovic ↔ Luka ŽorićOyuncu değişikliği82'
- 78'Issah AbassSarı kart
- 75'Radomir Milosavljević ↔ Damjan KrajisnikOyuncu değişikliği
- David StojanovicSarı kart67'
- Aleksandar Pejović ↔ Otabek ShukurovOyuncu değişikliği63'
- Emmanuel Quarshie ↔ Luka JovanovićOyuncu değişikliği59'
- Gol Aleksandar Pejović 2–0Asist: Uros Lazic56'
- 45'Gboly Ariyibi ↔ Igor IvanovićOyuncu değişikliği
- 45'dorde petrovic ↔ Marko MijailovićOyuncu değişikliği
- 45'A. Shestyuk ↔ Kwaku Bonsu OseiOyuncu değişikliği
- Penaltı golü Vukasin Bogdanovic 1–0Penaltı45'
- 31'dorde petrovicSarı kart
- Martin NovakovicSarı kart24'
- 15'Franck KanoutéKırmızı kart
- 10'Franck KanoutéSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %13 1/8 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %71 10/14 | %75 6/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (18 gol) | 2,00 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,21 (17 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,71 (10 gol) | 0,38 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,79 (25 gol) | 1,50 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14 | %25 2/8 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %50 4/8 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %0 0/8 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %25 2/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %100 8/8 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %75 6/8 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %25 2/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,8 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %93 13/14 | %88 7/8 |
| 4,5 Üst | %71 10/14 | %75 6/8 |
| 5,5 Üst | %50 7/14 | %63 5/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 9,6 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %100 8/8 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %50 4/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 6/14 | %71 5/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Geride | %21 3/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %13 1/8 |
| Berabere | %29 4/14 | %50 4/8 |
| Geride | %50 7/14 | %38 3/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FK Radnik Surdulica (14 maç)
FK Radnicki Nis (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FK Radnik Surdulica (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 2 | 2 |
FK Radnicki Nis (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Kartlar
FK Radnik Surdulica
Sarı 40 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,9)
FK Radnicki Nis
Sarı 47 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 3,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 100 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FK Radnik Surdulica: iç saha, 7 maç · FK Radnicki Nis: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FK Radnik Surdulica – FK Radnicki Nis ilk 11'ler
FK Radnik Surdulica · 4-2-3-1
- 99S. RandjelovicK
- 22U. LazićD56' asist 56. dk
- 6David StojanovićD67' sarı kart 67. dk
- 37S. AbubakarD
- 2Tijan SohnaD
- 5M. PopovićO
- 28A. PejovićO56' gol 56. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 47Emmanuel QuarshieO
- 30M. NovakovićO24' sarı kart 24. dk90+3' gol 90+3. dk
- 88Đ. JovanovićO
- 9V. BogdanovićF45' gol 45. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 23Lazar RadojicicK
- 3Luka ŽorićD
- 18F. ŽunićD82' oyuna girdi 82. dk
- 7D. StojanovićO
- 29O. ShukurovO63' oyuna girdi 63. dk
- 14Uroš IlićD
- 92A. KosiahF
- 25Teo LakićF
- 49D. MarkočevićF
- 34Nikša BlagojevićD
- 20L. JovanovicF59' oyuna girdi 59. dk84' sarı kart 84. dk90+3' asist 90+3. dk
Teknik direktör: Zoran Rendulic
FK Radnicki Nis · 4-5-1
- 12I. KostićK
- 71D. PetrovićD31' sarı kart 31. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 5N. ZečevićD
- 3R. JokićD
- 18S. VeličkovićD
- 7I. AbassO78' sarı kart 78. dk
- 89Luka IzdericO87' oyundan çıktı 87. dk
- 6F. KanoutéO10' sarı kart 10. dk15' kırmızı kart 15. dk
- 22R. MilosavljevićO75' oyundan çıktı 75. dk
- 28G. AriyibiO45' oyundan çıktı 45. dk
- 9A. ShestyukF45' oyundan çıktı 45. dk
- 23I. MustaphaF
- 70Stefan NikolicO87' oyuna girdi 87. dk
- 19K. OseiF45' oyuna girdi 45. dk
- 94D. StanivukovićK
- 20A. VidovićD
- 15D. KrajišnikO75' oyuna girdi 75. dk
- 42V. JovanovićF
- 11I. IvanovićF45' oyuna girdi 45. dk
- 17Luka BorovicO
- 14M. RoševićF
- 2M. MijailovićD45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: M. Nedic
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Radnik Surdulica için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 8, yenilen 7. Son 5 maçta Radnicki Nis 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-10).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 20 kez karşılaştı: Radnik Surdulica 4, Radnicki Nis 9 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Mart 2026, Radnik Surdulica 2-2 Radnicki Nis.
- Sıralama
- 7. (14 p) – 13. (8 p)
- Form (son 5)
- MBBBG – MMGMB
- H2H (G-B-M)
- 4-7-9 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %17
- Korner ort. (maç)
- 9,2
- iddaa MS 1-0-2
- 2,00 – 2,97 – 2,86
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Radnik Surdulica iç saha 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,17 gol yedi; Radnicki Nis dış saha 6 maçta 0,33 attı, 1,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Radnik Surdulica %50, Radnicki Nis %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Radnik Surdulica %67, Radnicki Nis %17. İlk yarıyı önde kapatma: Radnik Surdulica 4/6, Radnicki Nis 0/6.
Korner ve kart
Maç başına korner: Radnik Surdulica 4,7, Radnicki Nis 5,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,2. Maç başına kart: Radnik Surdulica 2,8, Radnicki Nis 3,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,00, 0 – 2,97, 2 – 2,86. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,56, Üst 1,87. Karşılıklı Gol: Var 1,68, Yok 1,72.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 13 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Sırbistan · Super Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 14 | +31 | 40 |
| 2 | Vojvodina | 14 | +18 | 32 |
| 3 | Železničar Pančevo | 14 | +12 | 29 |
| 4 | IMT Novi Beograd | 15 | +6 | 23 |
| 5 | Radnicki 1923 | 15 | +3 | 23 |
| 6 | Cukaricki | 15 | 0 | 22 |
| 7 | Radnik Surdulica | 14 | +1 | 20 |
| 8 | Mladost Lucani | 14 | -7 | 18 |
| 9 | FK Partizan | 14 | 0 | 17 |
| 10 | Novi Pazar | 14 | -3 | 16 |
| 11 | OFK Beograd | 14 | -11 | 11 |
| 12 | Macva | 14 | -14 | 10 |
| 13 | Radnički Niš | 14 | -15 | 8 |
| 14 | Zemun | 15 | -21 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 7 | +21 | 21 |
| 2 | Vojvodina | 7 | +11 | 19 |
| 3 | Železničar Pančevo | 8 | +10 | 19 |
| 4 | Radnicki 1923 | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Radnik Surdulica | 7 | +7 | 15 |
| 6 | Cukaricki | 8 | +3 | 14 |
| 7 | IMT Novi Beograd | 7 | +5 | 11 |
| 8 | Novi Pazar | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Mladost Lucani | 7 | +2 | 10 |
| 10 | FK Partizan | 7 | +1 | 9 |
| 11 | Macva | 7 | -3 | 8 |
| 12 | OFK Beograd | 7 | -4 | 6 |
| 13 | Zemun | 8 | -6 | 6 |
| 14 | Radnički Niš | 6 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 7 | +10 | 19 |
| 2 | Vojvodina | 7 | +7 | 13 |
| 3 | IMT Novi Beograd | 8 | +1 | 12 |
| 4 | Železničar Pančevo | 6 | +2 | 10 |
| 5 | FK Partizan | 7 | -1 | 8 |
| 6 | Cukaricki | 7 | -3 | 8 |
| 7 | Radnicki 1923 | 8 | -5 | 8 |
| 8 | Mladost Lucani | 7 | -9 | 8 |
| 9 | Novi Pazar | 7 | -4 | 5 |
| 10 | Radnik Surdulica | 7 | -6 | 5 |
| 11 | OFK Beograd | 7 | -7 | 5 |
| 12 | Radnički Niš | 8 | -9 | 4 |
| 13 | Macva | 7 | -11 | 2 |
| 14 | Zemun | 7 | -15 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
