CSC Dumbravita 0-2 FC Bihor Oradea: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CSC Dumbravita 0–2 FC Bihor Oradea (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
CSC Dumbravita – FC Bihor Oradea maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
CSC Dumbravita üstte · FC Bihor Oradea altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 17' sarı kart (FC Bihor Oradea)
- 23' gol (FC Bihor Oradea)
- 46' sarı kart (CSC Dumbravita)
- 67' sarı kart (CSC Dumbravita)
- 74' sarı kart (CSC Dumbravita)
- 90+1' gol (FC Bihor Oradea)
Maç olayları
- CSC DumbravitaFC Bihor Oradea
- 90+1'Gol 0–2
- Sarı kart74'
- Sarı kart67'
- Sarı kart46'
- 23'Gol 0–1
- 17'Sarı kart
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/13 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %69 9/13 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,69 (9 gol) | 0,57 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (26 gol) | 1,57 (11 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,54 (20 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (13 gol) | 1,67 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %38 5/13 | %14 1/7 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %0 0/13 | %0 0/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 5/13 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %46 6/13 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Geride | %46 6/13 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %62 8/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %23 3/13 | %50 3/6 |
| Geride | %15 2/13 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CSC Dumbravita (13 maç)
FC Bihor Oradea (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CSC Dumbravita (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 0 | 5 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 1 | 6 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 1 | 5 |
FC Bihor Oradea (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 4 | 0 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kartlar
CSC Dumbravita
Sarı 31 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,4)
FC Bihor Oradea
Sarı 33 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 140 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta CSC Dumbravita 0 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 5 kez kaybetti (gol: 2-14). Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı. Bihor Oradea son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 12 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 5 maçta galibiyetler CSC Dumbravita 3 – Bihor Oradea 2; 0 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 3,40 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Ağustos 2025, CSC Dumbravita 2-1 Bihor Oradea.
- Sıralama
- 22. (3 p) – 12. (12 p)
- Form (son 5)
- MMMMM – GMGMG
- H2H (G-B-M)
- 3-0-2 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 5,84 – 4,28 – 1,28
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
CSC Dumbravita iç saha 5 maçta maç başına 0,40 gol attı, 1,40 gol yedi; Bihor Oradea dış saha 4 maçta 1,00 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: CSC Dumbravita %40, Bihor Oradea %50. İlk yarıyı önde kapatma: CSC Dumbravita 0/5, Bihor Oradea 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 5,84, 0 – 4,28, 2 – 1,28. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,99, Üst 1,47. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,71.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %45; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 20:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Romanya · Liga II puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Chindia Targoviste | 13 | +19 | 30 |
| 2 | FC Politehnica Timisoara | 12 | +13 | 28 |
| 3 | Slatina | 13 | +9 | 28 |
| 4 | Popești-Leordeni | 13 | +9 | 27 |
| 5 | Concordia | 13 | +14 | 25 |
| 6 | CSM Reşiţa | 12 | +4 | 24 |
| 7 | Cetatea Suceava | 13 | +8 | 22 |
| 8 | Metalul Buzău | 12 | +5 | 21 |
| 9 | Metaloglobus | 13 | +2 | 21 |
| 10 | Gloria Bistriţa | 13 | +2 | 21 |
| 11 | FC Bacau | 13 | +9 | 19 |
| 12 | Bihor Oradea | 13 | +7 | 19 |
| 13 | CS Afumati | 13 | -1 | 18 |
| 14 | Unirea Slobozia | 13 | +2 | 14 |
| 15 | CSM Ramnicu Valcea | 12 | -6 | 14 |
| 16 | CSA Steaua Bucureşti | 12 | -6 | 11 |
| 17 | ASA Targu Mures | 13 | -13 | 11 |
| 18 | CSM Satu Mare | 13 | -8 | 9 |
| 19 | Viitorul Şelimbăr | 13 | -16 | 9 |
| 20 | Ştefăneşti | 13 | -20 | 9 |
| 21 | CS Dinamo București | 12 | -16 | 8 |
| 22 | Dumbrăviţa | 13 | -17 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Politehnica Timisoara | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Chindia Targoviste | 6 | +10 | 15 |
| 3 | Slatina | 6 | +8 | 15 |
| 4 | Popești-Leordeni | 6 | +7 | 15 |
| 5 | Gloria Bistriţa | 7 | +4 | 15 |
| 6 | CSM Reşiţa | 7 | +4 | 15 |
| 7 | FC Bacau | 7 | +11 | 14 |
| 8 | Bihor Oradea | 7 | +9 | 14 |
| 9 | Cetatea Suceava | 7 | +8 | 14 |
| 10 | Metalul Buzău | 5 | +6 | 12 |
| 11 | CS Afumati | 7 | +1 | 11 |
| 12 | Metaloglobus | 7 | 0 | 11 |
| 13 | Concordia | 6 | +6 | 9 |
| 14 | ASA Targu Mures | 6 | -2 | 9 |
| 15 | CSM Ramnicu Valcea | 7 | -1 | 8 |
| 16 | Unirea Slobozia | 6 | +5 | 7 |
| 17 | CSA Steaua Bucureşti | 7 | -1 | 7 |
| 18 | Viitorul Şelimbăr | 6 | -2 | 6 |
| 19 | CSM Satu Mare | 6 | -2 | 6 |
| 20 | Ştefăneşti | 6 | -5 | 6 |
| 21 | Dumbrăviţa | 7 | -7 | 3 |
| 22 | CS Dinamo București | 5 | -6 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Concordia | 7 | +8 | 16 |
| 2 | Chindia Targoviste | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Slatina | 7 | +1 | 13 |
| 4 | FC Politehnica Timisoara | 6 | +6 | 12 |
| 5 | Popești-Leordeni | 7 | +2 | 12 |
| 6 | Metaloglobus | 6 | +2 | 10 |
| 7 | CSM Reşiţa | 5 | 0 | 9 |
| 8 | Metalul Buzău | 7 | -1 | 9 |
| 9 | Cetatea Suceava | 6 | 0 | 8 |
| 10 | CS Afumati | 6 | -2 | 7 |
| 11 | Unirea Slobozia | 7 | -3 | 7 |
| 12 | CS Dinamo București | 7 | -10 | 7 |
| 13 | Gloria Bistriţa | 6 | -2 | 6 |
| 14 | CSM Ramnicu Valcea | 5 | -5 | 6 |
| 15 | Bihor Oradea | 6 | -2 | 5 |
| 16 | FC Bacau | 6 | -2 | 5 |
| 17 | CSA Steaua Bucureşti | 5 | -5 | 4 |
| 18 | CSM Satu Mare | 7 | -6 | 3 |
| 19 | Viitorul Şelimbăr | 7 | -14 | 3 |
| 20 | Ştefăneşti | 7 | -15 | 3 |
| 21 | ASA Targu Mures | 7 | -11 | 2 |
| 22 | Dumbrăviţa | 6 | -10 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga II'de oynanan diğer maçlar
- 11:00 Concordia 5–0 Acs Viitorul Selimbar
- 11:00 CSA Steaua Bucuresti 0–0 Metaloglobus
- 11:00 Csl Stefanestii de Jos 1–4 CS Dinamo Bucuresti
- 11:00 CSM Resita 0–2 FC Cetate Suceava
- 11:00 Csm Satu Mare 0–0 AFC Metalul Buzau
- 11:00 CSM Slatina 1–0 Unirea Slobozia
- 11:00 SC Popesti Leordeni 2–0 CS Afumati
- 12:30 Scm Ramnicu Valcea 0–1 Politehn Tim
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
