Hradec Kralove 5-0 Sigma Olomouc: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hradec Kralove 5–0 Sigma Olomouc (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 23–6, isabetli şut 11–1, topa sahip olma %65–%35, korner 9–2.
Paylaş
Maç özeti
Hradec Kralove – Sigma Olomouc maçı 5-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Tomáš Čvančara 45+3' (pen.), 57', Tom Sloncik 49', Mick Van Buren 69', Ondřej Mihálik 87' (Hradec Kralove). xG: Hradec Kralove 3,5 – 0,3 Sigma Olomouc.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Malsovicka arena, Hradec Krlove
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Hradec Kralove: D. Horejs · Sigma Olomouc: P. Hapal
Maç akışı
Hradec Kralove üstteSigma Olomouc altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dengeli · 3 şut · 0,4
- 16–30'Ev %58 · 3 şut · 0,2
- 31–45+'Ev %81 · 7 şut · 1,3
- 46–60'Ev %79 · 4 şut · 0,2
- 61–75'Ev %87 · 4 şut · 1,0
- 76–90+'Ev %87 · 4 şut · 0,5
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Hradec Kralove, Dep = Sigma Olomouc.
Maç olayları
- Hradec KraloveSigma Olomouc
- Gol Ondřej Mihálik 5–0Asist: Jakub Kucera87'
- Mick Van Buren ↔ Rodrigo AbajasOyuncu değişikliği83'
- 82'Dominik Janosek ↔ Fabijan KrivakOyuncu değişikliği
- 82'Marko Soldo ↔ David TkáčOyuncu değişikliği
- Filip Cihak ↔ Juraj ChvátalOyuncu değişikliği82'
- Filip CihakSarı kart76'
- Samuel Dancak ↔ Matej ValentaOyuncu değişikliği70'
- Tom Sloncik ↔ Abdullahi UmarOyuncu değişikliği70'
- Gol Mick Van Buren 4–0Asist: Ondřej Mihálik69'
- 64'Abdoulaye Sylla ↔ Tomáš HukOyuncu değişikliği
- 64'Ahmad Ghali Abubakar ↔ Filip SlavicekOyuncu değişikliği
- Tomáš Čvančara ↔ Ondřej MihálikOyuncu değişikliği60'
- Gol Tomáš Čvančara 3–057'
- Gol Tom Sloncik 2–0Asist: Daniel Trubač49'
- Tom SloncikVAR: gol onaylandı49'
- Penaltı golü Tomáš Čvančara 1–0Penaltı45+3'
- 45'Michal Beran ↔ Hilmir Rafn MikaelssonOyuncu değişikliği
- 39'Vaclav SejkKırmızı kart
- Tomáš ČvančaraSarı kart39'
Hradec Kralove iç sahada (8 maç) · Sigma Olomouc deplasmanda (8 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 13 maç (2021'den beri)
6 Hradec Kralove5 berabere2 Sigma Olomouc
- Hradec Králové iç sahada 8 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Sigma Olomouc deplasmanda 8 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Sigma Olomouc, deplasman maçlarında 8 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Hradec Kralove
Sigma Olomouc
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %38 3/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 7/14 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %38 3/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (17 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasından 0,17 düşük | 1,75 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,29 (18 gol)ligde 6. · lig ortalamasında | 1,38 (11 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,57 (22 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,19 yüksek | 1,25 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,43 (20 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,75 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14ligde 7.–8. · lig ortalamasında | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %57 8/14ligde 8.–9. · lig ortalamasında | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14ligde 5.–6. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %71 10/14ligde 2. · lig ortalamasından 15 puan yüksek | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %0 0/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %64 9/14 | %50 4/8 |
| 10,5 Üst | %50 7/14 | %38 3/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %36 5/14 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %13 1/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 2,9 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %25 2/8 |
| 4,5 Üst | %14 2/14 | %13 1/8 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %63 5/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %50 4/8 |
| Berabere | %50 7/14 | %25 2/8 |
| Geride | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %64 9/14 | %63 5/8 |
| Berabere | %14 2/14 | %13 1/8 |
| Geride | %21 3/14 | %25 2/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hradec Kralove (14 maç)
Sigma Olomouc (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hradec Kralove (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 2 | 5 |
Sigma Olomouc (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Kartlar
Hradec Kralove
Sarı 29 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,1)
Sigma Olomouc
Sarı 17 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 1,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Hradec Kralove: iç saha, 8 maç · Sigma Olomouc: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Hradec Kralove – Sigma Olomouc ilk 11'ler
Hradec Kralove · 3-4-2-1
- 12A. ZadražilK
- 7J. UhrinčaťD
- 5F. ČihákD76' sarı kart 76. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 25F. ČechD
- 27D. TrubačO49' asist 49. dk
- 11S. DancákO70' oyundan çıktı 70. dk
- 28J. KučeraO87' asist 87. dk
- 26D. HorákO
- 10M. van BurenO69' gol 69. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 19T. SlončíkO49' gol 49. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 70T. ČvančaraF39' sarı kart 39. dk45+3' gol 45+3. dk57' gol 57. dk+1
- 4T. PetrášekD
- 2D. LudvíčekD
- 24A. UmarF70' oyuna girdi 70. dk
- 17O. MihálikF60' oyuna girdi 60. dk69' asist 69. dk87' gol 87. dk
- 3F. MielkeD
- 1P. VízekK
- 9M. ValentaO70' oyuna girdi 70. dk
- 33Rodrigo AbajasD83' oyuna girdi 83. dk
- 30J. ChvátalO82' oyuna girdi 82. dk
- 20M. VágnerK
Teknik direktör: D. Horejs
Sigma Olomouc · 3-4-3
- 91Jan KoutnýK
- 2A. SyllaD64' oyundan çıktı 64. dk
- 33M. MalýD
- 3L. LurvinkD
- 70A. GhaliO64' oyundan çıktı 64. dk
- 88P. BaráthO
- 7M. BeranO45' oyundan çıktı 45. dk
- 4Léo BorgesO
- 39D. JanošekF82' oyundan çıktı 82. dk
- 10V. SejkF39' kırmızı kart 39. dk
- 14M. SoldoF82' oyundan çıktı 82. dk
- 29A. EkerothD
- 98M. HruškaK
- 5T. HukD64' oyuna girdi 64. dk
- 23F. KrivakO82' oyuna girdi 82. dk
- 11H. MikaelssonF45' oyuna girdi 45. dk
- 6J. ŠípO
- 16F. SlavíčekD64' oyuna girdi 64. dk
- 24D. TkáčO82' oyuna girdi 82. dk
- 28I. BrzyskiO
Teknik direktör: P. Hapal
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiHradec Kralove
11. sıra · 18 puan · 14 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMGM
- 01.11 Mlada Boleslav 3–1 Hradec Kralove M
- 28.10 Prostějov 1–3 Hradec Kralove G
- 25.10 Hradec Kralove 1–2 FK Jablonec M
- 17.10 Slavia Praha 0–0 Hradec Kralove B
- 10.10 Hradec Kralove 2–4 Artis M
Sigma Olomouc
4. sıra · 24 puan · 14 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGBG
- 31.10 Sigma Olomouc 3–0 Zbrojovka Brno G
- 24.10 Zlin 1–1 Sigma Olomouc B
- 17.10 Sigma Olomouc 1–0 Slovan Liberec G
- 11.10 Teplice 1–1 Sigma Olomouc B
- 02.10 Sigma Olomouc 4–0 Žilina Hazırlık G
- 20.09 Sigma Olomouc 0–3 Sparta Praha M
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Hradec Kralove ile Sigma Olomouc, Czech Liga (Çekya) 14. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 17:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Hradec Kralove 11., Sigma Olomouc 3.; iki takım arasında 9 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Hradec Kralove son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 7 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Sigma Olomouc son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 5 gol yedi.
- Sıralama
- 11. (15 p) – 3. (24 p)
- Form (son 5)
- MGMBM – GBGBM
- H2H (G-B-M)
- 6-5-2 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %86
- Korner ort. (maç)
- 9,7
- iddaa MS 1-0-2
- 2,15 – 3,06 – 2,49
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2021 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Hradec Kralove 6, Sigma Olomouc 2 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 31 Ocak 2026, Sigma Olomouc 1-0 Hradec Kralove.
Gol istatistikleri
Hradec Kralove iç saha 7 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,57 gol yedi; Sigma Olomouc dış saha 7 maçta 1,43 attı, 1,29 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hradec Kralove %71, Sigma Olomouc %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hradec Kralove %71, Sigma Olomouc %86. İlk yarıyı önde kapatma: Hradec Kralove 3/7, Sigma Olomouc 5/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Hradec Kralove 5,2, Sigma Olomouc 3,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Hradec Kralove 2,0, Sigma Olomouc 1,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,15, 0 – 3,06, 2 – 2,49. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,71, Üst 1,64. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,88.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %79; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Çekya · Czech Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 13 | +25 | 31 |
| 2 | Slovan Liberec | 13 | +8 | 26 |
| 3 | Mlada Boleslav | 13 | +7 | 24 |
| 4 | Sigma Olomouc | 14 | +2 | 24 |
| 5 | Sparta Praha | 13 | +12 | 23 |
| 6 | Teplice | 13 | +3 | 21 |
| 7 | FK Jablonec | 13 | -2 | 20 |
| 8 | Bohemians 1905 | 14 | 0 | 20 |
| 9 | Zbrojovka Brno | 14 | -5 | 20 |
| 10 | Plzen | 13 | +7 | 19 |
| 11 | Hradec Králové | 14 | -1 | 18 |
| 12 | Pardubice | 13 | -4 | 14 |
| 13 | Baník Ostrava | 13 | -13 | 14 |
| 14 | Artis | 13 | -10 | 10 |
| 15 | Slovácko | 14 | -13 | 10 |
| 16 | Zlin | 14 | -16 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mlada Boleslav | 6 | +12 | 18 |
| 2 | Slavia Praha | 7 | +10 | 15 |
| 3 | Sparta Praha | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Sigma Olomouc | 6 | +6 | 13 |
| 5 | Hradec Králové | 8 | +3 | 13 |
| 6 | Zbrojovka Brno | 8 | +1 | 13 |
| 7 | Bohemians 1905 | 6 | +4 | 12 |
| 8 | Slovan Liberec | 6 | +3 | 10 |
| 9 | FK Jablonec | 7 | -2 | 10 |
| 10 | Teplice | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Plzen | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Pardubice | 6 | 0 | 7 |
| 13 | Baník Ostrava | 6 | -7 | 7 |
| 14 | Slovácko | 6 | -4 | 3 |
| 15 | Artis | 7 | -11 | 2 |
| 16 | Zlin | 8 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 6 | +15 | 16 |
| 2 | Slovan Liberec | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Teplice | 6 | +3 | 12 |
| 4 | Plzen | 6 | +7 | 11 |
| 5 | Sigma Olomouc | 8 | -4 | 11 |
| 6 | FK Jablonec | 6 | 0 | 10 |
| 7 | Sparta Praha | 7 | +2 | 8 |
| 8 | Artis | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Bohemians 1905 | 8 | -4 | 8 |
| 10 | Pardubice | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Baník Ostrava | 7 | -6 | 7 |
| 12 | Zbrojovka Brno | 6 | -6 | 7 |
| 13 | Slovácko | 8 | -9 | 7 |
| 14 | Mlada Boleslav | 7 | -5 | 6 |
| 15 | Hradec Králové | 6 | -4 | 5 |
| 16 | Zlin | 6 | -7 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
Çifte Şans
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Alt/Üst 3.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
