Slovacko 1-2 Brno: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Slovacko 1–2 Brno (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 16–10, isabetli şut 3–5, topa sahip olma %54–%46, korner 8–5.
Maç özeti
Slovacko – Brno maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Jocelin Behiratche 90+4' (Slovacko); Daniel Vasulin 40' (pen.), Tadeáš Vachoušek 75' (Brno). xG: Slovacko 0,6 – 2,4 Brno.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Slovacko: J. Jelinek · Brno: M. Svědík
Maç akışı
Slovacko üstte · Brno altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 7' oyuncu değişikliği: Gigli Ndefe ↔ Martin Svidersky (Slovacko)
- 40' gol: Daniel Vasulin (Brno)
- 59' sarı kart: Jocelin Behiratche (Slovacko)
- 65' oyuncu değişikliği: Patrik Blahut ↔ Jan Fiala (Slovacko)
- 65' oyuncu değişikliği: Pavel Juroska ↔ Tomas Kral (Slovacko)
- 71' oyuncu değişikliği: Antonín Vaníček ↔ Tadeáš Vachoušek (Brno)
- 71' oyuncu değişikliği: Daniel Vasulin ↔ Jakub Janetzky (Brno)
- 75' gol: Tadeáš Vachoušek (Brno)
- 76' oyuncu değişikliği: Andrej Stojchevski ↔ Milan Rundić (Slovacko)
- 76' oyuncu değişikliği: Lukas Vorlicky ↔ Alan Marinelli (Slovacko)
- 76' oyuncu değişikliği: Patrik Cavos ↔ Štěpán Langer (Brno)
- 86' oyuncu değişikliği: Jaromír Zmrhal ↔ Tomas Brecka (Brno)
- 86' oyuncu değişikliği: Lucky Ezeh ↔ Bienvenue Kanakimana (Brno)
- 90+4' gol: Jocelin Behiratche (Slovacko)
Maç olayları
- SlovackoBrno
- Gol Jocelin Behiratche 1–2Asist: Marek Havlík90+4'
- 86'Jaromír Zmrhal ↔ Tomas BreckaOyuncu değişikliği
- 86'Lucky Ezeh ↔ Bienvenue KanakimanaOyuncu değişikliği
- Andrej Stojchevski ↔ Milan RundićOyuncu değişikliği76'
- Lukas Vorlicky ↔ Alan MarinelliOyuncu değişikliği76'
- 76'Patrik Cavos ↔ Štěpán LangerOyuncu değişikliği
- 75'Gol Tadeáš Vachoušek 0–2Asist: Jaromír Zmrhal
- 71'Antonín Vaníček ↔ Tadeáš VachoušekOyuncu değişikliği
- 71'Daniel Vasulin ↔ Jakub JanetzkyOyuncu değişikliği
- Patrik Blahut ↔ Jan FialaOyuncu değişikliği65'
- Pavel Juroska ↔ Tomas KralOyuncu değişikliği65'
- Jocelin BehiratcheSarı kart59'
- 40'Penaltı golü Daniel Vasulin 0–1Penaltı
- 37'Antonín VaníčekVAR: penaltı onaylandı
- Gigli Ndefe ↔ Martin SviderskyOyuncu değişikliği7'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %50 3/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 6/14 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,93 (13 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,45 düşük | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,86 (26 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,49 yüksek | 1,67 (10 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (17 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasından 0,17 düşük | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,57 (22 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,20 yüksek | 1,83 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 3. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %50 7/14ligde 11.–12. · lig ortalamasından 6 puan düşük | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14ligde 7.–8. · lig ortalamasında | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %57 8/14ligde 8.–9. · lig ortalamasında | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,2 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %50 7/14 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 2,3 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %17 1/6 |
| 4,5 Üst | %36 5/14 | %0 0/6 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,7 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %14 2/14 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 9,8 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %50 3/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 7,5 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/14 | %0 0/6 |
| Berabere | %36 5/14 | %33 2/6 |
| Geride | %57 8/14 | %67 4/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 6/14 | %33 2/6 |
| Berabere | %21 3/14 | %0 0/6 |
| Geride | %36 5/14 | %67 4/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Slovacko (14 maç)
Brno (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Slovacko (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 8 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 1 | 7 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Brno (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 1 | 6 |
Kartlar
Slovacko
Sarı 26 · Kırmızı 6 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Brno
Sarı 19 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Slovacko: iç saha, 6 maç · Brno: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Slovacko – Brno ilk 11'ler
Slovacko · 3-4-2-1
- 29M. HečaK
- 21Š. SlončíkD
- 22J. BehiratcheD59' sarı kart 59. dk90+4' gol 90+4. dk
- 4A. StojchevskiD76' oyundan çıktı 76. dk
- 2Gigli NdefeO7' oyundan çıktı 7. dk
- 26T. KostadinovO
- 10M. TrávníkO
- 15P. BlahútO65' oyundan çıktı 65. dk
- 77P. JuroškaO65' oyundan çıktı 65. dk
- 72L. VorlickýO76' oyundan çıktı 76. dk
- 20M. HavlíkF90+4' asist 90+4. dk
- 3M. RundićD76' oyuna girdi 76. dk
- 27A. DolžnikovO
- 16G. SossehO
- 18J. FialaF65' oyuna girdi 65. dk
- 34P. HalouskaK
- 17F. HruskaO
- 6M. ŠviderskýO7' oyuna girdi 7. dk
- 19Tomáš KrálD65' oyuna girdi 65. dk
- 9A. MarinelliF76' oyuna girdi 76. dk
- 28L. PriorD
Teknik direktör: J. Jelinek
Brno · 4-2-3-1
- 1A. HrdinaK
- 39J. KlímaD
- 26F. VedralD
- 38J. PokornýD
- 44A. DantéD
- 77L. EzehO86' oyundan çıktı 86. dk
- 8P. ČavošO76' oyundan çıktı 76. dk
- 6Lukáš PenxaO
- 17J. ZmrhalO75' asist 75. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 10A. VaníčekO71' oyundan çıktı 71. dk
- 15D. VašulínF40' gol 40. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 4E. HunálD
- 68J. JanetzkýO71' oyuna girdi 71. dk
- 3Kauan Carneiro KakaD
- 19B. KanakimanaF86' oyuna girdi 86. dk
- 7Š. LangerO76' oyuna girdi 76. dk
- 78O. ProdelalK
- 11M. RymarenkoF
- 23P. ŠevčíkO
- 79S. AfolabiO
- 14T. VachoušekF71' oyuna girdi 71. dk75' gol 75. dk
- 25T. BřečkaD86' oyuna girdi 86. dk
Teknik direktör: M. Svědík
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Çekya · Czech Liga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Slovacko 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-4). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Brno 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-5).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 5 maçta galibiyetler Slovacko 2 – Brno 2; 1 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Haziran 2024, Brno 1-0 Slovacko.
- Sıralama
- 15. (7 p) – 8. (16 p)
- Form (son 5)
- GBGMB – MGMGG
- H2H (G-B-M)
- 2-1-2 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %25
- Korner ort. (maç)
- 7,6
- iddaa MS 1-0-2
- 2,28 – 2,97 – 2,44
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Slovacko iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,25 gol yedi; Brno dış saha 4 maçta 0,75 attı, 1,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Slovacko %75, Brno %25. İlk yarıyı önde kapatma: Slovacko 0/4, Brno 1/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: Slovacko 4,8, Brno 2,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,6. Maç başına kart: Slovacko 1,0, Brno 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,28, 0 – 2,97, 2 – 2,44. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,66, Üst 1,71. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 1,85.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 7,6; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 21:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Çekya · Czech Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 13 | +25 | 31 |
| 2 | Slovan Liberec | 13 | +8 | 26 |
| 3 | Mlada Boleslav | 13 | +7 | 24 |
| 4 | Sigma Olomouc | 14 | +2 | 24 |
| 5 | Sparta Praha | 13 | +12 | 23 |
| 6 | Teplice | 13 | +3 | 21 |
| 7 | FK Jablonec | 13 | -2 | 20 |
| 8 | Bohemians 1905 | 14 | 0 | 20 |
| 9 | Zbrojovka Brno | 14 | -5 | 20 |
| 10 | Plzen | 13 | +7 | 19 |
| 11 | Hradec Králové | 14 | -1 | 18 |
| 12 | Pardubice | 13 | -4 | 14 |
| 13 | Baník Ostrava | 13 | -13 | 14 |
| 14 | Artis | 13 | -10 | 10 |
| 15 | Slovácko | 14 | -13 | 10 |
| 16 | Zlin | 14 | -16 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mlada Boleslav | 6 | +12 | 18 |
| 2 | Slavia Praha | 7 | +10 | 15 |
| 3 | Sparta Praha | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Sigma Olomouc | 6 | +6 | 13 |
| 5 | Hradec Králové | 8 | +3 | 13 |
| 6 | Zbrojovka Brno | 8 | +1 | 13 |
| 7 | Bohemians 1905 | 6 | +4 | 12 |
| 8 | Slovan Liberec | 6 | +3 | 10 |
| 9 | FK Jablonec | 7 | -2 | 10 |
| 10 | Teplice | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Plzen | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Pardubice | 6 | 0 | 7 |
| 13 | Baník Ostrava | 6 | -7 | 7 |
| 14 | Slovácko | 6 | -4 | 3 |
| 15 | Artis | 7 | -11 | 2 |
| 16 | Zlin | 8 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 6 | +15 | 16 |
| 2 | Slovan Liberec | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Teplice | 6 | +3 | 12 |
| 4 | Plzen | 6 | +7 | 11 |
| 5 | Sigma Olomouc | 8 | -4 | 11 |
| 6 | FK Jablonec | 6 | 0 | 10 |
| 7 | Sparta Praha | 7 | +2 | 8 |
| 8 | Artis | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Bohemians 1905 | 8 | -4 | 8 |
| 10 | Pardubice | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Baník Ostrava | 7 | -6 | 7 |
| 12 | Zbrojovka Brno | 6 | -6 | 7 |
| 13 | Slovácko | 8 | -9 | 7 |
| 14 | Mlada Boleslav | 7 | -5 | 6 |
| 15 | Hradec Králové | 6 | -4 | 5 |
| 16 | Zlin | 6 | -7 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Czech Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
