Zbrojovka Brno 1-3 Baník Ostrava: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Zbrojovka Brno 1–3 Baník Ostrava (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–2. Şut 10–14, isabetli şut 3–10, topa sahip olma %53–%47, korner 3–8.
Paylaş
Maç özeti
Zbrojovka Brno – Baník Ostrava maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Štěpán Langer 48' (Zbrojovka Brno); Filip Kubala 23', 26', 75' (Baník Ostrava). xG: Zbrojovka Brno 1,6 – 1,7 Baník Ostrava.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Mestsky Fotbalovy Stadion Srbska, Brno
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Zbrojovka Brno: M. Svědík · Baník Ostrava: R. Skuhravý
Maç akışı
Zbrojovka Brno üstteBaník Ostrava altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %73 · 3 şut · 0,3
- 16–30'Dep %56 · 3 şut · 0,2
- 31–45+'Ev %60 · 2 şut · 0,0
- 46–60'Ev %85 · 4 şut · 0,7
- 61–75'Dep %55 · 3 şut · 0,1
- 76–90+'Dep %85 · 5 şut · 1,0
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Zbrojovka Brno, Dep = Baník Ostrava.
Maç olayları
- Zbrojovka BrnoBaník Ostrava
- Daniel Vasulin ↔ Martin RymarenkoOyuncu değişikliği90+2'
- 81'Filip KubalaSarı kart
- Lukáš Penxa ↔ Patrik ŽitnýOyuncu değişikliği78'
- 75'Gol Filip Kubala 1–3Asist: Michal Frydrych
- 72'David PlankaSarı kart
- Jakub KlímaSarı kart72'
- 72'David Planka ↔ Artur MusakOyuncu değişikliği
- 70'Michal Kohút ↔ Vaclav JureckaOyuncu değişikliği
- 69'Rhodri Smith ↔ Daniel HolzerOyuncu değişikliği
- 60'Vit Skrkon ↔ Aboubacar TraoreOyuncu değişikliği
- 50'Raymond Roan NoghaSarı kart
- Gol Štěpán Langer 1–2Asist: Antonín Vaníček48'
- Denis Granecný ↔ Štěpán LangerOyuncu değişikliği45'
- Petr Ševčík ↔ Antonín VaníčekOyuncu değişikliği45'
- Lucky Ezeh ↔ Jakub KlímaOyuncu değişikliği45'
- 26'Gol Filip Kubala 0–2Asist: Michal Kohút
- 23'Gol Filip Kubala 0–1Asist: Michal Kohút
Zbrojovka Brno iç sahada (8 maç) · Baník Ostrava deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 5 maç (2020'den beri)
2 Zbrojovka Brno1 berabere2 Baník Ostrava
- Zbrojovka Brno iç sahada 8 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Baník Ostrava deplasmanda 7 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Zbrojovka Brno, iç saha maçlarında 8 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%13).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Zbrojovka Brno
Baník Ostrava
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 6/14 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %38 3/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (17 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasından 0,17 düşük | 1,50 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,57 (22 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,20 yüksek | 1,38 (11 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,77 (10 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,77 (23 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,40 yüksek | 1,86 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14ligde 7.–8. · lig ortalamasında | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %63 5/8 |
| 2,5 Üst | %57 8/14ligde 8.–9. · lig ortalamasında | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %50 4/8 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %13 1/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %31 4/13ligde 15.–16. · lig ortalamasından 20 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 5.–7. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| 10,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %31 4/13 | %29 2/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,7 | 2,5 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %25 2/8 |
| 4,5 Üst | %14 2/14 | %13 1/8 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %13 1/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %31 4/13 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %31 4/13 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 9,6 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %50 4/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %54 7/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 6/14 | %50 4/8 |
| Berabere | %21 3/14 | %38 3/8 |
| Geride | %36 5/14 | %13 1/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Geride | %46 6/13 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Zbrojovka Brno (14 maç)
Baník Ostrava (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Zbrojovka Brno (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 1 | 6 |
Baník Ostrava (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 2 | 9 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
Zbrojovka Brno
Sarı 19 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,4)
Baník Ostrava
Sarı 22 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Zbrojovka Brno: iç saha, 8 maç · Baník Ostrava: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Zbrojovka Brno – Baník Ostrava ilk 11'ler
Zbrojovka Brno · 4-4-2
- 1A. HrdinaK
- 6Lukáš PenxaD78' oyundan çıktı 78. dk
- 26F. VedralD
- 38J. PokornýD
- 44A. DantéD
- 14T. VachoušekO
- 68J. JanetzkýO
- 23P. ŠevčíkO45' oyundan çıktı 45. dk
- 18D. GranečnýO45' oyundan çıktı 45. dk
- 77L. EzehF45' oyundan çıktı 45. dk
- 15D. VašulínF90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 25T. BřečkaD
- 8P. ČavošO
- 19B. KanakimanaF
- 39J. KlímaD45' oyuna girdi 45. dk72' sarı kart 72. dk
- 7Š. LangerO45' oyuna girdi 45. dk48' gol 48. dk
- 11M. RymarenkoF90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 20L. SaalO
- 79S. AfolabiO
- 24D. SváčekK
- 10A. VaníčekO45' oyuna girdi 45. dk48' asist 48. dk
- 29P. ŽitnýO78' oyuna girdi 78. dk
Teknik direktör: M. Svědík
Baník Ostrava · 3-4-3
- 1V. BudinskýK
- 17M. FrydrychD75' asist 75. dk
- 83R. NoghaD50' sarı kart 50. dk
- 42J. MíčekD
- 34A. BeweneO
- 5J. BoulaO
- 18D. PlankaO72' oyundan çıktı 72. dk72' sarı kart 72. dk
- 3Rhodri SmithO69' oyundan çıktı 69. dk
- 21M. KohútF23' asist 23. dk26' asist 26. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 22V. SkrkonF60' oyundan çıktı 60. dk
- 28F. KubalaF23' gol 23. dk26' gol 26. dk75' gol 75. dk+1
- 8A. TraoréO60' oyuna girdi 60. dk
- 19F. ŠanclO
- 55Artúr MusákO72' oyuna girdi 72. dk
- 81M. KmeťD
- 15V. JurečkaF70' oyuna girdi 70. dk
- 24M. HrubýK
- 95D. HolzerO69' oyuna girdi 69. dk
- 7D. GilbertO
- 37M. ChalušD
- 44Y. SkybaD
Teknik direktör: R. Skuhravý
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiZbrojovka Brno
9. sıra · 20 puan · 14 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBMM
- 31.10 Sigma Olomouc 3–0 Zbrojovka Brno M
- 27.10 Slavia Praha 4–0 Zbrojovka Brno M
- 24.10 Zbrojovka Brno 2–2 Bohemians 1905 B
- 18.10 Slovácko 1–2 Zbrojovka Brno G
- 10.10 Zbrojovka Brno 0–1 FK Jablonec M
Baník Ostrava
13. sıra · 14 puan · 13 maç · averaj -13
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBGM
- 01.11 Baník Ostrava 0–4 Plzen M
- 28.10 Sparta Praha 0–2 Baník Ostrava G
- 18.10 Baník Ostrava 0–0 Sparta Praha B
- 10.10 Bohemians 1905 1–0 Baník Ostrava M
- 03.10 GKS Katowice Hazırlık 1–1 Baník Ostrava B
- 23.09 Kladno 1–2 Baník Ostrava G
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 20:00: Czech Liga (Çekya) 14. haftasında ev sahibi Brno, konuk ekip Banik Ostrava. Puan tablosunda ev sahibi 9. sırada (20 puan), konuk ekip 13. sırada (11 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Brno 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-11). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Banik Ostrava için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 4, yenilen 6. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
- Sıralama
- 9. (20 p) – 13. (11 p)
- Form (son 5)
- MMBGM – MGBMG
- H2H (G-B-M)
- 2-1-2 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %33
- Korner ort. (maç)
- 9,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,84 – 3,09 – 3,03
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Brno 2, Banik Ostrava 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,60 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Mayıs 2023, Banik Ostrava 4-0 Brno.
Gol istatistikleri
Brno iç saha 7 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,14 gol yedi; Banik Ostrava dış saha 6 maçta 0,67 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Brno %57, Banik Ostrava %33. İlk yarıyı önde kapatma: Brno 4/7, Banik Ostrava 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Brno 5,4, Banik Ostrava 4,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,5. Maç başına kart: Brno 1,0, Banik Ostrava 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,84, 0 – 3,09, 2 – 3,03. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,70, Üst 1,65. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,84.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 9,5; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 19:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Çekya · Czech Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 13 | +25 | 31 |
| 2 | Slovan Liberec | 13 | +8 | 26 |
| 3 | Mlada Boleslav | 13 | +7 | 24 |
| 4 | Sigma Olomouc | 14 | +2 | 24 |
| 5 | Sparta Praha | 13 | +12 | 23 |
| 6 | Teplice | 13 | +3 | 21 |
| 7 | FK Jablonec | 13 | -2 | 20 |
| 8 | Bohemians 1905 | 14 | 0 | 20 |
| 9 | Zbrojovka Brno | 14 | -5 | 20 |
| 10 | Plzen | 13 | +7 | 19 |
| 11 | Hradec Králové | 14 | -1 | 18 |
| 12 | Pardubice | 13 | -4 | 14 |
| 13 | Baník Ostrava | 13 | -13 | 14 |
| 14 | Artis | 13 | -10 | 10 |
| 15 | Slovácko | 14 | -13 | 10 |
| 16 | Zlin | 14 | -16 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mlada Boleslav | 6 | +12 | 18 |
| 2 | Slavia Praha | 7 | +10 | 15 |
| 3 | Sparta Praha | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Sigma Olomouc | 6 | +6 | 13 |
| 5 | Hradec Králové | 8 | +3 | 13 |
| 6 | Zbrojovka Brno | 8 | +1 | 13 |
| 7 | Bohemians 1905 | 6 | +4 | 12 |
| 8 | Slovan Liberec | 6 | +3 | 10 |
| 9 | FK Jablonec | 7 | -2 | 10 |
| 10 | Teplice | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Plzen | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Pardubice | 6 | 0 | 7 |
| 13 | Baník Ostrava | 6 | -7 | 7 |
| 14 | Slovácko | 6 | -4 | 3 |
| 15 | Artis | 7 | -11 | 2 |
| 16 | Zlin | 8 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 6 | +15 | 16 |
| 2 | Slovan Liberec | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Teplice | 6 | +3 | 12 |
| 4 | Plzen | 6 | +7 | 11 |
| 5 | Sigma Olomouc | 8 | -4 | 11 |
| 6 | FK Jablonec | 6 | 0 | 10 |
| 7 | Sparta Praha | 7 | +2 | 8 |
| 8 | Artis | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Bohemians 1905 | 8 | -4 | 8 |
| 10 | Pardubice | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Baník Ostrava | 7 | -6 | 7 |
| 12 | Zbrojovka Brno | 6 | -6 | 7 |
| 13 | Slovácko | 8 | -9 | 7 |
| 14 | Mlada Boleslav | 7 | -5 | 6 |
| 15 | Hradec Králové | 6 | -4 | 5 |
| 16 | Zlin | 6 | -7 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Bu maç için gösterilebilecek iddaa oranı yok.
Oranlar yalnız iddaa'dan ve maç başlamadan önce alınmış olarak gösterilir. Kaynak: İddaa · bilgi amaçlıdır.
