FC Zbrojovka Brno 2-2 Bohemians 1905: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Zbrojovka Brno 2–2 Bohemians 1905 (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 13–15, isabetli şut 5–3, topa sahip olma %44–%56, korner 9–5.
Maç özeti
FC Zbrojovka Brno – Bohemians 1905 maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Amadou Dante 2', Lukáš Penxa 74' (FC Zbrojovka Brno); Aleš Čermák 48', Roman Kvet 82' (Bohemians 1905). xG: FC Zbrojovka Brno 1,0 – 1,8 Bohemians 1905.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Zbrojovka Brno: M. Svědík · Bohemians 1905: J. Veselý
Maç akışı
FC Zbrojovka Brno üstte · Bohemians 1905 altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 2' gol: Amadou Dante (FC Zbrojovka Brno)
- 9' sarı kart: Matěj Kadlec (Bohemians 1905)
- 45' oyuncu değişikliği: Jan Matoušek ↔ Václav Pilař (Bohemians 1905)
- 45' oyuncu değişikliği: Matěj Kadlec ↔ Jan Kovařík (Bohemians 1905)
- 48' gol: Aleš Čermák (Bohemians 1905)
- 64' oyuncu değişikliği: Martin Rymarenko ↔ Antonín Vaníček (FC Zbrojovka Brno)
- 64' oyuncu değişikliği: Petr Ševčík ↔ Jakub Janetzky (FC Zbrojovka Brno)
- 66' oyuncu değişikliği: Ladislav Almási ↔ Ladislav Krobot (Bohemians 1905)
- 74' gol: Lukáš Penxa (FC Zbrojovka Brno)
- 75' oyuncu değişikliği: Daniel Vasulin ↔ Lucky Ezeh (FC Zbrojovka Brno)
- 81' oyuncu değişikliği: Vojtech Smrz ↔ Samuel Obinaya (Bohemians 1905)
- 81' oyuncu değişikliği: Tadeáš Vachoušek ↔ Jaromír Zmrhal (FC Zbrojovka Brno)
- 81' oyuncu değişikliği: Štěpán Langer ↔ Patrik Cavos (FC Zbrojovka Brno)
- 82' gol: Roman Kvet (Bohemians 1905)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Aleš Čermák ↔ David Heidenreich (Bohemians 1905)
Maç olayları
- FC Zbrojovka BrnoBohemians 1905
- 90+2'Aleš Čermák ↔ David HeidenreichOyuncu değişikliği
- 82'Gol Roman Kvet 2–2Asist: Václav Pilař
- 81'Vojtech Smrz ↔ Samuel ObinayaOyuncu değişikliği
- Tadeáš Vachoušek ↔ Jaromír ZmrhalOyuncu değişikliği81'
- Štěpán Langer ↔ Patrik CavosOyuncu değişikliği81'
- Daniel Vasulin ↔ Lucky EzehOyuncu değişikliği75'
- Gol Lukáš Penxa 2–1Asist: Štěpán Langer74'
- 66'Ladislav Almási ↔ Ladislav KrobotOyuncu değişikliği
- Martin Rymarenko ↔ Antonín VaníčekOyuncu değişikliği64'
- Petr Ševčík ↔ Jakub JanetzkyOyuncu değişikliği64'
- 48'Gol Aleš Čermák 1–1
- 45'Jan Matoušek ↔ Václav PilařOyuncu değişikliği
- 45'Matěj Kadlec ↔ Jan KovaříkOyuncu değişikliği
- 9'Matěj KadlecSarı kart
- Gol Amadou Dante 1–0Asist: Tadeáš Vachoušek2'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 6/14 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %38 3/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %50 4/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (17 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasından 0,17 düşük | 1,50 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,57 (22 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,20 yüksek | 1,38 (11 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (15 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,31 düşük | 1,25 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,07 (15 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,30 düşük | 1,75 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14ligde 7.–8. · lig ortalamasında | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %63 5/8 |
| 2,5 Üst | %57 8/14ligde 8.–9. · lig ortalamasında | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %50 4/8 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %13 1/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14ligde 13. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %64 9/14 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %43 6/14ligde 14. · lig ortalamasından 13 puan düşük | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %43 6/14 | %13 1/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| 10,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| 10,5 Üst | %50 7/14 | %63 5/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,7 | 2,5 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %25 2/8 |
| 4,5 Üst | %14 2/14 | %13 1/8 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %13 1/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %50 4/8 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %13 1/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 9,6 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %50 4/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %38 3/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 6/14 | %50 4/8 |
| Berabere | %21 3/14 | %38 3/8 |
| Geride | %36 5/14 | %13 1/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %13 1/8 |
| Berabere | %43 6/14 | %50 4/8 |
| Geride | %29 4/14 | %38 3/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Zbrojovka Brno (14 maç)
Bohemians 1905 (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Zbrojovka Brno (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 1 | 6 |
Bohemians 1905 (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
FC Zbrojovka Brno
Sarı 19 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,4)
Bohemians 1905
Sarı 29 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Zbrojovka Brno: iç saha, 8 maç · Bohemians 1905: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Zbrojovka Brno – Bohemians 1905 ilk 11'ler
FC Zbrojovka Brno · 3-4-3
- 1A. HrdinaK
- 39J. KlímaD
- 26F. VedralD
- 38J. PokornýD
- 6Lukáš PenxaO74' gol 74. dk
- 23P. ŠevčíkO64' oyundan çıktı 64. dk
- 7Š. LangerO74' asist 74. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 44A. DantéO2' gol 2. dk
- 14T. VachoušekF2' asist 2. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 15D. VašulínF75' oyundan çıktı 75. dk
- 11M. RymarenkoF64' oyundan çıktı 64. dk
- 8P. ČavošO81' oyuna girdi 81. dk
- 77L. EzehF75' oyuna girdi 75. dk
- 4E. HunálD
- 68J. JanetzkýO64' oyuna girdi 64. dk
- 25T. BřečkaD
- 3Kauan Carneiro KakaD
- 19B. KanakimanaF
- 78O. ProdelalK
- 79S. AfolabiO
- 10A. VaníčekO64' oyuna girdi 64. dk
- 17J. ZmrhalO81' oyuna girdi 81. dk
Teknik direktör: M. Svědík
Bohemians 1905 · 3-4-1-2
- 23T. FrühwaldK
- 24M. HavelD
- 27D. LischkaD
- 3Matej KadlecD9' sarı kart 9. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 32P. MirvaldO
- 47A. ČermákO48' gol 48. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 42V. SmržO81' oyundan çıktı 81. dk
- 37D. JavorčekO
- 16R. KvětO82' gol 82. dk
- 99L. AlmásiF66' oyundan çıktı 66. dk
- 10J. MatoušekF45' oyundan çıktı 45. dk
- 70Simon CernyO
- 8D. HeidenreichD90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 25P. KareemD
- 19J. KovaříkO45' oyuna girdi 45. dk
- 9L. KrobotF66' oyuna girdi 66. dk
- 62Samuel ObinayaO
- 11V. PilařO45' oyuna girdi 45. dk82' asist 82. dk
- 12M. ReichlK
- 6B. SakalaO
- 13V. ZemanF
- 15M. BandaD
Teknik direktör: J. Veselý
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Çekya · Czech Liga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Brno 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-5). Son 5 maçta Bohemians Prag 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-2). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Brno 0, Bohemians Prag 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Şubat 2023, Bohemians Prag 1-1 Brno.
- Sıralama
- 5. (19 p) – 10. (15 p)
- Form (son 5)
- GMMGG – GGGMG
- H2H (G-B-M)
- 0-2-2 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %60
- Korner ort. (maç)
- 9,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,08 – 2,91 – 2,78
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Brno iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Bohemians Prag dış saha 5 maçta 1,20 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Brno %50, Bohemians Prag %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Brno %50, Bohemians Prag %60. İlk yarıyı önde kapatma: Brno 3/6, Bohemians Prag 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Brno 4,8, Bohemians Prag 2,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Brno 1,2, Bohemians Prag 1,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,08, 0 – 2,91, 2 – 2,78. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,69, Üst 1,68. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,90.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 7 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Çekya · Czech Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 13 | +25 | 31 |
| 2 | Slovan Liberec | 13 | +8 | 26 |
| 3 | Mlada Boleslav | 13 | +7 | 24 |
| 4 | Sigma Olomouc | 14 | +2 | 24 |
| 5 | Sparta Praha | 13 | +12 | 23 |
| 6 | Teplice | 13 | +3 | 21 |
| 7 | FK Jablonec | 13 | -2 | 20 |
| 8 | Bohemians 1905 | 14 | 0 | 20 |
| 9 | Zbrojovka Brno | 14 | -5 | 20 |
| 10 | Plzen | 13 | +7 | 19 |
| 11 | Hradec Králové | 14 | -1 | 18 |
| 12 | Pardubice | 13 | -4 | 14 |
| 13 | Baník Ostrava | 13 | -13 | 14 |
| 14 | Artis | 13 | -10 | 10 |
| 15 | Slovácko | 14 | -13 | 10 |
| 16 | Zlin | 14 | -16 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mlada Boleslav | 6 | +12 | 18 |
| 2 | Slavia Praha | 7 | +10 | 15 |
| 3 | Sparta Praha | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Sigma Olomouc | 6 | +6 | 13 |
| 5 | Hradec Králové | 8 | +3 | 13 |
| 6 | Zbrojovka Brno | 8 | +1 | 13 |
| 7 | Bohemians 1905 | 6 | +4 | 12 |
| 8 | Slovan Liberec | 6 | +3 | 10 |
| 9 | FK Jablonec | 7 | -2 | 10 |
| 10 | Teplice | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Plzen | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Pardubice | 6 | 0 | 7 |
| 13 | Baník Ostrava | 6 | -7 | 7 |
| 14 | Slovácko | 6 | -4 | 3 |
| 15 | Artis | 7 | -11 | 2 |
| 16 | Zlin | 8 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 6 | +15 | 16 |
| 2 | Slovan Liberec | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Teplice | 6 | +3 | 12 |
| 4 | Plzen | 6 | +7 | 11 |
| 5 | Sigma Olomouc | 8 | -4 | 11 |
| 6 | FK Jablonec | 6 | 0 | 10 |
| 7 | Sparta Praha | 7 | +2 | 8 |
| 8 | Artis | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Bohemians 1905 | 8 | -4 | 8 |
| 10 | Pardubice | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Baník Ostrava | 7 | -6 | 7 |
| 12 | Zbrojovka Brno | 6 | -6 | 7 |
| 13 | Slovácko | 8 | -9 | 7 |
| 14 | Mlada Boleslav | 7 | -5 | 6 |
| 15 | Hradec Králové | 6 | -4 | 5 |
| 16 | Zlin | 6 | -7 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Czech Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
