Feronikeli 0-0 KF Llapi: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Feronikeli 0–0 KF Llapi (14 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Feronikeli – KF Llapi maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Feronikeli üstte · KF Llapi altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 36' kırmızı kart (Feronikeli)
Maç olayları
- FeronikeliKF Llapi
- Kırmızı kart36'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 2/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %69 9/13 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,85 (11 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,23 (16 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,85 (11 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (26 gol) | 2,00 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %23 3/13 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %38 5/13 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %31 4/13 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Geride | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %54 7/13 | %57 4/7 |
| Geride | %38 5/13 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Feronikeli (13 maç)
KF Llapi (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Feronikeli (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 4 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 2 | 3 |
KF Llapi (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 5 |
| 46-60 | 1 | 7 |
| 61-75 | 0 | 5 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Kartlar
Feronikeli
Sarı 0 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 0,0)
KF Llapi
Sarı 0 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 62 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Feronikeli son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 8 gol yedi. Son 5 maçta Llapi 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-9). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: Feronikeli 4, Llapi 13 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Nisan 2025, Llapi 1-0 Feronikeli.
- Sıralama
- 8. (7 p) – 9. (3 p)
- Form (son 5)
- BGMGM – MGMMG
- H2H (G-B-M)
- 4-2-13 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 2,07 – 3,16 – 2,66
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Feronikeli iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,75 gol yedi; Llapi dış saha 4 maçta 1,75 attı, 3,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Feronikeli %50, Llapi %25. İlk yarıyı önde kapatma: Feronikeli 1/4, Llapi 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,07, 0 – 3,16, 2 – 2,66. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,69, Üst 1,71. Karşılıklı Gol: Var 1,57, Yok 1,86.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %88; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 14 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kosova · Superliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Prishtina | 12 | +14 | 29 |
| 2 | Malisheva | 13 | +16 | 27 |
| 3 | Drita | 12 | +8 | 23 |
| 4 | Gjilani | 13 | +6 | 22 |
| 5 | Ballkani | 13 | +6 | 19 |
| 6 | Dukagjini | 13 | 0 | 18 |
| 7 | Feronikeli | 13 | -5 | 15 |
| 8 | Drenica Skënderaj | 12 | -7 | 11 |
| 9 | Llapi | 13 | -15 | 8 |
| 10 | Vushtrria | 12 | -23 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gjilani | 7 | +5 | 14 |
| 2 | Prishtina | 6 | +7 | 13 |
| 3 | Feronikeli | 7 | +2 | 13 |
| 4 | Malisheva | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Dukagjini | 7 | +2 | 11 |
| 6 | Ballkani | 6 | +5 | 10 |
| 7 | Drita | 6 | +2 | 8 |
| 8 | Drenica Skënderaj | 6 | -3 | 5 |
| 9 | Vushtrria | 6 | -15 | 3 |
| 10 | Llapi | 6 | -10 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Prishtina | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Malisheva | 7 | +12 | 15 |
| 3 | Drita | 6 | +6 | 15 |
| 4 | Ballkani | 7 | +1 | 9 |
| 5 | Gjilani | 6 | +1 | 8 |
| 6 | Llapi | 7 | -5 | 8 |
| 7 | Dukagjini | 6 | -2 | 7 |
| 8 | Drenica Skënderaj | 6 | -4 | 6 |
| 9 | Feronikeli | 6 | -7 | 2 |
| 10 | Vushtrria | 6 | -8 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Superliga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
