Radnicki Nis 1-4 FK Vojvodina: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Radnicki Nis 1–4 FK Vojvodina (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–2. Şut 17–8, isabetli şut 4–4, topa sahip olma %55–%45, korner 6–1.
Maç özeti
Radnicki Nis – FK Vojvodina maçı 1-4 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Djordje Crnomarkovic (kendi kalesine) 90' (Radnicki Nis); Dejan Zukic 19' (pen.), Lazar Nikolic 31', milan kolarevic 50', stefan stanisavljevic 70' (FK Vojvodina). xG: Radnicki Nis 1,2 – 2,4 FK Vojvodina.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Radnicki Nis: M. Nedic · FK Vojvodina: Marko Savic
Maç akışı
Radnicki Nis üstte · FK Vojvodina altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' oyuncu değişikliği: Uroš Vitas ↔ Ranko Jokić (Radnicki Nis)
- 19' gol: Dejan Zukic (FK Vojvodina)
- 21' sarı kart: Kwaku Bonsu Osei (Radnicki Nis)
- 31' gol: Lazar Nikolic (FK Vojvodina)
- 41' oyuncu değişikliği: Erhan Mašović ↔ Ifet Djakovac (FK Vojvodina)
- 43' sarı kart: Issah Abass (Radnicki Nis)
- 45' oyuncu değişikliği: Damjan Krajisnik ↔ Luka Izderic (Radnicki Nis)
- 50' gol: milan kolarevic (FK Vojvodina)
- 62' sarı kart: Dragan Kokanović (FK Vojvodina)
- 62' oyuncu değişikliği: Nardin Mulahusejnović ↔ stefan stanisavljevic (FK Vojvodina)
- 62' oyuncu değişikliği: milan kolarevic ↔ Marko Velickovic (FK Vojvodina)
- 66' oyuncu değişikliği: Kwaku Bonsu Osei ↔ A. Shestyuk (Radnicki Nis)
- 70' gol: stefan stanisavljevic (FK Vojvodina)
- 73' oyuncu değişikliği: Dragan Kokanović ↔ Marko Poletanović (FK Vojvodina)
- 73' oyuncu değişikliği: Lazar Randjelović ↔ David Milovanović (FK Vojvodina)
- 74' oyuncu değişikliği: Issah Abass ↔ Igor Ivanović (Radnicki Nis)
- 74' oyuncu değişikliği: Radomir Milosavljević ↔ stefan nikolic (Radnicki Nis)
- 79' sarı kart: Ranko Jokić (Radnicki Nis)
- 90' kendi kalesine gol: Djordje Crnomarkovic (Radnicki Nis)
Maç olayları
- Radnicki NisFK Vojvodina
- Kendi kalesine gol Djordje Crnomarkovic 1–4Kendi kalesine90'
- Ranko JokićSarı kart79'
- Issah Abass ↔ Igor IvanovićOyuncu değişikliği74'
- Radomir Milosavljević ↔ stefan nikolicOyuncu değişikliği74'
- 73'Dragan Kokanović ↔ Marko PoletanovićOyuncu değişikliği
- 73'Lazar Randjelović ↔ David MilovanovićOyuncu değişikliği
- 70'Gol stefan stanisavljevic 0–4Asist: Dejan Zukic
- Kwaku Bonsu Osei ↔ A. ShestyukOyuncu değişikliği66'
- 62'Dragan KokanovićSarı kart
- 62'Nardin Mulahusejnović ↔ stefan stanisavljevicOyuncu değişikliği
- 62'milan kolarevic ↔ Marko VelickovicOyuncu değişikliği
- 50'Gol milan kolarevic 0–3Asist: Ifet Djakovac
- Damjan Krajisnik ↔ Luka IzdericOyuncu değişikliği45'
- Issah AbassSarı kart43'
- 41'Erhan Mašović ↔ Ifet DjakovacOyuncu değişikliği
- 31'Gol Lazar Nikolic 0–2Asist: Nardin Mulahusejnović
- Kwaku Bonsu OseiSarı kart21'
- 19'Penaltı golü Dejan Zukic 0–1Penaltı
- Uroš Vitas ↔ Ranko JokićOyuncu değişikliği13'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %71 10/14 | %67 4/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %71 10/14 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %14 2/14 | %29 2/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,71 (10 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,79 (25 gol) | 2,17 (13 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,14 (30 gol) | 2,29 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,86 (12 gol) | 1,29 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %0 0/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %43 6/14 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 11,1 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,5 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %93 13/14 | %100 6/6 |
| 4,5 Üst | %71 10/14 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %50 7/14 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 10,9 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %33 2/6 |
| Berabere | %29 4/14 | %0 0/6 |
| Geride | %50 7/14 | %67 4/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %29 2/7 |
| Geride | %14 2/14 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Radnicki Nis (14 maç)
FK Vojvodina (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Radnicki Nis (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 2 | 2 |
FK Vojvodina (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 6 | 2 |
Kartlar
Radnicki Nis
Sarı 47 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 3,4)
FK Vojvodina
Sarı 34 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 100 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Radnicki Nis: iç saha, 6 maç · FK Vojvodina: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Radnicki Nis – FK Vojvodina ilk 11'ler
Radnicki Nis · 4-5-1
- 12I. KostićK
- 71D. PetrovićD
- 4U. VitasD13' oyundan çıktı 13. dk
- 5N. ZečevićD
- 18S. VeličkovićD
- 7I. AbassO43' sarı kart 43. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 15D. KrajišnikO45' oyundan çıktı 45. dk
- 6F. KanoutéO
- 22R. MilosavljevićO74' oyundan çıktı 74. dk
- 28G. AriyibiO
- 19K. OseiF21' sarı kart 21. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 11I. IvanovićF74' oyuna girdi 74. dk
- 89Luka IzdericO45' oyuna girdi 45. dk
- 3R. JokićD13' oyuna girdi 13. dk79' sarı kart 79. dk
- 42V. JovanovićF
- 2M. MijailovićD
- 70Stefan NikolicO74' oyuna girdi 74. dk
- 9A. ShestyukF66' oyuna girdi 66. dk
- 94D. StanivukovićK
- 20A. VidovićD
- 17Luka BorovicO
- 14M. RoševićF
Teknik direktör: M. Nedic
FK Vojvodina · 4-2-3-1
- 12D. RosićK
- 22L. NikolićD31' gol 31. dk
- 15E. MašovićD41' oyundan çıktı 41. dk
- 5Đ. CrnomarkovićD90' kendi kalesine 90. dk
- 27P. SukacevD
- 18N. PetrovićO
- 10D. ZukićO19' gol 19. dk70' asist 70. dk
- 77L. RanđelovićO73' oyundan çıktı 73. dk
- 20D. KokanovićO62' sarı kart 62. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 21M. KolarevicO50' gol 50. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 99N. MulahusejnovićF31' asist 31. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 1M. GočmanacK
- 7S. MitrovićF
- 4M. PoletanovićO73' oyuna girdi 73. dk
- 19S. StanisavljevićF62' oyuna girdi 62. dk70' gol 70. dk
- 8M. VeličkovićO62' oyuna girdi 62. dk
- 9A. VukanovićF
- 66M. GašićD
- 35I. ĐakovacO41' oyuna girdi 41. dk50' asist 50. dk
- 33Vuk BoskanF
- 28Vukašin DavidovD
- 32David MilovanovićF
Teknik direktör: Marko Savic
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Sırbistan · Super Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 14 | +31 | 40 |
| 2 | Vojvodina | 14 | +18 | 32 |
| 3 | Železničar Pančevo | 14 | +12 | 29 |
| 4 | IMT Novi Beograd | 15 | +6 | 23 |
| 5 | Radnicki 1923 | 15 | +3 | 23 |
| 6 | Cukaricki | 15 | 0 | 22 |
| 7 | Radnik Surdulica | 14 | +1 | 20 |
| 8 | Mladost Lucani | 14 | -7 | 18 |
| 9 | FK Partizan | 14 | 0 | 17 |
| 10 | Novi Pazar | 14 | -3 | 16 |
| 11 | OFK Beograd | 14 | -11 | 11 |
| 12 | Macva | 14 | -14 | 10 |
| 13 | Radnički Niš | 14 | -15 | 8 |
| 14 | Zemun | 15 | -21 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 7 | +21 | 21 |
| 2 | Vojvodina | 7 | +11 | 19 |
| 3 | Železničar Pančevo | 8 | +10 | 19 |
| 4 | Radnicki 1923 | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Radnik Surdulica | 7 | +7 | 15 |
| 6 | Cukaricki | 8 | +3 | 14 |
| 7 | IMT Novi Beograd | 7 | +5 | 11 |
| 8 | Novi Pazar | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Mladost Lucani | 7 | +2 | 10 |
| 10 | FK Partizan | 7 | +1 | 9 |
| 11 | Macva | 7 | -3 | 8 |
| 12 | OFK Beograd | 7 | -4 | 6 |
| 13 | Zemun | 8 | -6 | 6 |
| 14 | Radnički Niš | 6 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 7 | +10 | 19 |
| 2 | Vojvodina | 7 | +7 | 13 |
| 3 | IMT Novi Beograd | 8 | +1 | 12 |
| 4 | Železničar Pančevo | 6 | +2 | 10 |
| 5 | FK Partizan | 7 | -1 | 8 |
| 6 | Cukaricki | 7 | -3 | 8 |
| 7 | Radnicki 1923 | 8 | -5 | 8 |
| 8 | Mladost Lucani | 7 | -9 | 8 |
| 9 | Novi Pazar | 7 | -4 | 5 |
| 10 | Radnik Surdulica | 7 | -6 | 5 |
| 11 | OFK Beograd | 7 | -7 | 5 |
| 12 | Radnički Niš | 8 | -9 | 4 |
| 13 | Macva | 7 | -11 | 2 |
| 14 | Zemun | 7 | -15 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Super Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
